REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Gigi D'Agostino - La Passion
Az egyik legnagyobb DJ szerintem a világon és legalább 5-10 db olyan száma van, ami nagyon nagy sikert aratott Olaszországban és az egész Földön is hallották "páran".

Wikipédia
További számai
445 5 2 Zene Izé
hardslowdj: N.1. italy
Bakeyoo: Bla bla bla rlz!
Dave Armstrong - Make your move (2003)

Wikipédia
420 1 1 Zene Izé
csicsilla: fuuuuuu :") kőszi http://www.youtube.com/watch?v=SMBzt0I8wx4 ezeket a Pointer sistersnek köszönhe [...]
Suffocation - Abomination Reborn

Amerikai zenekar amely 1990-ben alakult New Yorkban. Ők alkották meg a "brutal death metal" sítlust azzal, hogy a "régi" death metal elemeket keverték a technikás-ritmikus elemekkel.

Surgery Of Impalement

Infecting The Crypts

Pierced From Within

Jesus Wept

Mass Obliteration
331 0 0 Zene Izé
Kotiteollisuus - Minä Olen

Stílusok: Hard Rock, Heavy Metal
Alapítva: Finnország, 1991

Helvetistä Itään

Tämän  Taivaan Alla

Vieraan Sanomaa


Kaihola

Jos Sanon

Routa Ei Lopu
291 0 0 Zene Izé
Norther - Frozen Angel

Stílusok: Death Metal, Power Metal, Speed Metal
Alapítva: Finnország, 1996

Mirror Of Madness

Death Unlimited

We Rock

Nothing

Hollow

Vain

The Cure

Scream

Fuck You
418 0 2 Zene Izé
Cromex: El kell, hogy szomorítsalak, de Alexi nincs benne. Petri Lindroos a frontember, az Ensiferumból, [...]
gnyul: Egyik frontemberük Alexi Laiho aki mint tudjuk a Children Of Bodom együttesben is az egyik legjobb [...]
Alien Remake
4844 5 6 Izé
Lazarus: Van plüss változata ^^ http://www.mentalfloss.com/wp-content/uploads/2007/11/435_alien.jpg
pityaa: Az MIB-s tényleg nagyonállat! :D
varazs: Hogy ràngattàk màr azt a fòrmedvènyt..Fùùj
Mind a 6 komment
Egyszerű szék kicsiknek és nagyoknak. Ha akarod etetőszék, ha akarod hintaló, ha akarod simán csak szék.  És csak 450 Usd.
1330 0 5 Tech Izé
leep: én is:)
anon: Még várok kicsit amíg csökken a dollár :D
winkytct: en megcsinalom 100USD + alapanyag ... kinek kell?
Mind a 5 komment
Adam Freeland egy, mára már klasszikusa:)-Mindkiller
642 1 1 Zene Izé
rezlavor: vonatkozo album a Now and them masik (szamomra) remek darabja a Burn the clock http://youtube.com/wa [...]
Adam Freeland-We Want your soul
Masszív dnb remix, Ed Rush és Opticaltól.
495 1 2 Zene Izé
MStipee: Nagy zene, mellesleg Optical híres a remek mixeiről :)
Purple: jááj ez a pörgés kellett nekem reggel :))
Az izraeli goa-guruk egy legendás opusza: Analog Pussy-Future
380 1 0 Zene Izé
Lehet szemezgetni a néhai, s jelenlegi bankók közt.

Akad pár kivételesen szép, vagy értékes is.
13467 17 19 Izé
7sleeper: szánalmas ;-)
Evo_VII: idézek: "Mivel az infláció miatt a pénzek értékét harmadolták, így a bankban beváltáskor [...]
Kurszan: az 1000 pengösböl ki van takarva valami? Nekem is van 1 zacskó milliárdosig menö pengö.
Mind a 19 komment
Cephalectomy - Into the Woods

Death metal/grind Kanadából, a brutális muzsika híveinek.:)

Honlap

Myspace



Csak erős idegzetűeknek ajánlott:P
285 0 5 Zene Izé
Balázs: király:)
meszi: arra mérget vehetsz:)
Balázs: köszi:)remélem te is küldessz még pár ilyet;)
Mind a 5 komment
Fotelba integrált ionizált levegőt használó távirányítós mosógép. Azt hiszem mindent elmondtam.
820 0 5 Tech Izé
Maccoyi: hopsz, a választ csak most olvasom. Hívhatsz pl. ma bármikor...
rezlavor: Napelemes akkor mar :) Maccoyi fel tudlak most hivni vagy melozol nagyon?
Maccoyi: De szigorúan csak elemes kávéfőző jöhet szóba! :D
Mind a 5 komment
Nem szúr, amikor szúrnak? :D
5990 0 43 Izé
olcsibacsi: Szegény süni hogy kikészül már a végére :( azért én sajnálom....mindig a nőstények a hib [...]
Hullamosó: http://fukung.net/images/6103/1434.jpg nahm azé patkány hardcore se semmi xD
Tádi: :)
Mind a 43 komment
Azért a londoni bringásfutárok sem gyengék... (voltak itt már new yorkiak is)
9175 7 22 Izé
spiritmonger: ha egyszer oldalba kapna téged vagy egy rokonodat egy ilyen állat, akkor is ezt mondanád?
Nem regisztrált: Jaja, majd mikor téged kap el a szívbaj és úgy satuzol hogy majd átlépsz az alvázon, mert eg [...]
Shifty: Na gratulálok! Megint előjött a többségből az a híres magyar mentalitás. Nekik ez a munkáju [...]
Mind a 22 komment
Azoknak, akik nem szeretnek dobozból inni... Itt egy videó róla:

1801 2 39 Izé
mekszamnojz: "ár meglehetne tenni, hogy csak kimegyek a kertbe, és leszedem ami kell" - én ennél tovább el s [...]
Purple: de mivel itt most a dobozos üdítőkről van szó, miért kéne beszélni a buszokról, meg a keny [...]
Mage_ster: Ezt a "találmányt" én is rettentően feleslegesnek tartom. De mindezektől függetlenül a fejlő [...]
Mind a 39 komment
The Rembrandts - I'll Be There For You

A Jóbarátok c. sorozat főcímdala.

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem a világ legjobb sorozata:)
829 3 16 Zene Izé
CRaPtRaSH: és az én posztjaim???? na azok holvannak??? nem küldtem be de küldhettemvolna,ugyhogy ki is rakh [...]
Balázs: hmm király:)köszi:)
Purple: egy csomó postod beraktam későbbre. majd valamikor kiteszem. megvannak.
Mind a 16 komment
Dj Tiesto vs Andain - Beautiful things
497 2 1 Zene Izé
sunrise: navégre! nyamm ...... :)))
Gadjo feat. Alexandra Prince - So Many Times
446 2 0 Zene Izé
AXWELL & SEBASTIAN INGROSSO - Together
387 0 0 Zene Izé
Andrew Lloyd Webber - Phantom Of The Opera Part I, Part II

A filmről

A Musicalről
857 2 0 Zene Izé
1492 - A Paradicsom Meghódítása c. film zenéje

Vangelis - Conquest Of Paradise
1217 2 0 Zene Izé
AC/DC - Let there be rock
A legendás énekessel, Bon Scottal (R.I.P.)


Poén klippel (Angus fejét érdemes figyelni)
388 2 0 Zene Izé
Winds Of Plague - The Impaler

One Body Too Many

Reloaded

Decimate The Weak

Angels Of Debauchery

Origins And Endings

A Cold Day In Hell/Athems Of Apocalypse

Unbreakable

Legions

Pack Of Wolves
333 0 2 Zene Izé
Balázs: szivi:)
lunatic: 1000 hála ezért a postért! Eddig még nem ismertem őket, de nagyon jók :D
William Orbit - Barber-Adagio for strings

A Tiesto csak feldolgozta, ez az eredeti!
515 0 4 Zene Izé
WoLF83: Eredetileg amúgy egy komolyzene ez és a Kronos Quartet az előadója. De az kevésbé jó mint ez [...]
spiritmonger: ez a tiesto srác sokat nem változtatott rajta.....
winkytct: adagio for strings!!!! :X imadom!!!
Mind a 4 komment
ATB - Let You Go
Több info
336 2 2 Zene Izé
csicsilla: én is szerettem ezt a szàmot... egyszer tesom megkérdezte minek a röviditése az ATB erre é [...]
Inferno: A legjobb ATB szám :D kösz a posztot ;)
Bloodshoteye - Lock And Load

Foul Play

Hitlist

Mourning In Silence
319 0 0 Zene Izé
Ursula 1000-Lets go to a disco

Az Ursula 1000 művésznév a legkevésbé sem a Doktor Bubó főnővérét vagy a tengerből kiemelkedő Bond-girlt takarja, hanem egy reménytelenül értelmiségi kinézetű New York-i DJ-t. A polgári nevén Alex Gimenóként törzskönyvezett úriember a kilencvenes évek végén, a hűvös-elegáns-retrós lounge tetőpontján robbant be a keleti parti színtérre, és lett a Thievery Corporation által fémjelzett ESL kiadó egyik kulcsfigurája.

Azóta menetrendszerűen jelentkezik ötletes-szellemes és nagyon táncos lemezeivel, melyeken egészséges arányban keveredik a szving, a mambó, a funk és a diszkó. Ursula 1000 igazi stíluskirály - évek óta tolja New York egyik legfelkapottabb partisorozatát az Aptben. myspace  
383 0 0 Zene Izé
Xenomorph-Killer State. Apokaliptikus halál-goa:)
320 0 1 Zene Izé
Errtu: nem rossz :) nem HoCICo, de azért kellemes
Freq Nasty és Bassnectar közös száma: Viva Tibet
Amúgy ingyenesen letölthető
601 0 3 Zene Izé
focuskoma: Csípem ezt a minimal jelleget :P:P:P:P:P
MStipee: Regisztrálni köll, pls akinek megvan küldje el nekem ide: mstipee@gmail.com téháiksz :)
yoman3d: Na ez igen!!! Tudsz még ilyen kaliberü muzsikát?
A két londoni magyarból, egy japán énekesnőből és egy nepáli-skót dobosból verbuválódott eszement formáció, eszement zenével: Agaskodo Teliverek-Gay Hussar
További infó
409 1 1 Zene Izé
kotta: Háát...:DDD Első gondolatom: aki kimegy és Londonban él egy ideig, az unalmában mind meleg les [...]
Amerie - One Thing
Balázsnak sok szeretettel (iggen tuti csaj van benne) :D amúgy semmi extra zene, kis könnyed laza muzsika, pogózásra alkalmatlan, de portörléshez kiváló... :)
487 0 2 Zene Izé
Balázs: na most hogy meghalgattam xD...........jó nő télleg:D örömmel veszem tudomásul hogy értessz a [...]
Balázs: nagy zene gyerekek xD ezzel kelek, ezzel fekszek :D
Girls Aloud - St. Trinians

Jump

I'll stand by you

I can't speak French

Honlapjuk
835 0 1 Zene Izé
csicsilla: http://www.youtube.com/watch?v=f8A6Vc4LR9s szoval ez a szàm nekem http://www.youtube.com/watc [...]
HIM (His Infernal Majesty) - Killing Loneliness

Join Me In Death

Wings Of A Butterfly

The Sacrament

Kiss Of Dawn

Bleed Well

Killing Loneliness(1st Version)

Vampire Heart
295 3 3 Zene Izé
eerix: Köszönöööm :$
Balázs: hatalmas puszi ezért a pusziért :D:$
eerix: Hatalmas puszi ezért a posztért! I love it!
Aranyos hal :D
17916 2 34 Izé
three.d: Nemrég olvastam, hogy a 19. században a 10 kiló körüli példányok számítottak átlagosnak! T [...]
ladyann: aranyooos:D
Tádi: örülök, hogy örülsz. sajnos nem tudom, hogy milyen gyakran tudok visszajönni, mert a főnökas [...]
Mind a 34 komment
Runic - Liar Flags

Spanyol viking metal banda:)

Last Days Of Aghrapur: Ambush

In The Eye Of The Black Sun
367 0 3 Zene Izé
Ganja Master: vagy mint kettő...: D
Balázs: hát igen:)hiányzik mint egy falat kenyér:D
MStipee: Látom van igény a viking/folk-ra is na majd megörvendeztetlek benneteket pár igen jóféle muzsi [...]
Bob Marley - I shot the sheriff
és itt az Eric Clapton féle változat ami sztem legalább annyira jó de nem annyira reggae-s

Wikipédia
755 1 0 Zene Izé
Gire - Az őzek futása

A 2007-ben megjelent self-titled albumról, ami az első - és sajnos utolsó - nagylemezük volt. Szerintem a makói zenekar anyaga volt a legjobb tavaly a magyar felhozatalból.
Hivatalos oldal

Myspace
387 0 0 Zene Izé
Asszony, ha majd ilyen frankó lesz a tálalás vacsorára, akkor talán megnyomhatod az egyik gombot. :D
3042 1 8 Izé
buddha: apukám, ma nem volt kedvem főzni,hideget eszünk vacsorára..
ceazar: ki a tököm iszik tévézés közbe jeges vizet?:D a tévé kelléke vagy sőr ,vagy kóla . vagy f [...]
Belkar: ja olyan mint a Távkapcs ban :D
Mind a 8 komment
Ha már rövidfilm, itt az egyik kedvencem. A Chris Wedge (Ice Age, Robots) által készített Bunny 1999-ben elnyerte a legjobb animációs rövidfilmnek járó Oscar-díjat.
6857 0 17 Film Izé
stero: hát ez gyönyörű ^^
M.agnus: Na, erre való a digitális technika! Remek, megható kis történet.
Lilu__cica: Tetszik!
Mind a 17 komment
Régebbi postok...