REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Andy Gilmore vizuállatságai
3333 9 3 Izé
M.agnus: Nem gond a Vasarely párhuzam, jó, értékes anyag ez. És kellemes meglepetés a futurizmusra jell [...]
mekszamnojz: de jó hogy eszembe juttattad....már majdnem elfelejtettem hogy hova akarok elmenni újra. :D és r [...]
balkanboyfun: látom Gilmore művészúrra hatással volt Vasarely....:)
A Burger King mosogatójában fürdött meg egy férfi az Egyesült Államokban. Timothy Tackett születésnapja alkalmából határozott úgy, hogy fürdőt vesz az étterem konyhájában. Nem is lett volna probléma, ha az idióta nem rakja fel a videót az internetre. :)
4119 0 13 Izé
MonTom: Hát a hónap dolgozója már biztos nem lessz :D
Szama: ezert nem kell jarni Burger Kingbe..:D menjetek MEcibe:D
Skatopia: hmhm és ez most olyan nagy cucc? nagy az Isten állatkertje de ennyi
Mind a 13 komment
An Escape Series #1: The Car
2833 0 5 Game Izé
Taz one: Hát :( kivágtam a pupot kivettem a kis használati utasitást bekötöttem a kábeleket amiket kel [...]
Chrno: vki help! van egy ragasztószalagom, egy lámpám (már beleraktam az elemet) meg egy csavarhúzóm. [...]
Móni: szerintem is, de még a sima izé-n
Mind a 5 komment
Nagyon jól korcsolyázó majmok a jégen. :)
2029 1 0 Izé
Skyline Residence, Los Angeles - kéró saját kertmozival.
3444 0 4 Art Izé
M.agnus: De lesz! Sőt, még jobb is. Mindenkinek.
Luflee: Oooo... sose lesz ilyenem :)
-== Lacc ==-: Pofám leszakad...én csóró még a házimozinak is örültem mikor anno megkerestem rá a pénzt.. [...]
Mind a 4 komment
Skyline Residence, Los Angeles - kéró saját kertmozival.
3538 2 4 Izé
M.agnus: De lesz! Sőt, még jobb is. Mindenkinek.
Luflee: Oooo... sose lesz ilyenem :)
-== Lacc ==-: Pofám leszakad...én csóró még a házimozinak is örültem mikor anno megkerestem rá a pénzt.. [...]
Mind a 4 komment
Tücskök és Hangyák - amin pár napja a magyar sajtó rugózik... Csak pár hír:
"Harcsabajuszú, fülbevalós, lófogú cigány" - obszcén cigányellenes képregénnyel újít a vicclap
Móricka a harmincas évek nyilas hecclapjait idézi
Rasszis ta képregény: kizárták a főszerkesztőt
A MÚOSZ szerint rasszista a Móricka című vicclap
Civilek tiltakoztak a Móricka szerkesztősége előtt
Kimosták a száját a rasszista vicclap főszerkesztőjének (Galériával)
Az Angyalkommandó nem nevet a cigányellenes uszításon

(Sissi is beküldte a "hangos verziót").

Véleményetek?
9101 10 114 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=pe-3yhpen90
Spion0025: Aki egy helyre hajtja nekem és a bartátaimnak mindet, az páholyból nézheti a tücsök taposást [...]
Savitra: És sehol nem lehet kommentelni... Ez vajon véletlen???
Mind a 114 komment
Axplepeg az "öreg", BMX-es bemutatója. :)
643 1 0 Sport Izé
Értem én hogy gőzmozdony, de mi hajcsa?
4729 4 14 Izé
ibor90: valóságban is van sok helikopter ami tud fejjel lefelé repülni, de ezek a kis izék teljesen irr [...]
mekszamnojz: http://downloads.hobbico.com/misc/xfc/2008-xfc-heli-known-maneuvers-rev1.pdf
Jozef7: lehet el lehet fordítani közben a lapátokat de én se nagyon értem
Mind a 14 komment
Abducted
1981 0 8 Game Izé
horrock: megvan, tényleg rövid volt. nekem az egyszerűbb grafikájú játékok jönnek be a netesek közü [...]
Mo: ááá vége is :( aszittem sokkal hosszabb lesz :( pedig pont kezdtem belejönni :)
Mo: sztem tök jó, csak nemtudom mivel kell felboncolni a majmot :D
Mind a 8 komment
Charles C. Ebbets fényképész
Fotói
4820 0 7 Art Izé
csuri: Lego reklám 1932-ből
ismeretlen: ezek nem tudom kik, de állítólag amikor amerika nagyban épült a múlt században elején, direk [...]
Dawe: azért bátorság kell párszázméter magasan egy gerendán aludni
Mind a 7 komment
Charles C. Ebbets fényképész
Fotói
5040 2 7 Izé
csuri: Lego reklám 1932-ből
ismeretlen: ezek nem tudom kik, de állítólag amikor amerika nagyban épült a múlt században elején, direk [...]
Dawe: azért bátorság kell párszázméter magasan egy gerendán aludni
Mind a 7 komment
Külföldi munkalehetőség! Extrém sportokat is kedvelő ablakmosókat és üvegeseket keresünk. A munkavégzés helyét a képre kattintva nézheti meg. :D
7687 1 12 Izé
mephistto: Nagyon úgy nézett ki, szóval ha nem repült be az egyik ablakon akkor neki annyi igencsak.
godzsy: inkább 40-nél, a bal felső sarokból mintha egy libikókán lenne, megindul és kiviszi a lendül [...]
mephistto: 35ik másodpercnél mintha valaki igen dúrván kirepült volna róla nézzétek meg
Mind a 12 komment
Egerszegi Krisztina 1996-os Atlantai aranya

itt az 1992-es Barcelonai, itt pedig az 1988-as Szöuli győzelme
491 0 1 Sport Izé
spiritmonger: érdemes megnézni a wikipédiáját, nagyon durva :O
Nagyon jól korcsolyázó majmok a jégen :)
1622 0 0 Sport Izé
Mit is mondhatnék? A képek magukért beszélnek.
14625 2 37 Izé
spidy: hátt kösz mindenkinek aki szépeket irt éshát elolvastam a negativ kritikákatis nem naon akaro [...]
Szama: itt is bögre probléma?: nekunk is kellet volna kapni de mind1..XD grat a csavoknak..xd majd c [...]
kat: hatja, de a karjan ott egy fel fogsor nyoma:D:D:
Mind a 37 komment
Find the ABC
3856 3 25 Game Izé
Oláh Dóra: köszi!!:D
fannieva: C az elefánt szemöldöke,P bal oldalon fent a gombán,az Y sajna nem találom
Oláh Dóra: Nah jól van, én már csak a "P"C"Y" bETŰKET NEM TALÁLOM!!:s
Mind a 25 komment
Alice In Videoland - Panic

Cut the Crap
 
Radio song
 
Dance With me
 
Ladykiller  
Better off
 

Honlap

Myspace
376 0 0 Zene Izé
Bizgentyű - Bogarantyú
2226 0 2 Art Izé
Dawe: posztképen a jobb fölső oan mintha egérből lenne
wnw: deqrvajoooo nagyon ötletesek köszi :)
Bizgentyű - Bogarantyú
2060 3 2 Izé
Dawe: posztképen a jobb fölső oan mintha egérből lenne
wnw: deqrvajoooo nagyon ötletesek köszi :)
A pár éve elhunyt Richard Pryor szereplése a Sesame Streetben. Szerintetek mennyit szívott a felvétel előtt? ;)
Itt meg érzelmeket mutat be. :D
5633 3 15 Izé
Olyveria: *ina :D :D :D
pepeti: Áá Vaklárma c. film. :DD "Mondja ki az első dolgot ami eszébe jut!" Ki emlékszik még?:D
|-=O=-|: Totál kész van, mekkora arc!! :D Arthur jutott róla eszembe: http://www.ize.hu/comments.php?post_ [...]
Mind a 15 komment
Na ezért nem érdemes focimeccsen a kapu mögötti lelátóra ülni, ha nincs védőháló. ;)
608 0 1 Sport Izé
Niccoyi: huu de fájhatott szegénynek. Látszott, hogy abszolut nem látta, hogy felé repül a labda.
IED Thesis: BMW 2015 Concept
4868 0 8 Autó Izé
Chartreuse: a nagy faszt!
Penge70: Tipikus német: fantáziatlan. ormotlan, csúnya, és nem praktikus !! Bezzeg az olasz autók ...... [...]
lacizs: :o ez gecinaagy
Mind a 8 komment
IED Thesis: BMW 2015 Concept
4952 4 8 Izé
Chartreuse: a nagy faszt!
Penge70: Tipikus német: fantáziatlan. ormotlan, csúnya, és nem praktikus !! Bezzeg az olasz autók ...... [...]
lacizs: :o ez gecinaagy
Mind a 8 komment
EZ Rollers - Rancho Notorious

talán a legjobb szám az albumról (Conductor)
692 0 0 Zene Izé
A német és kínai kultúra összehasonlítása képekben - Liu Yang németországban élő pekingi születésű designer ábráin keresztül.
6868 11 12 Izé
M.agnus: Nem figuráz ki senkit, tényszerű, tárgyilagos és szellemes. A Düh, Sorbanállás, Trendi, Főn [...]
bandee1219: Szerintem nagyon jó, olyan, mint ez: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=6644 . Annak ellenére, [...]
Dawe: mindegyik jó :)
Mind a 12 komment
The Guru Josh Project - Infinity 2008

(a híres 1989-es szám remake-je, "egy őrült a billentyűk mögött és egy belevaló néni egy bazi nagy kalapáccsal" :D)
704 4 1 Zene Izé
eerix: Úristen! Hogy én ezt mennyit kerestem, de csak mixeket találtam... Köszi köszi köszi köszi! : [...]
De La Soul - Ring Ring Ring

Alap zene!!!
644 2 2 Zene Izé
Marubeni: Funky buliba rongyrázási alap!!! Kötelező! :D
Chubacca: persze,h alap:) márénis akartam küldeni.
Küldenék egy videót a kedvenc harcművészemről Mirko "CroCop" Filipovic -ról. Aki nem csak K1-ben, Pride-ban és UFC-ben aratja a győzelmeket, hanem anit-terrorista kommandós és parlamenti képviselő is!
752 0 0 Sport Izé
Rég nem voltam már...van mit pótolni...most NEM metálos posztot küldtem, hanem egy számot, amit nyaraláskor láttam a TV-ben.... : D

The BPA - Toe Jam Featuring David Byrne & Dizzee Rascal
438 1 4 Zene Izé
Ganja Master: ...jó édes anyja...: D bocs ha már volt izén...azt nem követem még ennyire se rendszeresen mi [...]
Kolbi: Nembaj.. ismétlés a tudás...
Szosztar: De
Mind a 4 komment
Könnyen összeszerelhető házak STYROFOAM-ból (extrudált polisztirolhab, amiből a hőálló kávéspoharak is készülnek) a japán Dome House cégtől.
4225 1 18 Art Izé
Párna: milyen fajinak lennének benne a fahéjak XD kis gombatelepeket hoznának létre XDXDXDXD
Dawe: nem a menekülteknek állítanak fel ilyeneket? xD
buddha: a sporthelység és a szoba közé tedd az uszodát, és spórolsz a fürdéssel is. szoljál, amiko [...]
Mind a 18 komment
Könnyen összeszerelhető házak STYROFOAM-ból (extrudált polisztirolhab, amiből a hőálló kávéspoharak is készülnek) a japán Dome House cégtől.
4026 3 19 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=02NtjypMHwk
Párna: milyen fajinak lennének benne a fahéjak XD kis gombatelepeket hoznának létre XDXDXDXD
Dawe: nem a menekülteknek állítanak fel ilyeneket? xD
Mind a 19 komment
EZ (NEM) KACSA! :)
3785 0 14 Autó Izé
AVIREX: egyedül az első szélvédő megoldása nem nyerő.. ok,mondjuk az tény,hogy egy Saleen Mustangot [...]
AVIREX: szerintem meg érdekes autó,nekem bejön :] az meg,hogy francia.. gyártotta a Citroen a Kacsát,a [...]
klmi: nem rossz,bár úgyis csak egy koncepció autó
Mind a 14 komment
EZ (NEM) KACSA! :)
3994 5 14 Izé
AVIREX: egyedül az első szélvédő megoldása nem nyerő.. ok,mondjuk az tény,hogy egy Saleen Mustangot [...]
AVIREX: szerintem meg érdekes autó,nekem bejön :] az meg,hogy francia.. gyártotta a Citroen a Kacsát,a [...]
klmi: nem rossz,bár úgyis csak egy koncepció autó
Mind a 14 komment
H. R. Giger
2368 0 7 Art Izé
Kandur: 2 éve volt Bécsben egy kiállítása,hát az valami fantasztikus volt
Luflee: :)))) Azert ebben ne legyunk olyan biztosak... ;) :)
bob: nézem a faszi képeit és rájövök: nekem semmi bajom =)
Mind a 7 komment
H. R. Giger
2401 5 7 Izé
Kandur: 2 éve volt Bécsben egy kiállítása,hát az valami fantasztikus volt
Luflee: :)))) Azert ebben ne legyunk olyan biztosak... ;) :)
bob: nézem a faszi képeit és rájövök: nekem semmi bajom =)
Mind a 7 komment
Mai ismeretterjesztős rovatunk sztárja a legkisebb valódi szarvas, a Dél-Amerikában élő pudu (vagy déli törpeszarvas, Pudu puda). Az állat marmagassága 35-38 centiméter, agancshossza 7-10 centiméter és testtömege 9-15 kilogramm.

1301 1 8 Izé
Dawe: húú nekem is a kaja jut róla eszembe
|-=O=-|: Olyan ennivaló kis teste van. Megkóstolnék egy ilyenből készült szarvaspörit. :D
Winterborn: Ajjdekurvaédes *_*
Mind a 8 komment
A Square-Enix Tokióban tartja saját kis privát buliját, a DKΣ3713-at, ahol a csapat várva várt produkcióból exkluzív anyagokat publikálnak a nagyérdemű előtt. Ezúttal a Final Fantasy XIII-ról kaptunk szaftos infókat.
1123 0 0 Tech Izé
Magyarok az első helyen. A legrondább formaruhát a mi sportolónőink viselték. A Makány Márta által tervezett ruha lehet hogy külön jól mutat, de így egy csokorba sportolóink leginkább egy piros pöttyös dalmata falkához hasonlítottak...
7877 2 75 Izé
dani0001414: Ez persze csak egy tanulmány. Hogy ezekett kellene megcsinálni hogy egyáltalán lehessen az olimp [...]
sahinel: Á mit nekünk ennyi pénz. Igaz hogy ennyi dolgot itthoni politikai hátérrel 50 év alatt sem ép [...]
dani0001414: Mondjuk mostani szemmel nézve én se nagyon tudom elképzelni az olimpiát nálunk. Egy cikkben 460 [...]
Mind a 75 komment
Magyarok az első helyen. A legrondább formaruhát a mi sportolónőink viselték. A Makány Márta által tervezett ruha lehet hogy külön jól mutat, de így egy csokorba sportolóink leginkább egy piros pöttyös dalmata falkához hasonlítottak...
5668 0 1 Sport Izé
Öcsi: a Magyar Olimpiai Csapatot a Pöttyös Túró Rudi támogatja :D
Régebbi postok...