REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Aircruise - a luxus léghajó, amely képes 369 tonnát a levegőbe emelni. Igaz 37 óráig tartana az út vele Londonból New Yorkba.

3979 2 13 Izé
Jokker: Nah igen, de az azért nem volt biztonságos, mert műszálas anyagból készült maga a ballon. Enn [...]
Mr. Wallace: Megelőztél
cila: Nobel-díjas mondta (nem jut eszembe a neve), hogy "a tudományos fantasztikus irodalom nagyobb hajt [...]
Mind a 13 komment
A Bakterház visszavág, de Bendegúz visszatér :)
9998 5 15 Izé
Ravennë: Beküldő: sagbar http://www.youtube.com/watch?v=VmRzs-do9XQ "Egy 40 éves szűz, egy Jay és egy Sh [...]
bungle: Beugró: Filmszinkron http://www.youtube.com/watch?v=MfGHPgZl2gw http://www.youtube.com/watch?v=4o0T [...]
Szunyog: Még soha nem láttad végig? Na most azonnal hajts végre egy rituális öngyilkosságot! Najó... [...]
Mind a 15 komment
A barcelonai MEDIA-TIC épülete lélegzik! Felfújódik és leereszt, ezáltal kontrollálja a belső hőmérsékletét és a kibocsájtott gázokat.
697 0 0 Art Izé
Billy Squier - The Stroke
600 0 1 Zene Izé
revans: Egyszerű szám de szerintem nagyon ott van.
Arthur Brown - Fire
811 0 0 Zene Izé
Captain Beefheart And His Magic - Zig Zag Wanderer
1157 1 0 Zene Izé
Track: Bring Me The Horizon - Chelsea Smile

Album: Suicide Season

Year: 2008

Style: Hardcore

Bring Me The Horizon on MySpace
988 1 0 Zene Izé
Kínos kérdések a biztonságos együttlétről
848 0 0 Pink Izé
Predator megházasodik
7519 7 11 Izé
Asagrim: +1
Kampec: "Buksi kiszökött" amikor átrepül a kutya gec xDDD
plantek: Alien vagy Győzike? szerintem utóbbitól jobban tart a PredatorxDxD
Mind a 11 komment
Miért vennél nagy fogyasztású, üzemanyagzabáló, környezetszennyező belső égésű autót, mikor építhetsz is magadnak egy elektromosat, a Trexa jóvoltából? :)
6320 0 4 Autó Izé
RdsG: Ahogy elnézem az új LiFe akksikat használja. Ezek 15 perc alatt feltölthetők, csak megfelelő t [...]
Szemjuel: igazából ez a koncepció akkor lesz sikeres, ha te egy használati jogot vásárolsz az autó(d)ho [...]
MDylan: Hmm zsír, tetszik, végre egy értelmes megvalósítás. Az árára kiváncsi lennék. Még az is o [...]
Mind a 4 komment
Miért vennél nagy fogyasztású, üzemanyagzabáló, környezetszennyező belső égésű autót, mikor építhetsz is magadnak egy elektromosat, a Trexa jóvoltából? :)
6203 2 4 Izé
RdsG: Ahogy elnézem az új LiFe akksikat használja. Ezek 15 perc alatt feltölthetők, csak megfelelő t [...]
Szemjuel: igazából ez a koncepció akkor lesz sikeres, ha te egy használati jogot vásárolsz az autó(d)ho [...]
MDylan: Hmm zsír, tetszik, végre egy értelmes megvalósítás. Az árára kiváncsi lennék. Még az is o [...]
Mind a 4 komment
Nagymacskák új játszótársra találtak. :)
10857 4 19 Izé
bungle: Hányszor mondjam, hogy a kaja nem játék?? www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/43910_
dettybee: Gepárdpapa: Ne ködösíts asszony! Van egy olyan sanda érzésem, hogy nem vagy teljesen hűsége [...]
focuskoma: Erre már választ nem fogsz kapni. :)))
Mind a 19 komment
...és most jön a legbonyolultabb figura, amikor hirtelen asztal alá isszuk magunkat!
7918 2 8 Izé
superxaba: asztalbafejelés szerintetek megvolt? én nem nagyon láttam...
zodiac: Patrice - Soulstorm http://www.youtube.com/watch?v=bz2iru931fw
raptor4: Na ez a szám nekem kell!!! Valaki írja le plz mi a címe mert az istenért nem dob ki semmit a goo [...]
Mind a 8 komment
Modernkori tarzan!?
1287 0 0 Sport Izé
Stohl András búcsúzik
520 0 0 Pink Izé
Sevendust - Bender (feat. Chino of Deftones)

A zenekar honlapja
1029 1 0 Zene Izé
Bob Dylan - The Times They Are A-Changin'

Watchmen Intro
776 0 0 Zene Izé
Drunk Injuns - Blood Drips Like Passing Thoug

A banda olala
518 0 0 Zene Izé
Volt ez az 50 sírós filmes poszt...ha valaki képtelen a sírásra ,mert már ő a főgonosz ;), vagy ha még nem látta ezt a filmet , nézze meg, ha meg látta, és nem sírt akkor ő egy egy ÁÁÁLCA!!!!

Ezen mindig sííírok ;;(

Itt olvashatsz a kutyulimutyuliról, itt meg a hivatalos oldala a filmnek.
1664 1 5 Film Izé
csicsilla: amúgy eredetileg kutyulimutyulibrutyulitrutyuli lenne, de ez már nagyon hosszú... amúgy a párom [...]
kukulkan: De a posztképen ez inkább westie, nem skye terrier, vagy igen?
go-free: blööö! :P
Mind a 5 komment
Accordion Hero

A tegnapi szabadtéri koncert egy bukaresti piacon. :)
3873 1 0 Izé
2009 Best Animal Photos - MSNBC
7360 2 1 Art Izé
Guren: ez a kép nagyon durva http://4.bp.blogspot.com/_Fzq94YVbHHM/S2NJFpwEIOI/AAAAAAAAqXs/j0TPOjI6Sk8/s16 [...]
2009 Best Animal Photos - MSNBC
5353 2 7 Izé
eerix: Ó, köszönöm, ma is okosabb lettem :)
Lacpas: Szerintem meg sapkás rozmárok! :D
Kathy: Hát az a mókus, nagyon nagy.....szétröhögtem az agyam. :))))))))))))))))))))))))))))
Mind a 7 komment
Muse - Feelin Good
696 0 1 Zene Izé
dXter: ez egy szép zene, ezért nem akarok beleszólni, csak lehetett volna filmzene is pl a Seven Pounds [...]
Városi síelés jól, bár a végén lesz egy kis bibi... ;)

Vajon a síelőkre milyen kresz szabályok vonatkozhatnak? :D
8771 1 13 Izé
Predator 0140: Megin roman allatsag xD
Gabi69: ÁÁÁ ez nagyon állat. Még csak most jöttem haza a Habsburg rokonainktól:D de már megint síel [...]
Hollowdrums: Na ez a szopás, nem az orális szex :D
Mind a 13 komment
Halálosan megfenyegették Bochkort és Borost
748 0 0 Pink Izé
Városi síelés jól, bár a végén lesz egy kis bibi... ;)

Vajon a síelőkre milyen kresz szabályok vonatkozhatnak? :D
9047 0 0 Sport Izé
Track: Bring Me The Horizon - Sleep With One Eye Open (Tek One Remix)

Album: Suicide Season (Ezen található az eredeti szám)

Year: 2008

Style: Hardcore & Dubstep

Bring Me The Horizon on MySpace

(nem voltak belinkelve az oldalak, megkerestem őket, remélem ezek voltak, ha nem, jelezz!)
769 1 1 Zene Izé
Illuzi: De meglepődtem... ez nagyon kemény........ :)
Track: Five Finger Death Punch - The Bleeding

Album:  The Way Of The Fist

Year: 2007

Style: Nu Metal

Five Finger Death Punch on MySpace
Homepage of 5FDP
707 3 1 Zene Izé
stev: tessék megnézni a klippet, szerintem nagyon ott van..
Track: Bring Me The Horizon - Diamonds Aren't Forever

Album: Suicide Season

Year: 2008

Style: Hardcore

Bring Me The Horizon on MySpace
1148 1 5 Zene Izé
pepeti: Az még nem is lenne baj csak ne csinálnának ilyen unalmas zenét :(
Purple: eerix: szintén :D stev: nem nézem, de látom :DD
stev: lehet hogy úgy néznek ki, de nem azok. akinek meg nem tetszik nem kell nézni : )
Mind a 5 komment
Expressz szépségtippek az újévre 2. rész

 

/ha lehet ne másoljuk be ide a cikket - CrazyLime/
 
532 0 0 Pink Izé
Döbbenet! Felszakította a hasát a bika
671 0 3 Pink Izé
Errtu: A mennyiség a lényeg, nem a minőség! :D
Mr.T.: És az a legszebb hogy mindez pinkizén :D lol. mekkora szar
Purple: döbbenet! aki bikák közt nyomorékoskodik, jó hogy felszakad a hasa....
Egy környezetbarát pit bull - jól jöhet az ilyen segítség a parkokban, mert rend a lelke mindennek. :)
6609 2 7 Izé
kutyabarát: "blue pit bull"....szürke pit a gyönyörűség:)
Lacquo: a postképen asszem egy am.staff van
.::JunKieEQ::.: Ha az enyém lenne, így lenne... ;)
Mind a 7 komment
A gép, ami irodai papírból készít toilet papírt. 40 normál irodai lap betöltése után, kb. fél óra és elkészül 1 tekercs (nem tudom milyen minőségű :D) vécépapír. A gép ára 100000$ és a neve: fehér kecske. :D
2923 2 17 Izé
MDylan: Nemrossz ötlet ez. Ha olcsóbb lenne (mondjuk a fele), akkor akár vállalkozást is lehetne rá [...]
Jádám: magyar sör mind csak olyan... :D
Tooni: Azaz! kőbányait akartam, bocs, elírtam :D
Mind a 17 komment
The Losers

A The Losers egy CIA kommandós-csapatról szól, akiket átvertek a palánkon, és most saját ügynökségük akarja őket holtan látni. A csapat természetesen úgy dönt, tisztázzák magukat az árulás vádja alól, azonban amikor nyomozni kezdenek, újabb fájdalmas igazságok kerülnek a napvilágra.
IMDb
Hivatalos website
1006 1 1 Film Izé
go-free: ez a zoe saldana azé kinéz valahogy! :)
A kis motoros nagy bukása.
1187 0 0 Sport Izé
A szerelemfüggőség
445 0 0 Pink Izé
20 nem ismert indián babona - 2010-es üzenettel
526 0 0 Pink Izé
Bangó Margit és a mellrák

"A legrosszabb, ha a beteg lemond önmagáról!"
369 0 0 Pink Izé
Stone Sour - Bother

Jó kis szám, a zenekar énekese Corey Taylor, akit a Slipknot-ból ismerhettek. Ott is énekel/t. Nagyon jó hangja van.

Egyébként metált játszanak, de ezt a számot erősen blues-os alapúnak érzem.
2917 2 5 Zene Izé
vöri: fuu de romi :P
Kornadidas: Erre a számra csókolóztam először:)
stev: ez nem blues, hanem rock, de ettől függetlenül bejövős.
Mind a 5 komment
Instant kávé kontra instant bor! Keverj porból bort!
378 0 12 Pink Izé
Monique Lime: Gyere Te is. Valakinek mosogatnia is kell... :DDDD
CrazyLime: Majd gondolunk rád :D
Derill: na én meg enni szeretek, ugyhogy a nagy főzőcskében gondolhattok rám is :D
Mind a 12 komment
Régebbi postok...