REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Dir En Grey - Schwein No Isu

A Dir en grey a japán visual együttesek sorába tartozik, és mint olyan, eléggé behatározhatatlan stílusú zenét játszik. Teljesen normális indies együttesként kezdték a '90es években. Első albumuk, a Gauze már hatalmas sikereket ért el keverve a hagyományos visual stílust igen zúzós zenékkel. És itt mutatkozott meg legjobban az énekes, Kyo mindenre képes hangja: sivalkodás, mániákus nevetés és egyéb hangok kiadásával kultusszá vált személye a rajongók közt. Első hallásra Marilyn Manson, Slipknot és a Murderdolls hangzásvilágába sorolhatók, melyek biztosan hatottak rájuk, de ők többek ennél. Valahogy sajátosan sokkolják a közönséget, a felsoroltaknál sokkal színvonalasabban. Dalaik és Kyo dalszövegei depressziósak, sokkolóak és nagyon perverzek, de helyenként igen líraiak, szóval nem igen egyoldalúak. Kinézetükben is nagyon alkalmazkodnak az aktuális dal stílusához, így itt is sok arcot mutatnak.
475 0 4 Zene Izé
Ganja Master: jó az csak szar... : DXD
Balázs: nem rút, csak titokzatos xD de am az énekes itt is nagy isten mint a NIN be csak a NIN meg szar xD [...]
Ganja Master: szal aztmondod ez ilyen progresszív japán karatéjozós depimetál? és még úgy is néznek ki? : [...]
Mind a 4 komment
Sabrina in North Pole

Sangar Sabriina
1886 2 0 Game Izé
Az ortopédus rémálma! :O
15000 4 97 Izé
Bakeyoo: Akkor kitartás! :) (A szex meg jó dolog... :D)
madymady: Teljesen igazad van, viszont már napok óta csakamatekcsakamatek, és máááá.... Vagy lehet enny [...]
csirek: megérdemli hidd el...mellesleg az én helyzetemben te is a gyenge pontokat keresnéd :D
Mind a 97 komment
Cenzúra party :D

(Akinek megvan cenzúra nélkül, az szerepelt a videóban! Na ki küldi be? :P )
16446 8 25 Izé
Lee77: kösz!: )
loke: Egyébként egész végig van rajtuk alsónemű. Ez néhány rosszul illesztett cenzuraképnél lát [...]
rezlavor: ezert jar egy pirospont :D
Mind a 25 komment
Dauhtry - It's Not Over

A frontember az amerikai megasztárt nyerte meg, majd megalapította (saját neve után) a Daughtry zenekart. Szenzációs zene, mindenkinek ajánlom.

Wikipédiás infók
1359 0 0 Zene Izé
George Enescu - Rapsodia Romana
Zeneszerző, hegedüművész, zongorista, kamester és zenetanár volt. Olyan világnagyságok nőttek fel a keze alatt mint Dinu Lipatti zongora-, vagy Yehudi Menuhin hegedüművész. Mindezek ellenére csak a román 5 lejesre tartották méltónak felrajzolni. hm...
571 1 7 Zene Izé
Balázs: jól elvagy:D
Laci: ... továbbá, hogy mennyire jól "bazseválnak" egyesek: http://www.youtube.com/watch?v=L3fYZDqb7qw [...]
Laci: Jó vicc :) Hiszen tudom én, hogy a prímások szinte mindegyike zeneakadémiai oklevéllel rendel [...]
Mind a 7 komment
Henning Kvitnes - Games people play

A norvég nyelven éneklő művészek között Henning Kvitnes és Jonas Fjeld a műfaj legsikeresebb hazai képviselői kiemelkedő számú lemezeladással. Itt egy érdekes kép öszeálitás a zenéjere.

Honlap
600 1 0 Zene Izé
Afroman - Crazy rap

A téma ezúttal nem a fű (és a szex), hanem a szex (és a fű). :D
Afroman ebben a dalban hihetetlen találékonysággal ötvözi két fő témáját: a refrénben betép a haverjaival együtt, a verzékben pedig elmeséli nekik szexuális kalandjait. Először is a fehér kislánnyal, akiről kiderült, hogy Ku Klux Klan-főnök a papája. Aztán laza freestyle-ban sorolni kezdi, milyen nővel hogyan... "I met this woman from Hawaii / Stuck it in her ass and she said AYII!!!" - és hasonló lüke rímek egész sora...
594 2 2 Zene Izé
BoshI: Nekem se nyitottam meg de rákerestem és úgy nézetm/hallgattam meg és marha nagy!ez a szöveg..k [...]
mrschwalbe: Nem nyitja meg azt írja ki hogy ahol lakom ott nem megy! :)
Ilyet minden gyerekszobába! ;)
2849 0 5 Tech Izé
CRaPtRaSH: küldj valamit vazz...
DJ Öcsike: Na jó már 3.-dik napja bámulom ezt a tech izén nem tudna valaki beküldeni valamit , hogy ne ezt [...]
CRaPtRaSH: NEKEM :D nem másnak,NEKEM :D
Mind a 5 komment
A földet érésen még csiszolni kell. ;)
6031 0 10 Autó Izé
anon: Marhajó :D második jobban tetszett, az 1. nem volt olyan jó
lucas101: hajjaj :D levezetésnek kiváló....viszont az is fel tud ugy igazán huzni :D
Purple: aaaz :D igenjó XD
Mind a 10 komment
A földet érésen még csiszolni kell. ;)
6132 1 10 Izé
anon: Marhajó :D második jobban tetszett, az 1. nem volt olyan jó
lucas101: hajjaj :D levezetésnek kiváló....viszont az is fel tud ugy igazán huzni :D
Purple: aaaz :D igenjó XD
Mind a 10 komment
Panic! At The Disco - I Write Sins Not Tragedies
honlap
myspace
wiki
495 0 25 Zene Izé
CRaPtRaSH: Nem azt mondtam, hogy ti rám mondtátok, de volt rá már példa... Mellesleg majd akkor fogok err [...]
CRaPtRaSH: nem,nem tartom magam annak,de mióta bejött ez a faszság,mindenki leemoz mindent,és mindenkit,ahe [...]
konvejor: Félre értettél minket, egy szóval se mutogattunk rád, hogy emo, ezért furcsállom, hogy ekkora [...]
Mind a 25 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a világ legnagyobb virágú növénye, a raflézia (rafflesia). Élősködő, nem fotoszintetizál, döglegyek porozzák be, és óriás bűzvirág magyar névvel illetik.
3279 3 10 Izé
Purple: űberfrankó :D
bungle: Elmegy a post, tessék mondani? :) Ha nem vagy, nem lett volna... :D
olcsibacsi: Tudtam, én már többször szóltam! Az idegenek köztünk vannak! :)
Mind a 10 komment
Covenant - Ritual Noise (live)
303 0 1 Zene Izé
Errtu: ... we make ritual noise...
Jellyclick - felfújható egér laptopokhoz :]
925 0 3 Tech Izé
Jozef7: xD
CRaPtRaSH: nemkell macskaközelbe hagyni;D
Máln@: ...oszt maj' jó kidurrantya a macska xD Amúgy nem rossz ötlet....csak nem tudom,mi értelme...:) [...]
Moloko - The time is now
472 0 0 Zene Izé
Twisted Sister-We're Not Gonna Take it
398 2 2 Zene Izé
Árnyangyal: Picifiú (lány), akkor ez csúcs volt, ezen nőttem fel!
fül: olyan gyenge a klippje, hogy már fáj :) meg is néztem vagy 3x :D kvrua jó szám!!!!!
Százával kapja a rajongó és szerelmesleveleket börtönében az amstetteni rém, Josef Fritzl (73). Az üzeneteket küldő nők szerint Fritzl a lelke mélyén megértő és jó ember, s valójában csak jót akart lányának, Elisabethnek, amikor 24 évre bezárta a pincébe, és hét gyermeket csinált neki. A börtönvezetés szerint nem ritka, hogy a nők szexuálisan is felajánlkoznak neki, arra kérik, váljon el idős feleségétől, és vegye el őket.
4151 1 53 Izé
bungle: Luxusbörtönbe vonul Fritzl http://www.blikk.hu/aktualis/felhaborito-luxusbortonbe-vonul-fritzl-139 [...]
zizi: Most olvastam, hogy 2-3 év, mire elkészülhet a vádirat és mivel valami komoly szívbetegsége v [...]
olcsibacsi: beteg, rossz pfúj köpd ki! lelőni, felakasztani, memgmérgezni és fajtalankodni vele erősen hog [...]
Mind a 53 komment
Laptop újrahasznosítási ötletek
3751 2 8 Izé
olcsibacsi: Elszörnyedve néztem, én kibaxottul szerettem volna egy notit és sikerült végre egy DELL inspir [...]
M.agnus: Egyeseknek mennyi pénzük van ilyesmire...
Geeo: Nos ezen nem csodálkozom. Napi szinten szívok velük én is...
Mind a 8 komment
Iráni nők
7684 1 17 Izé
sahinel: máshogy látjuk, és valsz ez nem is fog változni, de legalább komunikálni tudunk:D Bárcsak a p [...]
RokkantTroll: Rendben. A nyugati civilizációban nem üvöltözik Isten nevét és nem lövöldöznek mindenre am [...]
sahinel: Dubai mint lentebb írtam full arab ország. Mégsincs nyilvános kivégzés, és nincsennek teroris [...]
Mind a 17 komment
Buckethead - Soothsayer
Fehér álarcos ember papírzacskóval a fején feszegeti a gitár-hangzásvilág határait elképesztő szólóival.
Nottingham Lace
For Mom 
469 1 6 Zene Izé
Balázs: ez király:)
NuttySomeone: s ha nemlesz csitt te micsiasz?:> kfcs s minden..aztan?..
anath3ma: káefcés. eztis kihagytam. foaa :) KFC= Kentucky Fried Chickens. sejtésem szerint papírVEDERBEN d [...]
Mind a 6 komment
Most egy itthon kevesek által ismert gyöngyszem következik: Laura Pausini 2-szeres Grammy-díjas olasz énekesnő. Már 8 évesen énekelt apjával helyi bárokban, 13 éves korában jelent meg első lemeze. Az olasz mellett énekel spanyol, portugál, francia és angol nyelven is. Ha vannak angyalok, én ilyennek képzelem a hangjukat.

Egy kis ízelítő a zenéjéből:



És pár videója:

Come Se Non Fosse Stato Mai Am
Resta In Ascolto
Tra Te E Il Mare
Un Emergenza d'amore (live in Paris)
Nek & Laura Pausini - Sei Solo Tu
850 1 2 Zene Izé
Monsy: Erre mit lehetne mondani, egyszerűen szép... Én is szeretem. :)
mekszamnojz: A posztkomment utolso mondata eleg utos. De valoban szep a hangja es jok a szamai is. Nekem tetszik. [...]
The Mysterious Ticking Noise
2276 0 10 Izé
Belkar: voldemort szólója volt a legjobb xD
enti: csodálom hogy ez még csak most került ide fel :))
Purple: háá :DD nekem teccett :DDD ilyen vagyok én is, ha szenvedek az unalomtól :DDD imádnak is érte [...]
Mind a 10 komment
Be lehet csukni a cumit, ha a gyerkőc már nem használja, de akár magától is becsukódik, ha véletlenül leesik. Hihetetlen okosság! Hányszor láttam már a jelenetet, hogy a cumi leesik a földre, aztán visszaadják a babának, vagy esetleg megtörlik és úgy. Nos ezzel a cumival nem lesz ilyen probléma. 3 dollár, szóval mindenki megengedheti magának.
2702 3 21 Izé
CRaPtRaSH: az h nem a dzsuvás cumit tolod a kölök szájába nem egyenlő a multivitaminokkal...
Purple: *helyesel
Bizsu: ez nagyon kell, aztán csodálkoznak az anyukák a vánnyadt hikomat gyerekeiken...nyomatják a mult [...]
Mind a 21 komment
Soren Beck 200 kilós gigantikus atlanti laposhala!

Képek itt.
5292 0 15 Izé
mekszamnojz: Ez csak egy uthenger altal dekoncentralt foka. Biztos vagyok benne. :D
nanotad: Ha a tengeri horgászatot nézzük, akkor a 200 kiló nem számít olyan hű de nagy-nak. Azért kic [...]
dude: Ronda és finom (?). De inkább lapos és kövér.
Mind a 15 komment
Forradalmasítja a viRágot...
2870 4 8 Izé
xontflong: Hmm... Deja vu érzésem lett ettől
kreten20: Akkor én is befizetek egyre.. =)
hades: otletes... majd akkor veszem meg, ha kiirja h mit gondol a noveny... (pl mielott el akarom szivni ^^ [...]
Mind a 8 komment
No risk, no fun! Extrém sportok, trükkök és helyztek válogatása.

A többi rész: [2] [3] [4] [5]
6005 7 18 Izé
Maccoyi: rotatorrepesz küldte: Szöveg: People are awsome! URL: http://www.youtube.com/watch?v=Vo0Cazxj_yc ( [...]
Erunder: No Risk No Fun 6 http://www.youtube.com/watch?v=GKRxx0c7JYQ&feature=related
bLz: rémlik hát... de a közvetlen előttem kommentelőt minek idézni? na mindegy :S
Mind a 18 komment
A Money Maze-t nyilvánvalóan egy szadista vagy egy zseni tervezte - esetleg mindkettő. Az átlátszó kocka egy körmönfont rejtvény, pénzes doboz. Egy nyíláson keresztül bedughatod az ajándéknak szánt készpénzt. Igen, vannak erre remek alkalmak, eskövők, stb., amikor az ajándékozott nem is vár mást, mint a ropogós bankjegyeket. Node hogy ne legyen ilyen egyszerű a dolog, kényszerítsd az ünnepeltet, ünnepelteket arra, hogy a pénz megszerzése ne legyen oly egyszerű. Ebben segít neked (neki kevésbé) a csapágygolyó, melynek az útvesztőben a megfelelő helyen kell kattannia majd kinyitni egy olyan valamit, ami ki fogja nyitni az ajtót és ki fogja adni a pénzt.
4835 4 14 Izé
csokioroszlán: Cak azért mondtam,mert ha megnézel egy angol fontot azon csak annyi van trallala Pounds,viszont a [...]
Éjfélilány: Hát ez nagyon jó, kell :D
mekszamnojz: Jol teszed ;) http://hu.wikipedia.org/wiki/Font_sterling
Mind a 14 komment
Az Amerikai história X című film vége (Hallelujah)

Aki nem látta még, annak ajánlanám.
A filmet 1998-ban rendezte Tony Kaye. A két főszereplő Edward Norton(Derek) és Edward Furlong(Danny). Testvéreket alakítanak a filmben, akiknek mindennél fontosabb a család.
Derek bajba kerül, Danny a példaképe...
7 évesen láttam életemben előszöra filmet,akkor nem nagyon értettem, de azóta "átjött"... és mai napig az egyik kedvenc filmem.
Eddig vagy azt hallottam, hogy nagyon jó film, vagy hogy húúú az nagyonszaar... mindenesetre ez az utolsó négy perc szerintem nagyon szép...
1596 3 33 Zene Izé
pepeti: Ez kérdés? :D
Balázs: miért?:)
dXter: nem láttam, de fél perc, és kiderítem az eredeti címét, és megyek is a torrent-tékába, és [...]
Mind a 33 komment
V.S.O.P. - Életünk 2

Saját oldaluk

(Egy kis hazai, akiknek meg nem, és akiknek igen. És hogy legyen egy kis téma is. Szerintem jók ;) - Nojzi )
468 1 8 Zene Izé
snake6: ez a szám az 1-ik alap szerintem a magyar hippihoppi sávban
CRaPtRaSH: na kijöttvissszaaa a vieszóópíííjööötvissza (és merülazeleeem) :D
Bakeyoo: Hát tegnap hallottam egy zenecsatornán a Ki jött vissza? c. "dalt" tőlük... eléggé nemteccős [...]
Mind a 8 komment
Moonsorrow - Tulimyrsky (részlet)

Az 1995-ben alakult Moonsorrow az epikus folk/viking metal szcéna legegyedibb formációja. Albumaik utánozhatatlanok, a csakis a rájuk jellemző stílus pedig Ville és Henri Sorvali illetve Markus "Trollhorn" Euren kifforott zenészi munkája. A fenti nóta sajnos csak egy részlet, mert az eredeti 28 perces opuszt gondolom nem lehetett feltölteni. Egyébkén több vendég is szerepel ebben a műben. Névszerint Tomi Koviusaari (Amorphis) Oppu Laine (Mannhai) énekesek, illetve a prózai részeket szavaló, hazájában népszerű finn színész Turkka Mastomäki.
487 1 0 Zene Izé
Nonpoint - The Truth
-kicsi POD fíling-
348 0 6 Zene Izé
bandee1219: Igen, az, akár be is küldhettem voltna, még úgysem küldtem semmit, csak linkeltem. :) anath3 [...]
anath3ma: bocsánat elcsesztem a posztképet köszi:)) először mást akartam beküldeni és összekavarodott [...]
NuttySomeone: upsz akko kicsit koranvolt mikor posztolta lehet:)) nembaj most okes:P
Mind a 6 komment
A brazil Sepultura jelenleg is a stúdió mélyén dolgozik új albumán, mely Anthony Burgess klasszikus novelláján, az 1962-es A Clockwork Orange-en (Mechanikus Narancs) alapul. A lemez (melyhez egy videó teaser is dukál) előreláthatólag év vége felé érkezne a boltok polcaira.

+ a stúdióban
annak aki nem ismerné őket
661 0 4 Zene Izé
fadam: a postszövegben írt regényt Stanley Kubrick filmesítette meg 1971ben, ennek a magyar címe a Mec [...]
Balázs: a szöveg nuskullról van te fenomén
Ganja Master: írd már meg kommentbe hogy melyik volt az a "csodaszótár"? : D majd beküldjük izére XD
Mind a 4 komment
Walls Of Jericho - A Trigger Full Of Promises
Honlap
Egy jó kis metalcore nóta női "énekkel" :D
599 0 1 Zene Izé
Balázs: csak azért megy el mer most Corey a producerük....
POD - Goodby for now
291 1 5 Zene Izé
anath3ma: régebbi píódi jobb.. nekem ez http://youtube.com/watch?v=WgCSoPXIock
MStipee: Jeee POD, bár jobban csípem a régi dalaikat :)
NuttySomeone: ezjoo ezt enis szeretem ez a kedvencem toluk:>
Mind a 5 komment
Búvármacs - én még úgysem küldtem cicás posztot, képnek viszont muszáj ezt, nehogy már valamit normálisan csináljak. :)

Az oroszok sem akarnak lemaradni. ;)
2459 1 13 Izé
Findzs: szegény macskának biztos halálfélelme van
.::JunKieEQ::.: Most jöttem rá : A lajhár egy szuperhős.... Egy levegővel simán lemerül a Mariana árokba... [...]
halacska: mi értelme van annak, hogy állatok víz alá merülnek? (szó nincs diszkriminációról, nagy ál [...]
Mind a 13 komment
Tito and Tarantula - After Dark
Az egyik legjobb zenekar, akik filmzenét írtak.
"Now, let's kill that fuckin' band..." - From dusk till dawn
Angry Cockroaches
Myspace
542 0 1 Zene Izé
MStipee: Desperado-ban is benne volt :) Ezis Robert Rodriguez film, van egy olyan érzésem, meg kéne nézne [...]
Anouk 1975-ben született Hágában, Hollandiában. Már gyermekkorában énekelgette saját kis dalait, de kamaszkorára az éneklés komoly érzelmi kifejezőeszközzé vált számára. '97-es első albumáról (Together Alone) a Nobody's Wife meghódította a nemzetközi slágerlistákat, azóta további 6 lemezt (+ egy koncertalbumot) adott ki.



További videók: Official Anouk Youtube Channel
487 0 3 Zene Izé
Monsy: Ezt nem hiszem, el, pont ma reggel hallgattam tőle a Nobody's Wife-ot és gondolkodtam rajta, hogy [...]
fül: köszi. jó zene, jó béb :)
dude: Hatalmas kedvenc, nagyon dögös csaj jó hanggal! Anouk - Everything http://www.youtube.com/watch?v [...]
Egy briliáns nótát fogunk hallani, amint egy érctorkból felzeng. Füldugó használata érvénytelenség!
4642 0 14 Izé
MrAngelo: Ez kellett nekem! Most 'mégsokkaljobban' utálom a németeket!
Yvette: Áááááááá ez a szöveg:DDD
Lacpas: En 1:31-ig birtam, szal nem nyertel semmit... En megnyertem az albumukat!:D
Mind a 14 komment
Anathema - Deep
Tool és Placebo ötvözetnek hat a zenéjük. A doom metal egyik alappillére az együttes.
Mejegyzés: Nem, nem tőle van a felhasználónevem lenyúlva.. csak így sikerült...
Még egy jó nóta: Judgement 
321 0 2 Zene Izé
esthof: szerintem is
fül: legjobb lemezük az alternative 4...szerintem
Régebbi postok...