REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mos Def ft Nate Dogg, Pharoah Monch - Oh No

Mit mondana erre? Klasszikus(mostmár lassan elég öreg lesz hozzá...) Klasszikus egyének, remek zene, jó szöveg és klipp, az eszméletlen jó. Az audió egy kicsit dobozhangú, de a videó jobb...
432 1 0 Zene Izé
PrintScreen

avagy a kedvenc billentyűnk felturbózása
1791 4 25 Game Izé
Grábor: Kösz ERRTU! Ez nagyon hasznos ha valaki tudja használni én nem mondom hogy én tudom(csak gondolo [...]
CrazyLime: Érdemes volt végigolvasni ezeket a kommenteket! Rég nevettem ilyen jót!
CrazyLime: Hö! Mi az a MÁTRIX? XD
Mind a 25 komment
Nostalgia 77 - Seven Nation army

Remélem jó kategória, magukat beatnik jazznek definiálják... A Seven Nation army a White Stripes legismertebb(?) nótája, és mivel ez egy TASCKÓ gizdaságos poszt, ők is jönnek.
726 0 0 Zene Izé
Deep Purple - Lazy

Egy kis pszihadélia, Deep Purple 72-ből, a Machine Head albumról, iszonyat forró szám, mar bene az Acid rendesen ;) A Deep Purple ezzel a nótával felkerült a "Világ 100 legjobb gitárszólója" listára is.
487 1 6 Zene Izé
Lazy: Kössz kotta az elismerést:) Örülök, hogy van aki felkapja a fejét a pszichadelikusra is. Ahogy [...]
Attila: Jók is a régi igazi mesterek. Csak, hogy Purple ne örüljön annyira, a PINK floyd sztem kicsit [...]
Purple: szívesen :DD
Mind a 6 komment
KRS-ONE & Marley Marl - Hip Hop Lives

Nas szerint a hip-hop halott, Krs-One szerint nem!

"Hip-hop is more, then music

Hip is the knowledge

hop is the movement"

Amúgy a klipp tisztelgés a nagyok előtt (akiknek Krs pályatársa volt...).
472 1 1 Zene Izé
etele: most akartam én is beküldeni! KRS nagyon nagy arc, hát még ez a szám. Respect! disy barátunk 1 [...]
Madcon: Beggin

A Beggin' egy cover, amit először 69-ben Frankie Valli és a The Four Sessions vitt a slágerlistákra, majd 2007-ben Pilooski újrakeverte , és kicsit felhúzta az eredeti hangzását, végül 2008ban jöttek a Madconos srácok...
921 1 0 Zene Izé
Antifaces - Rohadó Világ

Naoszt vótál fenn szombaton?
299 1 0 Zene Izé
Salad Day
3513 3 16 Game Izé
handballer9: úristen hogyan kell ezt megcsinálni???segitsetek!!!!!ehhez én túl hülye vok!!
Purple: dedurva :DD ezen nem is gondolkodtam még el :D höhhö most mér tudom :D
csicsilla: mindegy! anon azt is megnézné ahogy egy szamoca falja a màlnàjàt !:s
Mind a 16 komment
Függőleges füvezés :D

És még pár vertkális alkotás.
2711 0 5 Izé
Lako: jah.. :D RGB Gras! :)
tasman: hát ez majd akkor lesz az igazi, ha kék meg piros füvet is tudnak tenyészteni! bár úgy érzem [...]
anon: Nekem még az se megy, hogy csíkosra nyírjam a füvet, nemhogy ez :S :D
Mind a 5 komment
Fegyver szimulátor. Az alany találó :)
5441 0 1 Art Izé
Findzs: hu de korán keltetek egyébként jo ez a cucc kéne otthonra is egy :)
Fegyver szimulátor. Az alany találó :)
5694 2 1 Izé
Findzs: hu de korán keltetek egyébként jo ez a cucc kéne otthonra is egy :)
Eths - Crucifére

Francia banda akik metalcoret játszanak. De hazájukban ezt frenchcorenak hívják mivel francia nyelven tolják a számokat.

Bulimiarexia

Samantha

Detruit Moi

V.I.T.R.I.O.L
542 1 1 Zene Izé
szpet: Erről a mátrix jutott eszembe: "Franciául kéj káromkodni. Mintha selyemmel törölném a segge [...]
Mike Powell és Carl Lewis nagy csatája távolugrás számban 1991-ből. 
1897 0 0 Sport Izé
Metallica - Master Of Puppets

Megpróbáltam keveset linkelni plusszba de a Metallicánál nem nagyon lehet :D

Nothing Else Matters , Motorbreath

Enter Sandman , Creeping Death

Blackened , Battery

Sad But True , Welcome Home (Sanitarium)

Seek And Destroy , One

St.Anger , Fuel
385 1 1 Zene Izé
eNMi: esetleg több Metallica poszt? (hevesen bólogat)
Alexander Ovechkin nem mindennapi gólja.
1378 2 0 Sport Izé
King Diamond - Never Ending Hill

King Diamond nagy hangterjedelmével vívta ki hírnevét, felváltva énekel mély hangon illetve nagyon magasan. Színpadi fellépések alkalmával a védjegyévé vált mikrofonját használja, ami két combcsontból áll és egy fordított keresztet mintáz

Give Me Your Soul

The Family Ghost

In The Fire (Roadrunner United)

Mirror Mirror

The Cellar

Moving On
412 0 2 Zene Izé
Balázs: szivi:)
Ganja Master: ez nekem olyan iron maidenes, csak a vasszűz énekesnek kisebb a hangterjedelme... : D neki sokkal [...]
Renault Espace F1-es prototipus.

3,5  literes V10-es motor, fogyasztása 60liter/100km A pilóta Alain Prost.
1313 0 0 Sport Izé
Gothminister - Angel

Stílusok: Goth, Industrial Metal
Alapítva: Norvégia, 1999

Wish

Gothic Anthem

March Of The Dead
584 1 0 Zene Izé
Behemoth - Conquer All

Lengyelország egyik legismertebb extrém bandája. Kíméletlen black/death metaljuk hazánkban sem ismeretlen.

Küldeném csicsillának:) Linkeltem még párat, hogyha megjön a kedved a headbangeléshez, akkor legyen mire;)

Slaves Shall Serve

Decade Of Therion

Inner Sanctum

As Above So Below
374 0 1 Zene Izé
meszi: jeeee Behemoth \m/ Kedvencem tőlük a Slaves Shall Serve!
Bungee jumping, egy afrikai törzs falujában. Bátrak az biztos. ;)
1218 0 0 Sport Izé
Warpigs - Monte Carlo

Anno felüdülés volt hallani és látni a Warpigs igencsak színvonalas videóit britni és a többiek között. A csapatnak tudtommal 3 klipje létezik (ők maguk meg már nem), ebből az elsőt az az Antal Nimród rendezte, aki a klipben felhasznált ötletét később emlékezetes és gondolkodtató játékfilmmé is varázsolta.

Hamarosan július 14. Remélem egyértelmű, de kis feladvány: miért fontos ez a dátum Monte Carloban?
383 1 5 Zene Izé
csicsilla: örülünk (szerintem nyugodtan mondhatom ezt Kotta nevében is),hogy sikerült kielégitenünk!XD
Bakeyoo: Micsoda kielégítő válaszok! :) Köszi!
csicsilla: jol tudod... és nagy muri volt , lehet hülyeséget mondok,de az összes Eu tagorszàgbol jönn [...]
Mind a 5 komment
Alphabeat - 10 000 Nights

Nem igazán az én stílusom, de ez a szám nagyon fülbemászó! :)
745 0 0 Zene Izé
Drágám, a kocsik összementek!
3998 0 14 Autó Izé
csirek: jó poszt szöveg ;)
Dawe: szegény kamionossal biztos a kollégai jáccadoztak
papaluige: akkor vadász egyet a t*sz-v*sz-en! :DD
Mind a 14 komment
Drágám, a kocsik összementek!
4012 1 14 Izé
csirek: jó poszt szöveg ;)
Dawe: szegény kamionossal biztos a kollégai jáccadoztak
papaluige: akkor vadász egyet a t*sz-v*sz-en! :DD
Mind a 14 komment
Cseresznyemag-köpő verseny, a következőre tessék gyakorolni!! :D

1323 0 10 Izé
Derill: ekkora szélben tényleg hiteles adolog:D
mekszamnojz: egy nyelőőő....ööö izééé.. egy nyerőő gépet :DD
mcsoma: wow, kétszer ment el a kommentem, de a 2.-ban a messzebbre 2 b-vel van :O
Mind a 10 komment
The Zombies Tattoo Boy

(aki megtalálja rajta az IZÉ logót, 26-án vendégem egy sörre - errtu)
10886 3 42 Izé
Purple: na későn toltam ide a képem :D
bungle: Ez jó, szerintem megér egy külön postot is. ;)
Purple: nagyon durva *.* http://youtu.be/iLpbMqQMelk
Mind a 42 komment
Ulrich Schnauss - Between us and them
233 0 0 Zene Izé
Thomas P Heckmann (Drax Ltd) - Amphetamine

:)

Kellemes emlékek!
546 1 0 Zene Izé
A Google ismét valami nagyot alkotott (szerintem). Böngésző alapú Second Life klón GTalk alapokon, mindösszesen egy fél megás pluginnel.

Itt várom az érdeklődőket :)
4275 1 24 Tech Izé
s.csuli: szerinted??mert kivi vagyok hogy milyen is ez
[conejillo]: ha vírusos, akkor minek akarod, hogy beengedjen? :)
s.csuli: usernameban mit kell irni??nem enged be
Mind a 24 komment
A képen el van rejtve egy madárfészek. ;) Ha nem találod, akkor katt a képre! :D
17507 0 47 Izé
Derill: neokoskodj:D énvagyok a falusi vagy te?
Purple: ezek széncinegék :D
Derill: akkor a kis srágarigók a csőben elordítják magukat hogy INCOMIIIIIIIIIG!
Mind a 47 komment
Egy kreatív megoldás az ősember szexuális szükségeire. :D
15702 8 25 Izé
Lako: Nekem tetszett..:)
pipi8607: Nekem nem tetszett egyáltalán.. :(
mekszamnojz: :DD LOL :D
Mind a 25 komment
Veszprém rally 2008. videó

 

végeredmények
1080 0 1 Sport Izé
papaluige: a magyar rali ob-ról megvan a véleményem! :(
A Kapj el ha tudsz című film zenéje John Williamstől, aki filmzenéi miatt régóta nagy sikernek örvend. Az utóbbi évek egyik legnagyobb (mondhatni legendás) filmje. Kötelező megnézni.


766 0 7 Zene Izé
fadam: néha kicsit vontatott már a film, de nekem egyik kedvencem
Thaddeus: Elolvastam a regényt, amiből készült, és a főszereplő ott egy 190 centis 100 kilós fickó, a [...]
calipunkszabus: tényleg azért inkább Hanks bácsi miatt értelmes ez a film, de nekem 1ik kedvenc filmem
Mind a 7 komment
Balzsay Károly kiütötte argentin ellenefelét az ötödik menetben

Cikk
5958 0 3 Sport Izé
Maccoyi: Hamarosan meg lesz az új fejléc, meg a többi dolog, amit még ki kell javítani. ;) Addig is zen [...]
Srobi: nem tudom, miert:|
Srobi: Ha barmelyik oldalt is megnyitom, a zene.ize fejlece jelenik meg..
Benny Benassi - Let it be


Discogs.com
396 1 5 Zene Izé
Balázs: jó akkor neked köszike:D
Purple: ez én voltam :D
Balázs: értem. de azért te találtál szal kössz:)
Mind a 5 komment
Batmobilok jártak a Silverstone-i pályán :)

 
4133 0 0 Sport Izé
HACRIDE - Zambra (Ojos de Brujo Cover)

Album: Amoeba (2007)

(nem hivatalos klipp)



Kellemes technikás metál, némi dél-amerikai beütéssel. :)
266 1 0 Zene Izé
The Chemical Brothers feat. Richard Ashcroft - The Test
316 1 0 Zene Izé
A Sakál c. film elején halható zene.
1170 1 2 Zene Izé
Balázs: annyira tudtam:D
Bakeyoo: Fish-ha-tó? He? :DDD
Gigi D'Agostino - La Passion
Az egyik legnagyobb DJ szerintem a világon és legalább 5-10 db olyan száma van, ami nagyon nagy sikert aratott Olaszországban és az egész Földön is hallották "páran".

Wikipédia
További számai
445 5 2 Zene Izé
hardslowdj: N.1. italy
Bakeyoo: Bla bla bla rlz!
Régebbi postok...