REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Nyissál sörösüvegeket jó gyorsan!

(Bru is beküldte ezzel a szöveggel: "Ha már nyitva van... meg kéne inni!")
9222 3 7 Izé
defty: hát remélem azért ezek után meg is isszák feltéve ami benne maradt a kibontás után :\:D
Nusihusi: Akkor nagy arc, ha mind meg is issza;)
Quito: Előtte egy kicsit felrázhatták őket a könnyebb nyitás miatt?:)
Mind a 7 komment
X-Tape ragasztószalagot mindenkinek, mert a hagyományos már olyan uncsi, nem? ;)
5484 6 6 Izé
lb7: ezt én is be akartam küldeni, de nem gondoltam volna, hogy kirakjátok, ezért nem tettem...
Öcsi: lehetne cipzár mintás is :)
Nusihusi: Jópofa:) Nekem tetszenek az ilyen ötletek:)
Mind a 6 komment
Catfish

Nev a New York-i fotós az interneten keresztül ismerkedik meg álmai nőjével, Abbey-vel. Mikor úgy dönt hogy el is utazik hozzá, azt a barátai rögzítik.

Dokumentum film hangulat, sőt nem csak hangulat, hanem teljes mértékben annak van beállítva, ám van egy sanda gyanúm, hogy ez is az Ideglelés, és a Paranormal Activity féle "dokumentum" film. Fura egy húzás az a készítőktől, hogy előre elmondják, hogy a film utolsó 40 perce a lényeg. Viszont ez a titokzatosság a lehető legjobb marketing.
1215 2 5 Film Izé
bungle: dvdscr már van. ;)
Erunder: Hoppá! Bocs de csak most vettem észre, hogy rosszul írtam le. Abbey egy 8 éves kislány, Nev a n [...]
Lacpas: A csaj egy szellem lehet. Vagy egy harcsa (catfish).:D A harcsa egy rendkívül mohó, éjszaka, les [...]
Mind a 5 komment
Narnia krónikái 3 – A Hajnalvándor útja – The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader

A sorozatnak amint a címe is mutatja ez már a harmadik része. A készítők viszont szeretnék mind a hat regényt megfilmesíteni.

Én eddig csak az első részt láttam (lehet nem véletlenül), és valószínűleg nem is fogom megnézni a többit, hiszen nem is az én korosztályom a célcsoportja ennek a történetnek. A Harry Potternél jobb, a Gyűrűk uránál rosszabb. Meseszerű, fantasy.

A Hajnalvándor szinapszisa:

"Lucy, és Edmund Pevensie visszatérnek Narniába az unokatestvérükkel, Eustace-szel. A birodalomban összetalálkoznak Caspian herceggel, akivel a Dawn Treader nevű királyi hajón együtt utaznak. Az út során, mielőtt elérik a világ határát találkoznak sárkányokkal, törpékkel, és egy csapat elveszett harcossal." Borka Roland
1197 0 3 Film Izé
kasy: Ez nem igaz, van ahová csak 3D-s kópiát küldenek. De szerintem pesten is van amit csak 3D-ben ny [...]
BullFrog: Minden filmet adnak 2D-ben is, úgyhogy nem kell sírni, csak utána nézni.
Vigyori: hát nem tudom ti hogy vagytok vele, de amióta bejött a 3D azóta néha visszasírom a 2D-t...
Készül a Sikoly 4. része. A szereplőválogatás már meg is történt, sikerült megtalálni a legtehetségesebb színművészt!

(Hangerővel óvatosan!! :))
5628 3 7 Izé
Tóth József: Wazz. A dobhártyámmal, meg az idegeimmel játszik...
themasterhealer: csak úgy játszik az oktávokkal
bandee1219: Szerencsétlen... :/
Mind a 7 komment
Alvásparalízis - Kinek volt már?
8681 4 86 Izé
Tooni: "Meglássuk".
Nas: :D Ekkora hatásszünet kell? Mekkorát fog szólni? O.o
bungle: A Catception jobb. ;) http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=104377
Mind a 86 komment
A Guillermo del Toro által rendezett, Don't Be Afraid of The Dark című film remake-je. A főszerepekben Katie Holmes, Bailee Madison, valamint Guy Pearce lesz látható. A posztert aSan Diego-ban megrendezésre kerülő Comic-Con fesztiválon mutatták be. Bár a remake rendezője Troy Nixey, de az egyik író del Toro, meg ha már presents, akkor valszeg producer is.

A történet röviden annyi, hogy fiatal lányka a faterjához (Guy Pearce) és annak barátnőjéhez költözik, akiknek a házában különös lények vannak, akik maguk közé valónak tartják.Amúgy rated R besorolású horror
1140 1 0 Film Izé
Egy szippantás és már indulok is. :)

Itt pedig a csoki változatról szóló cikk.
5738 3 16 Izé
sahinel: Vagy spuri:D De úgy tudtam te csak zöldet szívsz:http://www.youtube.com/watch?v=W-xKUU5sWS4&featu [...]
fakkk: Vagynem... :P 1 óra vs 6 órás felezési idő ;)
néma Bob: Ha már ennyire sietni akar valaki, akkor nem egyszerűbb egy csík "kólát" felszippantani? Az mé [...]
Mind a 16 komment
"Csakhogy nevezett szépségünk életében is szerelmek jönnek szerelmek mennek, és mégse járja, hogy amennyiben új szerelme, Szabi hátulról kezd a nászba, azt lássa, birtokát már megjárta, sőt ki is aknázta, s nevével ellátta egy másik parázna." :D
12328 2 55 Izé
I. C. Wiener: Régi ugyan, de ez még egy egész jó tetkó szerintem... http://www.youtube.com/watch?v=IZ59atYnzz [...]
CRaPtRaSH: nem akarok beleszólni, nekem is van tetoválásom, és imádom is őket, de portrét sosem varratn [...]
CRaPtRaSH: áááááá :DDDD
Mind a 55 komment
Egy szimulátoros kör Mark Webberel a Belga Nagydíj pályáján.
1027 0 0 Sport Izé
Amerika királyi esküvője, az év lagzija, Chelsea Clinton és Marc Mezvinsky kézfogója lesz ezen a hétvégén szombaton.
506 0 5 Pink Izé
zeiksz: Jó egészséget, sok boldogságot és jó sok jóóóóóó dugást nektek.
zeiksz: Remélhetőleg nem örökölte az apja kicsapongó génjeit :)~
spider86: Akkor gratulálok! :) Balázs: óóó, hát az öreg Bill Clinton lánya... de amúgy én sem tudta [...]
Mind a 5 komment
Hogy néz ki Ceausescu 2010-ben?

Kihantolták szerdán reggel Nicolae Ceausescu volt román kommunista diktátor és felesége, Elena Ceausescu földi maradványait azokból a sírokból, amelyekről úgy hiszik, hogy huszonegy évvel ezelőtt titokban ide temették el őket.

Magyar cikk.
6004 1 8 Izé
bungle: Hátha szerepelni fog a The Walking Dead-ben ( http://www.ize.hu/comments.php?post_id=15813 ). Ha m [...]
Dieseldisc: Perwoll White Magic. fehérség-megújító hatással ...
bubi66: Jók a fogaid ... Nikoláj !
Mind a 8 komment
30 Days of Night: Dark Days - A sötétség 30 napja 2

Igen, jól írtam. Ez a második rész. Az elsőről azért nem írtam eddig, mert az egy 2007-es film, és akkor még nem is ismertem az izét. Az már más kérdés, hogy a film hiába volt sikeres szinte mindenhol, nálunk meg se jelent, a folytatását viszont már mindenhova csak DVD-re adják ki.

A történet majdnem egy évvel később játszódik, az Alaszkában lezajlott események után. Stella Los Angeles-be költözik, és próbálja megosztani "élményeit" mindenkivel. Ezzel magára is hívva a vámpírok figyelmét. Ezzel ám még nincs vége. Ugyanis felveszi vele a kapcsolatot egy csapat vámpírvadász, akiknek célja Lilith legyőzése.

Mire ide elértek már úgyis túl vagytok a 2007-es film wiki linkjén, úgyhogy felesleges is leírnom, hogy egy képregény sorozat adaptációjáról van szó. Banyek! Mégis megtettem. :)
1837 1 6 Film Izé
Erunder: Most sem, nem is volt az, és nem is lesz. Csak ha keresgélted direkt, akkor a te szabad idődből [...]
snake6: most gond????
Erunder: Ééééés igen! Ugyan ez még mindig ott van a fő oldalon, amit posztként beküldtem. ;)
Mind a 6 komment
The Chipophone - Linus Akesson egy régi elektromos orgonát alakított át 8-bites szintetizátorrá. Régi játékok (Super Mario, Tetris, Commando, stb.) zenéjén demonstrálja a hangszert.

Egy másik videója: Spellbound
5093 4 4 Izé
bungle: VSTi-k, amikkel hasonlókat lehet csinálni: http://www.kvraudio.com/get/92.html http://www.kvraudio [...]
te.sas!: vajon abból a megfontolt szándékból csinálta, hogy ezeket a zenéket nyomathassa majd rajta? ki [...]
Öcsi: "I bet he gets all the girls with that machine;)" :D:D:D
Mind a 4 komment
The Chipophone - Linus Akesson egy régi elektromos orgonát alakított át 8-bites szintetizátorrá. Régi játékok (Super Mario, Tetris, Commando, stb.) zenéjén demonstrálja a hangszert.

Egy másik videója: Spellbound
6261 0 0 Tech Izé
Little fockers

Az Apádra ütök (Meet the Parents) sorozat harmadik része ez. Miután a második rész, a Vejedre ütök (Meet the Fockers) többet hozott a stúdiónak, mint az első, így várható volt ez a folytatás.

Ezúttal a gyerekek születésnapja az alkalom, amiért összegyűlt a család. A kérdés pedig még mindig ugyan az. Greg benne marad-e a "bizalom körében"?
4163 0 2 Film Izé
Balázs: Stiller tényleg ennyire őszül?
Vigyori: a képen elég komolyan néz ki a két öreg :D
30 Seconds to Mars - Closer to the Edge
1461 3 1 Zene Izé
kismolni92: imáááádom. *-*
B.o.B. feat Bruno Mars - Nothin' on you
946 1 0 Zene Izé
A zombi apokalipszis úgy érzem már elkezdődött... ;)
12590 1 78 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2135710/Justin-Biebers-school-age-fans-camp-outside-London-hot [...]
lb7: Hogy betűzzük, hogy buzi? - J-u-s-t-i-n-B-i-e-b-e-r. - És hogy rövidítjük? - SP :DD
Erunder: If I ever meet Bieber, I'm going to say "OH MY GOD YOU LOOK LIKE DANI SHAY." RaiseTheSail 6 [...]
Mind a 78 komment
Most már tudom, miért volt a múltkori tyúkhúslevesnek olyan egér íze... ;)
5317 1 32 Izé
bungle: naphtha08 küldte: URL: http://www.sg.hu/cikkek/51671/a_csirkevel_rokonithato_a_t_rex Szöveg: "Az e [...]
notaprisoner: Dicséretes! :) Amúgy én is a házi tejet szeretem jobban, mint a boltit. Bár, nekünk itthon ké [...]
Nas: Ebben persze van valami...nyilván aki műkajákhoz van szokva, annak megüli a gyenge gyomrát a te [...]
Mind a 32 komment
Moeraki teknőskövei, melyek a Koekohe-tenger partján sorakoznak Új-Zélandon. A hatalmas, lekerekített Moeraki-sziklák eredete az őstengerekhez köthető, kialakulásuk folyamata pedig az igazgyöngyökéhez hasonló. A nagyobb példányok akár több tonnát is nyomhatnak, szélességüket tekintve pedig a három méteres darabok sem ritkák.

A sziklák további különlegességét adja a teknősbékapáncélra emlékeztető mintázat, illetve az, hogy belsejükben kihalt hüllők maradványait, tengeri csigákat és teknőscsontvázakat találtak a tudósok.
4144 5 7 Izé
betyár: ja, és tök meglepő, hogy nem tudod kinyitni, sem megenni :)
Nas: Geológiai Kindertojás. :D
betyár: en azt hittem, inkabb csak ujdonsagokat raktok ki...ezek a kovek mar evezredek ota ott lehetnek :) d [...]
Mind a 7 komment
Mark Ferrari által készített HTML5 animáció, mely a színkeringetés technikáját alkalmazza.

(a forráskód letölthető innen)
7930 4 17 Izé
Nusihusi: Jól néznek ki:) Érdekes a technikájuk:)
DnP: A technika mar a C64 es idokben is letezett, sima allokep alatti palettat gorgettek, igy lehetett nu [...]
Errtu: Egyrészt ezek az animációk egyfajta tisztelgések a régi C64-es grafikák, animációk előtt, t [...]
Mind a 17 komment
Mark Ferrari által készített HTML5 animáció, mely a színkeringetés technikáját alkalmazza.
 

(a forráskód letölthető innen)
8355 3 0 Art Izé
Sucker Punch

Vajon Zack Snyder ezúttal beletrafál vagy mellényúl? A rendező eddigi filmjei is nagyszerűek voltak látvány szempontjából, de úgy tűnik, hogy a Sucker Punch az eddigiekre is rá kíván tenni egy lapáttal. Kérdés, hogy a közönség érdeklődni fog-e a látványorgia iránt. Végre lesz egy olyan produkció, ahol csajok állnak a középpontban és ők akcióznak. A történet nagy része egy fantáziavilágban játszódik, Baby Doll ugyan egy elmegyógyintézetben él és fájdalmai elől egy alternatív valóságba menekül, itt 5 tárgyat kell összegyűjtenie, amelyek segítségével kijutna a való világbeli intézetből. A rengeteg akción kívül mire számíthatunk még? Zombikatonákra, sárkányokra, hatalmas gépekre és némi (vagyis inkább sok) steampunk stílusra. Bemutató jövő márciusban.
1292 2 8 Film Izé
snake6: majd megnézük és akkor vitázunk,hogy volt e benne steampunk vagy nem
EarthPie: De akkoris elírta a leírásban xD
Erunder: Én meg inkább le se sz**tam. :D
Mind a 8 komment
Sin Mark
5665 3 1 Game Izé
Tonoic: Jóféle csak a főszörnyel sokat kell szenvedni..
Shank

Az angol ifjúság újra vászonra kerül. Mióta az angolok jó sorozatokat gyártanak megszokott hogy nagyfilmekben is nagyobb szerepeket kapnak a sorozat színészek. Így a Skins-ből ismert Scodelario is szerepet kapott benne.

Ahogy azt már eddig is sokszor láttuk az angoloktól, ez is a társadalmi hanyatlásról szól. Realisztikus, durva, és figyelmeztető.
2303 2 3 Film Izé
go-free: 4/10 és annyi is. elcsépelt, más filmeket utánzó, unalmas. ráadásul felirat nélkül semmit n [...]
Erunder: Igen jó. Egyébként meg szerintem inkább hasonlít ez az eddigi angol alkotásokra mint pl az Ede [...]
kuri91: Yamakasi + B13, de nekem tetszenek az ilyenek :) Kis kitérő kérdés: a Skins jó?
I Spit on Your Grave

Fiatal, jó csaj, egyedül az erdő menti házában. Betörnek hozzá, megerőszakolják, és meg akarják ölni, de ő túléli, és bosszúra szomjazik. Mily meglepő fordulatok. :)

A film története már eléggé elcsépeltnek tűnhet. Talán azért mert az is. Viszont tudnunk kell azt is, hogy ez egy '78-as film újrafeldogozása.

Több szempontból is hasonlóságot véltem felfedezni e között, és az Utolsó ház balra c. film között. Először is mindkettő remake, másodszor, itt is a vissza nyal a fagyi, esetünkben a megerőszakolt csaj.... (hoppá képzavar :) ) esete játszódik le.

Szóval akinek tetszett az említett horror annak ajánlom ezt is. Viszont nagy meglepetést ne várjon tőle senki.
1886 1 0 Film Izé
The American

A profi bérgyilkos nyugdíjba szeretne vonulni. Egy utolsó meló, festői környezetben. Közben barátságot köt egy pappal, és beleszeret egy prostiba. Itt kezdődnek a bajok.

Nyugodt hangvételű, romantikus, mégis feszültségekkel teli alkotás. Clooney igaz már kicsit öreg, de még mindig formában van. Nagy bunyók valószínűleg nem lesznek, ez a karakter inkább olyan egy ütéssel eltöröm a nyelőcsöved tipus. Egy dolog aggaszt a filmmel kapcsolatban. Tartok tőle, hogy a fő konfliktus tálalása után sejtjük majd a végét. Reméljük nem lesz igazam.
1196 0 0 Film Izé
30 second to mars - from yesterday
825 2 1 Zene Izé
edge: klasszikus szerintem.
Sharktopus - azt hittétek, hogy a Dinocroc vs Supergator után már nem jöhet rosszabb a SyFy csatornától? ;)
13147 5 24 Izé
Maccoyi: Ez kész. :DDD
bungle: http://img233.imageshack.us/img233/5240/sharkeatsplane.gif :D
gigo: basszus, remálem a trailer után megállnak, és nem dobnak bele több pénzt... :D Komolyan mondom [...]
Mind a 24 komment
Sharktopus - azt hittétek, hogy a Dinocroc vs Supergator után már nem jöhet rosszabb a SyFy csatornától? ;)
10218 1 1 Film Izé
DJ Öcsike: A következő mi lessz ? Sharktopusgatorcroc vagy Sharktopus vs. dinogator ?
Mario már kijárta az iskolát, most az utcán(ra) vetít
3439 4 5 Izé
te.sas!: Mariót nagyon felkapták mostanság! :D
bungle: Elison küldte (sok lesz már a Marios videókból...) URL: http://www.youtube.com/watch?v=gzEZ-sXAX [...]
reactore: Ibetonfal? :D
Mind a 5 komment
2003-ban a zenekar előszőr elektronikus vonalon indult el. Majd az idő múlásával világzenei hangzásokat szőtt bele és mára leginkább elektro world stilusirányt vett. Zenéit leginkább soundtrack érzés kiséri de sokan hasonlítgatják külföldi formációk produkciójához. Egy biztos, nem igazán populáris.
637 1 0 Zene Izé
Örökre együtt maradtok a pároddal? 4 jel, amiből eldöntheted
1271 0 1 Pink Izé
zeiksz: Ez mind szép és jó és tök általános, amit leírtak, meg minden.. de szerintem egy kapcsolat a [...]
Immáron 22-én leszünk két évesek. Engedjétek meg, hogy ennek az örömteli pillantnak az alkalmából hadd örvendeztessünk meg titeket egy-két újítással. A szemfülesebbek már észrevehették, hogy egy ideje már elérhető az új oldalunk, számos eddig még nem látott képpel és videóval.
A nyár nagy dobásaként pedig megalkottuk eddigi legnagyobb terjedelmű 2792 képkockából álló stop motion animációnkat a Rise Of Day klipjeként, amely Full HD-ban megnézhető.
777 1 2 Art Izé
bungle: :DDD Javítottam, mert ez nekünk is ciki...
Tooni: Hadd örvendeztesselek meg most én is benneteket: http://hejes.blogter.hu/361655/hadd_had_hagy Az [...]
Mark Fredrickson illusztrációi, karikatúrái
3219 3 1 Art Izé
1boszi: Szorult helyzet......
Nehogy már a gyerek ne bírja felvenni és megosztani egy videómegosztón, ahogy játszik a babájával! ;)

Ja és ami még nagyon fontos, hogy szép a haja. :D

iJustine egy korábbi Izés postja.
2670 2 12 Izé
CRaPtRaSH: a bevarrással van gondom :D szentül hittem mindig kiskoromban, hogy erek ugy teremnek,hajjal a fej [...]
Tooni: Miért, mi a baj abban, hogy harmadik világbeli kislányokat nyírnak kopaszra és adják el a haju [...]
CRaPtRaSH: egy világ dölt össze bennem h a barbihaj igy kerüla barbifejre... :( de most komolyan :D
Mind a 12 komment
Let Me In

A Cloverfield rendezője készíti a Let The Right One In reamake-jét, a The Road gyerek főszereplőjével. Jónak ígérkezik.

Különösen tetszik, hogy a morze kódokat is belevették, amit még Eli, és Oskar használt. Aki megmondja, hogy az előzetes végén lévő mit jelent, az jelentkezhet nálam este egy sörre, abban a kocsmában, ahol inni fogok. :) (Nem azért mert nem tudom, hanem azért, hogy keressétek meg! :))

A különbség az eredeti és e között - ahogy látom - eddig csak a nevek és a helyszín. Ha jól gondolom ők is minden másban hűek maradnak a regényhez. (Reméljük).
1453 1 4 Film Izé
Balázs: trailer zenéről info valakinek? :)
Mihail: Szerencsére van 2 tippem arra is!
Erunder: Már csak a kocsmát kell megtalálnod. :D
Mind a 4 komment
46 nagyszerű animációs rövidfilm.

Igaz, hogy ezek közül néhány volt már külön-külön az oldalon, de nem árthat, ha azokat is újranézzük a sok újdonság mellett. :)
2788 2 2 Film Izé
Madarinfluenza: "Muzorama" ennek nem értem a jelentését. Előszőr azt gondoltam állati tulajdonságokkal ruház [...]
edge: ezt a 46-ot összegyűjteni akkos is zseniális ötlet volt. szóval ha lesz időm megnézem az öss [...]
A kis svéd odamegy az édesanyjához:
- Anyu, ez a béka ki tudja mondani a nevem.
- Ugyan már kisfiam, a békák nem tudnak beszélni!
A gyerek két tenyerében összenyomja a békát, mire az:
- Björk.
10828 3 30 Izé
7sleeper: dehisz ez a "Pocicsiki Ágoston" :-O stewie griffin: béka mondja .. :-D
bungle: Békapott egy macskát. ;) www.ize.hu/comments.php?post_id=4533
7sleeper: http://www.youtube.com/watch?v=GgRDFxi3QHI légoltalmi szibéka
Mind a 30 komment
Régebbi postok...