REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Everlast - Folsom Prison Blues
1173 0 0 Zene Izé
the GazettE - Filth in the Beauty

the GazettE - Taion

the GazettE - DISTRESS AND COMA


the Gazette
581 0 0 Zene Izé
Close Your Eyes - Lien
1308 4 0 Zene Izé
Laberge - Caffeine

kellemes, igényes electro Kanadából
663 1 0 Zene Izé
Amerika királyi esküvője, az év lagzija, Chelsea Clinton és Marc Mezvinsky kézfogója lesz ezen a hétvégén szombaton.
489 0 5 Pink Izé
zeiksz: Jó egészséget, sok boldogságot és jó sok jóóóóóó dugást nektek.
zeiksz: Remélhetőleg nem örökölte az apja kicsapongó génjeit :)~
spider86: Akkor gratulálok! :) Balázs: óóó, hát az öreg Bill Clinton lánya... de amúgy én sem tudta [...]
Mind a 5 komment
Who killed captain Alex?

Az első ugandai akciófilm a Ramon Film Productions-tól.
5144 2 16 Izé
bungle: Megint feltöltötték: www.youtube.com/watch?v=KEoGrbKAyKE Szóljon, ha valaki végigszenvedte! ;) [...]
bungle: Gondolom semmit nem vártatok úgy, mint ezt a filmet. Most megtekinthető teljes terjedelmében: ht [...]
fakkk: Nemtom miért néznek ilyen filmeket, náluk Afrikában élőben megy ez és az nem ilyen gagyi "tr [...]
Mind a 16 komment
Who killed captain Alex?

Az első ugandai akciófilm a Ramon Film Productions-tól.
947 1 0 Film Izé
Nemrég eldőlt, hogy ki folytathatja tanulmányait valamelyik egyetemen vagy főiskolán, és ki nem. A tövig rágott körmök, véresre kapart falak és az akut hisztigörcsök után itt egy kis ízelítő a felsőoktatási intézményekben fellelhető embertípusokról, a hallgatókról.

 
1245 2 4 Pink Izé
spider86: a joghallgatókat kivéve szinte minddel találkoztam, fasza szövegek vannak benne, de egy kicsit n [...]
cupoj: Tipikus még, ami kimaradt, a stréber vegyészhallgató: önmagában nem veszélyes, bár képes ha [...]
Purple: annyira tipikus :D bírom az ilyen társadalomkritikákat :D a büdös hallgató.. :DD
Mind a 4 komment
Kutya... feltöltve!
5361 8 7 Izé
lb7: annyira csuda aranyos, hogy nagyon!
bowtech: Ez egy kutya?
eerix: Frissen mosott haj (szőr) átka, hogy nagyon könnyen lesz elektrosztatikus, sztem ez a szegény ku [...]
Mind a 7 komment
Wonder Woman és Batman esküvője
3749 2 7 Izé
Zeppelin01: http://www.youtube.com/watch?v=1jgE-lrfZ3k
kKNd: Inkább wombat! http://angry.syncweekly.com/wp-content/uploads/2009/08/wombat.jpg
BusKeyCome: A fiuk meg ha felnő WomBatman lesz. :)
Mind a 7 komment
Egészséges élelmiszerek, amelyek hizlalnak 
558 0 0 Pink Izé
"Százmillió Facebook-használó személyes adatait gyűjtötte össze egy biztonsági szakember, aki a neveket, fényképeket és egyedi azonosítókat tartalmazó listát egyetlen letölthető fájlban tette közzé."

Egy másik cikk.
2452 1 0 Tech Izé
Menekülés autóval az erdőtűz pusztította orosz falvakból (amatőr felvétel).

Legalább 28-an meghaltak Oroszországban az erdőtüzek miatt. Több falu teljesen megsemmisült, és úgy tűnik, egyelőre nem tudják eloltani a tüzet.

A moszkvaiak hétfőn reggel füstszagra ébredtek, a várost füstköd borítja, amelyen alig tud áthatolni a napsütés, a látási távolság alig néhány száz méter, s az orvosok azt tanácsolják, hogy a gyerekek és az idősek nedves maszkon át lélegezzenek.

Fotók
7762 5 14 Izé
Tooni: NASA műholdfelvételek a Moszkvát fojtogató füstfelhőről: http://earthobservatory.nasa.gov/Nat [...]
Derill: THX
bungle: Derill küldte: URL: http://monitor.blog.hu/2010/08/03/kepek_es_videok_az_oroszorszagi_pokolbol Szö [...]
Mind a 14 komment
Én nem tudom, hogy mi folyik itt!!! Nem tudom eldönteni, hogy ez a kutya mit akar ettől a "patkánytól". :D Miért nyalogatja? Az érzelmét akarja kimutatni a malac iránt, vagy csak ízlelgeti, mert tudja ha esetleg bekapná, akkor a gazditól kapna? :D Hagyom, hogy eldöntsétek, de egyet kérek tőletek: hallgassátok meg, hogy milyen hangokat ad ki az a rágcsáló! Nekem ez olyan szokatlan. :D
5662 2 28 Izé
Lorica: nagyon aranyosak =)
Dawe: :O vágni is kéne a körmüket?
Zeppelin01: Mákja van hogy Sharky nem szereti az uborkát.
Mind a 28 komment
Pár poszter átirat, és még sok más egyéb alkotás, amit a Futurama inspirált.
1625 3 3 Film Izé
Németh István: LOL szerintem a futurama nagyon jó
HoPpY: http://futuramahungary.weebly.com/index.html Nagy Magyar Futurama Rajongói Oldal Legyünk Minél T [...]
Tooni: Még pár kép a gyűjteményemből: http://futurama.futurama21.fotoalbum.hu/
Nara Dreamland - egy elhagyatott japán vidámpark. 1961-től 2006-ig működött.
10673 6 16 Izé
Zsottika: én is erre gondoltam.vagy még egész jó illegál bulikat is lehetne tartani :)
lb7: Hogy lehet egy vidámparkot elhagyni... ennyire nem vidámak az emberek ?
zizi: Elég hátborzongató hely. De a fotók gyönyörűek!
Mind a 16 komment
"A barbár módszer végrehajtása során az elítéltet beássák a földbe, a nőket nyakig, a férfiakat csak derékig. Az a szerencsés, aki a kőzápor közepette ki tud kecmeregni a földből, szabadságát visszanyeri. A nők esélye a nullával egyenlő."

Hasonló téma: Sokkoló büntetés a szökésért!
14768 3 193 Izé
I. C. Wiener: Élve a korábban lefektetett jelölésrendszereddel: 1&2) Nem írnám pusztán a "hazug Bush-korm [...]
Snipp: hogy dobnék atomot az összesre...
Ghavin: "ám a tisztázás lehetőségét –általában véve- alapvető dolognak tartom: gondolva itt [...]
Mind a 193 komment
Tudd meg, mikor akar megszületni a gyereked! Egy alig ismert módszer
1273 0 2 Pink Izé
Errtu: Remélem a 6-ik hónapban... (vagy még benn marad 2-t)
Purple: édes istenem...... 10-20 éve hogy maradhattak egyáltalán életben a terhes nők ezek nélkül a [...]
Looking For a Group - epikus történet egy olyan világban, ahol megenni egy kisgyermeket nem feltétlenül büntetendő. Ahol teremtmények hatalmas erővel robbanthatnak fel egy várost, "mert megtehetem" indokkal. Ahol teljes családokat választanak szét, és adnak el rabszolgának, erős fegyverekért, vagy egy nagyon szép kalapért. Ahol a varázslás, és a mágia természetes dolog, mint például egy majmot felgyújtani, majd csontváz rabszolgává tenni (gyakran megtörténik).

Az LFG több fantázia világ egyvelege/parodizálása: World of Warcraft, Dungeons and Dragons, Gyűrűk ura, Ever Quest, és a többi. Hetente többször frissítik (általában vasárnap és szerdán éjjel). Angol tudás kötelező hozzá. Jó olvasást!
5433 7 17 Izé
Tooni: Mekkora Cameo!!! http://lfgcomic.com/page/461 http://www.youtube.com/watch?v=AiS-3-nDTSs&feature=pl [...]
Tooni: http://cdn.lfgcomic.com/comics/lfg435.gif Óóóó iigeeen! :D
lb7: De jó, hogy én csak németül beszélek! :S
Mind a 17 komment
4 természetes módszer visszatérő hüvelyfertőzés ellen - Hatékony megoldások
1554 0 3 Pink Izé
spider86: jajj :D
Sissi: Minden vágyam, hogy akkor is tampont hordjak amikor nincs rá szükség:D Nem mindenkinek szelel a [...]
Balázs: cherokee hajtampon
A fogamzásgátló csökkenti a libidót
409 0 0 Pink Izé
Jim palacsinta alkotásai. Nyammi! :D
3785 8 20 Izé
DubleB: Tényleg nagyon kreativ. Nálam Spongyabob a nyerő :P
lb7: Nagyon kreatív...
bungle: Nemvoltmár. De te most tényleg erre tartogattad március óta az első kommented? :D
Mind a 20 komment
"Megpróbáltunk ellopatni egy kerékpárt Pesten."
15295 3 31 Izé
eol: Még a parlament előtt is ottmaradt? Pedig oda még parlamentárok is járnak...
arabicsnusos: Mellékesne hozzátenném, h ez a 7. kerületben van. Miért is utálom a cigányokat? Itt az egyik [...]
arabicsnusos: Februárban a 6 napos UMF-emet vitték el. Felugrottam ismerős gabonasiklóit megnézni, meg vittem [...]
Mind a 31 komment
Kiszámoló gyerekeknek: IP-apacs.... Aki bújt aki nem..... Cérnára cinegére Vint Cerf ugorj az IPére, huss.
1586 0 0 Tech Izé
Ha ott vagyok, ezt akkor sem hiszem el...
2190 1 3 Sport Izé
GolyOoO: Tapsi hapsi ott volt alatta a mágnessel. :D:D
KISJOE: Ez nagyon komoly volt.De hihetettlen .
Balázs: pedig van ilyen :)
Foreskin Man, azaz Fityma Férfi, aki harcol a gonosz doktorok ellen, akik a körülmetélés hívei. :D
6795 3 11 Izé
lb7: Na de az aki ezt kitalálta sem normális! Elképzelem ahogy ül otthon az íróasztala előtt és . [...]
Revanor: Akkor nem a körülmetélés híve lenne a szuperhős? :D
DJ Öcsike: Igen de azt aztán hősiesen legyőzte !
Mind a 11 komment
"Benne leszek a tévében!" - érdekes egy hobbi... ;)

Videó a PS-t kiáltóknak...
6794 5 17 Izé
Tooni: :D
lb7: Tooni Horror Picture Show!
Tooni: Képzeld el, amint elveszik a lakásban a villanyt, sötét lesz kint vihar, néha egy-egy villám b [...]
Mind a 17 komment
Hogy néz ki Ceausescu 2010-ben?

Kihantolták szerdán reggel Nicolae Ceausescu volt román kommunista diktátor és felesége, Elena Ceausescu földi maradványait azokból a sírokból, amelyekről úgy hiszik, hogy huszonegy évvel ezelőtt titokban ide temették el őket.

Magyar cikk.
5992 1 8 Izé
bungle: Hátha szerepelni fog a The Walking Dead-ben ( http://www.ize.hu/comments.php?post_id=15813 ). Ha m [...]
Dieseldisc: Perwoll White Magic. fehérség-megújító hatással ...
bubi66: Jók a fogaid ... Nikoláj !
Mind a 8 komment
Waterfalls 2
2648 3 2 Game Izé
Nyquist: Egy sokkal szebb, hangulatosabb kiadás: http://www.playauditorium.com/
katinka3: aranyos játék,ha depis vagy megnyugtat:)
Ügyes volna, ha... :)
10793 8 3 Izé
lb7: a csúszásért 10 pont
sahinel: uh pedig már azt hittem fake... o.O :D
ShitIron: Megrendezett:(
Best Hockey Fight Ever, csak erős idegzetűeknek ;)
2504 0 0 Sport Izé
30 Days of Night: Dark Days - A sötétség 30 napja 2

Igen, jól írtam. Ez a második rész. Az elsőről azért nem írtam eddig, mert az egy 2007-es film, és akkor még nem is ismertem az izét. Az már más kérdés, hogy a film hiába volt sikeres szinte mindenhol, nálunk meg se jelent, a folytatását viszont már mindenhova csak DVD-re adják ki.

A történet majdnem egy évvel később játszódik, az Alaszkában lezajlott események után. Stella Los Angeles-be költözik, és próbálja megosztani "élményeit" mindenkivel. Ezzel magára is hívva a vámpírok figyelmét. Ezzel ám még nincs vége. Ugyanis felveszi vele a kapcsolatot egy csapat vámpírvadász, akiknek célja Lilith legyőzése.

Mire ide elértek már úgyis túl vagytok a 2007-es film wiki linkjén, úgyhogy felesleges is leírnom, hogy egy képregény sorozat adaptációjáról van szó. Banyek! Mégis megtettem. :)
1823 1 6 Film Izé
Erunder: Most sem, nem is volt az, és nem is lesz. Csak ha keresgélted direkt, akkor a te szabad idődből [...]
snake6: most gond????
Erunder: Ééééés igen! Ugyan ez még mindig ott van a fő oldalon, amit posztként beküldtem. ;)
Mind a 6 komment
A pasik legnépszerűbb csajozós dumái Ha ezt mondja, tetszel neki
3001 1 13 Pink Izé
Kathy: Kihagyták a legfontosabbat: "Figyu......dugunk?" Na ez csajozós duma a javából. :DDDDDDD
CRaPtRaSH: neked van ellenfeled? :O
spider86: ááá nálam az attól függ melyik énemmel találkoznak éppen :D amúgy ajánlom minden férfit [...]
Mind a 13 komment
Egy videó arról, mi történik, ha John Matrix begépeli az "IDKFA" és "IDDQD" kódokat... ;)
2821 1 1 Tech Izé
edge: régen mennyit nyomogattam ezeket a csalókódokat. juj de szégyen. amúgy vicces.
Disney karakterek élőszerepben. Ők a leideálisabbak.(?)
2896 3 1 Film Izé
kovacslacka: Igazi Disney hercegnők: http://csak-csajoknak.hu/?p=872
Egy kis mix péntek délutánra az utóbbi idők néhány viccesebb videóiból...
8787 11 10 Izé
kiszely: MEGABRUTÁLKIRÁLY!!!! Ez nagyon bejön!
HoPpY: Év klipje!!! :D
godzsy: hát ezen szakadtam! :D főleg a végén Daviden. :)
Mind a 10 komment
Végre egy hasznos alkalmazás iPhone-ra: kukoricát lehet vele pattogtatni. ;)
4958 1 4 Tech Izé
pumukli: Ja és majd feláldoznak egy iphone-t! A megnetron taccsra tenné a telefont. Ráadásul még a köz [...]
chips: ez kamu http://www.indavideo.hu/video/Leleplezes_-_Igy_kell_kukoricat_pattogtatni_telefonnal
ōðr: És te is alá szoktad tenni a a magnetront, vagy fölé? :D
Mind a 4 komment
Kiszivárgott egy 5 perces THOR film előzetes.
1134 1 8 Film Izé
Tooni: Wazz...ebből a sztoriból, ezekkel a színészekkel ekkora filmet csinálni? Egy sorozat egyetlen e [...]
go-free: egész izgalmasnak ígérkezik. amikor feltűnt natalie portman, onnantól már bele is szerettem a [...]
kasy: Na ez is elment, szóval csak ide került az indás. Az áldott jó szívem. :D
Mind a 8 komment
Rákaptak a mókushúsra a britek. Te megennéd?

Angol cikk audio interjúval.

Mókus receptek.
2899 3 92 Izé
Laretta: Inkább köszönöm nem - akkor is inkább halat vagy csirkét
Nyúzó: Chilei nemzeti eledel: http://www.meerschweinchenrezepte.de/
Mec: bizony, spórolni lehet vele, pl gung-bao mókus -nál a mogyorót nem kell megvenned.
Mind a 92 komment
12 tipp a munkahelyi hátfájás ellen
349 0 4 Pink Izé
Gud: Esetleg valami tipp mondjuk bányászoknak?
zeiksz: +1 tipp: pucsíts.. :)~
Balázs: +++
Mind a 4 komment
Régebbi postok...