REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Itt meglőheted a szerencséd ;) Lövöldözős lottószám-generátor :)
2369 1 0 Game Izé
A BioWare bejelentette, hogy az immár több mint 70 díjat magáénak tudó sikerjátékuk idén májusban megjelenik PC-re is.
519 0 0 Tech Izé
Az e heti "címadó pályázat" tárgya most csak egy kép lesz... (jobb most nem volt, küldhetnétek jövő héten olyan postokat, amiben láttok fantáziát, hogy jó címeket lehet neki adni).

Kedd 18:00-ig lehet nevezni :) és továbbra is Izés bögre és póló a jutalom a legjobb címeknek.

Frissítés:
Az e heti nyertes címadók Nem regisztrált (1), Laci (170 és 65) és SSly (75). Gratulálunk nekik, és egyeztetés után küldjük a nyereményeket!
5612 2 224 Izé
Luflee: aaaa Macc :D Ne farassz ! :D :*
Maccoyi: Bunda??? Amikor már mindjárt itt a tavasz! :DDD Grat a nyerteseknek :)
Nem regisztrált: Okés, ízlések és pofonok, nem is úgy vettem a dolgot. ;)
Mind a 224 komment
Ez a tükör sajnos torzít, találd meg a különbségeket!
9038 0 0 Game Izé
Újabb gameplay videó futott be a magyar illetőségű Stormregiontól. A mostani felvételen a Codename Panzers: Cold War látható működés közben, amint épp légi úton megérkezik az utánpótlás, hogy a szovjet erők megmaradt erőit is végleg felmorzsoljuk
670 0 1 Tech Izé
Sza Sza: cold? :) nem inkább COD ?:)
Hónapok óta ismeretes, hogy a SEGA a legendás mozifilm jogai megvásárlása óta két külsős csapatot is megbízott két különböző Aliens játék fejlesztésével. Ezidáig konkrétumok egyikről se szivárogtak ki, azonban hamarosan megtörik a jég.
461 0 0 Tech Izé
Csimpánz és a mogyorók

(mielőtt megnézitek igazán kiváncsi lennék, ki mit tenne, hogy hozzájusson 1 rögzített csőben lévő mogyoróhoz!)
5346 8 53 Izé
Ritu: Durva :)... ez esetben azt hiszem én civilizálatlanabbul oldottam vna meg- próbáltam vna megolda [...]
Dralisz: Másféle mogyoróra gondoltam :)
Savitra: Pedig nem nehéz rájönni: zárt héjú, és üreges:P
Mind a 53 komment
956000 gyufaszálból épült McLaren F1
4338 0 14 Autó Izé
eNMi: fából vasparipa??? "... Fire it up! Fire it up!..."
Végtelen akarat: Pont ezt küldtem be én is tegnap...
M.agnus: Van tüze valakinek?...
Mind a 14 komment
956000 gyufaszálból épült McLaren F1
4487 1 14 Izé
eNMi: fából vasparipa??? "... Fire it up! Fire it up!..."
Végtelen akarat: Pont ezt küldtem be én is tegnap...
M.agnus: Van tüze valakinek?...
Mind a 14 komment
Tech szótár - ha valamit nem tudsz,akkor itt megtalálhatod a 3:2 felvételi üzemmódtól kezdve a zenei hangteljesítményig van rengeteg minden!
10807 28 3 Izé
peet: Ezt érdemes volt ide feltenni! Ügyes, hasznos, érdekes...főleg az olyanok szeretik az ilyen cucc [...]
neophyte: Nagyon nincs mit! :) megtudtam én is 1-2 okosságot innen
Shando: Nagyon sok kösz neophyte!!! Rengeteg az adat! :D
Youtube-ról tudsz letölteni videókat, serverre menti a fájlokat! Tud menteni FLV, MPG, XviD, MOV és sima MP3 formátumba.
2606 4 9 Tech Izé
[conejillo]: én is RealPlayer-es vagyok, nekem az tökéletes, szinte minden videót (és filmet is, pl: watch-m [...]
sahinel: firefox addon : download video leszed minden youtube, metacafe videót
techadmin: miert kene windozt telepitenem, hogy realt telepithessek, hogy leszedjek egy videot, amikor mindezt [...]
Mind a 9 komment
Hogyan készítsünk extra méretű óvszert...
7888 2 32 Izé
Zack: kotonsapka faszfejeknekxd boccs konvejor xd
konvejor: Áhh de jó ötlet, pont most kerestem úszósapit.
vöri: Báz..miért szerinted ezt azért csinálták bárki is szenved amiatt,h nemtalál a méretének meg [...]
Mind a 32 komment
Több helyen használt és ismert az az eszköz ami fény segítségével magához csalogatja a bogarakat, majd utána lényegében megsüti egy diszkrét áramütéssel. Ennek az eszköznek a napelemesített változatát látjuk.  Kempingezéshez például ideális.
589 1 3 Tech Izé
hodosy: és ezzel meddig birja a toltesel ?? 2perc 2óra ?? vagy mennyi ??
techadmin: nappal tolt, sotetben felhasznalja a nappali toltest.
hodosy: hát szerintem nem olyan alkalmas mivel vannak éjszakába nyúló kempingek és hát este nem süt [...]
Lődd ki a démon szemét... már ha ki tudod az ördögi zene mellett! :D
25282 7 26 Izé
weedjay: a zenéje megy csengőhangnak, az szakramentum :))
Imre92: nagyon szuper egy játék , főleg ez a zene :))))
notaprisoner: Elsőre csak 2000-et sikerült összeszednem, majd beszakadtam a nevetéstől! :D
Mind a 26 komment
Ha még nem lenne elég a ''ferdék'' zenéje... :P Nesztek! :D
4422 1 55 Izé
bandee1219: Nem rossz zene és klip, az bizti. ;)
<-{st.one}->: mekkora jó klippje van a The prayer-nek, asztaqrva!! O.o látványos! thx bandee
bandee1219: Részvétem, de majd lesz. :)
Mind a 55 komment
- Deszka, ujjak meg egy kis fantázia és mégsem asztalos, mi az?
- Fingerboard!! :D

(jajj... - bungle)
5040 7 27 Izé
koocos: Van nekem is...nagyonállat!
geree: ez komoj,nem rég vettem egyet:D:Dazota eleg rfendesen megyeget...
Killex: hehe anno régen ált. iskolában mi is csináltunk ilyet csak úgy h letörtünk pl 1 tollnak a "cs [...]
Mind a 27 komment
Egy hideg téli nap, 2079-ben. ;)
17966 3 33 Izé
Tybbah: mindenki rossz irányban indult ki. sztem 2079 nyarán mindenki ballonkabátban fog mászkálni :D:D [...]
Vikoo: Jogos, és köszi, hogy ilyen "kedvesen" kioktattál és nem kijavítottál!Peace
babapiskóta: akkor lehet h mégis inkább a déli féltekén készült a video
Mind a 33 komment
Vigyázz, mert rád ül!
(még jó, hogy nem "shit on you" :)))

Dance Remix, csókolom?
Nine Inch Nails-re se rossz. ;)
4941 3 12 Izé
Tazman: 28 mp-ig bírtam XD
Maccoyi: bungle, te gonosz vagy! Ennyi büntit valentin napra. :) Ez meg vagy 4-5 hónapja láttam valahol, d [...]
jethro: erre is illett volna hogy "ez vagy valami, vagy megy valahova" :D
Mind a 12 komment
Én kipróbáltam, marha jól néz ki, ha szürke papírból csinálod és raksz rá kis mohát meg fingerboardot meg egy lego figurát is. :-) De azért sem küldöm el a képet róla! Beeeee! :P
7682 7 38 Izé
<-{st.one}->: nem leszek!! XD XD XD
eNMi: légy áldozat a piramis csúcsán :D
eNMi: dehogyis!!! csak mekszamnojz első, kicsit érdektelen posztját tuningoljuk :D
Mind a 38 komment
Valentin napi mp3 lejátszó.

Ezen felbuzdulván spontán akció keretében küldjetek ma éjfélig Valentin napos szivecskés technikai izéket itt és én cserébe küldök bögrét a szokásos zsűrizés után. Csak postként elküldött anyagot fogadunk el, komment nem ér!

Update: Ünnepélyes keretek között kihirdetem az eredményt:

A Valentin napi Rapid post versenyt Purple nyerte ezzel a posttal.
 
A nyertes figyelje a regisztrációnál megadott mailcmét a további instrukciók miatt.
2115 0 1 Tech Izé
Purple: ÁÁÁ köszíííí :)))
Időre kell megcsókolni a csajodat, anélkül hogy lebuknátok!
3500 4 4 Game Izé
tibi0307: és ebben mi a nehézség, engem össz-vissz 2-szer vettek észre, unalom az egész...
Lilu__cica: Ötletes játék, az egyszer biztos....
Szamooca: El vagyok keseredve :)
Mind a 4 komment
A Nyko kiváló minűségű utángyártott konzolos tartozék palettája márciusban egy új termékkel bővül. Az új kontroller az árérzékeny PlayStation 3 tulajdonosok szívét dobogtathatja meg igazán.
383 0 0 Tech Izé
Megérkezett a bővíthető pendrive.
588 0 0 Tech Izé
Stop calling me DUDE! :DD
Kemény zsaru. Biztos nem kapta meg a napi fánk adagját...
6370 1 94 Izé
regelő: kemény volt a csávó...tizenésvesekkel húde tudott niggereket nem merte volna letartóztatni,el [...]
punyukli: te mekkora gyík vagy kiccsikó! erre annyit tudok reagálni, hogy verjen meg az élet. raboljanak k [...]
M.agnus: Utánanéztem: Ez mindennapos eljárás az USA egyes városaiban, nem egy gyereket letartóztattak [...]
Mind a 94 komment
20 fotóbót-gyanús kép, állítólag mégsem az egyik sem...
9113 0 21 Art Izé
Samure: Jó képek! Az a nagy amit a muki felhuzatott az orránál fogva az vaddisznó?
jegvirag: Nekem kell egy ilyen auto,nagyon LoL! Hol árulnak ilyet?? Vki vigyen el oda,akarok egy ilyen kocsit [...]
Lilu__cica: Ha nagyon akarja, megcsinálhatja...
Mind a 21 komment
20 fotóbót-gyanús kép, állítólag mégsem az egyik sem...
9543 7 21 Izé
Samure: Jó képek! Az a nagy amit a muki felhuzatott az orránál fogva az vaddisznó?
jegvirag: Nekem kell egy ilyen auto,nagyon LoL! Hol árulnak ilyet?? Vki vigyen el oda,akarok egy ilyen kocsit [...]
Lilu__cica: Ha nagyon akarja, megcsinálhatja...
Mind a 21 komment
Hétfőn nyitotta meg kapuit hivatalosan is a világ leg óriásabb kereke Szingapurban. A 150 méter átmérőjű kerékre 28 darab egyenként 28 utas befogadására alkalmas légkondis fülkét lógattak fel, amik kb. 30 perc alatt tesznek meg egy kört. Élő kéért ide lehet kattintani.
966 0 0 Tech Izé
Villám csapott a világ legnagyobb Jézus-szobrába - amúgy remek felvétel!
6605 3 22 Izé
IGe: Zeusz nem nagyon kedvelheti ZombiJézust. Azaz "Csapnivaló rossz kölke!!!" http://vilagnezet.blog. [...]
ShitIron: Azt hiszem a főnök megharagudott a fiára:)
Lako: Jolvanna. Nem kell mellre szivni :) Igy hogy mutattal egy linket, hihetobb.. A feltetelezes onnan in [...]
Mind a 22 komment
Kicsi a bors, de tényleg.

A cikk.
9859 1 49 Izé
bungle: hotspot küldte: http://humorsafari.blogbugs.org/8241619/World%92s-Smallest-Bodybuilder-Aditya-%91Ro [...]
Lilu__cica: Szerintem léteznek arányos felépítésű törpék is, bár ez elég ijesztő. Nem tom hogy ti hog [...]
Árnyangyal: Ja és igen, 3 és fél évet lehúztam az orvosin.
Mind a 49 komment
Próbálj meg lazítani... :)
10447 0 1 Izé
Findzs: ezért kell a kertes ház :)
Áramvonalasított külső merevlemez.
548 0 0 Tech Izé
Valamikor a multban volt már itt szó a borok dekantálásról. Ennek a megoldására itt egy új eszköz, ami közvetlenül az üvegből való kitöltés során végzi el a bor levegőztetését.
818 0 0 Tech Izé
E-papír alapú  GPS megoldás, sapkába és/vagy kesztyűbe integrálva.
733 1 0 Tech Izé
Orosz autópályára való orosz guruló izék. ;)
8533 0 4 Autó Izé
r3clbull: Vajon gondoltak arra h az "autópályát" kéne leaszfaltozni?
majd most: na ez nagyon ott lenne Clio helyett a fotos hetvegekre
atyavilaag: jó ez a kátyús magyar utakra is, hö
Mind a 4 komment
Orosz autópályára való orosz guruló izék. ;)
9537 0 4 Izé
r3clbull: Vajon gondoltak arra h az "autópályát" kéne leaszfaltozni?
majd most: na ez nagyon ott lenne Clio helyett a fotos hetvegekre
atyavilaag: jó ez a kátyús magyar utakra is, hö
Mind a 4 komment
Hivatalosan is megjelent a Nokia N96.
843 0 0 Tech Izé
A barcelonai MWC kiállításon mutatta be a Samsung legújabb fejlesztésű Mobil WiMAX megoldásait, köztük az Access Service Network szabványt.
592 0 0 Tech Izé
A Nextwork robotépítő versenyben a jelentkezők feladata, hogy egy, a mindennapi életben számukra hasznos segítő robotot építsenek a LEGO Mindstorms NXT készletből. A robot elkészítésére 2 hónap áll a résztvevők rendelkezésére.
A versenyt 3 kategóriában írják ki: Iskolák, Informatikai vállalkozások, Egyéb tevékenységet végző vállalkozások .


Érdeklődnék az itt megjelent kedves felhasználóktól, hogy esetleg nincs valaki aki szivesen elindulna a  versenyen, de mondjuk céges háttér hiányában nem teheti meg?  
654 0 0 Tech Izé
A Variety nem régiben indított blogjában megjelent egy bejegyzés, mely egy lehetséges GTA moziról regél.
374 0 0 Tech Izé
A Variety egy három oldalas beszámolót vésett a készülő Force Unleashedről. A cikkből jó pár érdekességet megtudtunk.
445 0 1 Tech Izé
Soul_Deprived: Leis fordítottam nagyjábol :)) http://gameover.blog.hu/2008/02/12/star_wars_force_unleashed_the_g [...]
Régebbi postok...