REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
James Holden - Accadia  (Into the Dawn)
425 0 0 Zene Izé
Armin Van Buuren - Sail

Tudom, hogy van fent már egy pár zenéje, de nekem ez a kedvencem!
499 0 0 Zene Izé
Mr X and Mr Y - New World Order
265 0 0 Zene Izé
Ektomorf - Show Your Fist

I Choke

Set Me Free

Outcast

 
298 0 0 Zene Izé
Slayer - Jihad

Angel Of Death

Flesh Storm

Eyes Of The Insane
352 0 1 Zene Izé
JaR 88: Örülök,hogy felkerült,mert a Slayer jó. De ezt persze eddig is tudtuk. Azt viszont megemlíten [...]
The Haunted - No Compromise

Stílusok: Thrash Metal
Alapítva: Svédország, 1996

The Flood

D.O.A
462 0 0 Zene Izé
Deicide - Homage For Satan

A zenekar stílusalapító volt a maga nemében, "Floridai Death metált" játszanak, abból is az agresszívebb fajtát. A Hoffman tesók mélyre hangolt gitárokkal, kitűnő riffeket játszanak, míg Benton "röfögős" basszusgitárjátékkal és a stílus egyik legmélyebb orgánumával kápráztatja el a hallgatót. Nem beszélve a dobosról, akinek dobjátéka szinte emberfeletti!

Scars Of The Crucifix

Desecration
389 1 0 Zene Izé
Slipknot - Wait And Bleed
272 1 1 Zene Izé
Chino: ez az album még nagyon jó volt. ez volt az igazi slipknot. utána már megváltozott valami a zen [...]
Jungle Brothers - Aphrodite
430 0 0 Zene Izé
Egy verseny, ahol a hójárók néha önjárók. ;D
506 0 0 Sport Izé
Mit lehet csinálni egy bezárt víziparkban? Hát görkorizni jól! :)

második rész
452 0 0 Sport Izé
Speedo Aquabeat MP3 lejátszó
972 0 0 Tech Izé
Vajon miért repül az ütő Federer felé? ;)
686 0 1 Sport Izé
ittakary: aszta mocskos :D
Xzibit - Hey now

Magyar wiki

Angol wiki

Szerintem az egyik legjobb rapper
473 2 0 Zene Izé
Alien Ant Farm - Smooth Criminal

(Az eredeti Michael Jackson szám, de ez a klippben úgyis kiderül.;))
435 3 1 Zene Izé
Balázs: sokkal küldte hamarabb mint én?:) amúgy nagyon szeresssem:)
A 19 éves Jacques Sebastian-Alton portfolioja.
3645 0 5 Art Izé
Errtu: valamilyen vektorgrafikus, illetve bittérképes grafikai programmal mondjuk. (pl.: Photoshop + Illu [...]
Errtu: GIMP Powaaaaaa...
papaluige: Paint + magnetic lasso tools! :DD
Mind a 5 komment
A 19 éves Jacques Sebastian-Alton portfolioja.
3748 0 5 Izé
Errtu: valamilyen vektorgrafikus, illetve bittérképes grafikai programmal mondjuk. (pl.: Photoshop + Illu [...]
Errtu: GIMP Powaaaaaa...
papaluige: Paint + magnetic lasso tools! :DD
Mind a 5 komment
Deftones - Hole In The Earth
stílusok: Nu Metal, Progresszív Metal, Progresszív
alapítva: Amerikai Egyesült Államok, 1988
A tagok:
Chino Moreno - énekes
Stephen Carpenter - gitár
Abe Cunningham - dobok
Chi Cheng - basszer
Frank Delgado - billentyű
Szerintem a világ legjobbjai a maguk stílusában.
395 2 1 Zene Izé
Chino: remélem jönnek még Magyarországra. a pecsás koncerten nem tudtam ott lenni financiális okokbó [...]
"És kezded megérteni, hogy a csók nem pecsét és a bók nem esküszó."

Valószínű mindegyikőtök kapott és adott már bókokat. Feltételezem volt nagyon és kevésbé sikeres is, humoros, vagy netán undok is ezekből...

Most mindenki leírhatja a bókos élményeit! :)
6338 10 32 Izé
CRaPtRaSH: ez tetszett :DD
faz-i: ...Egy barátommal történt meg a villamoson: Egy gyönyörű nő is utazott a kocsiban elég kihí [...]
Lisa: "Olyan szépek a szemeid... Bár láttam már szebbet is.." Kösz.
Mind a 32 komment
Hard-Fi - I Shall Overcome (Axwell Remix)
358 0 0 Zene Izé
Fragma - Toca's Miracle (Toca Me 2008)

(ami az idén rongyá ütötte a hangfalakat)

 
546 1 0 Zene Izé
Morandi - Angels
574 2 1 Zene Izé
Niccoyi: IMMMMMÁÁÁÁÁDOM!
Büntetés következik XD... nem tudtam kihagyni....: D ÍME:

David Essex - Gonna make you a star

há azé legyünk igényesek gyerekek:
Honlap

Wikipedia

A Gonna make you a star 2008-ban egy TV-műsorban
381 0 1 Zene Izé
Ganja Master: akik idegbajt kaptak kérem jelentkezzenek! : D bocs emberek tényleg, de ezen majd meghaltuk amikor [...]
Mighty Dub Katz - Just Another Groove (Tocadisco Remix)

(ez is jooouuu :D)
420 0 0 Zene Izé
Tomii - Nézem a szemed

Magasfokú költészet:
"Jó ez így, hisz a basszus szétfeszít,
Arrébb csúszok mert egy csaj a fülembe visít"

Aki szeretné a hallójáratait terrorizálni és a maradék agysejtjeit feláldozni, annak még egy kis repeta: Hajnali 4 ill. Rengeteg titok
7107 0 58 Izé
Dieselboy: Nem tudom minek erőlteti ez a hülyegyerek...
Kopaszfavágó: Ohh "sajnálom" hogy az én anyám apám nem teszi alám a kocsit a lakást mint annak a szarnak... [...]
Errtu: volt pár ember a történelem során akinek erről valahogy más véleménye volt. elnézve a tag f [...]
Mind a 58 komment
Live Jam - DJ Kentaro ft. Kinoshita Shinichi
Szerintem azért tartanok ott a japánok, ahol most vannak, mert így képesek ötvözni a tradíciókat a modern technikával :)...

Shinichi
Kentaro
321 1 0 Zene Izé
Apparat - Arcadia
302 0 0 Zene Izé
Tudom már nem éppen a legaktuálisabb, de ez megütött! Cukivagyok angolul, sőt oroszul!
(felül katt a zászlókon, azzal vált nyelvet.)
7118 1 50 Izé
janita007: Sziasztok. Nem tudom, hogy észrevetteétek-e,de ez a cutie csaj nem cuki. nézzétek csak meg cuki [...]
Errtu: akkor sokat forgolódtál az éjjel :D
Re-Peet: Ady Endre bácsi szavaival élve: "Csitt, most valahol, tán Ujpesten, Húsz esztendős legénynek v [...]
Mind a 50 komment
Asian Dub Foundation - Burning Fence
Az Asian Dub Foundation egyedi hangzását a kemény ragga-jungle ritmus, az indo-dub basszus, és néhány - szüleik gyűjteményeiből szereztek - tradicionális hangszernek a keveréke teszi izgalmassá. Az 1998-as Rafi's Revenge című albumot Mercury Díjra is jelölték.
344 1 3 Zene Izé
calipunkszabus: a legjobbak a szakmában szerintem, imádom őket!
gundul: Régebben az Animával is nyomtak néhány számot. Egy-két éve pedig itt voltak a Hegyalja Feszti [...]
Purple: hatalmas!!!!!!!!!!!!!
Egy tarajos sül táncikálása. :)
3527 0 15 Izé
Jorg: Ez egész pontosan egy Kúszósül,másnéven Urzon.És iszonyú körülmények között tartják... [...]
Derill: szerintem nem dancing. szerintem get me out of here.
Ghavin: Nem táncol, a tarajos sül összes fajtája a fajra jellemző mozdulatokkal jelzi "hogy vigyázz ba [...]
Mind a 15 komment
A The Cinematic Orchestra egy angliai jazz és elektronikus zenekar.

A Kidulthood című filmben is hallható szám.
827 0 0 Zene Izé
The Eagles - Hotel California

Azoknak akik nem ismernék őket...

 

MTV unplugged verzsön

Bob Marley - Hotel California (reggea mix)
418 1 1 Zene Izé
Ganja Master: igazság szerint nem reggae mix hanem inkább reggae verzió...

Nena feat. Kim Wilde - Anyplace, anywhere, anytime
732 1 5 Zene Izé
boci: énis szerettem és szeretem is.. épp tegnap vezetés közben szólt a rádióból, és már nagyon [...]
Ganja Master: bocs hogy azt hitettem majdnem el veled, hogy van "közös zenénk" is...amúgy annyira nem is rossz [...]
Bakeyoo: Mint pl. én... és azért köszi.
Mind a 5 komment
Ezután elmondhatod, hogy aki használja, a kezedből eszik!
2493 0 10 Izé
CRaPtRaSH: http://www.likecool.com/Eat_With_Your_Fingers--Design--Home.html
Belkar: vagy ha a krokodilodat ;)
Purple: igen erről beszélek :D és ez már durva, hogy nem jó a sima tányér az asztalon :D
Mind a 10 komment
Lenny Karvitz - Fly away



Annak aki nem ismeri...

Több nóta tőle:

American Women

I Belong to You

Where are we running

Can't get you out of my mind

Rock and Roll is dead (Balázs: a 8. másodpercnél lévő kép megtévesztett XD)
369 1 3 Zene Izé
Balázs: és mivan ha 133 egy lenny klippben kezdte?!XD
Ganja Master: komolyan azt hittem ...pedig csak annak az asszonynak a ...a vmijeXD
Balázs: Craig?! xD
Zsiborás Zsolt fotói
2777 0 11 Art Izé
eNMi: ahh, félek már az elsőt elrontanám! :) ugy járnék, mint a gonosz kismalac a jótündérkével: [...]
Destroyer666: Oks. Ezt megdumáltuk... Milyen aranyhalra gondoltál? 2-őt vagy 3-at akarsz kívánni:D???
eNMi: nem gond! ha szerzel nekem 1 profi aranyhalat, 100x jobb gépet kapsz
Mind a 11 komment
Zsiborás Zsolt fotói
2379 0 11 Izé
eNMi: ahh, félek már az elsőt elrontanám! :) ugy járnék, mint a gonosz kismalac a jótündérkével: [...]
Destroyer666: Oks. Ezt megdumáltuk... Milyen aranyhalra gondoltál? 2-őt vagy 3-at akarsz kívánni:D???
eNMi: nem gond! ha szerzel nekem 1 profi aranyhalat, 100x jobb gépet kapsz
Mind a 11 komment
714 fémgolyó zsinóron mozgatva a nemrég nyílt BMW múzeumban.
8181 1 26 Art Izé
stroppy: mekszamnojz! Honnan szerezted a post-hoz a képeket? Tudnál linket küldeni? Köszi, H.
papaluige: na ezt sem a németek csinálták meg az biztos!
Schabee: nagyon király! de szerintem nem egyszerű ezt megvezérelni :S
Mind a 26 komment
714 fémgolyó zsinóron mozgatva a nemrég nyílt BMW múzeumban.
8210 10 26 Izé
stroppy: mekszamnojz! Honnan szerezted a post-hoz a képeket? Tudnál linket küldeni? Köszi, H.
papaluige: na ezt sem a németek csinálták meg az biztos!
Schabee: nagyon király! de szerintem nem egyszerű ezt megvezérelni :S
Mind a 26 komment
Bjoern Einar Romoeren 239m-es rekordja síugrásban.

Egyébként Janne Ahonen ugrott 240 métert is, de sajnos elesett a földre érkezés után. Ezt az ugrást itt nézheted meg.
505 0 0 Sport Izé
Régebbi postok...