A tegnapi vadiúj felvételek mellett a Vanity Fair legfrissebb bejegyzéséből azt is megtudtuk, hogy Darth Vader is játszható karakter lesz a nyáron érkező legújabb Csillagok Háborúja játékban.
559
0
Tech Izé
Hát ez az ürge tud valamit! Mehetett volna őseinkkel vadászni... ;)
8805
5
Izé
Térdinamó. A megtermelt energia elég lehet egy GPS, mobiltöltő, vagy egy műláb szervómotorjának üzemeltetéséhez.
903
1
Tech Izé
Ez az uszkár igen okos, mert tudja... A libákat tömni szokták. :D (meg is tömi) :D
4724
1
Izé
Yo! Yo!
A zene neked szól,
gyere velem és megmutatom!
Jól, jól!
Rázd meg a segged,
és táncoljuk át az éjszakát ketten!
4056
2
Izé
Emlékszik még valaki erre az újságra és a görbelábú ninjára?? Program küldő szolgálat? ;) Én ezen nőttem fel!!
(Régi szép idők, mikor még én láttam el a programküldő szolgálatot, vagyis Sz. Lacit új "stuffokkal". :D - bungle)
4352
3
Izé
Repül a Suzuki, ki tudja hol áll meg...
(szerintem ezek vitaminos sört ittak, azéé ilyenek :) )
9341
1
Izé
"...Megáll az idő, az égen néma álló csillagok
A Földön csak te vagy és én vagyok..."
10996
9
Izé
Az MCV jelentése szerint a média óriás Viacom 1.5 milliárd dolláros ajánlatot tett a Take 2-ra.
389
0
Tech Izé
Most megtudhatjuk mi fán terem a PWM!
736
0
Tech Izé
Kattints a képre, add meg az e-mail címed és reménykedj, hogy TE leszel az, aki a heti egy bögrét megnyeri. (A hírlevélre feliratkozók között heti egy Izés bögrét osztunk szét!)
3467
5
Izé
Egy 1929-es Ford A model 250 lóerős Cosworth motorral megbolondítva!
4246
0
Autó Izé
Egy 1929-es Ford A model 250 lóerős Cosworth motorral megbolondítva!
4277
4
Izé
Az ott egy PC, ami pont 1 DIN magas, és van benne egy 1.3as CPU meg legalább 40 giga diszk és 7 colos a display. Dugóban Quakehez pont elég :)
1240
1
Tech Izé
H2O alapú meghajtással üzemelő modellautó.
692
0
Tech Izé
Japcsi guruló medence
3252
0
Izé
Bernard, a dongó - szőrtelenítés után ;)
6286
0
Art Izé
Bernard, a dongó - szőrtelenítés után ;)
6689
4
Izé
Valaki(k)nek már megint sok unalmas perce lehetett... ;)
5201
7
Izé
Újabb hosszabító/elosztó megoldás. Sajnos már ránézésre is látható csak az USA villásdugó szabványra alkalmas.
592
0
Tech Izé
Elsőre mezei projektoros órának látszik, de ezen felül tartalmaz egy időjárás előrejelző rendszert is, ami a képernyő színváltozásával is jelzi a várható meteorológiai eseményeket.
813
0
Tech Izé
Golfozz jól. Üsd a labdát minél messzebb!
1899
0
Game Izé
Ördögi memóriák. Magas órajel, jó hűtés, elfogadható ár. Mi kellhet még?
663
0
Tech Izé
A
társkeresős lúzerek után itt egy újabb, már nem ott dolgozó alkalmazottól kikerült gyöngyszem.
Randy randis videója, avagy Hogyan NE próbáljuk meg visszacsábítani volt barátnőnket! 2:58-tól frenetikus teljesítmény, Oscart neki! :D
5940
1
Izé
Megérkezett a GTA IV hivatalos honlapja!
508
0
Tech Izé
Ha már unnád a hagyományos késed... csak 29.95$. Mutasd meg, ki a Jedi a konyhában! :)
7929
2
Izé
Mexikói tyúk zöld tojásokat tojik
2017
0
Izé
Egy tojás mind felett
Egy tojás kell neked
Egy a konyhába zár
Mert hasznos az egyetlen
2360
1
Izé
Nyomul a HD DVD. 50 dolláros árcsökkentés mellé 5 ingyen film.
423
0
Tech Izé
Gyilkolász zombikat jól!
(már megint)
4797
2
Game Izé
A Sony Computer Entertainment és a Polyphony Digital autószimulátoráról, a Gran Turismo 5: Prologue-ról került elő egy vadi új videó, amelyben sokmindent megmutatnak a játékból.
887
0
Tech Izé
Aki még nem látta a Star Wars ascii verzióját... Kövessétek a videó utasításait és már lehet is nézni! Igazán türelmes emberek lehetnek a készítők!
5373
1
Film Izé
Aki még nem látta a Star Wars ascii verzióját... Kövessétek a videó utasításait és már lehet is nézni! Igazán türelmes emberek lehetnek a készítők!
5415
6
Izé
Chanel Choco Phone by Fred de GARILHE.
Mondjuk a windozos start menü kicsit fake gyanússá teszi a dolgot.
1090
0
Tech Izé
zabad megnéz Magyar fordítás rajta ezen az izén!
4403
6
Izé
Női olvasóinknak ajánlom figyelmébe ezt a remek eszközt ami a melltartó és a kulacs házasságából született és 7,5 dl folyadék tárolására alkalmas.
899
0
Tech Izé
Juttasd el a fémgolyót a célba!
2647
1
Game Izé
Grey Life
1450
1
Game Izé
Gázos Zippo... Állitásuk szerint húdejó. Én személy szerint kétkedve fogadom, de az idő majd megválaszolja a kérdést.
935
0
Tech Izé
Volt itt nemrég
egy post ami a Gelaskin nevü Ipod védő fóliát mutatja be. A postban jeleztem is, hogy a közeljövőben hozzám is meg fog érkezni egy. Ez meg is történt, fel is raktam az Ipodra, de valahogy elmaradt a post róla. Egészen eddig. Viszont most már véleményt is tudok alkotni róla, miszerint nagyon jó és hasznos találmány ez .
A felhelyezés kicsit macerás, ugyanis miliméter pontosan kell illeszteni a fóliákat (ami amúgy 3M gyértmány) a tökéletes hatás miatt, viszont nem hagyományos matricaként funkcionál, ezért ha elrontjuk újrakezdhetjük a műveletet.
Az egyedüli dolog, ami hiányzik belőle az a kijelzőt védő átlátszó réteg, mert a gépet ugyan remekül védi, de a kiejlző ugyanúgy ki van téve a karcolódásnak.
Mindezektől függetlenül úgy érzem, hogy megérte a postaköltséggel együtt 20 dollárt.
Az "install" teljes folyamata
itt tekinthető meg.
800
0
Tech Izé