REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Támadnak az idegenek!?!!? :)
4234 3 20 Izé
Dawe: óóóóó de kibasztak velük xD
tian: whááá ez nagyon tetszik :DDDD
neophyte: hát ez kegyetlen! de jót röhögtem rajta! :D:D Thx Maccoyi!
Mind a 20 komment
Ugorj minél messzebb a kanapéra!
4058 4 8 Game Izé
kelvyn: 11.25
Benny04: Nekem ennyi: http://kepfeltolto.hu/i/?t=img&id=49240 :P
Disy: http://kepfeltolto.hu/i/?t=img&id=46737 11.22
Mind a 8 komment
Sztármamák - lehet ez inkább egy játékban lett volna jó, ahol az ember kiválaszthatja, melyik sztár kinek a fia... bár elég könnyű lenne. ;)
7122 1 13 Izé
doncamillo: ááááááá Beckhham anyja mint egy transzvesztita XD
r3clbull: Rambo és Rambona :D
kamubekLaca: Figyeljétek meg, nem csak annál a képnél van az. Sztem mindenki a mosolya alapján azonosíthat [...]
Mind a 13 komment
Megunta régi hajóját, netán feladta a harcot? Helyezze nálunk örök nyugalomra! Olcsó árak, kellemes környezet, könnyű megközelíthetőség! Hívjon bátran!
7131 0 15 Izé
Schabee: jah jut eszembe a cigókról: haveréknál be volt vmi ásva a kertjükbe és le volt fedve deszkák [...]
Schabee: ez kész
<-{st.one}->: ha odakerülnének egy napra, akkor sem maradna semmi ezekből! tudnak azok gyorsan dolgozni ha akar [...]
Mind a 15 komment
A múltkori technikai bemutatók mellé ma délelőtt még két újabb felvétel érkezett, mely szintén a Far Cry 2 alatt dübörgő engine képességeit prezentálja.
784 0 0 Tech Izé
Repül a kis macsek,
Ki tudja hol áll meg?
Ki tudja hol áll meg,
S kit hogyan talál meg?
7638 5 6 Game Izé
Dawe: 1416
Oláh Dóra: Én elsőre 1016-ot tudtam csak dobni!:)
Benny04: 561 méter elsőre... :(
Mind a 6 komment
Rúgd minél messzebb a számítógépet jól! Csak ne az indiánra!

(a rekordokat kérjük ide a kommentekbe - Errtu)
2878 1 57 Game Izé
Beus22: Kb. 7000 pontnál meguntam és kikapcsoltam.Szerintem órákig tudna repülni.Agybeteg játék!!!!!! [...]
nono1994007: 2 nap után 3 akkucsere közben edzséseim alattt ment és most tartok 3 milliónál és még megy X [...]
luise: szentem ez a pontozás a "ranks to go!" számától függ de még nem probáltam ki:)
Mind a 57 komment
Hivatalosan még nem jelentette be az Evolution Studios a Motorstorm folytatását, de kész tényként lehet kezelni, hogy hamarosan érkezik a második felvonás.
523 0 0 Tech Izé
Négy kézikamerás videófelvétel érkezett a GDC-n kiállított Gran Turismo 5-ről, mely az európai rajongók legnagyobb bánatára csak a következő esztendőben lesz kapható.
608 0 1 Tech Izé
bandee1219: Soká jön, de inkáb ki lesz várva, ilyen fél részekre nem adunk. (kivéve, ha lesz benne valami [...]
Youtube live stream lehetőség még idén
15027 0 0 Tech Izé
Szeretem a jó rock zenét, de nem tudok mit hozzáfűzni ehhez...
Disztraktor - Betonszar
6818 6 12 Izé
Baal: Én nagy Fanjuk voltam. Csak voltam, mert sajna úgy hírlik feloszlottak...:((((
Dralisz: Szerintem poén :) Meg jól is hangzik. Lenne koncert el is mennék :D
stero: ezt is be akartam küldeni :D
Mind a 12 komment
Az Evolution of Dance gondolom már megvolt mindenkinek... most itt a Transformers féle verzió. :)
4369 1 17 Izé
CRaPtRaSH: naés a fix berényimiklós?:D
Purple: :DD ott a pont
bandee1219: Viszont ez csak játsza a hülyét.
Mind a 17 komment
Hivatalosan még sem a BioWare, sem a LucasArts nem erősítette meg a képek hitelességét, azonban egyértelmű tény, hogy a JZConcepts.com-on közzé tett concept artokat, az a James Zhang készítette, aki korábban a KotOR második részéhez is papírra vetette az előzetes rajzokat.
641 0 0 Tech Izé
Itt a következő magyar csillag!
14491 8 137 Izé
calipunkszabus: ez 1 ááállat!
tian: Jajj én ezt még meg sem néztem..valamiért kimaradt :D Túl sokat nem vesztettem vele de a "csuba [...]
Quaker: Igazából már meg sem lepődik az ember, hogy mennyi barmot tud kitermelni egy ilyen kis ország . [...]
Mind a 137 komment
Ez megkapja a hét találmánya címet.
728 0 0 Tech Izé
A Google minden hivatalosan regisztrált San Franciscoi hajléktalannak kioszt egy élete végéig érvényes telefonszámot egy hangpostafiókkal. A terv szerint ezzel állandó elérhetőséget biztosíthatnak maguknak így megkönnyíthetik a társadalomba való visszailleszkedésüket és az emberi kapcsolatai fenttartását.
541 0 0 Tech Izé
Íme, itt van - a kávékóstoló gép. Mer az jó, hogy van ilyen...

A magyar cikk...
2795 1 3 Izé
tian: ez nagyon kellett az emberiségnek...:)
CRaPtRaSH: ez mennyire hülyeség már :$
Schabee: végre tudom h miért forgolódtam annyit az éjjel, ez hiányzott nekem, rögtön szerezk belőle v [...]
GeForce 9800 GX2 - már megint elhalasztották!
419 0 0 Tech Izé
A készlet tartalmaz minden szükséges eszközt, amivel megépíthetjük és felprogramozhatjuk saját robotunkat.
638 0 0 Tech Izé
Rugger-bugger, avagy, fuss, pukizz jól, és egyre messzebb jutsz ;)
1652 0 2 Game Izé
Jonny Test: Végigvittem nema legjobb túl könnyű s rövid!
Benny04: ez tök hülyeség ^^
A Cooler Master megint alkotott...
763 0 0 Tech Izé
Szélturbina megadta magát Dániában.
11386 12 123 Izé
bandee1219: Ez meg milyen szerepcsere!: http://www.youtube.com/watch?v=Eh2DMxWV_JQ&NR=1 Ilyen még a barátokkö [...]
bandee1219: "Pörgő" akció: http://www.youtube.com/watch?v=vo-jgiWU6DE&feature=related :)
ZéZoli: itt nem az egyik lapát adta meg magát aztán az oszlopba csapódott?vagy nemtudom
Mind a 123 komment
Miért tanítsuk meg a gyereket arra, hogy ne fogadjon az iskolában...
9190 1 30 Izé
nkmedve: Azt én is láttam valami "101 legnagyobb szexbaki" c videóban, s ugyanabban volt valami olyasmi is [...]
dergeist: Ej de jó az avatarod.
CRaPtRaSH: pedig "anya azt is modnta hogy ne dugd a pöcsödet a porszívóba..." :D
Mind a 30 komment
Az Ubisoft az exkluzív PlayStation 3-as akciójátékáról tett egy rövidke bejelentést, miszerint a boltokba május 22-én érkezik majd. A bejelentés mellett egy videót is kiadtak a kezeik közül. Brutális!
678 0 0 Tech Izé
Frank Melech képei.
5360 0 10 Art Izé
Purple: sőt én még kedvencekhez is adtam!! :PPP tényleg bámulatos :O irigylem nagyon
bigyminyő: Gyönyörködtet a fantáziája!!!! Külön hangulata van mindnek........Bámulatos.... (többször [...]
Sconto: :O wow, csak ennyi
Mind a 10 komment
Frank Melech képei.
5533 18 10 Izé
Purple: sőt én még kedvencekhez is adtam!! :PPP tényleg bámulatos :O irigylem nagyon
bigyminyő: Gyönyörködtet a fantáziája!!!! Külön hangulata van mindnek........Bámulatos.... (többször [...]
Sconto: :O wow, csak ennyi
Mind a 10 komment
tri-SLI, Hybrid SLI meg amire szükségünk lehet...
792 0 0 Tech Izé
Pityke, Mekk Elek, Kisvakond, Pampalini, Gombóc Artúr, Lolka és Bolka, emlékeztek még rájuk? :)
Itt egy kis összeállítás régi kedvenc mesefilmeinkből. Persze a lista nem teljes, írjátok meg, melyik volt a Ti kedvencetek (lehetőleg videós linkkel), és bővítjük az oldalt...
8555 3 215 Film Izé
Laci: Például ezek: http://www.youtube.com/watch?v=xxeL9bdSu-A&feature=related http://www.youtube.com/wa [...]
livy: Nem a kutya legyek? Amikor volt valami tag, aki számolta a "kutya-gyerek" jó cselekedeteit, és ha [...]
Purple: húú nekem arra a rongybabásra szükségem lenne!! volt benne valami nagydarab fogyatékos rongyba [...]
Mind a 215 komment
Pityke, Mekk Elek, Kisvakond, Pampalini, Gombóc Artúr, Lolka és Bolka, emlékeztek még rájuk? :)
Itt egy kis összeállítás régi kedvenc mesefilmeinkből. Persze a lista nem teljes, írjátok meg, melyik volt a Ti kedvencetek (lehetőleg videós linkkel), és bővítjük az oldalt...
11198 33 225 Izé
Ravennë: Nekem az "Uborka" jutott róla eszembe. Kiskoromban sokszor néztem, tetszettek a "babák"... :D Gon [...]
Tooni: Mese, amit már el is felejtettem, de nem kár érte :D Szimat Szörény a szupereb http://www.youtu [...]
celduin: Sziasztok! Én is keresek épp egy műsort, igaz hogy nem rajzfilm, de hátha emlékszik itt rá va [...]
Mind a 225 komment
Túl van a 3DMark06 mérésen a GeForce 9800 GTX
704 0 0 Tech Izé
Top 11 tökös eset. :O
12037 5 19 Izé
dude: Keresztapa 4 ;) http://www.break.com/index/how-to-give-yourself-a-playground-nutshot.html
CRaPtRaSH: szerintem ehhez szülni sem kell :]
sparkey6: Majd ha szülsz, akkor mondjal ilyeneket :P
Mind a 19 komment
Nem is tudtam, hogy marhák is indulhatnak egy lóversenyen. :)
3413 0 7 Izé
tian: Ez van :) Majd legközelebb igyekszem, mert az a 13-as semmiképp nem tetszik:))
r3clbull: most már nem értem...vagy a pucér alak volt rossz helyen..vagy a lovak :))
deeprecen: nem látok sehol egy marhát sem. viszont ott futott egy pucér ember.. ti is láttátok?:)
Mind a 7 komment
Don't shoot the puppy
azt hiszem ez a game méltán pályázhatna a
Minden Idők Legizgalmasabb Játéka
címre
9319 10 30 Game Izé
tomi77: Te 15 percig csináltad???? :o nekem csak 8 percembe került... Jó kis game!
tomi77: IGENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN Világ legjobb gameje:)))))))))) [...]
Grábor: amikor a 7-es pályán elkezdett visszafelé menni azt hittem ott dobom el az agyam
Mind a 30 komment
Metro.Siberia
2133 1 1 Game Izé
Szamooca: Ezt be akartam Én is küldeni,de rájöttem,hogy hülyeség,és Én sem tudok vele jáccani...X)
Az ellenséges mosógép szakszerű megsemmisítése...
5699 2 62 Izé
CRaPtRaSH: nemveled te állat :DDD Purpről volt szóóóóóóóööhh:D
<-{st.one}->: mi sosem voltunk azok!! :PPP
CRaPtRaSH: hiddel attól nemkell félni h nemfogunk visszacsesztetni :DDD azok a szép idők,mikor osztálytá [...]
Mind a 62 komment
Jimmy Kimmel ezzel a videóval válaszol szerelme (Sarah Silverman) I'm Fucking Matt Damon poénjára. Az I'm Fucking Ben Affleck további szereplői: Brad Pitt, Harrison Ford, Cameron Diaz, Joan Jett, Macy Gray, Robin Williams, Don Cheadle, Pete Wentz, Perry Farrell, Benji and Joel Madden, Lance Bass, Huey Lewis, Josh Groban, McLovin és Meatloaf.
4494 9 25 Izé
rezso: tényleg,várom is a folytatást I'm fucking J.Garner már unalmas lenne de biztos kitalálnak vmit
nkmedve: Szerintem 2:1 Jimmynek, me ő kezdte b****gatni Matt-et s ő is fejezte be a visszavágó videóval. [...]
redbaron813: Sarah Silvermann tetszett és eredetinek, ötletesnek tartom - ez a válasz kicsit erőltetett, a sz [...]
Mind a 25 komment
Shot - lökd le a golyókat a megfelelő sorrendben!
15810 7 3 Izé
mekszamnojz: szerintem is egyszeru :P
anath3ma: pedig tök egyszerű sztem
Ártatlan-méz Előd: ideges vok töle
Lökd le a golyókat a megfelelő sorrendben.
21351 3 0 Game Izé
Duke Nukem a Blu-ray mellett kampányol
604 0 0 Tech Izé
A manga (漫画) a képregény japán nyelvű általános elnevezése, Japánon kívül a japán mangák jellemző stílusában készített képregényekre használják, szűkebben csak a Japánban készültekre.

A klasszikus japán ukiyo-e festészet és a nyugati művészeti hatások találkozásából fokozatosan jött létre, míg mostani jellege kialakult, s a köztudatban – főképp Japán határain kívül – összeforrt a japán popkultúrával.

Ennek örömére a mangattack.hu szerkesztősége felajánlott pár könyvet a témakörben.

A megszerzéséhez csak a következő három kérdésre kell a megfelelő választ elküldenetek a jatek@ize.hu címre:
1. Milyen címmel jelent meg a Pirontan című eromanga/hentai szerzőjének, Hiroki Otsukának másik mangasorozata Magyarországon?
2. Hány eromangát/hentait jelentetett meg eddig összesen Magyarországon a Mangattack?
3. Hány új mangát jelentet meg az április 19-20-án a Petőfi csarnokban rendezendő SakuraCon alkalmából a Mangattack?
Azon helyes válaszok közül fogunk sorsolni, amik vasárnap 23 óra 59 perc 59 másodperc előtt érkeznek be.

Ui: a képre kattintva sok segítséget kaphattok a válaszokhoz ám!
8799 3 22 Izé
rezlavor: masodperceken belul unnepelyes keritesek kozepette meghirdetem az eredmenyt.
Whitee: Mikor lesz eredményhírdetés? A múltkori mozijegyet amit nem használhattam fel, vígaszdíjként [...]
mun: bleach meg naruto.. hmhm hát a bleach még oké de azért van kielégítőbb, nem kicsit, nagyon ^^ [...]
Mind a 22 komment
Régebbi postok...