REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Papucscipő, vagy cipőpapucs, vagymi... A lényeg, hogy a cipő felső részét le lehet cipzározni, ami alatt egy papucs van. Mindenesetre érdekes. Szépnek nem szép, viszont ronda! :]
1664 1 15 Izé
CRaPtRaSH: http://www.crunchgear.com/2008/08/04/transforming-shoe-changes-from-a-sneaker-to-a-sandal/
Kremy: Maga a tornacipősztájl bejön,elfogadnám..;)
Jozef7: úúúrrrrrrrriiiiisstteeeeeennnnnnnn xD hát ez qva jóóóóóóó
Mind a 15 komment
Hex bug-A múltkori robotkígyó és robotrája után itt a japán robotbogár.

UPDATE:

Örömmel tudatom az eddig izgulókkal, hogy a mai reggel során egy fehér alapon japán betükkel telerótt zacsiban megérkeztek a HexBugok ide hozzánk :)
Így néznek ki.
1171 0 47 Tech Izé
Neeero: Üdv Mindenkinek! Bár régi a bejegyzés de már magyarországon is kapható: www.jocuccokbolta.h [...]
DArknesy: Rezlavor, én is azon filóztam, hogy rendelek egy bug-ot, de mikor beállítotam, hogy hungary, a s [...]
hodosy: jol van má nyugi
Mind a 47 komment
A háromszemélyes sakktábla után itt a háromszemélyes ping-pong asztal.
2217 0 6 Izé
papaluige: forgót??? :)
Dawe: akkor most el lehet képzelni hogy jáccanak rajta párosban :D
Jozef7: hát ja mindenfelől kapja a labdát xD
Mind a 6 komment
Feel X

Mit tennél, ha egyik nap meglátnád a hasonmásod a metróban? Schröderrel, a német postással ez történt - egy kiadós üldözést követően pedig már azt sem tudta, ki az "igazi", ő vagy a klónja.
2818 0 9 Film Izé
poymen: Aber Klaus! dehogynem ő. hehe! mindíg ilyen pszichót alakít?
Bizsu: ő nem Klaus a targoncás oktatófilmből????
Bakeyoo: Nem rossz.
Mind a 9 komment
Feel X

Mit tennél, ha egyik nap meglátnád a hasonmásod a metróban? Schröderrel, a német postással ez történt - egy kiadós üldözést követően pedig már azt sem tudta, ki az "igazi", ő vagy a klónja.
2866 1 9 Izé
poymen: Aber Klaus! dehogynem ő. hehe! mindíg ilyen pszichót alakít?
Bizsu: ő nem Klaus a targoncás oktatófilmből????
Bakeyoo: Nem rossz.
Mind a 9 komment
Szerintem az egyik legjobb floorballos videók egyike :)
468 0 0 Sport Izé
ha streetball, akkor hot sauce ;)
522 0 5 Sport Izé
fari.tro: imádjuk!
Balázs: szeressük:D
ceazar: a kedvencem pedig : http://youtube.com/watch?v=9TDU6JZRlHw
Mind a 5 komment
Egy énekesnő fénykorában: Britney Spears - Lucky

Volt egyszer egy szép hangú, tehetséges lány. Jó helyen született ahhoz, hogy világsztár legyen belőle, olyan, akinek mindenhol ismerik a nevét. Rossz helyen született ahhoz, hogy boldog és kiegyensúlyozott felnőtt nő legyen belőle, olyan, akinek (nagy cs-vel) családja van és emellett sikeres előadó is lehet. Talán a neveltetése, talán saját maga korlátai miatt, de nem lett, nem tudott gátlástalanul csak a sikerre építő műember lenni, mint a pályatárs . Viszont a lehetőség még az ő számára is adott.



(a többi dalból pedig mindenki válassza ki a neki tetszőt, vagy csak simán röhögjön/borzongjon/utálkozzzon és hallgasson szebb zenéket ;-) )
684 0 5 Zene Izé
CRaPtRaSH: :]
kotta: cupp!
kotta: (mit agyaltam, mire eszembe jutott milyen link volt még itt...:D) Szóval: "...műember lenni,mint [...]
Mind a 5 komment
Képek a hétvégi Német nagydíjról, amelyet  Lewis Hamilton magabiztosan nyert meg.
538 0 6 Sport Izé
koocos: De nagyom hajrá KIMI!
Makkász: Nem pozícióátadás volt, csak izgalmasabbá tette a végét :)
narancshéj: Na jó... ez most tényleg szép volt...... Akkor is hajrá KIMI ;)
Mind a 6 komment
Darkness Dynamite - Save The Cheerleader

A Darkness Dynamite egy 2006-os keltezésű párizsi underground zenekar, amit Eddie, mint énekes hívott életre, hogy új vért pumpáljanak a párizsi színtér életébe. Jelszavuk ma már kicsit unalmasnak tűnő (brutal) death metal és hardcore keverék, a már megszokott klisékkel, de Eddie mind amellett, hogy valami ultrasúlyos zenei br00talizálást akart hasonlóan a nagyokhoz; okosan, a könnyebb befogadhatóság érdekében némi melódiával is megfűszerezte azt.

Brand New Day

Evil Dead

 

 
403 0 1 Zene Izé
winkytct: save the cheerleader, save the world!
Whitechapel - This Is Exile...

Amerikai death(core) banda.

Father Of Lies

Eternal Refuge

Possession
291 0 0 Zene Izé
Waking The Cadaver - Chased Through The Woods By A Rapist

Amerikai grindcore zenekar. (szal csak olyanoknak akik szeretik a hörgős-röfögőst:)

Blood Splattered Satisfaction


 
343 0 5 Zene Izé
Balázs: én azokat a grindeket szeretem amelyekben a gityó riffek bolondítanak meg:)pl Asesino vagy Cephal [...]
punyukli: állatos grindcore? az milyen. linkelj lécci olyat, ha tucc. mondjuk abban egyetértek, hogy az iga [...]
pé e té i: Ízlések és pofonok:P Engem például megnyugtat:D A legjobb grindcoreok amikor állatok vannak be [...]
Mind a 5 komment
Kreator - Enemy Of God

A Kreator 1983-ban indult essen-ből. A zenekart eredetileg Tormentornak hívták, a klasszikus első lemezt, az Endless Paint azonban már Kreator néven adták ki. A 80-as években, pályatársaikhoz hasonlóan, thrash alaplemezek sorát jelentették meg, a 90-es években azonban némileg csökkent jelentőségük, a 92-es Renewalt sokan fanyalogva fogadták dallamossága miatt.

Impossible Brutality

Betrayer

Endorama

Chosen Few

Love Us Or Hate Us
347 0 4 Zene Izé
Balázs: hát legyen:D
Errtu: THX. de legalább a Destruction-t hagyd meg nekem!!! :D
Balázs: én meg direkt neked küldtem :D
Mind a 4 komment
Kelly Osbourne - One word (Chris Cox Remix)  
541 1 0 Zene Izé
Dr Kucho and Gregor Salto - Can't stop playing
496 2 0 Zene Izé
Armand Van Helden - My My My
377 2 0 Zene Izé
BARACKCA - NATO

Já voll

Képmutató vallás

Az anarchia él
370 1 1 Zene Izé
Géza bá: Egyik nagy kedvencem a Barackca, bár sajnos élőben még nem láttam őket.
Robbie Williams - Angels
430 2 1 Zene Izé
izébigyó: Nem szeretem ezt a majmot, de Joss Stone-t igen. :) http://www.youtube.com/watch?v=eyu8YrTMDuU (1:43 [...]
Pillanatképek a 2008-as British Open golfbajnokságról
372 1 0 Sport Izé
Weisz Gábor fotói.
4187 0 5 Art Izé
eNMi: [moderálva] általam ;)
Humánka: Gááááábor basszus!!!! :D Én szeretem a képeidet :) Kinga voltam
Seso: hat ja, annyi kategoriaba "jo" akarna lenni... igy hetkoznapi kepek sikerultek csak.
Mind a 5 komment
Weisz Gábor fotói.
4328 2 5 Izé
eNMi: [moderálva] általam ;)
Humánka: Gááááábor basszus!!!! :D Én szeretem a képeidet :) Kinga voltam
Seso: hat ja, annyi kategoriaba "jo" akarna lenni... igy hetkoznapi kepek sikerultek csak.
Mind a 5 komment
Egy felhőkarcoló bámulatos, 728 tonnás stabilizáló labdája.

Az az óriási acéllabda, amit látsz a fotókon (és a videón lent) a Csendes-óceánt keresztező Tűzgyűrű-övben, a Föld szeizmikus szempontból egyik legaktívabb régiójában, Tajvanban megépült és a Föld legnagyobb befejezett felhőkarcolójának, Taipei 101 névre keresztelt épület tetejének közelében található.
Az ötlet egy tompító, illetve lengéscsillapító, ami az épület kilengését (ami a magasságából eredően az épületen végig kanyarog, illetve a földrengések, széllökések, stb.), csökkenti úgy, hogy lényegében egy szépen hangolt és nehéz ingaként a szerkezet ellenkező oldalára mozdulva minimalizál bármilyen mozgást.
5207 0 17 Art Izé
dega44: Jujj,...ha ez véletlen úgy döntene, hogy hirtelen elindul lefelé... Hja...." Mit kell adn [...]
kotta: Nagyonnagy piros pont nojzinak az ingagolyóért! A torony lehet h kibírna kisebb szeleket, akár f [...]
sparkey6: Aaa, ennel nagyobb. Kene mar egy nö asszem XD
Mind a 17 komment
Egy felhőkarcoló bámulatos, 728 tonnás stabilizáló labdája.

Az az óriási acéllabda, amit látsz a fotókon (és a videón lent) a Csendes-óceánt keresztező Tűzgyűrű-övben, a Föld szeizmikus szempontból egyik legaktívabb régiójában, Tajvanban megépült és a Föld legnagyobb befejezett felhőkarcolójának, Taipei 101 névre keresztelt épület tetejének közelében található.
Az ötlet egy tompító, illetve lengéscsillapító, ami az épület kilengését (ami a magasságából eredően az épületen végig kanyarog, illetve a földrengések, széllökések, stb.), csökkenti úgy, hogy lényegében egy szépen hangolt és nehéz ingaként a szerkezet ellenkező oldalára mozdulva minimalizál bármilyen mozgást.
5510 2 17 Izé
dega44: Jujj,...ha ez véletlen úgy döntene, hogy hirtelen elindul lefelé... Hja...." Mit kell adn [...]
kotta: Nagyonnagy piros pont nojzinak az ingagolyóért! A torony lehet h kibírna kisebb szeleket, akár f [...]
sparkey6: Aaa, ennel nagyobb. Kene mar egy nö asszem XD
Mind a 17 komment
Bingoooo!
A post bevizsgálva, hitelesítve és jóváhagyva és elnevezve Errtu által :D
890 0 9 Tech Izé
Maccoyi: háromszög vagy kocka? Mert nem mindegy. ;D
Errtu: pontosítsunk: egy medvesajtos bureket!
CRaPtRaSH: jameg kapsz egy sajtosbureket ha lejössz veszprémbe! :DDD (pacsi err és pörp)
Mind a 9 komment
Íme akkor Iggy zsákolásai arról a contestről (2006 Sprite slam dunk contest, Houston TX)
523 0 2 Sport Izé
dXter: jóóóféle :D 10pont ;) ez a fazon egyszer még allstar lesz...legalábbis tőlem mindig fog kapni [...]
Balázs: a 3. ultradurva:D
Kicsi is, zöld is, orosz is, de azért kihúzza a Hummert a sz*ból, na meg a sárból is. :D
8431 0 38 Autó Izé
Pubycsavo: igazad van! az utcára tervezett h1-es is kicsit összébb lett pofozva, így igazából azt sem le [...]
Savitra: Photoshop XD VAlószínű ezek az úriemberek vezetni is tudnak, és nem hiszem, hogy széria Hummer [...]
djimi: Szerencsétlenek! A 4kerékhajtású járművet legyen az munkagép, vagy autó, TUDNI KELL VEZETNI! [...]
Mind a 38 komment
Kicsi is, zöld is, orosz is, de azért kihúzza a Hummert a sz*ból, na meg a sárból is. :D
9107 4 38 Izé
Pubycsavo: igazad van! az utcára tervezett h1-es is kicsit összébb lett pofozva, így igazából azt sem le [...]
Savitra: Photoshop XD VAlószínű ezek az úriemberek vezetni is tudnak, és nem hiszem, hogy széria Hummer [...]
djimi: Szerencsétlenek! A 4kerékhajtású járművet legyen az munkagép, vagy autó, TUDNI KELL VEZETNI! [...]
Mind a 38 komment
Angerfist - Riotstarter

Egy szám az új albumról.
771 0 0 Zene Izé
Shigeo Obara, egy japán földműves 21 levelű lóherét talált. Ezzel meg is döntötte az addigi legtöbb, 18 levelű lóhere rekordját.
2986 2 15 Izé
Re-Peet: Profi növénykutató vagyok.. az első lépcsőfokot helyből át is ugrottam :D
Jozef7: haha tiszta vicc vagy de te csak tudod! tapasztalt vagy benne ugye??? xD
papaluige: nem vártam tőled mást :))
Mind a 15 komment
A Consortes nevű együttes feloszlása után 2007 végén a formáció egyik tagja - Boney - szóló karrierbe kezdett.
Az eddigiektől elrugaszkodva az új számban már életszerűbb, utcai stílust képvisel,
 ami a hölgyek körében egy új színfoltot jelent a magyar underground hiphop területén.
Lazább, vagányabb hangvételű trackek sora van születőben.......
A budapesti lány hamarosan (várhatóan nyáron) egy nagyobb albumot jelentet meg a B-proRAPcords gondozásában,
melyen hétköznapi témák boncolgatása mellett helyet kapnak pörgősebb, "bulizósabb" és gondolatébresztő számok is,
 mellőzve a felesleges érzékenykedést.
A sokak számára ismeretlen látásmód, az élet egy nagyon csinos,fiatal hölgy szemszögéből mindenki számára érdekes lehet,
 felemelő változatosságot nyújthat napjaink kissé egysíkú hazai rap-felhozatalában.

2008 második fele...

Boney 01 bemutatkozó EP-je után év végére megjelenik első saját nagylemeze.Az album
két részből áll majd: keményebb, "odaszólogatósabb" stílussal indítva és egy egészen új
 fajta chillout-feelinggel a második felében.
Egy kis ízelítőnek már hallható egy track Nem kell a terelés címmel.
768 0 2 Zene Izé
Bire: nagyo jóóó a "Nem kell a terelés"cimű szám nagyon jóó...Csak igy tovább..
Fatsoe: hú ez fain! nem is hallottam róla h lesz ilyen.... Consortes anno bejött, meglessük szólóban i [...]
4GB-os öngyújtó
1140 0 0 Tech Izé
Bouncer
1116 0 1 Game Izé
Boo: ez nálam szarakszik :S
A jó nevű skót komponista, Craig Armstrong , aki a nemrégiben kapott Golden Globe-díjat a Moulin Rouge aláfestő zenéjéért.
317 0 0 Zene Izé
Avenged Sevenfold - Seize the day
418 0 5 Zene Izé
Scud00: Hát... ez elég nyálas szám, viszont a klipet elég jól megcsinálták!
pé e té i: Blokkolnám a csajt benne :P
Balázs: hát még az első 2 albumon is voltak ilyen (cenzúrázva)ok, pedig akkor még keményebben tolták [...]
Mind a 5 komment
A The Roots (más néven: The Legendary Roots Crew, The Fifth Dynasty, The Square Roots vagy The Foundation) egy nagy hatású, Grammy-díjas hiphop csapat Philadelphiából. Ismertek zenéjük dzsesszes hangzásáról és hangszeres fellépéseikről. A Roots a  kritikától egyöntetű elismerést kapott, valamint jelentős hatással volt és van az R&B és hiphop világára.

Könnyed, nosztalgikus "zenécske".
547 1 0 Zene Izé
Tegnap a San Siro stadionban hivatalosan is bemutatták a Milan szurkolóinak Ronaldinhót, aki egy kis freestyle bemutatóval kedveskedett a nézőknek.
725 0 2 Sport Izé
ceazar: Hát,nem tudom mire föl volt ez a nagy felhajtás ,de Ronaldinho nem igazán aktívkodott ,csak lef [...]
Balázs: de utálom a freestyle focit :S
Rob Zombie - Dragula

Aki látta már a HBO-n, vagy máshol a Kéz őrület-et, ami egy baromi jó horror/vígjáték, annak ez ismerős lehet. :D
522 0 5 Zene Izé
Balázs: :DD
kKNd: weheh, egyik kedvencem, mondjuk tényleg kicsit hobo beütése van :D elborult egy fazon az biztos.
xcsokix: :D hát lehet de szerintem nem gyakran mongya hogy "Give me change!" :D
Mind a 5 komment
Evil Activities - Nobody Said It Was Easy

Egyik Kedvenc :D

Never Fall Asleep

Murder
656 0 6 Zene Izé
Balázs: szivesen:)
eerix: nah ezt meg lusta voltam belinkelni xD
Balázs: http://hu.wikipedia.org/wiki/Hardcore_techno megnéztem inkább mer annyira nem vagyok otthon benne: [...]
Mind a 6 komment
Headhunterz - Rock Civilization

Scantr axx Rootz (vs Abject)

Forever Az One
624 0 0 Zene Izé
Android Jones (Andrew Jones) képei
3174 0 4 Art Izé
Gazdiablo: Egy barátom facebookos pofilján bukkantam rá, megnéztem ide feltette e valaki...hihetetlen jó s [...]
Maki: Hááát izlés dolga! Szerintem azért van egy-két kép benne, hogy lássák, festeni is tudna, ne [...]
narancshéj: mekkora jó... nemkem bejön a stílus...
Mind a 4 komment
Régebbi postok...