REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Akrobatikus "ninja man".

Hmmmm, ügyes! ;)
561 0 0 Sport Izé
Monster truck - Stadion padló: 1-0
5858 0 4 Autó Izé
Schabee: honnan jött a sok tej???
Tybbah: egy lepke is szétbombáz két suzukit :P
Dawe: épp most volt amerikai autós találkozó komáromban és közelről elég félelmetesek ezek a ben [...]
Mind a 4 komment
Monster truck - Stadion padló: 1-0
5861 0 4 Izé
Schabee: honnan jött a sok tej???
Tybbah: egy lepke is szétbombáz két suzukit :P
Dawe: épp most volt amerikai autós találkozó komáromban és közelről elég félelmetesek ezek a ben [...]
Mind a 4 komment
B.J. Blazkowicz, az amerikai hadsereg titkos ügynöke ismét a világ megmentésére siet, különben a Náci Birodalom okkultista erőinek köszönhetően végleg eltiporja a világ nagyhatalmait. Itt a Wolfenstein előzetese!
885 2 1 Tech Izé
MonTom: Apám de boldog lenne ha ezt megélte volna.
Csináltad már manga lánnyal? ;)

Esetleg egy divatos bukósisakot valaki? :D
9802 3 21 Izé
SAKU: az oké h imádom a mangákat meg a japánokat de azért mindenek van határa és ez túl tesz ratja [...]
Schabee: nem tom
Grimmgirl: anyám ez catastrofic naon gáz. a szájuk 4x belefér a szemükbe.
Mind a 21 komment
Mike Tyson  a nehézsúlyú boksz legendája és "fenegyereke".
619 0 1 Sport Izé
Beno89: Elvileg lehet h megint gof Holyfield el bunyozni :D:D
The Simpsons Apple iPod
676 0 0 Tech Izé
Hitler Sing - BORN TO BE ALIVE
Éljen a muzsika, éljen soká!

(róla hadd ne kelljen wikiznem, jó? ;))
788 1 4 Zene Izé
Szamooca: http://content.pyzam.com/funnypics/5/pyzamemo.jpg :)
Scud00: Hát ez kész, nagyon állat!!!! Mindenképpen látni kell!! :)
Errtu: És itt egy másik gyöngyszem: http://www.youtube.com/watch?v=z-OMPQ4QwP0
Mind a 4 komment
Ázsia legmodernebb mozija, az AMC Pacific Place Cinema.
5129 0 5 Art Izé
Ritu: Szép szép, csak én elszédülnék benne :D
Grimmgirl: az imax elbújhat mellette nekem naon tetszik
Errtu: A Spawn itt is ugyan olyan szar film lenne :)
Mind a 5 komment
Ázsia legmodernebb mozija, az AMC Pacific Place Cinema.
5281 1 5 Izé
Ritu: Szép szép, csak én elszédülnék benne :D
Grimmgirl: az imax elbújhat mellette nekem naon tetszik
Errtu: A Spawn itt is ugyan olyan szar film lenne :)
Mind a 5 komment
Óvszer cd-re, azaz egy újabb hiánypótló izé.
4647 1 16 Izé
Purple: pff
Lili: Mégegy dolog, ami nem jó gumival, és nehéz felhelyezni. De legalább nem szájjal kell csinálni [...]
Schabee: ez kész :D amúgy szerintem marhaság :s
Mind a 16 komment
Alan Boston  éppen most tudja meg, hogy az aktuális játékban már nem nyereheti meg a fődíjat. :D
487 0 0 Sport Izé
Mike Aitken... Gyerekek, a bácsival ellentétben ti mindig viseljetek sisakot, mert elestek és szétkenitek az arcotokat!
468 1 0 Sport Izé
Főszerepben ismét a rabló, aki most úgy gondolta ideje egy kicsit felújítani a konyhát...
6587 2 26 Izé
gigo: ha az én lakásomat szedné így szét, úgy tarkón csattintanám, hogy a farka végéig kettéhas [...]
bungle: :) Máskor érdemes beküldés előtt rákeresni. ;)
gvereb1: bocs-bocs ezt megint elnéztem
Mind a 26 komment
A hónap dolgozója... :)
17596 9 166 Izé
G@bo®©: Ezekből lesznek a celebek
tobirider: Ne bántsátok már, nem látjátok, hogy "halmozottan" hátrányos helyzetű? xD ezt meg remélem s [...]
kszaten: akkor ügyes lehet az uriember ........... :S
Mind a 166 komment
AGNOSTIC FRONT - For My Family

Még egy kis nyúújork :D
585 0 0 Zene Izé
 Razorlight - Golden Touch

A brit Razorlight az elmúlt néhány évben feltűnt egyik legélvezetesebb és legsikeresebb brit gitárpop zenekar. Az excentrikus viselkedéséről és nagy dumájáról közismert Johnny Borrell gitáros-énekes vezette Razorlightot kezdetben, mint a paradigmaalkotó amerikai Strokes brit kistestvérét emlegették, ám ma már nem kérdés, hogy a zenekar a mai színtéren leginkább csak önmagához hasonlítható, hiszen a Razorlight az elmúlt években megalapozta saját sikerét és kialakította saját zenei nyelvét. Azt a zenei nyelvet, mely élvezetes és okos popdalokban testesül meg, s melyben egyszerre érezhetjük az elmúlt évtizedek angol és amerikai popzenéje, a Talking Heads, a Blondie, Bruce Springsteen, Patti Smith, Bob Geldof, a Police, a Clash, a Pulp vagy a Blur hatását.

 
561 0 0 Zene Izé
Jah Cure - Miles Away
603 0 0 Zene Izé
Pár szextörvény a világból.

Azért kíváncsi lennék, hogy ennek pl. mi állhat a hátterében:
§. Minnesotában szigorúan tilos élő halakkal közösülni.
§. Floridában tilos sündisznókkal szexelni.
11194 10 32 Izé
bungle: Neverhood küldte: Bírság grimaszért, börtön rágózásért - képtelen törvények a nagyvilá [...]
Schabee: nagy az isten állatkertje, bár az utolsó értelmes
Errtu: ő kovi. csak álnéven van itt :)
Mind a 32 komment
Denevérház 80$-ért.
A legjobb szúnyogírtó (egy denevér kb. 600 szúnyogot kap el és eszik meg egy óra alatt!)
1191 0 2 Tech Izé
Jozef7: Azta!! Ha tényleg annyi szúnyogot megesznak akkor kell vagy 100!!!! ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ DE JÓ [...]
Purple: na kell egy ilyen :) fecskék fölé jól nézne ki :D
Réznyaraló Ausztráliában a Casey Brown Architechure tervezőitől. Érdemes még megnézni a tervező Treehouse nevű projectjét is!
2913 0 6 Art Izé
BusKeyCome: Már meg ne haragudj, de romák Mo-n sincsenek csak tetves CIGÁNYOK. :-)
Winston: A konklúziót levontam: Ausztráliában még nincsenek romák.
spider86: még az előtt ellopják mielőtt elkészült volna... tudnak ők ha akarnak :)
Mind a 6 komment
Réznyaraló Ausztráliában a Casey Brown Architechure tervezőitől. Érdemes még megnézni a tervező Treehouse nevű projectjét is!
3065 0 6 Izé
BusKeyCome: Már meg ne haragudj, de romák Mo-n sincsenek csak tetves CIGÁNYOK. :-)
Winston: A konklúziót levontam: Ausztráliában még nincsenek romák.
spider86: még az előtt ellopják mielőtt elkészült volna... tudnak ők ha akarnak :)
Mind a 6 komment
The Alpha Room
2818 1 58 Game Izé
Syerafy: a másodikat neked kell kitalálni, probálgasd végig a számokat
Kerlés: Közben sikerült kijutnom, de nem tudom honnan van az ajtó kódjának második eleme. 1 ágy alatt [...]
Kerlés: Megvan a csavarhúzó, és a szekrény bal alsó csavarját sikerült kiszedni, a töbi 3-t nem. Má [...]
Mind a 58 komment
Escape of Green Door
2255 1 24 Game Izé
Kerlés: Ez most csak azoknak, akik értenek angolul, ebből talán megfejthető a játék: -Go forward, left [...]
Kerlés: A láda kulcsát hol találod meg. A téglás szobában csak azokat téglékat lehet kiütni, amelye [...]
adamka934: ugye meg volt a liános ajtók ott a ládához a kulcsot úgy találod meg hogy a kalapáccsal ugye [...]
Mind a 24 komment
Az élő drum and bass nagyjai! Ők nem lemezjátszóval, hanem kézzel-lábbal zenélnek!

A gépies hangzást többnyire mellőzik, a játékuk tele van brutális break-ekkel, élvezik.....

Johnny Rabb

Jungle Drummer

KJ Sawka

Jojo Mayer

Jojo Mayer and Nerve (2:13)
697 2 2 Zene Izé
MStipee: Eeezigen kultúra az van. Ne mellesleg a drumnbass közel egykorú a mai ún. rockzenével. Mikor a [...]
Balázs: egyik gyerek aszondja a táborba nekem "csináljunk d'n'b party-t".....elküldtem a kurva anyjába:D [...]
Black and White Room Escape
2421 0 0 Game Izé
Mass Effect PC-s nyereményjáték

Játékunkban egy eredeti, dobozos, magyar nyelvű Mass Effect játékszoftvert sorsolunk ki azok között, akik a kérdéseinkre helyes választ adnak. A nyereményeket a CD Projekt Magyarország ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: augusztus 17.
Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: augusztus 18.

Kérdések a főoldalon!

Tesztünk pedig itt olvasható!
909 0 3 Game Izé
Szamooca: hehe :))) gondolom a levelük miatt is,nem?;]
Errtu: jaja :) de ide se véletlenül került. oka van... (legyen elég ennyi)
Szamooca: eszt mán láttuk amót:)
Danny Way és Andy Macdonald mega rampás bemutatója 2006-ból.

Itt  pedig Danny csúnya bukása látható.  :O
522 1 0 Sport Izé
Gorerotted - Adding Insult to Injury
374 0 2 Zene Izé
meszi: Örülök hogy tetszik:)
Mepto: Legjobb zene a világon :)
Kedves kis gyurmafilm a láncfűrészes cselédlányról meg a zombikról...
6519 19 25 Izé
rubigo: http://www.youtube.com/watch?v=i6xcNCdGb-Q&feature=fvwrel
Schabee: qrvajóóóó
Scud00: Nagyon beteg, de sztem tökéletes lett!!! Van folytatása?
Mind a 25 komment
Digitális sötét középkor vár ránk?
"Egy mai irodai dolgozó három percenként új feladatot végez. Éppen e-mailt ír, SMS-t küld vagy böngészik a világhálón. Mindez azonban eltereli a figyelmét és könnyen megakadályozhatja az összefüggő gondolkodást. [...] Az emberi kapcsolatok már nem elég mélyek és a családokban esténként gyakran már nem köszönnek egymásnak a családtagok, mert annyira elvonja a figyelmüket a televízió vagy a számítógép. Csak a feleségek egyharmada köszönti a férjét Hellóval vagy mondja, hogy Jó, hogy újra látlak. [...] Az Egyesült Államokban minden negyedik személy mondta azt, hogy nincs egyetlen olyan ismerőse sem, akivel megbeszélhetné a gondjait. Az ilyen emberek száma az elmúlt 20 évben a duplájára nőtt. [...] Az állandó elérhetőség oda vezetett, hogy már olyan sok emberrel vagyunk kapcsolatban, hogy szinte lehetetlen akár csak egyetlennel is közülük szorosabb kapcsolatot fenntartanunk."

Nektek mi a véleményetek erről, tényleg szétromoblja a szociális kapcsolatokat a modern technológia?
2772 3 55 Izé
Schabee: marhaság szerintem
Purple: én meg nem szoktam se csetelni, se máshol kommunikálni, max msn-en, de ott többségében eleve s [...]
Mammut: Azt hiszem én szerencsés helyzetben vagyok. Minden nap órákat ülök a gép előtt, chatelek, de [...]
Mind a 55 komment
Moonshadow - Kémkedj óvatosan!
3484 0 3 Game Izé
Syerafy: de lehet, az elején mikor pár srác van körülötte meg 1 motor az csak skip, utána jön a ját [...]
Rthlss22: A Vans jó csak a gameban nem tok fel és le menni
Szamooca: A Vans az jó :$ :))...a játék se rossz
Harci-Pikachuk csomagolás előtt... utolsó fázis. Csoda, hogy leigázták Európát?
5059 1 13 Izé
Schabee: egy gránát hiányzott a végéről
mcsoma: köszi mindenkinek a linkeket, eddig nem voltam epilepsziás, eddig... :P
mephistto: Dúrva asszociációkat keltenek ezek a képi és hanghatások :X
Mind a 13 komment
Mai ismeretterjesztőnk sztárja az aligátorteknős (vagy harapós teknős).

Videók róla:
Amikor támad.
Amikor kimegy a kertbe levegőzni.
Amikor eszik.

Az aligátorteknős-félék családjába tartozik a keselyűteknős is.
4359 3 14 Izé
Balázs: az én Ernőm azé nem ilyen agresszív jószág hálistennek:D
focuskoma: FÚÚÚ ezt nézzétek nagyon brutális -->> http://www.youtube.com/watch?v=SILRT0ADSFY&feature=rela [...]
mcsoma: de böszme :O
Mind a 14 komment
Ez a videó ARRRRR de bizarrrr! :)
7983 2 14 Izé
Schabee: és ezt előre megmondták h kell a ló nevét kiejteni?
cirab: Ezek után nézzétek meg a "RRRrrrr!" című filmet. MEGHALTOK
Ágii: Annyira hülye neveket tudnak adni a telivéreknek..."Megneállj","Rohanj!", "Should I Stay", "Nemul [...]
Mind a 14 komment
Armin van Buuren @ Armin Only Bukarest (Római Arénák, jún. 28)

Nem tudom valaki volt-e még ezen innen az IZÉ-ről, de nekem életem legjobb bulija volt, még úgy is, hogy a 8-ból 2.5 órát zuhogott az eső.

Saját videók úgyhogy azt csináltok velük, amiket akartok, nem ragaszkodom a copyright-omhoz. :D
580 1 0 Zene Izé
Orbit Wheel

865 1 5 Tech Izé
s.csuli: én pont ilyet szeretnék,vagyis ki probálné k:)
MonTom: Múltkor amikor voltam pesten, láttam egy komát aki a talpán gurult.
Jozef7: lehet nem is látunk majd ilyet xD
Mind a 5 komment
Mass Effect PC-s nyereményjáték

Játékunkban egy eredeti, dobozos, magyar nyelvű Mass Effect játékszoftvert sorsolunk ki azok között, akik a kérdéseinkre helyes választ adnak. A nyereményeket a CD Projekt Magyarország ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: augusztus 17.
Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: augusztus 18.

A kérdések a főoldalon!

További infók tesztünkben!
515 0 0 Tech Izé
Mass Effect PC-s nyereményjáték

Játékunkban egy eredeti, dobozos, magyar nyelvű Mass Effect játékszoftvert sorsolunk ki azok között, akik a kérdéseinkre helyes választ adnak. A nyereményeket a CD Projekt Magyarország ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: augusztus 17.
Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: augusztus 18.

Kérdések a főoldalon!

Tesztünk pedig itt olvasható!
2652 1 13 Izé
Dawe: itt regisztrálni kéne :S azt meg nem fogok :D
milerik: Igen, ez nem meglepő, evuluciós szinten magyarázható, hogy a nők miért nem szeretik az ismeret [...]
Mammut: Nekem nem teccett. De én jány vagyok. :D Szép volt benne 1-2 helyszín + naplemente. :)
Mind a 13 komment
School invaders
891 1 1 Game Izé
Shay: Oltás egy játék xD
Régebbi postok...