Az
OLPC (One Laptop Per Child) alapítója, Nicholas Negroponte bemutatta a következő XO laptop koncepcióját, ami egyszerűen fantasztikus! Kb. fele akkora mint az
XO 1.0, mérete egy átlagos könyvé lenne, így sokkal könnyebb az iskolába vinniük a gyerekeknek. Nincs hagyományos billentyűzete és touchpad-je sem. Van viszont két érintőképernyője, ezek helyettesítik az egeret és a szövegbevitel hagyományos módját. A főképp fejlődő országoknak szánt noteszgép tervezett árát 75 dollárban jelölték meg.
1622
0
Tech Izé
Neo - It's over now
(A Kontrollból ismert Gyalogkakukk című szám)
697
2
Zene Izé
303 Project (vagy projekt, ha oroszul mondjuk) a ruszki dnb scene egyik legismertebb alakja, leginkább feldolgozásairól híres, úgymint:
Winnie The Pooh orosz rajzfilm főcímdala
Axel F. - A Beverly Hills Cop főcímdala, vagy a Make some noise, ami már volt is zene.ize-n postolva.
Nemrég adták ki legelső albumukat, melyen a stúdióban felvett, néhol módosított feljebb említett számaik is helyet kaptak.
Albumleírás
itt, oroszul :D
661
0
Zene Izé
Amy Winehouse nagy sikerű száma, a Rehab, amelyet majdnem 22 millióan néztek meg eddig a Youtubeon. Az énekesnőről mostanság csak botrányai miatt hallani, pedig kétségkívül nagyon tehetséges. Eddig 2 albuma jelent meg, a Frank és a Back to black. Már a Franket is elismerték és díjazták szakmai berkekben, de az áttörést a Back to blackről elsőként kimásolt lemez, a Rehab hozta meg neki. Növekvő drogproblémái azonban mostanság lehetetlenné teszik, hogy a karrierre koncentráljon.
Még pár kedvenc:
You know I'm no good
Tears dry on their own
És egy régebbi:
Fuck me pumps
Honlap
Myspace
777
1
Zene Izé
Non Phixion - Say Goodbye to Yesterday (remix)
/
Biker Boyz Soundtrack/
373
0
Zene Izé
Korda György - Haver a nőkkel jól vigyázz
XD
365
0
Zene Izé
Egy kis mobiltelefon történelem.
7044
7
Izé
Novak Djokovic ökörködik az öltözőben. :D Parodizálja többek közt Nadalt, Federert és Sarapovát is...
5012
4
Izé
Joni Mitchell - Both Sides Now
Love Actually
505
0
Zene Izé
Nonpoint - In The Air Tonight
Szerintem kegyetlen jó dallama van...Miami Vice soundtrackjéből!
390
0
Zene Izé
In Flames - Free fall
Nem találtam normális klippet, ezért egy amv-t raktam fel. Aki meg nem szereti a véres animéket, annak
itt egy konzervatívabb.
341
2
Zene Izé
Enter Shikari - Sorry you're not a winner ( Hardcore , Trance , Rock )
457
0
Zene Izé
What's Up! / 4 Non Blondes
293
0
Zene Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a
norvégiai lemming.
Úgy tűnhet, hogy fagyálló folyadékkal keveredik a vérük. :)
Egy bébi lemming:
És végül a
lemming-dal.
3533
1
Izé
Mara Carfagna, a legszexisebb miniszterasszony
(Olaszország újdonsült esélyegyenlőségi minisztere.
Berlusconi tolná...)
28414
5
Izé
N.E.R.D. - Everyone Nose
Olyan új, hogy nagyon
332
0
Zene Izé
Vigyázz, ha egy kicsit bebaszcsizol! ;)
11173
3
Izé
The Exploited - Punks not Dead
328
1
Zene Izé
Dire Straits • Money for nothing (1984)
324
2
Zene Izé
Satyricon - Mother North
Szerintem a legjobb számuk. \../ (* *) \../
304
0
Zene Izé
Norther-Final Countdown (Europe cover)
A final countdown egy deathbanda előadásában...:D
308
1
Zene Izé
Nagyfeszültségű billentyűzet... hát ha a notebookomban ilyen lenne. XD
7713
3
Izé
A popkirálynő még nem volt?
"I'm just living out the american dream and I just realised that it's nothing..."
332
2
Zene Izé
Basshunter-Now you're gone
551
3
Zene Izé
Egy kis psycho-fíling, egy kis májkldzsekszon-utánérzés, mindez '95-ből egy szerintem nóném bandától. Ja, és az egész krepinek, köszönettel.
(The Bates - Billie Jean)
354
1
Zene Izé
The Fugees - Ready Or Not
Azt hiszem ezt a számot nem kell bemutatni...
421
7
Zene Izé
Arch Enemy-Revolution Begins
Death metal,női énekessel..
397
2
Zene Izé
La Coka Nostra - That's Coke
Egy rapcsapat ami már Worldwide-dá nőtte ki magát.
Olyan nagy nevekkel mint: Sick Jacken, Ill Bill, Everlast...
481
1
Zene Izé
Gladiator
Lisa Gerrard & Hans Zimmer - Now We Are Free
933
2
Zene Izé
Noisia - Block Control (VIP Remix)
388
1
Zene Izé
Subscribe - crowd of the nobodies
518
1
Zene Izé
Jedi Mind Tricks... Az egyik legjobb rap banda a Keleti Parton. Vinnie Paz kiváló MC, DJ Stoupe meg kiváló DJ, és a szövegeik is tartalmaznak mondanivalót... Ebben a számban Ill Bill is van, ő az egyik legjobb fehér rapper, van egy bandája a Non Phixion, és tagja a La Coka Nostra-nak is...
Csekkoljátok!!!
Peace!
481
1
Zene Izé
Vigyázat! A zenekar megjelenéséhez és többi nótájához képest ez egy elég komoly és szomorú dal.
Finnek énekelnek tisztelettel az orosz történelemről. Hát ez is megér egy misét...
597
3
Zene Izé
Dark Tranquillity - Terminus(Where death is most alive)
Zseniális nóta, a klip pedig meglehetősen izés.
433
1
Zene Izé
The Cloud Room - Hey Now Now
Ez az utolsó reklámzene mára ;) (PEPSI)
328
0
Zene Izé
Jim Noir - Eanie Meany ez a reklámnak is volt a zenéje nagyon nagyon dallamos, nézzétek meg tuti beugrik majd, hogy ez valahonnan ismerős (ADIDAS+10)
383
0
Zene Izé
NOX - Százszor ölelj még!
A klippje nagyon nagy! :)
723
3
Zene Izé
Noha - Tu cafe
(jó pörgős szám..stílusát nemtom meghatározni pontosan)
734
3
Zene Izé
303 Project - Make Some Noise (ezt csak ide készítettem s tettem fel youtubra) ;)
647
1
Zene Izé
Fatboy Slim - Right Here, Right Now
317
0
Zene Izé