REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egy a lényeg.. A láva nem játék
5701 0 0 Izé
Bakancslistás autóutak
2955 0 2 Izé
kistrojak: Igen. Vagy a part menti E65 Horvátoknál https://images.squarespace-cdn.com/content/539601f6e4b0c79 [...]
X: Nekem hiányzik pár izgalamas út. pl.: Transzfogarasi út Románia Yungas út Bolívia Fairy Meado [...]
Érdemes megpróbálni, legfeljebb nem sikerül :)
4145 0 0 Izé
Amikor a kommunikáció lehasal
3258 0 0 Izé
Anyakönyv nélkül él, így elvitték a babát
Érdekes hozzáállás a szülőktől, sok kérdésem lenne...

Cikk:https://index.hu/belfold/2020/01/29/dusnok_gyamhivatal_rendor_anyakonyv_szulo_elrabol_kiemel/?fbclid=IwAR0tO10DpuPFU4pM2SSiW5WwULPdjz3WQvkSo8Bt2ZVQx2s5zgiDV9qh5eQ
2054 0 1 Izé
kenderice: Anyakönyv, valamint kötelező és ajánlott oltások és védőnői felügyelet nélkül mert a sz [...]
Ha minden kötél szakad, ebből is meg lehet élni
1512 0 0 Izé
Erőben nincs hiány
1151 0 0 Izé
A természet visszaveszi
De legalább stílusosan csinálja
1725 0 0 Izé
Ha emberek lennének
1537 0 0 Izé
Hogy is van ez a nagy kofferbe jó pakolni dolog?
2551 0 1 Izé
drgore: Mi munka lehet egy ilyet kitörölni.
Én már nem lepődök meg semmin
1769 0 0 Izé
A Fekete Mamba nincs köztünk többé...
1106 0 0 Izé
Eközben Kanadában
2488 0 0 Izé
Csak 5 lépés
2740 0 0 Izé
A nők néha kedvesek is tudnak lenni egymással
3911 0 0 Izé
Furcsa de zseniális gondolatok
2470 0 0 Izé
Nem evilági járműveken dolgozik a Lexus


Cikk: http://www.automotor.hu/hirek/nem-evilagi-jarmuveken-dolgozik-a-lexus/
1629 0 0 Izé
Hogy hangzik a legjobban?
1968 0 2 Izé
Tron65: A vonyítós 2:30-nál
kenderice: Sehogy. Fos mind.
"Legyen legalább 100 kiló és 190 centi magas, hogy jól nézzünk ki együtt."

Aki nem felel meg Norbi elvárásainak... Még van remény



 
3056 0 1 Izé
qpci: Molnár Nagy Ő Anikó talán megfelelne Neki.
Azért nem szabad feladni, mindig lesz jobb
2562 0 0 Izé
Ha kreatív vagy, nem lesz bajod
2843 0 0 Izé
Nem mind szükséges de legalább jópofa
3090 0 0 Izé
Láttál már vérző fát?
2198 0 2 Izé
Zellergumó: http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=818tree.jpg
Mec: A bagolynak annyi.
Ha szeretnénk ezekkel kész lenni farsangra, álljunk neki most
1249 0 0 Izé
Ez nálunk is kihívás szokott lenni, igaz?
1962 0 0 Izé
Mondjuk, lehet hogy nem ez volt a terv...
3849 0 0 Izé
Miből lesz a....
3760 0 0 Izé
Azért ezt összehozni
Bárki hozzámenne
2238 0 0 Izé
Arnie és Linda kóstolnak

1321 0 0 Izé
Szurkolók nélkül unalmas lenne
2279 0 0 Izé
Amikor inkább röhögsz, mint szurkolsz
4550 0 0 Izé
Ki hogy ismerkedik?
1968 0 0 Izé
Beázott a lakása, és elment reklamálni
És így lett elege az egészből...
3017 0 0 Izé
Sok minden történt a Golden Globe-on
A liftben is
3308 0 0 Izé
A komoly dolgokba is csúszik baki
1903 0 0 Izé
Azért ezt a mentést lehet hogy nem a gyerekkel kellett volna intéztetni
1869 0 0 Izé
Tényleg nem logikus...
2502 0 0 Izé
Lássuk be, ezek fantasztikus ötletek
3079 0 0 Izé
Ha unatkozol, ez óriási poén
4553 0 0 Izé
Mellesleg jól elvannak!
7089 0 4 Izé
VanZant: Ejj, de jó látni, hogy mások is vissza-vissza járnak erre az oldalra :)
bogoj: a felbontás gondolom azért ilyen, mert ez valójában nem videó, hanem régi gifek 2-3-szor lejá [...]
VanZant: Ez komoly? Kb. 13 éve ezen a szinten voltak itt felbontásban a videók. Jaaa, közben rosszat dobt [...]
Mind a 4 komment
Régebbi postok...