REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A Bon-Bon együttes kompromisszumok nélküli életigenlést sugárzó, vadonatúj videoklipje. Maga a mondanivaló nem hatol túl mélyre, de a kétségkívül releváns, társadalmi szintű jelenséget megtestesítő alaptémát lelkiismeretesen körüljárják, és az ún. abszolút rímekkel párosuló, nívós dallamvilág szintén nem hagyhat kívánnivalót még a legvájtabb fülűek szemében sem.
Ja: próbálják meg kikapcsolni! Nekünk mindezidáig nem volt szívünk hozzá.
6024 8 47 Izé
koocos: 5 másodperc után kikapcs...
bandee1219: Hát, ebből nem kell sok, hogy tényleg úgy nézzen ki az ember. XD
bandee1219: Nemá'! Nekem az tényleg tetszik, ahogy sok régi magyar dal (nem a magyar nóták!!!).
Mind a 47 komment
Sok friss Nikon cucc:

- Coolpix L18 - 8 megapixeles kompakt
- S550 - 10 megapixel, 5x zoom, elektronikus stabilizátor rendszer , 2.5-inch LCD, 229 USD
- S520 - 8 megapixel, 3x zoom, optikai stabilizátor rendszer , ISO 2000, 2.5-inch LCD, 229 USD
- S210 - 8 megapixel, elektronikus képstabilizátor rendszer, up to ISO 2000, 2.5-inch LCD, 179 USD

DSLR lencsék:

AF-S Micro NIKKOR 60mm f/2.8G ED
Macro  0.185m boltokban  kapható: 2008 március, 549 USD
 AF-S DX NIKKOR 16-85mm f/3.5-5.6G ED VR
Vibráció csökkentés II / OIS  boltokban  kapható: 2008 március, 649 USD
 PC-E NIKKOR 24mm f/3.5D ED
Perspektíva  kontroll  (lineáris torzítás szűrése) 2008 tavaszától kapható , 1929 USD

És persze a D60.
1216 0 0 Tech Izé
Készülőfélben az első mesterséges élőlény.
4298 2 39 Izé
bandee1219: Nem értem az ilyeneket. Szereinte annó az egysejtűek is műsormentes esténken kúrogattak (az mi [...]
bandee1219: Lehet ezt én nem értem, de akkor mi az, hogy létrehozni valamit? A semmiből kéne? Egy házat is [...]
wnw: mindenki hisz vmiben,mindenki elfogad valamit
Mind a 39 komment
Egy jól edzett kabalafigura mindig jól jön egy csapatnál... avagy megcsípte egy óriás darázs a mutogatós bácsit. ;)
6841 2 14 Izé
bandee1219: Jól fördre tette: :) De ilyet minek csinálnak az emberek (mármint a meztelen rohangálást, a f [...]
Bero: Ríl híró of meccs! :D
Kiscica: nagyon LOL :D Maja a méhecske a hős :D
Mind a 14 komment
Kis mértékben sem tudományos megközelítése a "Mi történik ha egy csokor lufira felkötünk egy videokamerát majd szabadon engedjük" témának.

3707 1 16 Izé
bandee1219: Tényleg 2t. Ezt a 2t: http://theballoonproject.org/video.htm ,meg ezt a 2t: http://theballoonprojec [...]
Achilles: Gondolom az eső miat elázott, és az vitte a földre. Kíváncsi letem volna, milyen, mikor 15 kil [...]
Mol: Én azt hittem magasabbra megy. Megállt és annyi.
Mind a 16 komment
Vizálló 5 megapixeles kamerával felvértezett Casio (???) mobiltelefonok.
Úgy látszik, most a vízálló  telefon a  következő hype amire fel lehet ugrani....
612 0 0 Tech Izé
Új modellek ide vagy oda, úgy fest a Sony az európai régióban így is nagyot kaszálhat, ugyanis egyesek szerint már a nyáron beelőzi a fő konkurens X360-at, mely egy éves előnyével sem képes megállítani a PlayStation 3 úthengert.
357 0 0 Tech Izé
Szerintem hamarabb kész lenne vele a 4-es metró, mint a Boros-Bochkor fúrópajzzsal.
7307 6 40 Izé
bandee1219: Azt néztem én is, gondolom ismeri, de hogy rá sem néz.... Biztos mindennapos ez náluk, bár a k [...]
Lilu__cica: Cuki! Turbó nyúl!
ezekiel20: A tigris ugyanis nem volt ott az értekezleten, ezért nem tudta, hogy a NYÚÚLl a legerősebb áll [...]
Mind a 40 komment
A Yamaha ausztrál részlegének megrendelésére készült el ez a 15 méter hosszú 2,5 méter széles és 13.000 liter vizet tartalmazó guruló akvárium.
2545 0 0 Tech Izé
Ünnepélyes eredményhirdető post ez.

A nagy érdeklődés melett megrendezett Első tech.izé.hu levitáló sószóró verseny nyertesei véletlenszerű sorrendben a következők: 

- Roland 66
- Elison
- PokerEZ
- SteveBoy

A furcsa egyezés az indulók és a nyertesek listájában azért van, mert nem tudtunk dönteni ezért úgy döntöttünk, hogy minden kedves induló kap egy bögrét.

Elison a remek remixért különdíjban részesül, ami meglepetés (még nekünk is)

Gratulálunk a győzteseknek, kellemes kávézást/teazást/tejezést kívánunk.
694 1 7 Tech Izé
Steveboy: Fantasztikus! Gratula minden indulónak és egyben tehát minden nyertesnek is! :D
Elison: YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ! :)
roland66: na hogy megnyugtassalak elküldtem!! :D
Mind a 7 komment
10 méter hosszú installáció ventillátorokból, mozgásérzékelővel megspékelve.

802 1 0 Tech Izé
Árulj kávét jól!

(Ezúton szeretnélek megkérni Titeket, hogy próbáljatok a játékhoz megfelelő méretű és minőségű képet szerkeszteni/küldeni... köszi! Bakeyoo)
3708 2 0 Game Izé
Valami furcsa zajt hallottam a mellékhelyiségből... ;)
8004 3 15 Izé
bandee1219: Attól pedig nem kell, attól, aki irányítja, már lehet. http://www.origo.hu/itthon/20080104-rad [...]
Erunder: Mert szerinted a kigyurt kopasz csávesz aki a telefonjához kap mikor észre veszi hogy gigszer van [...]
mephistto: Ezzel csak az a baj, hogy ebbe nincs személy amit modntál :) csak budiról van szó, de az kit ér [...]
Mind a 15 komment
A Vision Research bejelentette a Phantom V12 kamerát, ami nem kevesebb mint 1 millió képkocka rögzítésére képes másodpercenként! Mindezt persze csak limitált felbontásban, 256x8 pixeles méretben, de az 1280x800-as maximális felbontásban is 6315 képkockát készít a szerkezet egyetlen másodperc alatt!

Valószínűleg három különböző tárolókapacitással jelenik majd meg: 8, 16 vagy 32 GB, elképesztő fényérzékenységgel és a Vision saját fejlesztésű Extreme Dynamic Range technológiájával, amely egyetlen képkockán belül két különböző expozíciós beállítást tesz lehetővé.

A cég - amely egyébként a nagysebességű rögzítés specialistája - weboldalán jó pár látványos, nagy képkockaszámmal rögzített videót nézhetünk meg.
652 1 5 Tech Izé
roland66: nagyon nagyon állat! esetleg ezeket honnan lehetne letölteni? de annak is örülnék ha saját mag [...]
Elison: Ezzz nagyon komoly !!! Nekem már tetszettek a pisztolygolyós meg vizeslufiszétpukkanósok is de m [...]
dude: 256x8 pixel méretben? Nem túl nagy az? :D A Phantom V12 linkben egy space (a per és az utána k [...]
Mind a 5 komment
Kemény az élet a guglinál...
Az amerikai központál még keményebb. ;)
6342 7 23 Izé
bungle: http://index.hu/tech/2013/03/07/tiz_ok_amiert_megeri_a_google-nel_dolgozni/
bungle: cancer1 küldte: Brand New Google Office in London www.damnfreshpics.com/2012/08/brand-new-google-of [...]
bungle: www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2100879/Google-offers-rare-glimpse-inside-California-Googlep [...]
Mind a 23 komment
Lezárult az első tech.izé.hu levitáló sószóró verseny.

A beékezett pályaműveket a képre kattintva lehet meghallgatni.
Érdemes!
2640 0 7 Izé
bandee1219: XD
szamar001: hű itt valakiknek valami naon elgurult de elég jók lettek grat :)
Sissi: Elison rapja nagyon loool:DD
Mind a 7 komment
Lezárult az Első tech.izé.hu levitáló sószóró verseny.

Az indulók:

- Roland66 műve
- PokerEZ ezt csinálta
- SteveBoy pályaműve itt hallható (ez pedig a v2)
- Elison erre levitál a sószóróval

Az alap kiírás alapján Elison második műve nem értékelhető, viszont egyértelmű különdíjas alkotás!

Megkezdjük a pályaművek szakszerű és objektív zsűrizését, a végeredményről hasonló postban tájékoztatunk mindenkit!

Minden felvétel mp3 formátumban az izé szerverkötelékén belül található.

Köszönjük az indulóknak az indulást, a többiekben a támogatást.
1683 0 21 Tech Izé
Elison: egy pillanatra elképzeléásem sem volt hogy ez a poszt hogy csúszott ide téren és időn kereszt [...]
roland66: juj nekem is megjött!!! KÖSZÖNÖM!!! tökre jóóóóóó na második forduló? xD
Steveboy: Halihó! Tisztelettel jelentem, hogy én is megérkeztem, mert az én bögrém is megérkezett! :-) [...]
Mind a 21 komment
Batfan06 lelkes modder hírében áll, ígyhát tisztelegve a Nolan-féle Batman mozi, illetve a kedden elhunyt Heath Ledger előtt elkészítette saját Batmobile-ját, melybe egy középerős gépet implantált.
664 0 0 Tech Izé
Metal Storm - egy különleges fegyverprojekt, mely az elektronikailag vezérelt, elektromos sütésű lövedékeken alapul. A fenti videó egy összefoglaló a technikáról, angol nyelv ismerete nem árt. Alul pár működő prototípusról is van videó.

További Metal Storm fegyverek itt, itt és itt., valamint a Metal Storm saját honlapja.
4131 2 7 Izé
bandee1219: A postolt videóban benne van, vagyis az, hogy a csöveket egyszerűen kicserélik (1:55-től), de m [...]
ANDor: Az életmentés arra értik szerintem hogy ezek használhatók rakéta elhárítónak is . De én ot [...]
MStipee: Alapvetően egy fegyver az kétpólusú, van akit megment, mást meg halálba juttat. De úgy gondol [...]
Mind a 7 komment
P.L.É.L.T., vagyis a Punnyadt Lúzer és a Leprás Tetvek
Magyar amatőr metal bandákat keresvén találtam eme gyöngyszemre. Már voltak amatőr rapper romák, újhullámos pop csajok Tiszántúlról, akkor most itt vannak a csöves zúzógépek!
4575 1 14 Izé
Mr.T.: Most komolyan ez miért jó?
Maccoyi: az enyém torzult rendesen..... wáááá
skandar: Ez tetszik, 50 kilós, csikos szabadidőgatyás vidéki sudribunkó cuccos srácok osztják a halál [...]
Mind a 14 komment
Gondoltál már rá, mennyire remek lenne egy a saját ujjlenyomatod alapján készült 3D-s vázát?
542 0 3 Tech Izé
Purple: de! úgy megörültem neki, hogy csak na :) ihajj
techadmin: erre nem pont itt egy post? :)
Purple: igen pont tegnap gondolkoztam rajta! :D
Próbáld meg részeg barátunkat minél tovább hazatámogatni :D
2924 1 5 Game Izé
Mester: Haza is jut valamikor? Eddig 74 méter a rekordom. :D
Lilu__cica: jó kis játék : )
NepTum14: a régi recordom nem döntötem meg de 90m lett most
Mind a 5 komment
SSD-meghajtó az OCZ műhelyéből.
603 0 2 Tech Izé
[i]zee: hehe..lesz még ez jobb is..idövel..mire ez a tecnhnologia elöregszik,aszem a csuklonkba hordott c [...]
bandee1219: A méretük lassan kezd elforadható lenni,(74 GBos is van, tán Samsung?), de ez a sebesség... min [...]
Van 60 db jegyünk a Cukrosnéni c. vígjáték premier előtti bemutatójára (február 5., kedd 20 óra - Palace Lurdy Ház, 9.terem). A jegyeket azon Izé tagok között osztjuk szét, akiknek ki van töltve az adatlapjukon a nemük, születési idejük és az ország/város, ahol élnek; valamint helyesen válaszolnak a következő roppant bonyolult kérdésre: ki játssza a film címszerepét, Candy-t. A helyes megfejtéseket itt küldhetitek be, minden nyertes max. 2 jegyet kap (persze csak ha akar még valakit hívni, nem kötelező, írjátok meg 1 vagy 2 kell).

A film sztorija röviden (a válasz megtalálható a szövegben :) ):
Joe és Baggy szerint teljesen természetes, hogy a szakdoga témája egy pornófilm. Apró bonyodalmak azért nehezítik a munkát: például a producer, aki a pénzéért sztárt akar a filmbe, méghozzá nem akárkit.

Candy Fiveways (Carmen Electra), a világ első számú felnőtt filmese kellene, aki nemrég vonult vissza a szakmából... Viszont senki nem mondta, hogy egyszerű lesz áttörni a szülői hálószobában forgatott diploma-pornóval.

Előzetes:
4397 0 89 Film Izé
kulika: Utólag is de én is köszi a jegyeket! 8) Én is most nyertem először vhol 8) És Luflee én i [...]
rezlavor: Jelentem lezajlott a sorsolas, megkezdodott a nyertesek kiertesitese, ettol fuggetlenul rovidesen po [...]
Luflee: Es ? Nyertem ? :D
Mind a 89 komment
Van 60 db jegyünk a Cukrosnéni c. vígjáték premier előtti bemutatójára (február 5., kedd 20 óra - Palace Lurdy Ház, 9.terem). A jegyeket azon Izé tagok között osztjuk szét, akiknek ki van töltve az adatlapjukon a nemük, születési idejük és az ország/város, ahol élnek; valamint helyesen válaszolnak a következő roppant bonyolult kérdésre: ki játssza a film címszerepét, Candy-t. A helyes megfejtéseket itt küldhetitek be, minden nyertes max. 2 jegyet kap (persze csak ha akar még valakit hívni, nem kötelező, írjátok meg 1 vagy 2 kell).

A film sztorija röviden (a válasz megtalálható a szövegben :) ):
Joe és Baggy szerint teljesen természetes, hogy a szakdoga témája egy pornófilm. Apró bonyodalmak azért nehezítik a munkát: például a producer, aki a pénzéért sztárt akar a filmbe, méghozzá nem akárkit.

Candy Fiveways (Carmen Electra), a világ első számú felnőtt filmese kellene, aki nemrég vonult vissza a szakmából... Viszont senki nem mondta, hogy egyszerű lesz áttörni a szülői hálószobában forgatott diploma-pornóval.

Előzetes:
4905 1 89 Izé
kulika: Utólag is de én is köszi a jegyeket! 8) Én is most nyertem először vhol 8) És Luflee én i [...]
rezlavor: Jelentem lezajlott a sorsolas, megkezdodott a nyertesek kiertesitese, ettol fuggetlenul rovidesen po [...]
Luflee: Es ? Nyertem ? :D
Mind a 89 komment
"Érzem, ó áj láv jú!", "Belépsz indö dór...", "Szívem érted forever dobog..."
Helyenként kicsit mintha hiányos lenne a fordítás. ;)

(Hujber Ferike meg a nemzetközi sztár wannabe, mi? :D
Ennél még esküszöm az orosz vodkagőzös verzió is jobb... bungle)
8997 1 28 Izé
bandee1219: Itt van japán feldolgozásban (nem ez a dal) és nem is rossz, akármelyiknél jobb. http://youtube [...]
steve1435: Az Orosz az poén, ezt mindenki tudja,de ez a közszolgálati viccnek is rossz, esetleg aki sem Magy [...]
steve1435: Jópár hónapja láttam, jó hogy be lett téve, Én valahogy véletlen találtam rá! Szóval nem [...]
Mind a 28 komment
Scientology land
1620 1 2 Game Izé
Ficánkusz: Nekem sem tetszik.
Szamooca: Akció,kijutós,Klasszikus,ügyességi,és logikai 1cerre............:S:S:S:S...................Nem [...]
Szivargyujtóról újratölthető zseblámpa. 16 dollárért meg talan meg is éri. 
637 0 0 Tech Izé
Külső merevlemezház a legforróbb napokra.
523 0 0 Tech Izé
Ő itt OTTO, aki segít meghallani azokat a hangokat amikre amúgy nem figyelnél.
912 0 0 Tech Izé
Mennek a kacsák shoppingolni...
6004 0 18 Izé
bandee1219: Gondolom az ajtón, mint mi v. a tetőabakon..., de érdekes, hogy nem féltek nagyon.
bandee1219: Ez már érdekesebb lett volna. :)
bandee1219: Ja, de sajnos rossz irányba mennek, így nem lesz vásárlás. :)
Mind a 18 komment
A méltán nagysikerű páros újabb klipje, mely megint fantasztikusra sikeredett! :D

(az előzőt már kihevertétek?)
5190 2 32 Izé
bandee1219: Ezzel én is így vagyok, nem lesz a kedvencem, de hol van ez ehhez?: http://www.ize.hu/comments.php [...]
fubu: Ez odab@sz rendesen.
three.d: Buzi.
Mind a 32 komment
Tanga próba virtuálisan.
44099 26 29 Izé
kszaten: háááát igen igy elmennék én is vásáni növel de mi van csak ül ott az ember asztán várja [...]
bandee1219: Ja, a feka túl lapos.
SZIA: elmehettek a ...ba, csak nem akartam bunkó lenni, de tényleg érdekel, h találtak rá erre!
Mind a 29 komment
A Jurassic Park mentőkutyája.
4392 0 6 Izé
bandee1219: Nem tudom, de http://www.kutya.hu/read.php?u=konyv/kutya_anatomiaja.htm Látás, vannak még bizonyt [...]
Lizsu: mindent
bandee1219: De sztem csak a hangját, mert nem tudom mit láthat a TVből egy kutya. Oo
Mind a 6 komment
Milyen kicsi a kicsi és milyen nagy a nagy!
8342165 33 23 Izé
bungle: Élien küldte: URL: http://images.4channel.org/f/src/589217_scale_of_universe_enhanced.swf Szöveg: [...]
bandee1219: Ha több az ablak, meg ilyesmi, akkor F11.
MrAngelo: Ddde ddddurrrvaaaa!!!
Mind a 23 komment
Dolog, amivel dolgokat lehet megtalálni.
832 0 0 Tech Izé
Pár nappal ezelőtt FutureRetrO kolléga megosztott Veletek pár krémet, melyekről a világhálón mindenki azt feltételezte, hogy a Crysis második részének kezdetleges fázisban leledző verziójának képei. Lássuk, mi is az igazság!
744 0 0 Tech Izé
Plastik József merengése a Wi-Fi G és az N közötti váltás lehetőségeiről.

"Ez azt jelenti, hogy 5 Ghz-en hajtva az Airportot egy 100-as hálónál gyorsabb sebességet kapunk."

A téma iránt részletesebben érdeklődőknek ezt ajánlom.
443 0 0 Tech Izé
"A RockStar ma hivatalosan is megerősítette a GTA IV legújabb debütálási dátumát. Ezek szerint Nico-val április 29-én - keddi nap - vehetjük be a "Nagy Almát", hogy kuzinunk hátsó felét megmentsük a maffiától."

T ovábbi friss részletek itt.
510 0 0 Tech Izé
Mi a legnagyobb online lelőhelye a jogtiszta teljes hosszúságú zenéknek? Az Amazon? Az Itunes? Nem. A mai naptól ezt a megtisztelő címet a Last.fm viseli.

Ha már regisztrált user vagy.
746 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...