REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ping... Pong... Boom!
6986 3 3 Game Izé
tomi77: Mondja Amatőr vagyok. 11-2
tomi77: tökre tetszik!!!!!!4
Grábor: ide mért nem ír senki?
Az iBeer 2.0 után itt van az iWash. iAmanda lemossa a képernyőt jól! :D

1333 1 5 Tech Izé
NFS-fan: ezt ingyen lehet letölteni, és sima video :P
rezlavor: AAHAHAHHHAHAHAHHAHHHAAAAA NEM NEM ES NEM (noi genitaliakert PENZT NEM ADUNK!!!!) most amugy a Things [...]
anon: És ezt nem lehet megdönteni? Mármint az iPhone-t :D
Mind a 5 komment
Volt a napokban egy hír, hogy... " Hihetetlen- Megcsapta a BMW Forma 1-es autója a mérnököt. "

Íme,nézd meg  te is.

 
830 0 0 Sport Izé
Negreanu nagy keze az amerikai heads up bajnokságban

("Régebbi" Negreanu videókat, ezentúl ide a kommentekhez linkeljetek. Köszönöm. Macc)
457 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Nem vagyok én főnök. :P Hozzáteszem, kérlek benneteket, hogy a ...... :)
spiritmonger: értettük főnök :D:D
AdventureX
3389 0 25 Game Izé
barbika: tegnap este már feladtam, de most újra megpróbáltam sokat segítettél:)) köszi
Kerlés: A csempére kell kattintani. Úgy emlékszem, hogy a képernyő alsó felében van.
barbika: pff... már szétkattingattam az egérrel a kandalló előtt ahova a két nyíl találkozási pontja [...]
Mind a 25 komment
Steven Gerrard hihetetlen gólja a 07/08-as B.L. nyolcaddöntből, amit az Inter ellen játszottak és nyertek meg végül 2:0-ra.

Ne lepődjetek meg először Kuyt gólja van:)
385 0 0 Sport Izé
DragonForce - Valley Of The Damned (live)

A DragonForce egy 1999-ben alakult londoni power metal együttes. Vidám, pozitív stílusú zenét játszanak, a power, speed és dallamos metal jellemzőivel.

Heroes of Our Time
408 0 6 Zene Izé
tankosbobi: aki ezt szereti az szereti blind guardiant is. szal én mindkettőt szeretem :) mirror mirror lehet [...]
Cromex: Kár, hogy élőben nem tudják eljátszani a számaikat.
MStipee: Amugy Balázs, küldhetnél normális metálzenét is, mert nekem nagyon úgy tűnik hogy megnyitod [...]
Mind a 6 komment
Katatonia - My Twin

Stílusok: Doom Metal, Goth Metal
Alapítva: Svédország, 1991

July

Evidence

Chrome
386 0 0 Zene Izé
Aries
1590 0 7 Game Izé
makaroni: egész könnyen kijutottam
Kerlés: Igen sikerült. XD Végre!!!!!!!
burima: Ezek a csillagjegyesek ugyanarra a sémára épülnek. Ki kell nyitni a csillag helyén lévő szekr [...]
Mind a 7 komment
A szabadrúgáslövő-világbajnokságot első alkalommal 2004-ben rendezték meg, akkor Ugur Yildirim végzett az élen, a résztvevők között a legnagyobb név pedig az azóta visszavonult Zinedine Zidane volt, aki az ötödik helyet szerezte meg.

Az idei döntőbe két mexikói jutott Rafael Márquez és Jared Borgetti személyében.
Kettejük közül nagy csatában a Barcelona játékosa győzött, így ő vihette haza az egymillió dolláros fődíjat, míg a kapusok versenyét megnyerő David James félmillió dollárral gazdagodott.

Ronaldinho

Toldo egyik védése

Borgetti

Összefoglaló

 

 
491 0 0 Sport Izé
Lilly McElroy idegen férfiakat kér meg, hogy rájuk vethesse magát, miközben lefotózzák! ;)
(katt a "I Throw Myself At Men" albumra az oldalon)
5138 0 9 Art Izé
Joma: idézem (magam): nálunk a Tiszánál szokásszerint Szombat hajnali 3-kor "róka" (azért ez a bec [...]
Purple: legjobb vicc XD
Joma: uhh... a g33k szólalt meg belőled -.-' Hasonló az ijen poénhoz (gyenge idegzetűeknek nem ajánl [...]
Mind a 9 komment
Lilly McElroy idegen férfiakat kér meg, hogy rájuk vethesse magát, miközben lefotózzák! ;)
(katt a "I Throw Myself At Men" albumra az oldalon)
5445 0 9 Izé
Joma: idézem (magam): nálunk a Tiszánál szokásszerint Szombat hajnali 3-kor "róka" (azért ez a bec [...]
Purple: legjobb vicc XD
Joma: uhh... a g33k szólalt meg belőled -.-' Hasonló az ijen poénhoz (gyenge idegzetűeknek nem ajánl [...]
Mind a 9 komment
Még egy játékos szék? asztal? cockpit?
1452 0 5 Tech Izé
CRaPtRaSH: legalább lefogy a belsőcomb-hája ;]
bandee1219: Az biztzos :) és ha darabokban van, összerakni sem utolsó!
rezlavor: mire bevarazsolod egy atlag magyar panelba, tuti kicombosodsz :)
Mind a 5 komment
Hogyan nyúzzunk meg egy nyulat gyorsan és tökéletesen....
667 0 0 Sport Izé
Egy kis nehezítés a kutyáknak... ;) (és a mai macskás post :P)
5408 1 5 Izé
BTheBalance: Hmmmm... Itt a bizonyíték, hogy szerencsétlenséget hoz, ha átfut előtted egy fekete macska.... [...]
Csolt: Azok a fránya ösztönök...
Split: a szisza szeret veszélyesen élni! :D
Mind a 5 komment
Periódusos kávéasztal, kémiai elem mintákkal.
8550 USD (~ 1.250.000 Ft), de ha azt vesszük ezért már plutónium is jár, nem? ;)
3587 0 22 Izé
mephistto: az a baj, hogy itt kiagyalsz ilyet ne mtudod megcsinálni, mert hülyének néznek, ez az ország va [...]
Purple: :DDD ez jó volt :D teljesen el tudtam képzelni :DD
BTheBalance: Elem-entális... De télleg, ezt hogy? Ül a nyakkendős rózsaszíninges designerkonszern a légkon [...]
Mind a 22 komment
Shunsuke Nakamura állítom hogy a világ egyik legjobb szabadrúgás lövője és ezt 2006-ban a MU ellen is bizonyította...

 
661 0 3 Sport Izé
Frankie: ez nem túl meggyőző... ebbe nem kevés mák volt, h pont az a védő nem ugrott fel, akinek a fej [...]
Maccoyi: nm;)
Balázs: köszi Macc
Na ezek tényleg "árkon-bokron" mennek. :)
582 0 2 Sport Izé
spiritmonger: de gondolom nem ilyen sebességgel....
Shifty: sztem ebben semmi különleges nincs...én minden nap ilyen helyen tekerek...bringával azért nehez [...]
A kis Alien! ;)
9558 1 66 Izé
Apokalipsz István: Horror...
Schabee: hátőőőőizé még egy indok a papás szülés ellen...
Bakeyoo: Egy szóval nem mondtam, hogy baj, sőt, megdicsértelek, ha nem vetted volna észre! :P
Mind a 66 komment
Alice's Escape from Wonderland - Alice Csodaországban
2471 0 28 Game Izé
MVS: tényleg három vége van....
Kerlés: A játéknak 3 vége van, attól függően milyen színűre fested a virágokat. Lehet pirosra, kék [...]
julika: a játéknak úgy van vége, hogy az a szipirtyó lenyír?
Mind a 28 komment
Tudjátok, hol élnek az igazi gnómok? (Neeem, nem Budapesten...) Hát a Gnóm bolygón, az Univerzum leges-legszélén! De mi történik, ha hazalátogatnak ide a Földre. És egyáltalán, ki az igazi gnóm? A Kistehén alkotói megint nagyot alkottak...
3444 0 18 Film Izé
Schabee: én végignéztem annyira nem rossz
BikerBoy: tenyleg csaltam,nezhetetlen izé
jakatta: Én ezt nem bírtam végignézni... nagyon gyenge. Persze lehet hogy bennem van a hiba. Kistehénese [...]
Mind a 18 komment
Tudjátok, hol élnek az igazi gnómok? (Neeem, nem Budapesten...) Hát a Gnóm bolygón, az Univerzum leges-legszélén! De mi történik, ha hazalátogatnak ide a Földre. És egyáltalán, ki az igazi gnóm? A Kistehén alkotói megint nagyot alkottak...
3540 3 18 Izé
Schabee: én végignéztem annyira nem rossz
BikerBoy: tenyleg csaltam,nezhetetlen izé
jakatta: Én ezt nem bírtam végignézni... nagyon gyenge. Persze lehet hogy bennem van a hiba. Kistehénese [...]
Mind a 18 komment
Citromízű banán dinnye

Magyar cikk.
2426 1 3 Izé
Re-Peet: A képen lévő nem hasonlít a honeydew dinnyére..
Derill: sose volt még ilyen jó
mekszamnojz: Ezeknek semmi nem jó :D
Baseball búnyó top 10.

(akár a küzdősport kategóriába is beférne) :D
611 0 0 Sport Izé
Monkey Taxi
6421 1 0 Game Izé
Új, Atom processzoros tábla PC-t készít a Fujitsu A Fujitsu is beszáll az Atom-őrületbe, ugyanis legfrissebb noteszgépe, amely tulajdonképpen egy UMPC (Ultra Mobil PC, azaz kisméretű, könnyen hordozható) és egy tablet PC keveréke, az Intel egyik Atom processzorával van felszerelve. A gyártó újdonsága a Lifebook családban foglal majd helyet, az U2010-es típusjelzéssel ellátott újdonság specifikációi első ránézésre egészen jók.

A fenti képen látható Lifebook U2010-es modell egy 5,6 hüvelykes képátlóval rendelkező kijelzőt hordoz magában, amely 1024 x 768 pixeles natív felbontással üzemel. A kis készülék mindössze 680 grammos súllyal bír, így rászolgál az UMPC elnevezésre is, de kihajtható és elforgatható kijelzőjének köszönhetően tablet PC-ként is tökéletesen használható. A Fujitsu újdonsága tartalmaz beépített WiFi és Bluetooth adaptereket, ezen kívül GPS vevővel is ellátja majd a gyártó. A különleges konfigurációban 1,6 GHz-es vagy 1,8 GHz-es Intel Atom processzor kap helyet, a rendszer 1 GB DDR2-es memóriával, 80 GB-os merevlemezzel és Windows Vista operációsrendszerrel kerül forgalomba.

A Fujitsu a kis készülék várható megjelenésével kapcsolatban egyelőre nem szolgált információval, ám az már tudható, hogy a Lifebook U2010-es modell ára valahol 1300 dollár környékén fog elhelyezkedni.

(Szerző: J.o.k.e.r)
1100 0 0 Tech Izé
S.O.D.(Stormtroopers Of Death) - Speak English Or Die

A S.O.D. (Stormtroopers Of Death) eredetileg csak poénnak indult. Az Anthrax 3 alapító tagja, Scott Ian gitáros, Dan Lilker basszusgitáros és Charlie Benante eredetileg azért hozták létre, hogy megvalósíthassák azokat az ötleteiket, amiket az Anthrax-szal , és főleg Joey Belladonna énekessel nem lehetett. Énekesnek bevették Billy Milano-t, a banda roadját, és az Anthrax legendás "Spreading The Disease" lemezfelvételének szüneteiben 3 nap alatt rögzítették első lemezüket, a Speak English Or Die-t.

Pussy Whipped

Kill Yourself

Fist Banging Mania
446 0 0 Zene Izé
Rose Funeral - Under A Godless Sky (with lyrics)

Sledge Hammer Facelift

The Well

Buried Amongst Flames

 

 
326 0 0 Zene Izé
Impending Doom - Silence The Oppressors

Nailed. Dead. Risen.
379 0 0 Zene Izé
Avant Garde - Get Down
509 2 0 Zene Izé
East17 - It's all right
274 0 2 Zene Izé
Niccoyi: Akkor ezt neked küldtem sok szeretettel drága tesókám! :)
Maccoyi: Kössz hugi. .) Én is akartam a múlt héten küldeni east17 dalt, de nem találtam normális képe [...]
Gary B - Love Rain Down   

(Nagyon jó Chill Out múzik)

A zenét kapcsold be, Magadat kapcsold ki, dőlj hátra , hunyd be a szemed és élvezd ahogy a zene hullámain lebegsz...!!!Nem fogod megbánni....Csekk disz!
454 1 1 Zene Izé
Niccoyi: Nem bántam meg... :) köszi!
Zinedine Zidane mindenidők egyik legnagyobb labdarúgója
404 0 2 Sport Izé
Balázs: az úgy kevés mer a franciáknál igazán nagy csak Platini volt még...
Maccoyi: Azért az túlzás, hogy "mindenidők egyik legnagyobb labdarúgója". Tényleg jól nyomta Zidane( [...]
Eddig azt hittem a Suzukit hívják így... ;)
2031 0 29 Autó Izé
Schabee: kikérem magamnak az én renaultomnak semmi baja mióta 40el karamboloztunk suzukival azóta nem sz [...]
Erunder: Ez mekkora már. Mindenki elkezdett itt beszélni a kocsikról h melyik milyen szar csak mert a post [...]
Luflee: + space. Elverzest.
Mind a 29 komment
Eddig azt hittem a Suzukit hívják így... ;)
2733 0 29 Izé
Schabee: kikérem magamnak az én renaultomnak semmi baja mióta 40el karamboloztunk suzukival azóta nem sz [...]
Erunder: Ez mekkora már. Mindenki elkezdett itt beszélni a kocsikról h melyik milyen szar csak mert a post [...]
Luflee: + space. Elverzest.
Mind a 29 komment
Egy kicsi torna senkinek sem árt......vagy mégis? :D
733 1 0 Sport Izé
Hiánypótló koporsók - új termékcsalád kockáknak. ;)
1985 2 8 Izé
bungle: cancer1 küldte: http://gizmodo.com/5910092/the-nine-weirdest-coffins-you-can-actually-buy
Schabee: azért a gta-s nekem bejön
olcsibacsi: 3×3asban vagyis inkább 5×5ösben nem gyártanak ilyesmit? az lenne csak igazán a kocka:P
Mind a 8 komment
Videó a 2007-es Budapesti Forma-1-es showról.

Idén a show Siófokon lesz látható, Július 31-én.
518 0 0 Sport Izé
Escape The Apartment
2956 1 40 Game Izé
Kerlés: Valóban a széfben nincs gyöngy. 2 darab van a fotelban 1 a kékben 1 a pirosban.
barbika: elakadtam rendesen...:(:( az az utolsó gyöngy nincs meg:(_:(_ valaki segítsen PLS!!!!!!!!!
barbika: A fali széfben nekem egy kulcs volt és egy fémdarab, de gyöngy nem (azt az uccsó gyöngyöt az [...]
Mind a 40 komment
Jon Lajoie - High as Fuck

Azt hiszem róla nem is kell sok infó, hallgassátok és figyeljetek a szövegre, és ha tetszik a többi számát se felejtsétek el meghallgatni, úgy mint a 2girls1cup song-ot vagy az Everyday normal guy-t!
404 0 2 Zene Izé
MStipee: A song for the women mégjobb (show me your genitals), perszecsak poén, úgy is kell felfogni :)
Purple: tecc
Régebbi postok...