REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Airbrush festett kocsik találkozója Oroszországban
5870 5 6 Izé
kszaten: úúúúúúúúú igy elrontani jó kis x5-öst de a kép nagyon gyönyörü csak nem egy ilyen aut [...]
yushuf: 3 kilótol a csillagos égig
Nínna: óóóóóóóó (nyálcsorgatás), gyönyörűek.....!!!!! nekem is kelll:(:'( hát igen némelyik [...]
Mind a 6 komment
Pihentagyúak játéka. :)
5567 6 24 Izé
AVIREX: ezmost húdejóbulivót.. kíváncsi lennék a horzsolásokra-zúzódásokra is..
Errtu: jaja. szóval ruccanjatok! :D
Killex: azért a Duna másik oldalára is át lehetne 1x ruccani már...:P
Mind a 24 komment
area|m multimédia asztal

630 1 1 Tech Izé
TeamCo.: Jó lesz ez ha tovább fejlesztik
Rise Against - Re-Education (Through Labor)

Október 7-én jön az új album, az Appeal to Reason, itt a ráhangoló zene, amit kiadtak, és már turnékon is játszották!!! Ismét valami jó van készülőben. ;)

Pár infó érdeklődőknek: WikiPedia ; Official site ; MySpace régi és új nagyon jó számokkal.
407 0 0 Zene Izé
Call of Duty 5: World at War - Kooperatív bemutató
1232 1 0 Tech Izé
Az autó és motorsport ezévi termése bukásokból, esésekből, ütközésekből.
997 0 0 Sport Izé
The Subways - Rock & Roll Queen
A fiú-lány frontemberpár vezette brit Subways 2005 végén fellépett a Narancsvidék című amerikai tévésorozatban, és Rock & Roll Queen című slágerük az azzal egy időben kijött The OC Mix 5 válogatáslemez húzódala lett.
610 0 0 Zene Izé
Egy szerencsés touchdown. :)
452 0 0 Sport Izé
The Vines - Ride
A 2002-es év legjobb debütáló rocklemezének számító Highly Evolved albummal berobbant ausztrál Vines együttes a Nirvana legtehetségesebb mai utódja.
465 0 0 Zene Izé
Látványos zsákolások trambulinról.
539 0 1 Sport Izé
Maccoyi: Tóth József küldte: Cím: Kis edzéssel minden lehetséges... http://www.metacafe.com/watch/2430 [...]
The Godfather II - Az első képek!
786 0 3 Tech Izé
rieper: Én is maffiát hittem először, hiába gf volt kiírva. mafia 2-t jobban várom, ha egyáltalán l [...]
rivaul: Hogy az istenmegnem... ez a godfather 2-ő nem a maffia XDDDD Azért volt ennyire furcsa :) Bár ez [...]
rivaul: Nah ez még az amire nagyon kíváncsi leszek hogy mit tud :) Az 1 nél nagyon könyű xarabbat csin [...]
Michael Phelps karikatúrák. :)

(Ha van kedvetek, akkor írjátok már le, hogy ti mit gondoltok Phelps-ről.)
695 0 9 Sport Izé
Maccoyi: http://www.habostorta.hu/hu/habostorta/cikkek/sport/phelps-az-idegen
Derill: ugyanez, a növi nyujtjaa csontokat rendesen :D de szerintem a high-tech doppok melett a genetikája [...]
Balázs: ....vagy télleg ennyire kurva jó vagy olyan doppingot nyomat amit nem mutat ki semmi vagy tudják [...]
Mind a 9 komment
A barbadosi Rihanna átállt a sötét oldalra :]...Legalábbis a klippje elég sötétre sikeredett. A Disturbia az énekesnő 3. albumán, a Good Girl Gone Bad-en található.

Eddigi legnagyobb sikerei:

Umbrella

Shut up and drive

Don't stop the music

Hate that I love You

Take a bow
538 1 4 Zene Izé
koocos: Gondolom ismeritek: Kívánságműsor a rádióban: BKVsoknak szeretném küldeni Rihannától a Sh [...]
Bakeyoo: Nekem sem tetszik! :S A Don't stop the music-ra viszont hatalmasakat partyztam! :D
Purple: ezt most hallottam, naggyon szar:DD mit csinál rihanna az esőben? ELÁ-zik :DDD
Mind a 4 komment
Attic Escape
15294 0 85 Game Izé
bleacher: golf labdát a földre és ütövel meg kell ütni és oda kell rakni a gyujtot!
Boszi531: Köszi mindenkinek a segítséget, kinn vagyok! A botos rágós üveges dolgot fent kell tartani, ah [...]
gabica: nekem nem megy.
Mind a 85 komment
???
4529 1 19 Izé
r.a.w.: hmm.... így gólyatábor-rendezés után ez most összetörte a sörösüveget. asszem aludnom kell [...]
dani0001414: Vezetéket legalább kiretusálhatta volna
Lex: először azt hittem a postkép miatt, hogy ez egy SlipKnot paródia vagy valami :D
Mind a 19 komment
Hány tevét ér a barátnőd? Itt megtudhatod! :)
(Az enyém: 71 teve, 1 kecske és 9 birka, várom egy sejk jelentkezését! ;))
20324 13 88 Izé
Vigyori: 60 teves és 2 kecske.... hmmm hát lehetne jobb is :S
Jocyka: Háát őszintén szólva, az én barátnőm 200 tevét ért egy Hurghadai bazárosnál...:P HIHI
karpatika: hát, nagyanyám a progi szerint 1 kecskét se ér...
Mind a 88 komment
Animatus -  Hyungkoo Lee csontvázai rajzfilm ill. képregény hősökről.

Még több kép.
5160 2 5 Art Izé
Belkar: hehe ez jó :)
noartis: én meg mindjárt elhiszem hogy ök is meghaltak
TeamCo.: ÁÁÁÁH ez nagggyon nagyon ott van ÚÚÚÚÚÚÚÚÚ Tökély
Mind a 5 komment
Animatus -  Hyungkoo Lee csontvázai rajzfilm ill. képregény hősökről.

Még több kép.
5302 6 5 Izé
Belkar: hehe ez jó :)
noartis: én meg mindjárt elhiszem hogy ök is meghaltak
TeamCo.: ÁÁÁÁH ez nagggyon nagyon ott van ÚÚÚÚÚÚÚÚÚ Tökély
Mind a 5 komment
Fedor Emelianenko  "érzelemmentes" összecsapásainak válogatása.
679 0 0 Sport Izé
Szombathely városa augusztus 22-24-ig vissza varázsolódik a római korba! Aki ráér, és van ideje, annak ajánlom figyelmébe! Ökörsütés, langalló, fáklyás felvonulás, hastáncosok, koncertek, stb.!

(alul barna kis pontokon vannak infók!)
2855 2 8 Izé
babapiskóta: király volt esőben is...
papaluige: annyi szalonnás tejfölös langallót eszek,h kettéáll a fülem! :)) Balkan Fanatik, és Ghymes k [...]
bearney: Ja volt igen! :D Most legutóbb Fő-téren vasárnap :D elötte meg Bahnhof Signo-cafe meg Cao amigo [...]
Mind a 8 komment
Akinek elege van a megapixelekből, annak itt van egyetlen egy, de elkalandozhat hasonlóan "tartalmas" felületre, ahová nem árt nagyító.
10425 7 15 Izé
Mote: juj én megtaláltam a rejtett értelmét amúgy! A pixel színe pontosan R153, G153, B153, tehát 1 [...]
eol: Blokkónád, mie?
sznájpa: kicsi, de legalább blokkolható http://noob.hu/07/0819/pixpagekill0dferrt.jpg
Mind a 15 komment
GeForce: Megérkezett a PhysX támogatás
921 0 0 Tech Izé
Robbie Fowler   mesterhármasa az Arsenal ellen 1994-ből, amit 4 perc 33 mp alatt ért el, és ez eddig a leggyorsabb tripla a Premier Leauge-ban.

Vasárnap Gabriel Agbonlahor  is mesterhármast rúgott a Manchester City-nek, igaz neki hét perc kellett hozzá.

Itt megnézheted Agbonlahor három gólját.
428 0 1 Sport Izé
risco: liverpool 4 ever
A Pandemic Studios műhelyében készülő Batman-adaptációról is érkezett pár érdekes infó!
769 0 0 Tech Izé
Pixel Animal Hunter

(Keresd a bekarikázott kis karaktert a képeken jól.)   :D
4576 1 34 Game Izé
fannieva: jajj az nem az,a csupa felhős képre gondoltál?ott Én sem találom
fannieva: a villany póznánál találod fent a tetején,kicsi fekete
Panka13: Na a napraforgósnál megtaláltam, de most a felhősnél akadtam el.:(((
Mind a 34 komment
Óriás virágszőnyeg Brüsszelben - múlt péntektől 3 napra ismét virágba borult a belga főváros főtere, a Grand Place. A tér feldíszítéséhez 800 ezer virágot - többségében begóniát - használnak fel, elkészítése négyzetméterenként több mint 300 virágot igényel. Brüsszelben először 1971-ben volt látható a virágszőnyeg, idén tizennegyedik alkalommal állítanak össze ilyet. Idén XVIII. századi francia textilipari motívumokat mintáz az élő szőnyeg.
1933 3 4 Izé
mekszamnojz: Miénk az egyik legnívósabb virágünnep Európában http://www.origo.hu/programajanlo/20080813-de [...]
Bakeyoo: Dászíííp szőnyeg!
Darklightangel: húú ez nagyon szép:)jó sok munka lehetett vele.
Mind a 4 komment
Egy eszes Georgia állambeli amerikai lakos... ;)
9670 2 16 Izé
Laci: Ha jól tévedek, illetve emlékszem, egy USA-beli hölgy kérdezett vlami olyasmit, hogy "merre van [...]
invad3r1987: Letörölték :( Mi volt a kérdés?
Stickhorse: Amerika.....és mi még a japánokon röhögünk.....
Mind a 16 komment
Batman: Arkham Asylum - Az első részletek!
673 0 0 Tech Izé
Érdekes lóverseny futam, természetesen Japánból. :D
4371 5 7 Izé
winkytct: lekene mar fekudjek 3:32 AM - 4:32AM helyi ido szerint ...
Csolt: A námbör fór mekkorát borult már. xD
kKNd: Nem hát, nem látod hogy lovak? :V Amúgy még mindig ezt nézem el jobban, mint ahogy az igazi lov [...]
Mind a 7 komment
Manuel Uribe 2 éve még több mint fél tonna volt. Azóta lefogyott 310 kg-ra, de még így is nagy esemény, ha "kimozdul" otthonából.

Szerelmét, a 38 éves fodrásznőt négy éve ismerte meg, két éve "jár" vele - fekve.
"Szeretkezünk és Isten előtt már házaspár vagyunk".
5600 0 13 Izé
mekszamnojz: nekem nem indulnak el a youtubos videók és hang meg pláne nincs hozzá ha mégis valamit megmocca [...]
bungle: Megtörtént az esküvő: http://www.youtube.com/watch?v=VJWPFHE0nQY
Laci: Hétvégére kikapcsolódásként őszintén ajánlom Viola Zoltán: Dagik c. renkivül szórakoztat [...]
Mind a 13 komment
Na, akkor itt egy másik verseny...
717 0 0 Sport Izé
Szerintetek ki lesz a gyorsabb, Gee Atherton bringával, vagy a Renault-s ember?
993 0 0 Sport Izé
Sons & Daughters - Gilt Complex

A két fiúból és két lányból álló glasgow-i Sons And Daughters szépen kifejlődött 2001-es indulása óta. A debütáló hétszámos minialbum, a 2003-as Love The Cup egyenetlen félakusztikus dalai után a kvartett az első igazi nagylemeznek számító 2005-ös The Repulsion Box idejére már zajos, fésületlen szerzeményekkel hirdette, hogy érdemes odafigyelni rá (ezt a 2006-os Szigeten mi magyarok is megtehettük), és a következő nekifutásra gondos megmunkálással – és egy neves producer segítségével – egy egészen remekbeszabott Sons And Daughters-anyag készült.
572 1 0 Zene Izé
Az amerikai kosárlabda válogatott parádés akciói.
513 0 0 Sport Izé
Circle Square Triangle  
Boa v. Python

A 2005-ben néhány sikeres kislemezzel feltűnt angol Test Icicles dance-punk trió meglehetősen rövid karriert futott be, a háromfelé húzó zenekar nem sokkal a csalódást keltő For Screening Purposes Only című album megjelenése után bejelentette feloszlását. Sztem akkor is jó :P
407 2 1 Zene Izé
calipunkszabus: szerintem is jóó!
Egy kis kreatívkodás újra, hogy elfoglaljátok magatokat: akik kedd (aug. 19.) délig a legtutibb Izé graffiti-t legyártják az oldalon, azok Izé bögrét, pólót vagy sapit kapnak! Kis fotóbót csítet, felturbózást is elfogadunk. ;)

Jó grafittizélést! :)

Frissítés:
Nagyon jó alkotások születtek, de valahol limitálni kellett a nyertesek számát... 10 pályázó kap végülis hamarosan e-mailt ill. majd postán az általuk választott nyereményt. Ők abc sorrendben:
aLaP, brajenhiro, fidooo (a 18. kommentben lévő is tetszett), karmigran, kkNd, mcwest (az 51. kommentben lévő is tetszett), mtH, Purple (az 5. kommentben lévő is tetszett), Syra, Szamooca.

Gratulálok a nyerteseknek és köszi mindenkinek a részvételt!
8528 0 226 Art Izé
Szamooca: én is megkaptam a nyereményem:) köszi;)
karmigran: Szintén megkaptam a pólót Köszi a játékot! :)
aLaP: az én pólóm is idetalált. kösz még1x !
Mind a 226 komment
Egy kis kreatívkodás újra, hogy elfoglaljátok magatokat: akik kedd (aug. 19.) délig a legtutibb Izé graffiti-t legyártják az oldalon, azok Izé bögrét, pólót vagy sapit kapnak! Kis fotóbót csítet, felturbózást is elfogadunk. ;)

Jó grafittizélést! :)

Frissítés:
Nagyon jó alkotások születtek, de valahol limitálni kellett a nyertesek számát... 10 pályázó kap végülis hamarosan e-mailt ill. majd postán az általuk választott nyereményt. Ők abc sorrendben:
aLaP, brajenhiro, fidooo (a 18. kommentben lévő is tetszett), karmigran, kkNd, mcwest (az 51. kommentben lévő is tetszett), mtH, Purple (az 5. kommentben lévő is tetszett), Syra, Szamooca.

Gratulálok a nyerteseknek és köszi mindenkinek a részvételt!
9574 17 226 Izé
Szamooca: én is megkaptam a nyereményem:) köszi;)
karmigran: Szintén megkaptam a pólót Köszi a játékot! :)
aLaP: az én pólóm is idetalált. kösz még1x !
Mind a 226 komment
Ahhh... Mekkora fehér polip! ;)
6046 3 12 Izé
nkmedve: S akkor a bálnákról még nem is beszéltünk:D
Re-Peet: Ezé ne fürödj az óceánba.. mindenféle jegesmacik belerondítanak..
Luflee: Decuki Jegesmaciiii :D
Mind a 12 komment
Talpmasszázs automata Japánban.
A következő masszázs automata szerintetek milyen testrészre lesz "kihegyezve"... izé.. kihelyezve? ;)
1847 2 6 Izé
Wicked: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=13590 :D
csemiandi: amúgy szinte mindenre kitaláltak legalább 1 fajta automatát.(bugyi, Ipod, tojás...)
mekszamnojz: én más előtt sem :)
Mind a 6 komment
A mai nappal megkezdődik a 2008/2009-es angol Premier League, ami európában talán az egyik legerősebb bajnokság. A sztárokkal teletüzdelt csapatok remélhetőleg nem okoznak majd csalódást, a labdarúgás szerelmeseinek. Négy magyar játékosa is lesz az idénynek, Gera Zoltán (Fulham),  Halmosi Péter (Hull City), Németh Krisztián (Liverpool), Fülöp Márton (Sunderland). Sok sikert nekik! :)

Addig is nézzétek meg a 2007/2008 -as szezon top 10 gólját. ;)

És a nagy kérdés...

Szerintetek ki nyeri meg az 2008/2009-es szezont?
 
378 0 5 Sport Izé
vasasdrukker: Szerintem meg az Aston Villa ;)
Balázs: a Chelsea nyeri.
Öcsi: Én sztem is a Manchester nyeri csak úgy mint az tavaly :D
Mind a 5 komment
Régebbi postok...