REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Lego megint - építsünk '67-es Mustang-ot jól!
3788 0 4 Autó Izé
Jerry: Jó, de ez direkt erre lett kiöntve műanyagból (a legó kockák)... ráadásul ha jó látom ez T [...]
M4RCI: Nekem vna egy vödör legóm aminek össz értéke kb 50 felett van. De még most sem gondolom úgy [...]
zuza: szar. ;)
Mind a 4 komment
Lego megint - építsünk '67-es Mustang-ot jól!
3613 1 4 Izé
Jerry: Jó, de ez direkt erre lett kiöntve műanyagból (a legó kockák)... ráadásul ha jó látom ez T [...]
M4RCI: Nekem vna egy vödör legóm aminek össz értéke kb 50 felett van. De még most sem gondolom úgy [...]
zuza: szar. ;)
Mind a 4 komment
Ízléses melltartók ;)
2543 0 21 Izé
bungle: gucci230 küldte: http://dailydumper.blogspot.com/2008/04/creative-bras.html
Máln@: Ez? http://bp1.blogger.com/_WwjddPMdTpg/R_tyf74lcEI/AAAAAAAANac/f4jW-tSXK9I/s1600-h/06.jpg :):):D
Tádi: bazz ez kemény. csöcsörészés ellenXD
Mind a 21 komment
Az április közepén rajtoló Metal Gear Online bétatesztből szerencsére az európai régió is kap.
450 0 0 Tech Izé
Huh, nehéz hetünk volt, jön a melegfront, nyitnak a strandok, készülődnek a fagyisok, rövidülnek a ruhák, csattognak a papucsok. Játszunk is ennek örömére:
A feladat mondhatni a szokásos.

Ez mi ez az izé ez itt?

A megfejtéseket hétfő reggel mondjuk 10 óráig várom, majd slattyogok lefelé a portásunkhoz, hogy jól kisorsoljuk a 3-3 nyertes a valós és a nem valós kategóriában.

Tippelésre fel!

Update1: Kellemes hétfő reggelt minden kedves olvasónak.
A helyes megfejtés pediglen a következő:

RFID alapú borhőmérséklet "beállító" eszköz. A működés elve roppant egyszerű, adott a borosüvegben egy RFID csip, ami jól megmondja az eszköznek a bor típusát es a fogyasztáshoz ideális hőmérsékletet, majd a gép beállítja ezt. Ennyi.
Rövidesen eredményt hirdetünk.
1885 0 50 Tech Izé
rezlavor: adodtak kisebb nagyobb fennakadasok az elmult idoben, a megnovekedett bogrepolosapkamatrica postazas [...]
NFS-fan: hát ez komolyan mondom h már télleg szemétség :@
anon: Vagy csak nem akarnak bögrét adni és azt gondolják hogy "áá majd úgy is elfelejtik" :D
Mind a 50 komment
A mai nap hiánypótló terméke - hogy ne fájjon a fejetek! ;)

Azt írja: "The patented design is lightweight and easy to use while at your office desk". LOL, megnéznék pár irodai dolgozót ebben! :D
3592 0 9 Izé
kotta: Már van. Nemcsak sisak, érzékelők is tartoznak hozzá. Valahol kiraktak egy nőt a színpadra be [...]
mekszamnojz: ez mekkora uberfaszsag...eszembejutott a stallonenak egyik filmje, cime nem maradt meg, annyira nem [...]
brigi_cica: csak rákell nézni a pasira és el múlik a migrén :D
Mind a 9 komment
Meteorológiai kis rovatunk jelenti: hétvégén fasza idő lesz!
6213 5 25 Izé
Balázs: jah:D nekem is kéne ilyen tömörítő mer a winzip nem tud ilyet :D
bandee1219: Jól betömörítette mi? ;D
Balázs: nem inkább 8 giga?!:)
Mind a 25 komment
A-ból B-be jól. :)
11631 3 24 Izé
Mimis: A rendőrök is sokszor tesznek a dologra. Valamelyik nap dugó a nagykörúton, 3 autóval előttü [...]
kozoro: az a durva h. a rendőrök sem ismerik a kreszt, fatermomat megbüntették mert rosz helyen parkolt, [...]
Zack: 2es golf powa:D
Mind a 24 komment
Gazdagék Porschéval gurulnak ki 200 métert a gépig, futurista várókban ücsörögnek és a Harrodsban vásárolnak. Szép. Én maradok a fapadosnál...
4922 0 3 Izé
bigyminyő: Biztosan találkoztál már márkafüggő emberekkel.....Na valahol itt kezdődik a sznobizmus....Ne [...]
kotta: Hát nem mindegy, mert így van! riszpekt!(komolyan egyik legboldogabb pillanatomban azt számoltam, [...]
MikeSylver: Akinek ennyi pénze van az az élet apró dolgainak már nem tud örülni.De lehet,h már annak sem [...]
Az utca királyai - avagy Keanu Reeves újra porondon a korrupció ellen egy zsarufilmben.

A film premier előtti vetítésére van 30 db jegyünk (vagy mondjuk 15 pár). Azt találtam ki, hogy kisorsuljuk azok között, akik küldenek min. 1 db hírt az új oldalunkon, a Hír Izé-n.

A premier előtti vetítés, amire a jegyeket lehet nyerni április 16., szerda 20 órakor lesz a Palace MOM Parkban.

Frissítés: a nyertesek (abc sorrendben): csicsilla, Cole, easyae, eNMi, Fery alias Teszta, guppi, herihg, ismeretlen, kovati, Luflee, mekszamnojz, Shifty, Slayer, stencilatya, Ujvy.

2449 0 53 Film Izé
Luflee: Nos, xergh es kedves fikazo tobbiek. Jelentem, hogy szerintem tok jo a film. Nekem bejott. fordulato [...]
|-=O=-|: :DDD Látom már kutyából nem lesz... izé... kottától nem lesz szalonsör.
kotta: Na, most már te is rajta vagy a halállistán, gratulálok! :-) Rajtunk kívül úgyse olvassa már [...]
Mind a 53 komment
Az utca királyai - avagy Keanu Reeves újra porondon a korrupció ellen egy zsarufilmben.

A film premier előtti vetítésére van 30 db jegyünk (vagy mondjuk 15 pár). Azt találtam ki, hogy kisorsuljuk azok között, akik küldenek min. 1 db hírt az új oldalunkon, a Hír Izé-n.

A premier előtti vetítés, amire a jegyeket lehet nyerni április 16., szerda 20 órakor lesz a Palace MOM Parkban.

Frissítés: a nyertesek (abc sorrendben): csicsilla, Cole, easyae, eNMi, Fery alias Teszta, guppi, herihg, ismeretlen, kovati, Luflee, mekszamnojz, Shifty, Slayer, stencilatya, Ujvy.

2465 2 53 Izé
Luflee: Nos, xergh es kedves fikazo tobbiek. Jelentem, hogy szerintem tok jo a film. Nekem bejott. fordulato [...]
|-=O=-|: :DDD Látom már kutyából nem lesz... izé... kottától nem lesz szalonsör.
kotta: Na, most már te is rajta vagy a halállistán, gratulálok! :-) Rajtunk kívül úgyse olvassa már [...]
Mind a 53 komment
Sbarro Pendolauto - próbáld meg kitalálni, hogy mi ez!
6883 0 27 Autó Izé
dega44: Höhö...tárcsafékes porszívó...:-D Mondjuk hirtelen ránézésre télleg valamelyik Filipszet [...]
Sissi: porszívóra tippeltem:D
Shadow Beast: Szerintem nem tom. De lehet hogy gőzöm sincs.
Mind a 27 komment
Sbarro Pendolauto - próbáld meg kitalálni, hogy mi ez!
6859 1 27 Izé
dega44: Höhö...tárcsafékes porszívó...:-D Mondjuk hirtelen ránézésre télleg valamelyik Filipszet [...]
Sissi: porszívóra tippeltem:D
Shadow Beast: Szerintem nem tom. De lehet hogy gőzöm sincs.
Mind a 27 komment
Kicsit megbabrált PT Cruiser eladó az eBay-en.
2518 0 6 Autó Izé
Shadow Beast: Szerintem nem tom. De lehet hogy gőzöm sincs.
rivaul: Jobban megnézve talán feketébe elfogadnám :) Valami böhöm gallytörő még rá azt egész csin [...]
bigyminyő: Elég szokatlan látvány....valahogy nemtecc...:)
Mind a 6 komment
Kicsit megbabrált PT Cruiser eladó az eBay-en.
2547 1 6 Izé
Shadow Beast: Szerintem nem tom. De lehet hogy gőzöm sincs.
rivaul: Jobban megnézve talán feketébe elfogadnám :) Valami böhöm gallytörő még rá azt egész csin [...]
bigyminyő: Elég szokatlan látvány....valahogy nemtecc...:)
Mind a 6 komment
Zhang Peng művészete
(nekem jó párszor nem ment az oldal, szóval előfordul ilyen...)
5129 0 81 Art Izé
skaterpunktomi: bazz ezek kurva jók!! :P
Laci: Hogy ezt szegény Petőfi nem (vagy sem) érhette meg! Ez már tényleg izé... Milyen verseket tudo [...]
kotta: (.....) Ez tényleg az egyik legszomorúbb dolog. És így a képek is más értelmet nyernek.Kösz [...]
Mind a 81 komment
Zhang Peng művészete
(nekem jó párszor nem ment az oldal, szóval előfordul ilyen...)
5281 10 81 Izé
skaterpunktomi: bazz ezek kurva jók!! :P
Laci: Hogy ezt szegény Petőfi nem (vagy sem) érhette meg! Ez már tényleg izé... Milyen verseket tudo [...]
kotta: (.....) Ez tényleg az egyik legszomorúbb dolog. És így a képek is más értelmet nyernek.Kösz [...]
Mind a 81 komment
Újra támad a halottnak hitt fejlesztő/kiadó cég - Az Interplay vezetősége ma megerősítette, hogy több korábbi nagy címmel kívánnak visszatérni a játékiparba!
582 0 0 Tech Izé
Kazettárium - amikor még ezekre vett fel mindenki.
4785 7 15 Izé
kotta: Sajna tényleg nem. Fizika. A legtöbb CD direkt vacakabb, a tartós meg derágább. Kazik még meg [...]
bigyminyő: ÓÓÓÓÓ!!!Régi szép idők... Hol volt akkor még az mp3 lejátszó,és hogy gyűjtögettük a s [...]
Burdisgarage: Ottvan: Maxell UD II és XL II.
Mind a 15 komment
Még igazából meg sem jelent, de már elfogyott a GTA negyedik része?!?
5788 0 23 Izé
Mappa: 10x annyi mint itt ! de nem is kell annyira "nyugatra" menni érsd itt usankát már az osztrákokn [...]
xboxbuci: Csak kérdezlek nyugaton menyi az átlag kereset?
RoGeR: nem értem ezeket a hozzá szólásokat hogy "pár éven belül úgyis meghal a pc" és társait. Mi [...]
Mind a 23 komment
Vevő vagy a hírekre? Nemcsak olvasni, de küldeni is szeretnél érdekes és értékes infokat, hogy más is beszéljen róla(d)? Láttál valami megdöbbentőt, amit terjesztenél?

Akkor a hir.ize.hu a Te oldalad! Örömmel értesítünk minden hírekre vadászót és fogyasztót, hogy az ize.hu égisze alatt elindult új oldalunk, a hir.ize.hu, fókuszban napi aktualitásokkal, közérdekű, szórakoztató és színes hírekkel.

Itt megtalálsz mindent, ami számít: hírek a nagyvilágból és itthonról, auto-motor-sport, bulvár - és mindaz, amit Te érdekesnek tartasz!

Olvass, keress és küldj! Szerkeszd Te az oldalt!
4008 3 27 Izé
eNMi: :D hát igen, reggel van még! :)
bungle: Fehér, mi a bajod vele? Ja tudom már, nem frissítettél (ctrl-r vagy shift-r), és biztos cache-b [...]
eNMi: wooowwwwww! a legfisseb és top hirizéknek ki adott ily szép betűszint?
Mind a 27 komment
Simpsonize Me - nézd meg, hogy néznél ki a Simpsons sorozatban.
6356 13 24 Izé
CRaPtRaSH: szegééény *simis szmájli :D
r3clbull: jah...nem jövök be neki
CRaPtRaSH: ohh:D a képeddelvolt baj?:S mer nekem e fogadta el először:D
Mind a 24 komment
A playboy atyja, s az ő igen csak irigylésre méltó élete...
14294 4 47 Izé
kotta: Nem vagyok én olyan. Meg OLYAN se. És amolyan se. Csak hulla.
CRaPtRaSH: jajjmár nehogy mellreszívd...
kotta: Hát eszerint biztos valami frontérzékeny hülyék gyülekezete vagyunk. Úgy kell nekünk. Viszon [...]
Mind a 47 komment
Az 5 éves dél-koreai kislány, Yoo Ye Eun születése óta vak, és ugyan nem tökéletes a zongorajátéka (soha nem vett zongoraleckéket, magától tanult meg hallás után játszani), az előadás megragadó.
4574 5 14 Izé
r3clbull: egyébként a film (Ray) is elég vagány...nekem nagyon tetszik
kotta: Ja. Tán túl fiatalkák vagyunk hozzá: Ray Charles VAK zongorista. Egyik kedvenc vicc (ami őt ism [...]
kotta: A sztori hasonló. Csak három öregember, akik zenélnek, az egyik pár hétre rá már halott. Az [...]
Mind a 14 komment
J&W kontra J&W -- IGP-s alaplapok háborúja

E cikkünkben két integrált grafikus vezérlővel ellátott alaplapot, és azok IGP-it küldtük a ringbe, egy Gainward 8400 GS-sel megfűszerezve. A termékek általános képességeik és tulajdonságaik mellett arra voltunk kíváncsiak, mire elég ma egy alaplapi ''videokártya''. A válaszokat megkaptuk...
694 0 0 Tech Izé
Western Digital: hordozható HDD-k elegáns köntösben
831 1 0 Tech Izé
Professzionális autóbiztonsági megoldások
12377 0 38 Autó Izé
ZeroO.: pfffff.:D
Vala_HUN: Szóval a tanulság ha biztonságban akarod tudni a kocsid: Szerezz egy 200+ kilós félmesztelen n [...]
mekszamnojz: En eddig nem is lattam ezt a posztot :O Kajak hulyek az emeberek. Megneznem szivesen azt a kepet is [...]
Mind a 38 komment
Professzionális autóbiztonsági megoldások
12520 4 38 Izé
ZeroO.: pfffff.:D
Vala_HUN: Szóval a tanulság ha biztonságban akarod tudni a kocsid: Szerezz egy 200+ kilós félmesztelen n [...]
mekszamnojz: En eddig nem is lattam ezt a posztot :O Kajak hulyek az emeberek. Megneznem szivesen azt a kepet is [...]
Mind a 38 komment
- Régóta akartál tetkót, de még nem szántad rá magad?
- Nincs meg a kellő anyagi motiváció?
- Nem tudsz választani a sok forma közül?

Mi adjuk a mintát és a pénzt is!

Ha Te is a szabás-varrás szerelmese vagy és bevállalod, hogy bármelyik testrészedre, bármekkora (de minimum 3x3 centis) IZE.HU logót tetováltatsz igaziból, mi adunk hozzá 100 ezer forintot. (Meg egy hivatásos tetoválót!)

Jelentkezés, további infók kattintás után.
6756 5 382 Izé
[conejillo]: én megcsináltattam volna :D kár hogy csak most láttam.. :P
Vikka: TV felvétel????? Meglesz a következő Fókusz témája :D:D
bungle: Lásd a 62. és a 124. kommentet. Úgy tudom minden dokumentálva lesz és még tv felvétel is kés [...]
Mind a 382 komment
15 látnivaló a jövőből
7948 0 9 Art Izé
Belkar: lehet hogy egymásról koppintották...
Makhi: azt a moszkvai forgó felhőkarcolót én dubaiban találtam meg: http://www.dynamicarchitecture.net [...]
wnw: e
Mind a 9 komment
15 látnivaló a jövőből
8233 6 9 Izé
Belkar: lehet hogy egymásról koppintották...
Makhi: azt a moszkvai forgó felhőkarcolót én dubaiban találtam meg: http://www.dynamicarchitecture.net [...]
wnw: e
Mind a 9 komment
Hamarosan új faj jelenik meg az akváriumainkban és vízeinkben. A neve: Robohal. ;)

Valamint a bologatós kutyáinkat is ideje lesz lecserélni erre.
2972 1 14 Izé
Dawe: valyon mekkora lesz rá a méretkorlátozás?
ezekiel20: Én simán etetném pl szárított kondenzátorral, meg memória aprólékkal.
dega44: Hja....a bólogatós blökihez nemkell felengedni az ótó vízzel...:-D
Mind a 14 komment
Minas Tirith (Lord of the Rings) fogpiszkálóból. Valakinek már megint sok ideje volt.
4924 0 27 Art Izé
<-{st.one}->: bizony! van mit ragasztgatnia!XD
Samure: Minas Tirith-nek 7 szintje volt ugye? Mert akkor még jókora munka lesz mögötte!
<-{st.one}->: ja látom tényleg az egyik képen már megvan a 3. szint. :)
Mind a 27 komment
Minas Tirith (Lord of the Rings) fogpiszkálóból. Valakinek már megint sok ideje volt.
5309 4 27 Izé
<-{st.one}->: bizony! van mit ragasztgatnia!XD
Samure: Minas Tirith-nek 7 szintje volt ugye? Mert akkor még jókora munka lesz mögötte!
<-{st.one}->: ja látom tényleg az egyik képen már megvan a 3. szint. :)
Mind a 27 komment
Mennyiből hozhatunk ki egy Intel Skulltrailt? 710 ezer már elég is lesz rá!
1024 1 0 Tech Izé
ASUS Radeon HD 3650 1 GB memóriával
670 0 0 Tech Izé
Madam X-otic zenéje már tavaly is bearanyozta egy napunkat. Most új klipjével kedveskedik nektek!

Aki még ezek után is bírja a megpróbáltatásokat:
Saint Tropezi randevú.
Dübörgő ritmus (easter version).
14758 3 98 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=Y6E78qE-qNE Ez nekem tavaly kimaradt. :D
bungle: A tavalyi év büntetése. :D
Purple: atya úúúúr isteen! MIÉRT???????
Mind a 98 komment
Mert nehogymá' nektek is mindig jó legyen!! :P
6539 0 80 Art Izé
kotta: ott a ppont. ennyit nem olvasgattam. :(
Adri: Így tavasz felé minden évben narancsbőröket vélek felfedezni magamon a fotóbótolt bébzekhez [...]
Jerry: 13-as komment...
Mind a 80 komment
Mert nehogymá' nektek is mindig jó legyen!! :P
6654 0 80 Izé
kotta: ott a ppont. ennyit nem olvasgattam. :(
Adri: Így tavasz felé minden évben narancsbőröket vélek felfedezni magamon a fotóbótolt bébzekhez [...]
Jerry: 13-as komment...
Mind a 80 komment
Danny Trejo alias Machete

Akik látták a Terrorbolygót, azoknak biztosan megakadt a szeme a film előtt leadott 2,5 perces, Danny Trejo főszereplésével bemutatott filmelőzetesen, a Machete-n. Aki kicsit utánanézett, az hamarosan azt is kideríthette, hogy az egész csak kamu - egy ál-trailer.
Machete ennek ellenére rövid idő belül hihetetlen népszerűségre tett szert, és Rodriguez nem okozott csalódást a rajongóinak - megrendezi a filmet.
5829 1 23 Film Izé
kovacslacka: itt az első nem kamu előzetes: http://www.youtube.com/watch?v=8Y1AbjZIrpk&feature=player_embedded
laci_: Imprisoned for armed robbery and drug offenses Ez azt jelenti, hogy fegyveres rablásért és drogv [...]
rivaul: Én már láttam pár filmbe megmető hős ként :D
Mind a 23 komment
Régebbi postok...