REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ez az alaplap már a MÉH-ben is sokat érne annyi réz van rajta.
532 0 2 Tech Izé
techadmin: kicsit vastag fallal, vagy nagyot vekonyal ettol fuggetlenul jobb az ha a hidakat huti :)
Errtu: Hmm... Vajon mekkora rézlavórt lehetne csinálni belőle? :D
Franck Melech fotói
5471 0 27 Art Izé
CRaPtRaSH: nekem tetszenek:$
nkmedve: Gumiboci:D Lehet csak megijedt szegeny a lesifotostol:)
Purple: lehet, hogy a boci csak egy brush :D
Mind a 27 komment
Franck Melech fotói
5541 7 27 Izé
CRaPtRaSH: nekem tetszenek:$
nkmedve: Gumiboci:D Lehet csak megijedt szegeny a lesifotostol:)
Purple: lehet, hogy a boci csak egy brush :D
Mind a 27 komment
Miből mennyi mikor?
3154 1 1 Tech Izé
bandee1219: Hát ez nagyon jó! Kösz! 8D
A kanyarpuskák új generációja  megérkezezett!
1304 0 0 Tech Izé
A maga 126 méteres rotorlapátjával, ez a világ legnagyobb szélturbinája jelenleg.
1286 0 0 Tech Izé
Ezentúl minden héten felrakunk egy postot, amire a kommentek között várjuk a post általatok megfogalmazott "címét".
Ti mit írnátok alá szövegnek?

A legviccesebb, legkreatívabb, frappánsabb vagy érdekes "post címekről" a zsűri dönt (abc sorrendben: Bakeyoo, bungle, Errtu, Luflee, Maccoyi, rezlavor, st.one), a nyertesek jutalma pedig Izés bögre és póló.

Várjuk tehát legelsőnek a fenti posthoz az értékes hozzászólásokat, címadásokat! A post kikerülése után 48 óráig lehet "nevezni". :)

Frissítés:
A zsűri vitaminban elmélyült hosszas tanácskozás után úgy döntött, négyen is megkapják a nyereményeket (zárójelben a nyertes kommentek száma): eNMi (4), Lako (66/67), Miri Z (11), republic666 (155). Természetesen a többieknek is gratulálunk a jobbnál jobb (el)nevezésekért, és ne feledjétek, ezen a héten is lesz címadó pályázat! :)
1723 4 232 Izé
Miri Z: Köszike! =)
eNMi: mivel most éppen Örömködöm a bögrémnek, a whiskey-s megjegyzéshez (inkább) nem is mondok se [...]
eNMi: 1k Köszönet!!! Hamárbögre, akkor forraltbornak 1xűen tökéletes!!! Koccccc, mindenki!!!!!!!!! [...]
Mind a 232 komment
Bár a statisztika szerint nem volt túl mozgalmas Rambo szexuális élete (thx Purple ;)), egy gyereket úgy látszik mégis sikerült összehoznia. ;)
Son of Rambow

3136 0 21 Film Izé
SZIA: -.- :@ vááá de k....g vagy, képzeld el már használtam linuxot, igaz nem sokáig, de amit csin [...]
dude: Nekem ugyan semmi, de elképzeltem, hogy te meg a linux... :D
Purple: az egy *** :D annyit kell tanulni, mint az atom! tény, hogy stabilabb meg minden, de bonyolult... [...]
Mind a 21 komment
Bár a statisztika szerint nem volt túl mozgalmas Rambo szexuális élete (thx Purple ;)), egy gyereket úgy látszik mégis sikerült összehoznia. ;)
Son of Rambow

3180 1 22 Izé
Erunder: Hát én most őszintén bevallom megnéztem a filmet... és jóóó. :) Agyon röhögtem magam. Az [...]
SZIA: -.- :@ vááá de k....g vagy, képzeld el már használtam linuxot, igaz nem sokáig, de amit csin [...]
dude: Nekem ugyan semmi, de elképzeltem, hogy te meg a linux... :D
Mind a 22 komment
Domino Day a szupermarketben. :)
(Kár, hogy a bútorboltosok még nem ilyen kreatívak :D)
2968 0 9 Izé
bungle: Csolt, legalább te figyelhetnél, ha én nem... ;)
r3clbull: Kiváncsi vaok mennyi idejükbe telt ezt összerakni??..amugy az ajtós rész nekem is bejön
Zé: Mindig is irigyeltem a finn gondolkodásmódot. De azért a karácsonyi szünet alatt egy áruházba [...]
Mind a 9 komment
Eladó sorházak.
10258 0 41 Art Izé
bungle: Lőcs küldte: Dubai és döbbenetes építészeti csodái... http://index.hu/gazdasag/vilag/dubaj08 [...]
lucas101: a következő amit már lassan el is kezdenek az a "jurassic Park" lesz, szinte élethű dinókkal.. [...]
eNMi: az majd biztosan ugy fog készülni, h a sivatag közepén felépitik és ha kész, akkor elárasztj [...]
Mind a 41 komment
Eladó sorházak.
10583 8 42 Izé
Climber73: Úgy tünik, rájöttek ezek a piszkos terroristák, hogy az olaj elöbb-utobb elfogy, más bevétel [...]
bungle: Lőcs küldte: Dubai és döbbenetes építészeti csodái... http://index.hu/gazdasag/vilag/dubaj08 [...]
lucas101: a következő amit már lassan el is kezdenek az a "jurassic Park" lesz, szinte élethű dinókkal.. [...]
Mind a 42 komment
Figyelmeztetés egy újgenerációs videokártyáról. Ne érj hozzá, mert megéget!
490 0 0 Tech Izé
Tárolja, rendszerezi és ha kéred megosztja a vágólapra másolt dolgokat.
680 0 0 Tech Izé
Juba, a bagdadi orvlövész

Amerikai katonákat képeznek ki arra, hogy észrevétlenül és "hangtalanul" gyilkoljanak... pont mint az arabok. Íme egy összeállítás, mikor az arabok kerekednek fölül.

+ még egy.
+ visszavágó Jubanak. Apacs helikopter fedélzeti kamera iraki légtérben.
10732 3 54 Izé
bungle: Lazarusz küldte (2007-es videó): URL: http://www.youtube.com/watch?v=kyPKSk3c2jE Szöveg: "A hábo [...]
zoleecool: Aki szörnyűnek találja Juba tevékenységét és sajnálja a "szegény" amerikai katonákat, ann [...]
Bendegúz: JUBA A KIRÁLY !!!
Mind a 54 komment
Hollandiában került bemutatásra  ez az ipari robot, ami felismeri a beérkező kocsit, lecsavarja a tanksapkat, majd megtankolja a kocsit.   
964 0 5 Tech Izé
Srobi: Volna egy humoros hacker, nezne a kamerakon, hogy kit locsol, es locsolna:))
bandee1219: Vagy akkor beledöfi és telenyomja a csomagtartót...
techadmin: vagy egy kosza virus, es osszevissza tankol vagy meglocsolja az embereket evo120+ csodabenzinnel.
Mind a 5 komment
Lego meg gsm  meg internet. 
592 0 0 Tech Izé
The Happening
M. Night Shyamalan új filmje, reméljük nem lesz annyira béna lesz annyira remek, istenkirály, szórakoztató, félelmetesen izgalmas, hatalmas mondanivalóval rendelkező, fergeteges színészi munkával megáldott film, mint pl. a Jelek.
7373 1 89 Film Izé
Balázs: jó film nekem tetszett de a jelek jobb
nkmedve: vagy inkább rá kell jöjjek hogy én vagyok nagyon fáradt, a 02 sehogyse március, ha jobban megn [...]
nkmedve: Itt úgylátom valami megment az IZÉ órában, különben nem lenne március 9.-i komment, ha még [...]
Mind a 89 komment
The Happening
M. Night Shyamalan új filmje, reméljük nem lesz annyira béna lesz annyira remek, istenkirály, szórakoztató, félelmetesen izgalmas, hatalmas mondanivalóval rendelkező, fergeteges színészi munkával megáldott film, mint pl. a Jelek.
7285 4 88 Izé
nkmedve: vagy inkább rá kell jöjjek hogy én vagyok nagyon fáradt, a 02 sehogyse március, ha jobban megn [...]
nkmedve: Itt úgylátom valami megment az IZÉ órában, különben nem lenne március 9.-i komment, ha még [...]
Nem regisztrált: Az, bár szerintem egy kicsit lenéző azokkal szemben akik szeretik a Jelek című filmet.
Mind a 88 komment
APlus Monolize - fémházba zárt orkán. A cím találó, hiszen ebben a házban tuti nem áll meg a levegő.
666 0 0 Tech Izé
Az Apple Store megint áll. Ami azt jelenti, hogy új termékek jönnek. Nah de vajh mi/mik? 16 gigás Iphone, új Intel CPUs MacBook, új Európai országok az Iphone/Itunes listán? Hamarosan kiderül, tudósitóink ott vannak és figyelnek!

Update:  Semmi kiemelkedő, 16 gigás Iphone, 32 gigás touch. Magyaroszág továbbra is holmi kieső balkáni szerepet tölt be az Apple üzletpolotikájában. Erről a témakörről Plastik József végzett  elemző  munkát ami itt meg itt olvasható.
774 0 0 Tech Izé
The Big Escape - több megoldással.
7837 8 141 Game Izé
Leonetta: Ez lassu felfogásuaknak is jó :D ..:P
Oláh Dóra: Én tudnék!;)
Hasegawa: Már nem aktuális sikerült észrevennem a létrát a padlón. :D Bocs a komentekért.
Mind a 141 komment
Lehet, hogy megirigyelte a kacsát?

Ez a kutya meg a macskát. ;)

2499 4 7 Izé
sunshine: ez egy török macska-féle lehet, azok szeretnek nagyon fürdeni :)
Zsolt86: jáhájj de aranyos (:
Gabi69: Na! Van egy kivételes macska aki szereti a vizet no meg persze a szörfözést.:) Azért a kutyus i [...]
Mind a 7 komment
Borotválkozz meg! :) Már nekem sem ártana, szaladok is!
10243 10 68 Izé
Luflee: En ne tudnek? Ne nevettess :) Es mellesleg: KOSZONOM SZEPEN
Errtu: Úgy is tudom, hogy nem. Nem tudsz ellenálni nekem. :) És mellesleg: BOLDOG NÉVNAPOT!!!
Luflee: Ma csak felorankent ;) De most utallak [ sertodo ] :D
Mind a 68 komment
8 méter nyomtató
652 1 0 Tech Izé
Szadomazo pulyka... avagy valaki már megint rohadtul unatkozott.
2140 1 4 Izé
dude: Mennyi szakértő jár ide...
nagydee: bondage nem szadomazo. Két külön dolog. Ha már ilyet postolsz illene tudni is.
bass83: Naggggyon kemény. :DDD Nem vagyok híve az efféle dolgoknak (asszem), de az ötlet mindent visz. : [...]
Mind a 4 komment
Adott  a Vénusz légycsapója nevű alapvetően húsevésre kihegyezett növény. Meg a Discovery akik forgalmazzák a növény "digitális" verzióját.
747 1 0 Tech Izé
Kézzel formázható egerek. A Red Dot dizájn díjat is elnyerő alkotás speciális külsőt kapott, mely gyurma módjára formázható.
635 0 0 Tech Izé
AlienWare High Definition Media Sever.
1233 1 0 Tech Izé
Escape Pear Room - Szerintem lehetetlen megcsinálni.
4255 5 78 Game Izé
<-{st.one}->: csak annyiszor mint Nálad! :))
BARBIE: DE AZÉRT LÁTOM A "KÜLDÉS" GOMB IS BERAGADT NÁLAD... HAHAHA
<-{st.one}->: beragadt a Caps Lock? :P
Mind a 78 komment
Mi van ha vicces mérnökök a napi tudatmódosító  elfogyasztás után kapnak egy  quad meg egy jetski szerelési kézikönyvet? Meg egy kulcsot az alkatrészraktárhoz....
957 2 0 Tech Izé
OLED gombsor a Foxconn közreműködésével készülő játékos billentyűzeten. Az Optimus billentyűzetek mintájára a United Keys klaviatúráján is találhatunk OLED gombokat, szám szerint tizenkettőt: ezek közül valamennyi gomb programozható, és ennek megfelelően egyéni kép társítható hozzájuk.
646 0 1 Tech Izé
Menyet: Gamer billentyűket tegyetek fel pls.
A hét kérdése: miért ment át a csirke hülye rendőr az úton?
(a jó képességű megfigyelők észrevehetik, hogy csak bedobta az autó ablakán a gyorshajtásért járó büntetőcédulát ;))
15921 8 31 Izé
Schabee: loeb ebből vajon érzékelt valamit?
Slarioux: Hmm...:)
Bakker Gyík: Majdnem lekapta róla a láthatósági mellényt!
Mind a 31 komment
Mechanikus ízeltlábúak ;)
3143 3 8 Izé
Sissi: Jó poén lenne, ha távirányítóval lehetne őket irányítani:DDDD
roland66: naon faják... ;) és ezek csinálnak is valamit vagy csak vannak? O_o
Shando: A pók meg a skorpió bármikor jöhetne!!! Rendes tetszenek! :D
Mind a 8 komment
Gyakorló koffeinfüggőként első látásra megkedveltem ezt a kávéfőzőt.
682 0 0 Tech Izé
A folyadék hűtés még mindig divat. Megérkeztek a Zalman új blokkjai!
519 0 0 Tech Izé
Tegnap még arról számoltunk be, hogy a híres hardware tesztelő programot készítő Futuremark játékfejlesztésre adta a fejét, ma pedig a legújabb 3DMark képeit oszthatjuk meg Veletek!
711 0 0 Tech Izé
Játssz a pizzákkal jól!
4199 2 3 Game Izé
Lilu__cica: "Kisfiam, ne játssz az étellel!"
Oláh Dóra: ?????? Meg mondja valaki?
Oláh Dóra: És ezt meg hogy kell játszani?
Helytakarékos fürdőszobai megoldás.
1016 0 0 Tech Izé
Gördeszkázó kutyus :)

Itt meg egy másik eb, freestyle kategóriában. :D
3325 5 4 Izé
TeamCo.: LOL.Mért nem hiszik el az emberek, hogy més is tud deszkázni nem csak ők.Én is deszkázok és t [...]
trógerfighter: Azért utálod mert ez pl. kamu!A kutya megmarad a deszkán de azt valami motor hajtja.Aranyos és [...]
Gyilok: a kutyafáját :D
Mind a 4 komment
Régebbi postok...