REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Cop Out

Kevin Smith rendezésében szerintem lehet bízni. Már ha csak arra gondolunk, hogy eredetileg a Couple of Dicks címet akarta adni a filmnek, már rájöhetünk, hogy egy állatról van szó. :)

A története az, hogy a két zsaru akik már régóta a New York-i rendőrségen dolgoznak egy ellopott, ritka, és értékes Baseball kártya nyomait követi, amikor egy mániákus gengszternek keresztezik az utait.

Ja és ami fontos, hogy ez most kivételesen nem egy olyan poszt, ami jó pár hónappal előre mutat, ugyanis Február 26-án mutatják be a filmet Amerikában.

Imdb
1662 2 3 Film Izé
kasy: Azért a tökömet nem tenném rá, hogy kultfilm lesz, persze mindenképpen ígéretesnek tűnik. [...]
kuri91: óóóóh Kevin Smith?! már most megmondom, hogy kultfim lesz :D
Balázs: ez érdekel :D
A múltkori béna gumifüstöltetés után itt egy picit ügyesebb srác. :)
7727 0 17 Autó Izé
Gyurci: ez neked szólt :D
Gyurci: majd ha autógumigyárad lesz megtudod. pénzpénzpénz :D
Tooni: Mert nem próbáltad még bordázottal ;) :P
Mind a 17 komment
A múltkori béna gumifüstöltetés után itt egy picit ügyesebb srác. :)
7935 3 17 Izé
Gyurci: ez neked szólt :D
Gyurci: majd ha autógumigyárad lesz megtudod. pénzpénzpénz :D
Tooni: Mert nem próbáltad még bordázottal ;) :P
Mind a 17 komment
A február végéig tartó akcióban olyan remek játékokért indulhattok harcba, mint a sikert sikerre halmozó Mass Effect 2, vagy a Salem és Rios visszatérését bemutató Army of Two: The 40th Day, aki pedig egy kis zenélésre vágyik, az a Guitar Hero új mellékágával, a Van Halennel találhatja meg számításait. Mindhárom szoftver X360 konzolra kerül kisorsolásra, a nyereményeket pedig az Electronic Arts és a BSC Kft. ajánlotta fel.
1086 0 3 Game Izé
pepeti: Wikipedia :)
Marton350: Egyszerűbb leszedni gépre, már mindenhonnan letölthető ,és rohadtjó :)
-.-: Jó lenne ezt a Mass effectet megnyerni csak tök nehezek a kérdések:S
Készítsük fel a japánokat a kisbaba érkezésére! :D
2991 1 4 Izé
Lacpas: Kicsit laggol a gyerek, de azért jó...:D
Tooni: http://strassman.info/gpkids.jpg
Purple: aztán ilyen mutáns nagy kölköt várnak, és nem tudnak vele mit kezdeni :DD
Mind a 4 komment
Szúrós élmény érte a leopárdot
658 0 1 Pink Izé
NoGoodNick: Curiosity killed the cat!
Die Antwoord - Enter The Ninja

Kemény dél-afrikai zene. :)
1017 0 20 Zene Izé
Purple: fú engem nagyon irritál. :D mindent összevetve ez egy szar :DD
xamurai: OFF: a te fejedbe kéne golyót repíteni faszfej :) na takarodjá vissza napiszarra de izibe! ON: e [...]
go-free: és a csaj elég jó kis husi! :)
Mind a 20 komment
Solitude Aeturnus - Scent of Death

A Candlemass után talán a második legmeghatározóbb doom metal banda (szerintem). Az énekes, Robert Lowe, pedig a legjobb hangu énekes a műfajban!

Akinek öngyilkos hajlamai vannak, az rá se kattintson a linkre:D
829 0 0 Zene Izé
Hogyan változik a szemünk az életkorunkkal?
1236 0 0 Pink Izé
Árpád és cimborája újabb tudományos értekezései (már szerepeltek itt tavaly). Megtudhatjuk, hogy:
- mitől jobbak nálunk az afgánok.
- minden honlapon kémprogramok vannak.
- a titkosszolgálat hogyan lopja a el a gondolatainkat éjjel.
- mire jó a GPS és mennyibe kerül.
- ki a magyar tömeggyilkos (névvel és címmel, szerencsére Árpád tudja ellene a megoldást! :)))

2. rész, ahol Árpádnak már "túlcsordul a tudomány".
6319 3 37 Izé
RokkantTroll: Jókat röhögtem :D. Azért a Monty Python társulat még mindig jobban csinálja az abszurd humort [...]
Iguana: Aztaaaa éjjel lopják az álmaimat. Már fel is tűnt hogy mostanában nem álmodok... úristen va [...]
Tooni: Megérdemelnének egy külön ÁrpIzé részt :D
Mind a 37 komment
Hamasaki Ayumi - Rule

Egy másik klipp a 2009-es "Next Level" albumról: Hamasaki Ayumi - Sparkle   Hivatalos oldal
956 0 0 Zene Izé
Kubrak viszonylag új arc a dnb placcon elég harapós dallamokkal,  amik hozzák az orosz normát.
1059 0 3 Zene Izé
Gyutacs: ajánlom megszerezni a többit is kevés zenéje van de azok jók személy szerint szerintem a legjo [...]
cereal_killer: Ez a Hit The Road Jack remix, meg infenomenaalis: http://www.youtube.com/watch?v=zzQ-c1TjtTk
cereal_killer: ruszki drumandbiesz kultyur ruuuulzzzz :D [imadom ezt a szamot]
Az "igazi" Simon's Cat :)

Egy korábbi Simon's Cat postban láthatjátok az eredetit (a kommentekben meg jó pár további epizódot).
8579 2 6 Izé
M.Andreas: Meow. Meow. :D
Mr P: Jó pár éve a koleszban az egyik szobatársam hajnalban részegen felhozott egy macskát. Nem is l [...]
Syra: Régen volt egy macskám melynek az volt a kedvenc szórakozása reggelente még kiskorában hogy r [...]
Mind a 6 komment
2010-es trendelőrejelzés Viseld ezt az új évben
696 0 6 Pink Izé
CRaPtRaSH: persze hogy jól állna... tuti rádgerjednék... pf :P
spider86: gondoltam, hogy neked valami hasonló fog eszedbe jutni :D de szerintem még jól is állna XD
CRaPtRaSH: megnéznélek ilyen rucikba:D
Mind a 6 komment
Cobra Gold néven három hetes dzsungel-kiképzést tartottak amerikai katonáknak Thaiföldön. A kiképzés része volt a skorpióvés és a kobravérivás is.
5713 2 42 Izé
Szunyog: De, ugyanarról beszélünk, csak az eszközökben nem értünk egyet :) De nem is lényeg, én már [...]
Nas: Akkor viszont nem ugyanarról beszélünk. :) "Ez maximum arra jó, hogy ne essenek pánikba a kato [...]
Szunyog: Nem haragszom, mert jól mondod, én ezt hasznos kiképzésnek tartom és ezt mondom az elejétől f [...]
Mind a 42 komment
Egyszerűbb módját is ismerem a pénz eltüntetésének, de ez kétség kívül látványosabb. ;)
10891 5 39 Izé
Tooni: Háháhá, bunló XD
elohim: Bunló egy pöcs lehetsz ?
Purple: háhhháá :DD
Mind a 39 komment
Nyolc évvel a World Trade Center tragédiája után nyilvánosságra kerültek a new york-i rendőrség légifotói.

magyar cikk
16469 8 113 Izé
norbertvincze: http://rt.com/usa/video-911-attack-space-broadcast-290/
norbertvincze: http://dcxposed.com/2013/02/06/911-conspiracy-author-phillip-marshall-murders-children-self-in-ca/
Maccoyi: dohi küldte: Szöveg: Új videó 2001 szeptember 11. ről URL: http://www.vidiload.com/video/102878 [...]
Mind a 113 komment
Mai napi disszertációnk témája:

 Egy magyar sportriporter reakciói, országunk sanyarú történelmi múltjának tükrében. :)

 
"....bátran....gyönyörű vooooooolt......mehetsz fércelni...." ;)

(Egyébként emiatt három hónapra letiltották  a képernyőről Léderer Ákost.  Macc)
1805 0 7 Sport Izé
I-Dan: Ezen jót röhögtem
arabicsnusos: Ott a pont! Kitartás!
pepeti: Igen, ez most pont ideillik :D
Mind a 7 komment
A nők könnyebben megértik a testbeszédet

A másik ember testbeszédének megfelelő értelmezése tulajdonképpen nem más, mint gondolatolvasás. Elvégre a gondolataink, érzéseink öltenek testet nonverbális kommunikációnkban.
384 1 0 Pink Izé
Spor - 1Up és egy pixelesen hozzá illő video
703 0 0 Zene Izé
Everlast - Folsom Prison Blues ( + lyrics)

Wikipedia | Myspace

Az eredeti: Johnny Cash

Jaoquin Phoenix
646 0 1 Zene Izé
Chino: Nagyon jól megcsinálta Everlast. hatalmas lett. Nagy nagy tisztelet neki minden zenéjéért...
A segítőkész nézők a nevetés erejével próbálták kiszabadítani az elakadt rendőröket. :D Ti segítenétek hasonló helyzetben? ;)
13527 2 17 Izé
papaluige: az messze van a Kraz-tól! jó lesz az egy GAZ Gazdy 3309-nek! http://www.gaz-company.com/gaz330709. [...]
Nusihusi: Az orosz rendőrök már csak ilyenek:)
Brien: a kraz azért odabasz egy kicsit
Mind a 17 komment
A valódi Csipkerózsika - egy 15 éves lány korántsem mesébe illő története.

Kleine-Levin syndrome
18818 3 43 Izé
aryx: az első komment rátapintott a lényegre..ez bizony "doppingol".. jó cucc lehet! xD
Zombimacsek: lol és tényleg 18 :D kicsifiu:D
Nas: Nem szeretnék a vitába beleszólni, de mindig elkap a röhögőgörcs, amikor még a 20. életév [...]
Mind a 43 komment
A punciná nőknél már csak egy dolog ellenállhatatlanabb, a ... ;)
10437 1 11 Izé
Lewy: Ezentúl csak dobozos sört iszok:D
purplehaze: A fenti számlálót kell nézni. Alul a már feldolgozott videó számlálója fut.
Teomoart: Én megértem a csávót. ez egy nehéz foglalkozás. Állandóan megtartóztatnia magát az emberne [...]
Mind a 11 komment
A múltkori városi síelés után, most itt van a városi snowboardozás, ezúttal a helyszín Washington DC. :)
624 0 1 Sport Izé
Balázs: WSHDC a legjobb :D
A horror kedvelőinek ismerős lehet a jelent, amikor valamelyik szereplő belenéz egy tükröződő felületbe, és abban valami furcsa történik. Ez a tükrös ijesztés. Ebből láthattok most egy összeállítást.

A beágyazott linkben is megemlítik, hogy ez egy szimbolikus utalás szokott lenni a túlvilágra, arra, ami igazából láthatatlan.
12653 4 13 Izé
Jádám: nem veled van baj, hanem a filmek 99%ával :D amit horrornak neveznek ki, az többnyire leginkább v [...]
bigyminyő: Szerencsére itthon nincs tükrös szekrény,de majd benézek a falon lógók mögé ezentúl! Valah [...]
brandboy: Egy percig bírtam ki, a párásüvegletörlős M. Pfeiffernél feladtam, még élni akarok ! :)
Mind a 13 komment
 Overseer - Skylight
527 0 0 Zene Izé
A horror kedvelőinek ismerős lehet a jelent amikor valamelyik szereplő belenéz egy tükröződő felületbe, és abban valami furcsa történik. Ez a tükrös ijesztés. Ebből láthattok most egy összeállítást.

A beágyazott linkben is megemlítik, hogy ez egy szimbolikus utalás szokott lenni a túlvilágra, arra ami igazából láthatatlan.
10404 2 5 Film Izé
clownessa: Ez de szar! :D:D:D
Purple: :DDDDDDDDDDDDD
Teomoart: http://www.youtube.com/watch?v=FJwvt6-0OJo Ennyi!
Mind a 5 komment
In Her Embrace
710 1 1 Zene Izé
eldiablo: állat jó muzsika... nagyobb figyelmet érdemelnének..
Ezzel a 4 gyümölccsel fogyhatsz a leggyorsabban!
699 0 1 Pink Izé
vajalja: milyen guszta már a postképes alma :D:D
Memóriajavító ételek

Fekete csokoládé, tea, bor - azok az idősödő hölgyek és urak, akik egész életükben rendszeresen fogyasztottak teát, csokoládét, bort, a gondolkodást vizsgáló elmepróbák során sokkal jobban teljesítettek,
382 0 0 Pink Izé
Minden évben felrakjuk a Super Bowl reklámokat, idén se hagyjátok ki őket! :)

Írjátok a kommentekbe az idei kedvenc reklámotokat. :)
6277 8 21 Izé
iqvampire: Engem történetesen érintett. Én imádom ezt a játékot. Persze az tény, hogy nálunk még mind [...]
eol: Nagyon remélem, hogy sokmindent másképp csinálnak, mint a játékban. Film-játék és játék-f [...]
sahinel: 3 milla 30 másodperc dollárban. http://www.youtube.com/watch?v=wrbgqWQxUZ4 ez az idei ár volt:D [...]
Mind a 21 komment
Jessica Albává plasztikáztatná magát egy lány
953 0 1 Pink Izé
eerix: jó kis ellentmondás van a cikkben: "elment egy kínai plasztikai sebészhez, aki azt állította, [...]
Színészpárok, akik filmforgatáson jöttek össze.
1391 1 0 Film Izé
Hogy hozd rendbe a párkapcsolatodat? - Kedvesed horoszkópja elárulja
758 1 0 Pink Izé
Férfigyűlölet - egy létező betegség

Ez nem csak egy szakításra adott reakció, hanem, komoly lelki betegség is lehet. A neve androfóbia, magyarul pedig hogy irtózás a férfiaktól.
585 0 0 Pink Izé
Az 50 legjobb hagyományos módon (értsd: kézzel rajzolt) készült rajzfilm.

Itt pedig megnézheted az 50 legsikeresebb számítógép-animációs filmet.
1590 4 7 Film Izé
spider86: ja az alíz csodaországban is nagyon pro :D meg a herculest bírtam nagyon... és kövezz meg de a [...]
Purple: alííííz
spider86: a gyűrűk urához találtam feliratot is, és nem is kellett nagyon keresni :) ám volt "Babó" is [...]
Mind a 7 komment
Az evolúció
1434 0 1 Art Izé
Öcsi: Nagyon jó! :D
Érdekesen őriznek házat a kutyák Japánban. Még modellt is ül. :)
7240 6 12 Izé
paragramma: Ha a kötele csak 1 méterrel hosszabb lenne, kilátna a fal mögül (hiszen ott él kb 3 négyzetm [...]
sznájpa: bocs akkor nem szóltam, új vagyok :))
focuskoma: Ez Maccoyi poénja. :)))
Mind a 12 komment
Dohányzó gyerekek, kultúrától függetlenül.

+ naleni küldte: cigiző kínai kissrác.

+ visszatekintés: a dohányzó 3 éves bukaresti kislány.
13819 5 55 Izé
Nas: De, a vízipipát próbáltam, csak már jó kva régen, szóval nem nagyon emlékszem, milyen volt. [...]
Purple: *visszaolvasva rájöttem, hogy nem te írtad, hogy a vízipipát próbáltad :DD kész vagyok :D
Purple: szerintem a vízipipára gondolt, ahhoz tényleg nyugi kell :D ha nem akkor bocs, hogy belekotnyeles [...]
Mind a 55 komment
Régebbi postok...