REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A karácsonyi menü - avagy ki lesz megtöltve, a malac vagy a kacsa? :D
(Nálatok mi lesz a menü karácsnykor?)
3955 3 5 Izé
bandee1219: Pont arra gondoltam, hogy a malac is csak szilveszterig örülhet, erre tessék! :)
ebihalacska: Nekem ez nem tetszett :(
Errtu: Na, hogy néztem ki a hentesbárdal a kezemben. ]8)>
Mind a 5 komment
"A HD DVD, Blu-ray, DVD és CD korongokkal is boldoguló optikai meghajtó gyakorlatilag nem más, mint egy külső házba csomagolt "hagyományos" olvasóegység, amely verziótól függően eSATA vagy eSATA és USB 2.0 csatlakozáson keresztül létesít fizikai kapcsolatot a számítógéppel."
534 1 2 Tech Izé
rezlavor: http://www.addonics.com/products/external_cd/mobilehd_dvd_rrw.asp aluminium a lelkem
kisduck: jól látom hogy ez a külsö ház egy sima hullám apír?
- Héé Józsi, hová lett a sérült?
- Hmmm, nem tudom, Lepsénynél még megvolt... :D
6190 2 13 Izé
bandee1219: Amúgy totál, mint a (most nem ugrik be) Nagy durranás (?), abban van asszem mentős jelenet, de a [...]
bandee1219: Teccikérteni! A linkelt videóról van szó. Teccikérteni? Oo
buddha: már láttam halottat,de egyik sem támaszkodott.lehet hogy a mentős előtte favágó volt.
Mind a 13 komment
Tervezd meg a saját Bugatti Veyronodat!
12214 0 26 Autó Izé
bandee1219: Végülis nem, mert ahogy telik az idő, (talán ) egyre olcsóbb lenne, de ha sokat vársz (pl. 130 [...]
Schabee: kéne dolgoznom egy ilyenért vagy 1304 évet de megérné XD
bandee1219: Ja! Fütyülnek, mint a bírók, meghallgatnám élőben. :)
Mind a 26 komment
Tervezd meg a saját Bugatti Veyronodat!
12230 12 26 Izé
bandee1219: Végülis nem, mert ahogy telik az idő, (talán ) egyre olcsóbb lenne, de ha sokat vársz (pl. 130 [...]
Schabee: kéne dolgoznom egy ilyenért vagy 1304 évet de megérné XD
bandee1219: Ja! Fütyülnek, mint a bírók, meghallgatnám élőben. :)
Mind a 26 komment
Sok mesés esés :)
12084 15 5 Izé
bandee1219: Jajj! Borulnak rendesen mindenfelé. Az én bicajos esésem hiányzik... :)
Zsolt86: Marhajó:D
AdM: Ha a kisbabák bikán ülve jönnek feléd?
Mind a 5 komment
A telekommunikációs Motorola cég által gyártott oldal, mely a New York Fest-en 2007-ben fődíjat nyert Design kategóriában. Kis használati utasítás: a bal egérgomb nyomva tartásával lehet "festeni", ha a mutatót kivisszük a "vászonról", változtathatunk a színeken.
4533 0 10 Art Izé
bandee1219: Valamelyik gyártónál meg lehet tervezni a mobil külsejét, ennek van ilyen funkciója v. csak ra [...]
enti: fuhh ez nagyon odavág :D azta.. .:)
Luflee: Erdekes..
Mind a 10 komment
A telekommunikációs Motorola cég által gyártott oldal, mely a New York Fest-en 2007-ben fődíjat nyert Design kategóriában. Kis használati utasítás: a bal egérgomb nyomva tartásával lehet "festeni", ha a mutatót kivisszük a "vászonról", változtathatunk a színeken.
4707 20 10 Izé
bandee1219: Valamelyik gyártónál meg lehet tervezni a mobil külsejét, ennek van ilyen funkciója v. csak ra [...]
enti: fuhh ez nagyon odavág :D azta.. .:)
Luflee: Erdekes..
Mind a 10 komment
Egy trükk, ha már unnád a fehér tejet.

(A kockázatok és mellékhatások tekintetében kérjük keresse fel tejárusát és vegyszerészét!)
5724 3 13 Izé
cimpi: Hát ez nagyon jó,kipróbálom otthon a kinderekkel:D
bandee1219: A zsír is szétoszlik, ha belecseppented a vízzel telt edénybe mosogatáskor, csak ez jobban lát [...]
Zsolt86: Szép, szép, de erre vajon h jöttek rá?
Mind a 13 komment
Japán verekedés (??) egy baseball meccsen...
5170 2 10 Izé
bandee1219: Az angol címben is japán van, de a feliratok tényleg cifrák... Amúgy, ha kínai lenne, azt mond [...]
bogeszka: csak a pontosság miatt: koreaiak.
Kool: Ez mi?? :D
Mind a 10 komment
Hogyan ismerkedtünk meg...
6482 9 6 Izé
bandee1219: Ezt én is be akartam küldeni, vagy legalábbis ez volt a címe, de az tán nem volt piros, nem eml [...]
nymisi: Qrva jóóóóóóóóóóó
Zsolt86: Tetszik, végre valami egyedi
Mind a 6 komment
És a marha még ki is rakja... :)
6363 5 16 Izé
Matyi: szerintem ügyes az emberke 3-4 évig gyakorolhatta! XD
bandee1219: Méééé', nem kockábú va'? Oo XD
micaufo: Hamarosan Magyarországon is lehet kapni, magyar gyártótól. Éppen a napokban terveztem meg a já [...]
Mind a 16 komment
Hol a vége?
24024 4 16 Izé
bandee1219: Elég komoly, helye lenne a Bébzben is az tuti!
bandee1219: Torrenten van, de ha átírna mindenki mindent, érdekes lenne mindíg mindent visszaolvasni v. vala [...]
bandee1219: Erre nem lehetett számítani. :)
Mind a 16 komment
Régen is tudtak kemény meséket csinálni! :)
11364 0 13 Film Izé
Lilu__cica: Jóó sok horogkereszt!
bandee1219: A nácik hasonló rajzfilmeket készítettek, amiben A Zsidó volt a rossz "ember". Ezt a nácik re [...]
Sztiki: hmm... szerintem erre most inkább nem mondok semmit.
Mind a 13 komment
Régen is tudtak kemény meséket csinálni! :)
11323 9 13 Izé
Lilu__cica: Jóó sok horogkereszt!
bandee1219: A nácik hasonló rajzfilmeket készítettek, amiben A Zsidó volt a rossz "ember". Ezt a nácik re [...]
Sztiki: hmm... szerintem erre most inkább nem mondok semmit.
Mind a 13 komment
Robbanó óra! ;)
Vajon a reptéren örülnének, ha megpróbálnék felszállni vele?

(szerintem jobban örülnének, ha inkább egy ilyen táskával szállnál fel - bungle)
2778 1 5 Izé
bandee1219: Ja ,a táska jobb, csak lehetne diplomatatáska, az azért elterjedtebb és gyanusabb. :)
kisduck: ilyet láttam a túskóba! csak ott az volt ráirva : túskó gazdaságos uhala bahala lakmahala sal [...]
Zsolt86: Ez is jó de a táska nagyon durva, komolyan néz ki (:
Mind a 5 komment
Működő Macinthos rendszer nagyjából 32 Mb-on.
Nem Leopard, de attól még Mac. ;)
722 1 2 Tech Izé
Errtu: :D Azt nem tudom, de ha összeraktad magadnak és van hozzá alkalmazásod is akkor szólj! (vagy ha [...]
kisduck: vindóz 3.2 nincs? mert az is jó volt még anno :) de ez a retro mac ez tetszik :)
Karate mókusok! :D

+ bonus videó: ennél még jobb harci mókusok!
6222 2 5 Izé
bandee1219: A második videóban tök jó, ahogy toporognak. XD
mephistto: De töl jól lefekszik a földre teteti a halottat :D az meg nézi mivan felkelll megint várja hogy [...]
Zsolt86: Fú olyan fura hangja van, most fölállt a hátsó lábaira:DD
Mind a 5 komment
Szerintetek a snowglobe angol szónak mi a magyar megfelelője? Nem a szó szerinti fordítás érdekel, hanem hogy ti mint kedves olvasók miként nevezitek az ott.
749 1 5 Tech Izé
he: Nekem ez a "kis izé, amit ha felrázol száll benne a hungarocell".
Reja: nekem is hógömb!:P és pont tegnap kaptam pont egyet
Srobi: Szerintem is hógömb :)
Mind a 5 komment
Csokinak látszó merevlemez
751 1 0 Tech Izé
Kris Kuksi művészete
Kuksizzátok meg! :)
4766 0 2 Art Izé
bandee1219: Elég vidám munkái vannak. Oo
Zsolt86: Hát ez tényleg olyan izés , mást nem lehet rá mondani.
Kris Kuksi művészete
Kuksizzátok meg! :)
5081 7 2 Izé
bandee1219: Elég vidám munkái vannak. Oo
Zsolt86: Hát ez tényleg olyan izés , mást nem lehet rá mondani.
Tudom volt már pelikános post, de ez a pelikán speciel a kacsát szereti... megenni.
5003 3 27 Izé
Purple: hogy besunyul a sarokból :DD
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=39473&c=-1&s=dd&p=1
bandee1219: Itt a suliban nincs hang... ;D
Mind a 27 komment
Ez az oldal sok kérdést vet fel bennem! Melegek hogy kérik meg egymás kezét? "Leszel a feleségem, Józsi?" Államtitkároknak van kedvezmény?
1688 0 16 Izé
Lilu__cica: Kezdő Lap. Két szóban!
redbaron813: Nem haragszom. Sőt. Örülök, hogy elsőként ilyen értelmeset sikerült hozzászólnod...
redbaron813: Köszi :-) És akkor egy vicc, szerintem benne van minden eddigi (aki ismeri, bocs): A pasi elmegy a [...]
Mind a 16 komment
17es LCD tv, meg egy törölközőszárító. Mindez egyben. Mindez a fürdőben. Ugyanitt kapható hűtőajtós verzió is.
545 0 0 Tech Izé
Ó zöldfenyő, óóóó zöldfenyő... :) Mi jöhet még??! :O
30006 10 49 Izé
Nusihusi: Ez undorító:D
Tonoic: Ez jó régi már ;)
bungle: Jingle Bells Fart Song www.liveleak.com/view?i=9c4_1229117913
Mind a 49 komment
PMP / UMPC kombó az UPOP-tól. Éééééérteeed?

PMP = portable media player = hordozható média lejátszó
UMPC = ultra mobile personal computer = ultra hordozható személyi számítógép
UPOP = a gyártó neve
551 0 0 Tech Izé
Vertu Constellation Mixed Metal Edition luxusmobil
736 1 1 Tech Izé
kisduck: szerintem a vertura nincs szükség a világon! tudásában még egy "occsó" mobil is lehagyja!
Kensington SlimBlade - egér, presenter és médiavezérlő egyben
510 1 0 Tech Izé
Led gyertya / mécses. Király!
849 1 3 Tech Izé
rezlavor: eljen eljen!
punyukli: jav: ez a kéccáZadik poszt! többi ua. :)
punyukli: ez a kéccászadik poszt! hurrrrá! :D :D :D éjjen soká a tech.ize.hu!!!
A letisztult, fém külsővel bíró ViViDO-t az éppen aktuális trendeknek megfelelően tervezték...
468 1 0 Tech Izé
Óriáspók támadta meg az Atlantis űrsiklót!
5143 2 51 Izé
bandee1219: Ez annyira nem is volt rossz! :)
bandee1219: Mi a baj Réz Andrással? Neki legaláb van tudássa, inkáb Sebeők v. Bakáts.
Maccoyi: Most már ott van ;)
Mind a 51 komment
Környezetbarát közlekedési megoldások Natalie Bonebrake szemszögéből. 
887 0 0 Tech Izé
Tom Otterness szobrai New Yorkban
2217 0 6 Art Izé
bandee1219: De sztem ezeknek a méretük is a szobor része, mert az emberek sokminden mellett elmennek (rohanó [...]
Meistro: nagyban faszábbak lennének, mint monduk Pozsonyban ;)
Lizsu: Bezzeg Pozsonyban: http://www.f56.hu/albums/userpics/10620/IMGP3155.JPG http://www.f56.hu/albums/us [...]
Mind a 6 komment
Tom Otterness szobrai New Yorkban
2332 5 6 Izé
bandee1219: De sztem ezeknek a méretük is a szobor része, mert az emberek sokminden mellett elmennek (rohanó [...]
Meistro: nagyban faszábbak lennének, mint monduk Pozsonyban ;)
Lizsu: Bezzeg Pozsonyban: http://www.f56.hu/albums/userpics/10620/IMGP3155.JPG http://www.f56.hu/albums/us [...]
Mind a 6 komment
Egy érdekes kis kalandjáték, meg kell találni a dominó kódokat különféle videók és weboldalak segítségével!!! Majd írjatok, hogy ki meddig jutott el!
3156 0 11 Game Izé
Consuello: hogy hivjak azt a tarsasagot? a don pedro? vagy a taller? ennyit tudtam kiolvasni a filmbol:(
xXxÁdámxXx: Nahát ide is kell angol...X)
Marton350: Én nemnagyon szeretem az ilyen játékokat ,nemnagyon értem a lényegét ,némelyikhez (mit beszé [...]
Mind a 11 komment
Egy érdekes kis kalandjáték, meg kell találni a dominó kódokat különféle videók és weboldalak segítségével!!! Majd írjatok, hogy ki meddig jutott el!
6964 4 10 Izé
JeLo: Ez a festményes nem megy.
Marton350: Én nemnagyon szeretem az ilyen játékokat ,nemnagyon értem a lényegét ,némelyikhez (mit beszé [...]
redbaron813: némelyikre nem is lehet rájönni - az egyik részben rossz a hivatkozásként megadott oldal ... k [...]
Mind a 10 komment
Hivatásos fotós pakolászik. Itt meg a teljes lista.


773 2 0 Tech Izé
A Sony robotkutyája 2008-ban visszatér, PS kompatibilitással megtámogatva.
506 1 0 Tech Izé
Gyermekbarát vonat Japánból, videóval.

+ még több kép az eper vonatról.
1985 3 6 Izé
Purple: hogy a génhibás óriásgyerekek is jól érezzék magukat! vagy utazás közben kommandós kiképz [...]
Lex: Azon gondolkodtam, hogy mi az istennek vannak olyan magasan a kapaszkodók?:D
bandee1219: Nagyon jó, aki hosszú időt tölt a vonaton, legaláb el tudja foglalni magát és a gyerekét. Mo [...]
Mind a 6 komment
Régebbi postok...