REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Planet 51 - a Sony Pictures új animációs filmje, az előzetes alapján szerintem elég jónak ígérkezik :)

2009 november 20-án érkezik a mozikba.
4984 1 15 Izé
TinusSs: Csak az amit leírtál vagyis nekem csak annyi. Nekem így első látásra a képről jutott eszembe [...]
mekszamnojz: a sok hülye aki megnézte :D
Belkar: de most komolyan Shrek utánzat? azon kívül hogy ebben is zöldek a főszereplők meg két csápju [...]
Mind a 15 komment
Mastodon - Divinations

A boltok polcaira várhatóan márciusban érkezik az atlantai banda új albuma, a Crack the Skye. Erről hallgatható a beküldött dal, számomra év albuma gyanús. A srácok az artwork munkálatait a szintén zseniális Paul Romanora bízták, akivel előző lemezeiknél is dolgoztak.
730 0 7 Zene Izé
Balázs: hát meghallgattam, a BM hez képest csalódás, vannak benne jó részek de alapvetően rettentő h [...]
pepeti: http://cracktheskye.com/ nézzétek meg ezt....én szóhoz sem jutottam. Paul Romano egy kibaszott z [...]
MStipee: Aaaaah! Köszi az infot, már alig várom.
Mind a 7 komment
Befutott a japán manga egyik legismertebb termékének, a Dragon Ball moziverziójának legújabb, hosszabb kedvcsinálója.
7523 0 37 Film Izé
ildikeee6: hát nem kéne erőltetni...
littleguy: Én perpill most is nézem otthona DB: Z-t, újra... :D Imádom, annyira jó az egésznek a hangulat [...]
sahinel: nem hinném hogy a nagy DB rajongók meg fogják nézni. Mindenhol a neten azt olvastam a bemutatón [...]
Mind a 37 komment
Befutott a japán manga egyik legismertebb termékének, a Dragon Ball moziverziójának legújabb, hosszabb kedvcsinálója.
7715 3 36 Izé
littleguy: Én perpill most is nézem otthona DB: Z-t, újra... :D Imádom, annyira jó az egésznek a hangulat [...]
sahinel: nem hinném hogy a nagy DB rajongók meg fogják nézni. Mindenhol a neten azt olvastam a bemutatón [...]
Frankie: Nem érdemli meg a Dragonball címet már csak a trailer alapján sem. Az anime nagy volt, kár ezt [...]
Mind a 36 komment
Mit csinálnak a bemondók, amikor épp nincsenek adásban? :)
7163 7 18 Izé
bandee1219: Súgóról olvasták! :D Amúgy tényleg soká tarthatott 8O Nekem, meg egy haveromnak volt egy el [...]
eol: Nem is improvizáltak :) Ott van a leírásban, hogy már évek óta együtt vannak, kicsiben és eg [...]
spidy: most mondmáá sztetek nem volt ez kicsit begyakorlotnak látcodo ?? me sztem nagy kamu geci az eg [...]
Mind a 18 komment
Ansur - At His Wit's End

Progresszív, avantgarde metal Novérgiából, fiatalok előadásában. Beszéljen helyettem a myspace.
582 0 2 Zene Izé
pepeti: Nekem mindkettő nagyon tetszik, a borító átlagon felüli.:)
Newtonheat: rohadt szép ez a boritó,a legszebb amit láttam,csak kár h a szám nem ér fel hozzá...vélemén [...]
Duplaszaltó előre félfodulat nélkül. ;)
817 0 0 Sport Izé
Népesség, populáció, statisztikák... Sajnos ezek már tények.
10107 9 88 Izé
CrazyLime: http://beol.hu/cikk/210094 Van 1 kis videó! Sztem mindent elárul. A szomszéd város. :S
cokeboy: A cigokat mind ki kell irtani.
Zorro: :D:D:D:D:D komcsik :D:D:D:D nagyon szép példát hoztál fel. Amúgy azt is nézzétek, hogy a cig [...]
Mind a 88 komment
Transformers 2: Revenge Of The Fallen

Előzetes: a pple | youtube
5192 3 13 Film Izé
Erunder: Nem én írtam a szöveget hanem a beküldő. :D
Balázs: autobotok :P
Erunder: kovacslacka küldte: Robotok a Transformers 2-ből http://www.empireonline.com/features/robots-of-tr [...]
Mind a 13 komment
Transformers 2: Revenge Of The Fallen

Előzetes: apple | youtube
5396 4 10 Izé
Purple: én is ilyen vagyok, én a markolóktól félek :D
csicsilla: juuuj imádom végig tátott szájjal ültem a moziban,valami furcsa prverziot érzek a robotok irá [...]
sounman: rajzfilmbe nem jött e aztán elmentem a moziba megnézni olyan kellemesen csalódtam hogy utána m [...]
Mind a 10 komment
6 dolog, amit tilos a férjed előtt csinálnod!
1951 0 17 Pink Izé
Derill: ...elkezdte csak aztán megunta és a maradékot rékente a posztképes táblára
Purple: húúú jesszus úgy olvastam, hogy "elkezdte enni" :DDD kicsit más értelmet nyert így :DDD
eváj: erről dumáltam egész eddig.... ^^
Mind a 17 komment
"Két összebilincselt elítélt próbált idő előtt távozni egy börtönből. A művelet egy darabig úgy tűnt, hogy sikerrel zárul..." :)
5023 5 6 Izé
mumus: nagy az Isten allatkertje es alacsony a kerites...
godzsy: nem véletlenül kerültek ezek se a börtönbe. muhaha.
thebeast: Ezt eddig csak burlesk-ben tartottam elképzelhetőnek, de hogy egyesek tényleg ilyen hülyék legy [...]
Mind a 6 komment
PrivateBeat.fm
Győr első online rádiója élő adásokkal!
386 0 0 Zene Izé
Pretty Loaded
7182 0 3 Art Izé
royalflush: Basszus, én se néztem a kommenteket, mondom jo game lesz.. aztán kezdtem kételkedni, hogy miért [...]
peanut: Na jó, ez is csak rám jellemző: mondom, végre új játék, jópofa az az izé...oké, tölt, add [...]
Mr.T.: Ezt holnapig tudnám nézni :D kb mint azt mikor szárad a festék a falon :D
Pretty Loaded
7248 7 4 Izé
DangerGirl: én is nézem h meddig tölt, de mondom akk mért volt már ennyi 100%? Szőkeségem története x) [...]
royalflush: Basszus, én se néztem a kommenteket, mondom jo game lesz.. aztán kezdtem kételkedni, hogy miért [...]
peanut: Na jó, ez is csak rám jellemző: mondom, végre új játék, jópofa az az izé...oké, tölt, add [...]
Mind a 4 komment
The Unborn

A gonosz bármit megtesz, hogy élhessen. Egy fiatal lány története a gonosz elleni harcáról, mely lassan átveszi a hatalmat fölötte.

Kiváncsi vagyok ti megtaláljátok-e a képeken a kisfiú szellemét.
16658 2 81 Film Izé
timcsi07: semmi gond! :-)) és tényleg köszi a segitségedet!el hiszem hogy sokan basztatnak a kérdéseikke [...]
Erunder: Szívesen, és bocs de a pálinka beszélt, vagy írt belőlem, és az hogy kb te voltál a századi [...]
timcsi07: elöször is köszi hogy segitettél.másodszor utálom ha lehordanak csak azért mert te jobban ér [...]
Mind a 81 komment
The Unborn

A gonosz bármit megtesz, hogy élhessen. Egy fiatal lány története a gonosz elleni harcáról, mely lassan átveszi a hatalmat fölötte.

Kiváncsi vagyok ti megtaláljátok-e a képeken a kisfiú szellemét.
18218 10 72 Izé
FlaW: ahogy rákattintottam volt vmi kisebb ordítás de halk nemtom az mikor van (fejhallgatóval ültem) [...]
Lilu__cica: Há ettől jól befostam pedig nem vagyok ijedős típus... : ) Majd jól végigmutogatom a családn [...]
Agytumor: Erről a south park jut eszembe, "a töppedt iker szarkómás ápolónő" :D
Mind a 72 komment
"Élő fából fogpiszkáló 15 mp alatt." ;)
10786 5 32 Izé
rubigo: http://www.youtube.com/watch?v=BytyCZRhaJU
Purple: akkor miből lenne a számítógép asztalod, ahonnan ezt a kommentet írod? :D addig nincs gáz mí [...]
rubigo: ezt a videót is leszedték..
Mind a 32 komment
Home on the range

Klasszikus country 2 előadótól:

1)  Roy Rogers (a képen)

2)  Gene Autry - nem teljes
4990 1 0 Zene Izé
Várod-e? Egy igazi klasszikus újra feldolgozva...

Előzetes az apple.com-on.

Bemutató február 13.-án.
3851 2 11 Film Izé
nemdam: nagyon várom a fimet
|-=O=-|: Ma mutatják be, jelenleg 7.0 az IMDb-n, de sztem lesz az még 6 alatt is...
Vin Dieselke: Lefoglalt a tanulás, vagy ha nézelődtem is, akkor nem jelentkeztem be, és nem kommenteltem.
Mind a 11 komment
Várod-e? Egy igazi klasszikus újra feldolgozva...

Előzetes az apple.com-on.

Bemutató február 13.-án.
4061 1 10 Izé
|-=O=-|: Ma mutatják be, jelenleg 7.0 az IMDb-n, de sztem lesz az még 6 alatt is...
Vin Dieselke: Lefoglalt a tanulás, vagy ha nézelődtem is, akkor nem jelentkeztem be, és nem kommenteltem.
TinusSs: Ez szerintem tök jó megakarom nézni:D meg szerintem az is jó, hogy péntek 13-kor lessz...
Mind a 10 komment
Hub + Képkeret
852 0 2 Tech Izé
Hantaboy: nekem csak azért nem kell,mert nem a hátsójából,hanem a lábából jön a tyúkbél...
gvereb1: Nem elcédés??? Már nem is kell igy.... lol
Csoda történt! A hetvenes-nyolcvanas évek bombázója előbb megöregedett, aztán visszafiatalodott.
933 0 0 Pink Izé
A srácok Down-szerű, agyaros-döngölős zenét játszanak, ezt írják magukról: "Stílus: nem pop, nem punk, nem elektronikus, nem hip-hop, nem nemzeti, nem keresztény, nem sátánista, nem lány, nem újszerű, nem aranyos, nem jópofa, nem true metal, nem old school, nem nu metál, nem angol nyelvű, nem progresszív újító, stb.
Időszámításunk után 2007 évvel alakult a zenekar. Először nem csináltunk semmi használhatót. Aztán próbáltunk csinálni, de a dobosok kikúrtak velünk. Ez csak azoknak nem szomorú, akik nem szeretik a zenénket. Aztán most van dobos, meg már demó is" (Demójuk címe Puszták népe).
837 0 0 Zene Izé
A világranglista első Ronnie O'Sullivan nyerte a Londonban zajlott mesterek kupáját miután a döntőben 10-8 ra megverte a címvédő Mark Selby-t. The Rocket 4. alkalommal nyerte meg a mesterek kupáját, a kupa mellett 150 ezer angol fontot is zsebre tehetett és tovább növelte előnyét az előzetes világranglistán.

Selby hihetetlen 4-es vonata
491 0 2 Sport Izé
dXter: én is néha átkapcsoltam az NFL meccsről :)
bond: nagyon jó meccs volt, hajnalig néztem :-)
The Hunt for Gollum

Egy hamarosan megtekinthető, a Gyűrűk Ura történetéhez kapcsolódó, rajongók által készített rövidfilm, ami az előzetesek alapján kifejezetten ígéretesnek tűnik. A film története a trilógia előtt nem sokkal játszódik, és Aragorn Gollam utáni hajszáját mutatja be, aki éppen Mordorból szabadult hosszas kínvallatás után, miután elárulta Szauron szolgáinak, hogy a Gyűrű a Megyében van.
6073 0 14 Film Izé
Erunder: Decoy28 küldte http://www.dailymotion.com/featured/video/x93zji_the-hunt-for-gollum-hd-version_shor [...]
wnw: így igaz,olyan érzés mint a barátokköztben a 3. vagy 4. Tilda :DD
iw84u4t: Hát ahhoz képest, hogy saját költségvetésű "házimozi", tényleg elég jó minőségűek a t [...]
Mind a 14 komment
The Hunt for Gollum

Egy hamarosan megtekinthető, a Gyűrűk Ura történetéhez kapcsolódó, rajongók által készített rövidfilm, ami az előzetesek alapján kifejezetten ígéretesnek tűnik. A film története a trilógia előtt nem sokkal játszódik, és Aragorn Gollam utáni hajszáját mutatja be, aki éppen Mordorból szabadult hosszas kínvallatás után, miután elárulta Szauron szolgáinak, hogy a Gyűrű a Megyében van.
6146 1 13 Izé
wnw: így igaz,olyan érzés mint a barátokköztben a 3. vagy 4. Tilda :DD
iw84u4t: Hát ahhoz képest, hogy saját költségvetésű "házimozi", tényleg elég jó minőségűek a t [...]
spider86: elég jónak ígérkezik... csak tényleg ne legyen lapos a történet mert akkor mind1 milyen rész [...]
Mind a 13 komment
Kispál és a Borz - Húsrágó, hídverő
És most nincs más, hát jöjj elő
Húsrágó, hídverő, félkarral ölelő
Itt elveszett este egy bogár a testbe
Hogyha új trükköt nem csinálsz
Holnap kijön egy óriás
Téged megesz, engem elás
És nem csinál semmi mást
Ez a k**** nagy óriás

Mindentől messze, a szívhez közel
Csinálj csodát, én meg elhiszem
Hogy kell egy rendszer, ami nem mozog
És megígérte Anyu is, hogy megkapod
Mert a karod csak egy holt ág, vágd el és szaladj
Egy vonalban vannak most a szíved meg az agyad
Húsrágó, hídverő, ne sírj a versen
Én idáig jöttem, most dolgozzon a lelkem
1144 5 1 Zene Izé
gundul: Egyik nagy kedvencem tőlük. KÖSZI!!!
Nuttin' But Stringz - Suka 4 Her

America's got talent-be mutatkoztak először.  Szerintem amit csinálnak, azt jól! :)
940 2 0 Zene Izé
Ha valaki visszasírná szüzességét, akkor neki találták fel az eldobható műszűzhártyát, mellyel bármikor szimulálható az első éjszaka. Használata egyszerű, csak fel kell rakni a vaginába 15-20 perccel szex előtt, és nem kell meglepődni, hogy ott kitágul és szűkre varázsolja a puncit. Behatoláskor, ahogy egy jó szűzhártyához illik, kilövell egy kevés vérnek tűnő folyadékot, persze nem túl sokat, csak egy keveset a hitelesség kedvéért. Persze hogy japán. :)
6089 7 22 Izé
Paapi: Vagy egyből : Hát doktorúr ez olyan mint egy műszűzhártya....
Tádi: a pszihológusnál erre a plecsnire mit mondanál? kérem szépen ez pillangó, vagy valami olyasmi. [...]
Celldweller: 100, hogy csávó találta ezt ki.
Mind a 22 komment
Mark Gormley - Without You

2008-as videóklip. A tavaly előtti se rosszabb.
3556 1 12 Izé
armedarmy: ugye ez most nem komoly?
alphadog: Az a tipi-tapi mozgás 1:50-nél nagyon durva!!! :D A hangja meg tökéletes... népírtásra.
Wald: belerugnak kettot harmat
Mind a 12 komment
Ónos eső figyelő Magyarországon, néhány perces frissítésekkel.
17814 4 2 Izé
Élien: Rádió-tv:Rendkívüli időjárás van az országban! Aha ja! Januárban ónos eső,havas eső,hava [...]
Sziszo: jó ez a progi
2009 éves horoszkóp
845 0 0 Pink Izé
Először sikerült lefilmezni a ritka haiti patkányvakondot.
3709 0 4 Izé
Taramtamtam: Nah wazze, tud főzni?? :-)))
iw84u4t: Kiváncsi vagyok, milyen a levese...:)
ShitIron: Husi egy jószág!
Mind a 4 komment
Idősödő Barbie
15050 3 52 Izé
Eraa: szegéény. erről jut eszembe: "cuki, cuki vagyok szeretnek is a nagyok...sálálá" :D
Errtu: Hogy: "Mien kis cuki, édi kiccsaj vaok..."
lokko: akinek ilyen torz a világképe, az hogy gondolkodhat magáról ???
Mind a 52 komment
6 lábon járó erdészeti traktor: fakitermelő a John Deere-től.
Mozgékonyság, kezelhetőség, talaj- és élőhelykímélet. Vajon ki fogja szorítani a kerekes gépeket?
8839 3 22 Izé
bungle: John Fucken Deere traktor: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=37424&c=-1&s=dd&p=1
Joska koma: Arra én is kíváncsi lennék milyen hülyén nézne ki, mikor szalad. A sofőrnek kéne egy három [...]
Atrazin: Aztán ha szoftverhibás lesz úgy megy át az úton mint az a laza rapper kaméleon:)
Mind a 22 komment
Meleg sztárok, akikről sosem gondoltad volna - Előbb-utóbb mindenre fény derül
1358 0 3 Pink Izé
spider86: nem mondod?... :D én is olvastam minden lotr cuccot uh tom nem... de te sem vagy egyszerű ha komol [...]
Shinobi: nem gandalf buzi hanem a színésze : / gandalf arc.. nem lehet buzi:D smau meg csak nagyon szereti [...]
spider86: Gandalf is? :D... húúú Frodóékat is biztos megrontotta, bár Samu mindig is gyanús volt O.o... [...]
Nagy 2009-es karmahoroszkóp
613 0 0 Pink Izé
Nem egyszerű a helyszínről bejelentkező időjárásbemondók élete, de mivel sok esetben élőben történik minden, néha akad vicces jelenet is.
7870 3 3 Izé
Celldweller: Nem a csuklója reccsent ahogy leérkezett? Az elég kellemetlen...
Sziszo: hehe szép leülés... :)))
pigeon: Oh, Gosh! Are you all right? No, your not! :-)))))))
Egy kis fenék masszír meccs előtt. :D
487 0 0 Sport Izé
Régebbi postok...