REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
The Social Network

Mára életünk meghatározó részéivé váltak a közösségi oldalak, köztük is a legnépszerűbb világszerte a Facebook. Az egyetemisták által létrehozott oldal hirtelen robbant be a köztudatba, akiknek ezáltal sok siker és a pénz jutott. Ezt azonban nem mindenki számára egyszerű feldolgozni.
David Fincher filmje Ben Mezrich The Founding of Facebook, a Tale of Sex, Money, Genius and Betrayal alapján készül.
A bemutató 2010. október 1.-én lesz.
687 3 0 Film Izé
Volvo S90 tanulmány
970 1 0 Autó Izé
Medison ft. Skrein - Harry (Bare Noize Remix)

Várom a teljes verziót
1184 0 3 Zene Izé
Baller: vagy pedig innen leszeded a teljes verziót: http://www.mediafire.com/?mzzmzyc2md0 ;)
Shadow Beast: http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-to-MP3-Converter.htm Ezzel le tod szedni
bone_lord12: ez nagyon nagy ,odabasz ,hol tudnám leszedni?
Szerencsehozó cigány könnyek, csak 2 angol font, a hülyének is megéri! :D

Az eladó már megnyerte a lottót, így nem kell neki többé...
4037 3 10 Izé
BusKeyCome: Gyááá, ez de rusnya álllatttyaja Teremtőnek! :D
Su: jahh kérem, egészben nem hoznak szerencsét, csak darabokban.
betyár: szerintem is más okból értékesek a cigány könnyek...:D nyalom azt a csillogó kis szemüket
Mind a 10 komment
John Butler Trio - Zebra
1181 0 2 Zene Izé
Kiscsuri: Ezt akartam én is beküldeni de már fent volt.
tool: nagyon jó a srác, megnéztem pár videót tőle, nálam, meg nézettség szerint is ez viszi a pá [...]
Tippeljetek, mit kapott a csaj érettségire! ;)
23447 3 69 Izé
Bennyaa: jah hogy már leírták.. hopp sorry :D
Bennyaa: noos regisztráltam hogy megmondjam mi is ez valójában.... a csőő ami a videóó elején volt az [...]
fefe07: húha használni is tudni kell nem??
Mind a 69 komment
Riddim Colony - Wha Gwaan

(G.Ras,General Trix,Jr Brown) Hot Gal c. számuk
1216 2 1 Zene Izé
Tazman: Nekem ez a személyes kedvencem tőlük :) Az új klipp is nagyon jó lett ^^
Country hip hop
6296 2 8 Izé
Mimis: Jesszum... csak most jutottam odáig, hogy meglessem a videót, de már az elején sokkolt ez a nő. [...]
joetheghost: Mindig is tudtam, nincs érzékem a zenéhez, azt is tudtam, hogy nem leszek táncos, mert a ritmus [...]
revans: Ez annyira tetszett hogy majdnem fölnyomtam egy csavarhúzót az agyamba.
Mind a 8 komment
5 tipp, hogy csak téged akarjon
1371 1 7 Pink Izé
zeiksz: hmm fura egy poszt.. 5 tipp meg egy üres kép
rituska001: a cipőjét még megkaphatod:D
CRaPtRaSH: én akartam :(
Mind a 7 komment
Én kicsi ronda pónim - egy ritka rendellenesség miatt eldeformálódott koponyájú póni, Diego műtétéhez akar 4000 angol fontot (~1.3 M Ft) összegyűjteni a hat éves Maddison.

Magyar cikk.
5355 3 27 Izé
Briareos86: És a póni hozzájárulna a műtéthez?
axenomorph: Nemhogy örülne, hogy póniáron kapott egy lámát... Telhetetlen angol sznob nőstény...
TeamCo.: Olyan, mint egy láma.:D
Mind a 27 komment
Skafunderz

Egy nagyon  tehetséges debreceni banda Move It című száma.
Ajánlanám: Makákó,Szép emlék, Wake Up és Citrusfa
1144 2 2 Zene Izé
Free82: Taps!!!!!!!!!
JogiBear: Sokáig Éljen a Ska! :]
Hangerilla

Ez a név talán sokat elmond az együttesről, ha komolyabban a jelentése után nézünk.
Egyszerű szójáték.

„Hang”, mert élőzenés hangszeres formáció, „Hangeri”, mert magyarországi zenekart takar és főként magyar nyelvűek a szövegeink, „Gerilla”, mert saját módján lázadó, alkalmanként támadó, majd underground körökben megbúvó zajkeltésre alkalmas fegyverekkel ellátott csapat.
Klasszikus 4 hangszeres felállás, (dob, basszusgitár, gitár, ének), amit 4 barát alkot, akik talán nem is lennének barátok, ha nem hozza őket össze a zene.
1375 0 0 Zene Izé
Kix - Don't Close your eyes

"So you did your little move and cried...
in the middle of a suicide."
Dalszöveg
582 0 0 Zene Izé
Lutan Fyah - Rasta Still Deh Bout

Már csak 32 nap és Reggae Camp :] 

egy kis kedvcsináló :]
1360 1 0 Zene Izé
Tocadisco-Better Run
1116 0 0 Zene Izé
Hogyan legyünk boldogok?
537 1 1 Pink Izé
Penge70: Kurva sok pénz
Képek: születése óta nem nőtt
1652 0 2 Pink Izé
bandee1219: Sztem nem. Még egy: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=4316
Ófi: juuuj de félelmetesen néz ki szegény:S
Roasted Tea Room Escape
3885 1 9 Game Izé
Gigolo: kinyitottam a sárga és kék szekrényt de piros kulcsot és labdát nem találok kis segítség pl [...]
hohoju: igen és amilyen szinű a betű sorendbe a labdák ugy jönnek
szűzirónia: hát én erre sehogy nem jöttem volna rá..:)
Mind a 9 komment
Cicafürdetés, avagy újabb jóbarátok. :)
5439 4 25 Izé
rituska001: csak beállította a cicus séróját;)
cupoj: Édes tündérmackók mind a ketten! Mondjuk nekem furcsa, hogy Bambi hogy érzi ennyire jól magát [...]
BusKeyCome: Nem, ez a gonosz Garfield lakásán készült, aki elrabolta ezt a szerencsétlen szarvast és szexr [...]
Mind a 25 komment
Norma Stitz - a legnagyobb természetes mellekkel tőgyekkel "megáldott" hölgy.

Youtube csatornája.

Weboldala.
13427 2 33 Izé
a janek: A cikk írója lehet 40 kg volt 4 évesen de jó lesz az olyan 20 kiló alatti súlynak is . Ne ért [...]
bungle: nektarin küldte: URL: http://verbulvar.hu/video/40-kilos-cicikkel-el-a-rekorder/ Szöveg: "40 kiló [...]
Nas: xDDD
Mind a 33 komment
Dinoszaurusz láb, mamut steak, fagyasztott kardfogú tigris egy német bevásárlóüzletben? ;)
8880 3 12 Izé
Ikkyu-san: Sajna! Azért, megnézném az én arcomat is, amikor meglátnám a hűtőpultban ezeket!
Ikkyu-san: Egy hétig pácolnám, addig lenne időm kitalálni!!!! :))
BusKeyCome: Lenne is jó nagy füst, meg égett műanyag bűz a lakásban. :D
Mind a 12 komment
Röfi barátunk szemmel láthatóan Szintiboy babérjaira tör. :)

Egy másik videó róla.
6975 3 3 Izé
Nas: Ezek a törpegyesznók nagyon nagy arcok. :D Egy kis kajáért mi mindenre képesek... Amúgy ez sz [...]
tentacle: szintipig :p
ShitIron: Sajnos ez nem nyerte meg a tetszésem...De azért köszönöm az izé-t:)
Veszélybe sodorta magzata Sarka Katát
862 0 3 Pink Izé
tndrkrlylny: de meg ki nem szarja le sarka katát hajdú péterestől, mintha legalább az anyakirálynő életé [...]
focuskoma: Ha esetleg valaki nem nézi a hír.izét, csak a pink.izét, akkor le ne maradjon eme fontos inform [...]
eerix: Már megint???!!! Layla, áruld már el, h miért kell minden 3. posztot hír izéről átemelned?
13 vagyok, szexelni akarok, fájni fog?
1603 0 10 Pink Izé
Bellisimo: Nem fog falyni ha sok idöt veszel igenybe az elöjatekhoz a partneroddal es nagyon segitökesz [...]
zeiksz: lány
CRaPtRaSH: barbibabázni te butus
Mind a 10 komment
Cuki kis állatkák... FELROBBANNAK!
5841 2 11 Izé
lb7: igen
sf: lb7, te vagy az avatar-odon ? :)
lb7: Vedd úgy, hogy meg vagy kövezve!
Mind a 11 komment
Strand 200 méter magasan

Szingapúrban megnyílt a Marina Bay Sands Hotel, egy hatalmas "égi parkkal" három épületének a tetején, amelyen többek közt egy 150 méteres úszómedence is található.
21274 11 16 Izé
Thaiteek: Sima feszített víztükrű medence. Az, hogy magasan van csak tervezés kérdése. Maga a medence + [...]
Gud: Az egyik képen látszik, hogy a medence széle azért természetesen nem az épület széle van mé [...]
izébigyó: Olvasni luxus? "Infinity pools give the effect that the water extends to the horizon. In reality, th [...]
Mind a 16 komment
Red

Bruce Willis, Helen Mirren és Morgan Freeman a főszereplői ennek az akció-vígjátéknak, melyben visszavonult CIA-ügynököket alakítanak. Élik unalmas nyugdíjas életüket, mígnem megtudják, hogy a volt munkaadójuk el akarja tenni őket láb alól, mert túl sokat tudnak. Természetesen nem várják ölbe tett kézzel, hogy a kommandósok rájuk rúgják az ajtót.
A képregény , amelyet feldolgoztak (angol wiki)
1712 1 1 Film Izé
eNMi: ez egy jó film.
Szurkolók vs Taxi: 1 - 0
5737 1 24 Izé
karpatika: am az befigyel h a videó feltőltője az LA tűzoltóság. oltás:P
Phaeton: Az ilyen vandálokat bele kéne dózerolni az anyaföldbe, vagy a folyóba. Értem én, hogy adrenal [...]
fatproduction: Félreértetted! Én nem akarok általánositani. Akik ilyeneket csinálnak azok a bunkók, és ezek [...]
Mind a 24 komment
Két szűz - Használjunk óvszert?
888 0 5 Pink Izé
clownessa: Hátdenem?! Azért arra kíváncsi lennék, hogy (úgy mégis) hány éves a kedves kérdező és ba [...]
eerix: ugyan már, minek az? -.-"
clownessa: -"Használjunk óvszert?" - Semmiképp!
Mind a 5 komment
Bruce Munro "CD tengere"
1901 2 2 Art Izé
atmsfry: ez gyönyörű!
destiny13: Az anyja picsáját használ el ennyi lemezt!
Mivel a Benkő feleséget keres után az Edit férjet keres c. műsor meghiúsult ("Megorrolt Benkő hűtlen Editjére az RTL Klub"), kénytelenek voltak előhúzni az emésztőgödörből egy újabb szart sztárt: hamarosan Delhusa Gjon, a "romantikus vadmotoros" 24 év házasság után a nyilvánosság előtt keresi új szerelmét.

Érdemes megnézni a művész úrral a tegnapi Fókusz riportot (Silverlight plug-in kell és tekerjetek 19:36-ra).
4173 1 53 Izé
izébigyó: Győzi: Delhusáék nem tudják utánam csinálni! http://celebgyar.hu/Melos/Gyozi_Delhusaek_nem_tud [...]
serci: mindenem megvan:már csak ez hiányzott
clownessa: :D:D:D
Mind a 53 komment
Sminkelési tanácsok
1148 0 13 Pink Izé
Purple: hát a bőrhibák
zeiksz: Attól függ mit értesz alatta. Mi neked a ronda?
Purple: lehet ő az ismid :DD
Mind a 13 komment
Dinocroc vs. Supergator - egy szörny(ű) film a szörnyfilmek kedvelőinek.

3 "gyilkos" jelenet a filmből. :D
6914 3 18 Izé
scripter: lehet ha a két szöszi csak tangában (monokiniben) futkározna akkor +20 fővel megnőne a film n [...]
Tomesz: Legjobban az ilyen filmeket szeretem, ezeken lehet a legtöbbet röhögni!! A filmkatalóguson vissz [...]
lb7: Ez valami borzasztó!
Mind a 18 komment
Dinocroc vs. Supergator - egy szörny(ű) film a szörnyfilmek kedvelőinek.

3 "gyilkos" jelenet a filmből. :D
6618 0 0 Film Izé
Szép vagy, tesó! :D A mellyed is frankó, alig fér bele a Full HD-ba! ;)

Mondtam már, hogy imádom Ámérikát, a gyorskaját, a trú keresztényeket és a tecsőt? :D
9600 4 15 Izé
Nas: Jobb lenne szilikonnal? :)
Nusihusi: Undoritó, gusztustalan zsírcsöcsök:S
betyár: elég jó a posztszöveg, köszi a benyomásért, de nem gondoltatok bele, hogy ő is csak egy ember [...]
Mind a 15 komment
Művészi döglött hangyák

Chris Trueman oldala.
990 1 0 Art Izé
Nem tudják a magyarok, mi a jó a szexben
935 0 2 Pink Izé
zeiksz: "Nem tudják a magyarok, mi a jó a szexben" azért próbálok rájönni naponta háromszor..
Ófi: azért csak ne általánosítsunk:)
Rasszista hangyák. ;)

National Geographic Top Shots 2010
9530 7 31 Izé
7sleeper: 4 hangya viszi 5. társukat, aki csúnyán megégett a pet shop bolyban a plasztikai műtéten kív [...]
Tomesz: Bolhából elefántot!!! :D
ügikxvsgdnmxk: Jó kérdés.
Mind a 31 komment
National Geographic Top Shots 2010

Érdemes megnézni a korábbi éveket is...
9420 1 0 Art Izé
Egy amerikai étterem a világbajnokság idejére "oroszlánburgerrel" - valódi oroszlánhúsból készült hamburgerrel - csalogatja be a vendégeket.

2805 3 84 Izé
Tooni: Nem láttam még, hogy keselyű embert tartson és tenyésszen. Csak macskákat :)
kg1771: Amenyiben ezt a logikát követjük, akkor a vízilovak, a krokodilok, az oroszlánok (ebből jönne [...]
Ghavin: "A te "logikáddal" akkor minden állat haszonállat." Nem, csupán arra próbáltam rámutatni, ho [...]
Mind a 84 komment
Régebbi postok...