REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Madarat tolláról, kutyát csókjáról... :D

(Nojzi! Ez nem is gusztustalan, hisz ez csak egy ártatlan baráti csók, vagy nem? :D)
4506 2 24 Izé
Vin Dieselke: Na ezért nem szeretek ennyire berúgni, h ne ébredjek fel ilyenekre:D Mondjuk tegnap ittam, de hav [...]
anon: Elég gáz lenne. Még jó hogy velem ilyen nem fordulhat elő :D
Derill: linket megnéztétek?:D
Mind a 24 komment
Automaton

ez meg a második rész
1371 0 7 Game Izé
MVS: Szia! Igen tényleg úgy volt, ahogy Kerlés mondja, tán egy hónapja lehetett... De nekem tetszett [...]
Errtu: Rákerestem én is. Többször is. A Kaland kategóriát végig is néztem, de nem találtam. Más: [...]
Kerlés: Rákerestem az 'automaton' szóra. Ezt az egyet dobja ki. A játékokat is kipróbáltam (első és [...]
Mind a 7 komment
Cannon Fodder - Intro

Remélem van, aki emlékszik erre a régi amigás játékra és a jó kis zenéjére:P

Itt különböző kontrollerekkel adják elő ezt a számot:)
580 0 0 Zene Izé
Azért valamiben ők is jók... Cyril Takayama, amerikai-japán illuzionista. A legjobb Japánban és az egyik legjobb a világon. Tagja a Magic X Live-nak.
9488 8 38 Izé
Findzs: ez a trükje valóban gagyi de a fejlevevőset nem tom hogy csinálja copperfieldel meg ne példál [...]
steve1435: A belinkelt Copperfild-es az már azért jó, azon lehet agyalni!!
steve1435: Maga a video meg van vágva, de a Copperfild gyerek egy sima hasonmással már lelőtte ezt a motoro [...]
Mind a 38 komment
Two and a half men  (Két pasi meg egy kicsi)
1001 2 0 Zene Izé
Bike Mania
5927 5 2 Game Izé
Errtu: http://www.in.com/games/playgame-bike-mania-4-17847.html
Zé: Ennél még az Elasto Mania is jobb volt... Legalábbis annak nem volt ilyen idegesítő zenéje.
Rocket Man
3789 1 8 Game Izé
kislevi: 2perc 31másodperc alatt csináltam meg az egészet.Tök zsír játék. :-)
tomi77: Én ezt fel akartam rakni! XD
Rthlss22: Mire felfedeztem az extrákat mar kijatszottam az egeszet:Pjo game
Mind a 8 komment
XXX2: The Mission
4293 0 0 Game Izé
Sunlounger - White Sand / Armin Van Buuren - Zocalo ( Live )

Ajánlom mindenkinek.

NAGYON NAGY!!!!
805 1 3 Zene Izé
roland66: aham..hát nálam nem volt az a /húú baszdmeg de kurva jó egész nap ezt hallgatom/ élmény XD d [...]
gundul: Eller Van Buuren gitározik a "bratyesz" mellet :D
Muttley: Ez Trance ... de amugy meg Armin a NR.1 :D
lvl70 Elite Tauren Chieftain - I am murloc

(hamarosan lvl80 ETC lesz a "zenekar" neve)

/*azt hittem, hogy ez nem illik erre az oldalra, de Samwell után...*/

honlapjuk: WoWWiki

másik két számuk: Storm, Earth and Fire (aka Power of the Horde); Rogues do it from behind
451 2 9 Zene Izé
Szmiri: és még mondják hogy a blizzard nem horda párti.. :P
Frankie: Na mostmár mindent összeszedek, és csak úgy küldöm el: A tagok: Samuro (Samwise Didier) - Lea [...]
Frankie: bocs, nem floodolni akarok, csak elírtam: Júni 29. óta sry
Mind a 9 komment
PPK - Resurrection
Azért itt még volt valami elképzelés...

Régi, kopott de JÓ!
421 0 0 Zene Izé
c presents Mike Brings - Acid Folk 2000
 

Sziasztok!

Ez az első beküldésem... remélhetőleg sokaknak ismerősek a dallamok.

Jó szórakozást!
752 0 0 Zene Izé
Ismert énekesek tőlük távol álló kategóriában alakítanak. :)
395 1 1 Zene Izé
koocos: Nah ez durva :D
Stop. Olyan világban élünk, ahol a tévében látott filmes műfajok között könnyen eligazodunk. Az akció az akció, a doksi meg doksi. Mathijs Geijkes filmje éppen ezt kuszálja össze. Remekül.
5977 0 12 Film Izé
Vin Dieselke: Hát öhhhm lehet én nem értek, az ilyen rövidfilmekhez, de szerintem ez egyáltalán nem jó. Ne [...]
makkos: Azért megnéztem volna, hogy veszik fel monnyuk ezt a kisfilmet. Meg azt is, akik azt felveszik aho [...]
Dawe: pont ez a lényeg benne
Mind a 12 komment
Stop. Olyan világban élünk, ahol a tévében látott filmes műfajok között könnyen eligazodunk. Az akció az akció, a doksi meg doksi. Mathijs Geijkes filmje éppen ezt kuszálja össze. Remekül.
6139 2 12 Izé
Vin Dieselke: Hát öhhhm lehet én nem értek, az ilyen rövidfilmekhez, de szerintem ez egyáltalán nem jó. Ne [...]
makkos: Azért megnéztem volna, hogy veszik fel monnyuk ezt a kisfilmet. Meg azt is, akik azt felveszik aho [...]
Dawe: pont ez a lényeg benne
Mind a 12 komment
Befutottak az első konkrét információk a Budapesten fejlesztett Crysis Warheadről, amit egy nagyon rövid tízer videóval kiegészítve tálalunk.
1120 0 1 Tech Izé
rivaul: Ez most meglepett :O Úgy tudtam a crytec kijelentette hogy nem csinál több csúcs gamet mert a cr [...]
A Blizzard kinyírja az NVIDIA-t??
1171 0 0 Tech Izé
Aki azt hitte, hogy a Diablo 3 leleplezése után a Blizzardnál megállt az élet, az tévedett! Rob Pardo bejelentette, hogy van egy negyedik fejlesztőcsapat is, akik egy next-gen MMO-n dolgoznak, melynek semmi köze a WoW-hoz vagy a Diablohoz. Esetleg StarCraft MMO vagy Lost Vikings? Vagy ne adj isten egy új univerzum?
636 0 0 Tech Izé
Egy igen hangulatos videómontázs került elő, amelyen az eddig Diablo részek kerülnek röviden bemutatásra.
898 1 0 Tech Izé
A Kotaku úgy fest megint belenyúlt a tutiba, ugyanis a blog állítása szerint készülőben van egy új kezelőfelülettel rendelkező X360 Dashboard, mely a jelenlegi állás szerint teljesen 3D-s lenne. Életre kell a Különvélemény című film egyik jelenete?
755 0 0 Tech Izé
Lalalalalalalalalalala ;)
Na ki meddig bírja? :D Küldd el te is ismerőseidnek ezt az aranyos kedves oldalt ;)
(Én most tartok 7:50-nél nem tudom meddig bírom még)
9371 9 115 Izé
Derill: nem lehet megunni:D csak eszem bejutott h anno menyit röhögtünk rajta
izébigyó: És pont most untad meg? :D
Derill: de szerettem anno ezt a posztot :)
Mind a 115 komment
Dustin Nooner az átlagtól némileg eltérő módon rollerezik! :D
5242 1 7 Izé
enti: tényleg jóóó! őt nem ismertem eddig;)
JOkeRpappa: tényleg jobb ez a Terry Price-os videó. pár hónapja én is akartam venni egy rollert, mert ha mo [...]
Skullman: Azthittem a roller felső korhatára 8 év. Mert max ennyi idős kis csitriket látok rolleren.
Mind a 7 komment
a Die Hard: With A Vengeance(Az Élet Mindig Drága(hát még a benzin)) zenéje

Die Hard - Ants Go Marching

A Film (wiki)

az Isteni Bruce

When Johnny comes marching home

Die Hard: With a Vengeance - ACTUAL Marching Song - Version2

Die Hard: With a Vengeance - ACTUAL Marching Song

Na szóval ezek nagyjából ugyanazok, de mégse, ezt abból is kilehet találni, hogy külön linkeltem mindet:)
895 2 2 Zene Izé
MStipee: "az Isteni Bruce" aszittem vmi aktfotósorozat lesz a link alatt ilyen linkkel xDD
ZeroO.: még mindig a posztszövegen szakadok:DD
Joseph Haydn - Deutschland Über Alles (Németország himnusza)

u.i: Csak együttérzésből, mert az Eb döntőn be....ták:D

Szöveg és tudnivalók, magyarul Wiki

Joseph Haydn
2614 1 3 Zene Izé
Laci: vakami baj van a winfossal... A jó link (csak remélem): http://www.youtube.com/watch?v=IrJ_zfENj_c [...]
Balázs: a link az über alles-t hozza be és igen a spanyolok nagy istenek voltak most:D
Laci: A másik (volt) Németország himnusza szebb volt (Auf erstanden aus ruinen... - ha jól értem, "Fe [...]
Erkel Ferenc - Bánk Bán

Kiss B. Attila - Hazám, Hazám (Szeged 2007)

u.i: Volt szerencsém élőben látni:)
823 1 0 Zene Izé
Presser Gábor - Nagy utazás (alternatív videó)
652 4 0 Zene Izé
Potion Panic

várvédős, bár a vár jelen esetben egy fal :)
4751 3 23 Game Izé
Errtu: Második rész: http://www.ninjakiwi.com/Games/Action/Play/Potion-Panic-2.html
szabi3210: jó a játék eleinte könnyűnek látszik de a vége felé elég nehéz.
Zé: Ez is megvolt... Külön dicséret azért az ötletért, hogy a lények máshogyan halnak meg a kül [...]
Mind a 23 komment
Adam Beyer & Jesper Dahlback - As If Dubs
589 0 0 Zene Izé
Bauchklang - Rhythm of Time

Ők egy 5 tagból álló beatbox csapat, de csak az egyik tag énekel a többiek egyenként egy-egy hangszert "'képviselnek".

Hozzáteszem elég jól.

Wikipedia


Honlap
445 0 1 Zene Izé
MStipee: Jííííí ez rohadtjó!
Fárasztó a kutyaélet. :D

(valahogy erről a kutyusról az ENIT másnapja jutott eszembe. :P)
6101 2 14 Izé
bungle: Álmos kutya álmos: www.youtube.com/watch?v=aOg_7ppp2fk
Tomcsisz: Jujjj, ejesze mesz.. na aztan. En tancoltam 3 evig a napsugarban (Maros egyuttes kis pot tanccsoport [...]
Chamy: Hát ja. Néztem én is, hogy az idei tényleg nem egy nagy durranás. :( Tavaly és tavaly előtt s [...]
Mind a 14 komment


Halor - Horsepower

Angolul éneklő magyar metál banda

www.halormetal.hu
332 0 0 Zene Izé
One Shot One Kill
5499 1 6 Game Izé
peanut: hmm..mindegy, meglett (középtájt)
peanut: a hajósnál azóta se jutok tovább...ok, hogy hajótest víz alatt irésze, de elvielg már végig [...]
danika011: köszönöm!:)
Mind a 6 komment
Gregory Colbert "Ashes and Snow" című kiállításának képei az állatok és emberek harmóniájáról. Lenyűgöző képsorozat.
3892 0 5 Art Izé
bob: ezjo
Kislánylilamasnival: Gyönyörűek
Gringo: Nekem meg van ennek a film változata. Szép.
Mind a 5 komment
Gregory Colbert "Ashes and Snow" című kiállításának képei az állatok és emberek harmóniájáról. Lenyűgöző képsorozat.
4284 6 5 Izé
bob: ezjo
Kislánylilamasnival: Gyönyörűek
Gringo: Nekem meg van ennek a film változata. Szép.
Mind a 5 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a durián, ez a sokak által visszataszítónak tartott, ám nagyon ízletes gyümölcs. Olyan a szaga mint a rohadt sajtnak, annyira büdös, hogy a repterekről is kitiltják.

1936 1 25 Izé
BlackHawk: a licsit nagyonszeretem.:D aznagyon finom.
Re-Peet: elég, ha fordítasz :)
MStipee: Jííí, egész sokan kommenteltek, na akkor majd küldök még ilyen gyümölcsizét ;) Postszegén [...]
Mind a 25 komment
Althea & Donna - Upton Top Ranking
Ezek a csajok '77-ben olyan előadókat előztek meg a BBC rádiós listáján, mint Neil Young, a Sex Pistols vagy a The Clash... Rettentő jó reggae!!!
599 0 0 Zene Izé
Karton bicaj
3023 0 6 Autó Izé
mekszamnojz: az elso kerek miert nem papirbol van mint a hatso? es hol a pedal? :D amugy szep a fű. :D
Domingo: Milyen jókiállású-széparcú tulaj!
Öcsi: átmész egy pocsolyán és egyből flexibilis lesz a vázad xD
Mind a 6 komment
Karton bicaj
3011 1 6 Izé
mekszamnojz: az elso kerek miert nem papirbol van mint a hatso? es hol a pedal? :D amugy szep a fű. :D
Domingo: Milyen jókiállású-széparcú tulaj!
Öcsi: átmész egy pocsolyán és egyből flexibilis lesz a vázad xD
Mind a 6 komment
Az AirGuitar után itt az AirPiano. :)
1554 1 15 Tech Izé
Maccoyi: Azt hiszem az ajándékot nem én ígértem... ;)
CRaPtRaSH: nemiskaptam ajándékot,szal temeg átvertél:( :DD amúgy a használati utasítást mindenképp vis [...]
Maccoyi: :DDD
Mind a 15 komment
Tetris a számológépen? Állítólag a legtöbb Canon típusú gépen működik... ;)
10808 9 39 Izé
Zserigta: Bocs, hogy már 3.-jár írok, de hát ez van. Tessék 2 kép arról a számológépről amin megy a [...]
Zserigta: Ja, az előbb általam említett faxa számológépen így néz ki pl: egy DOOM. :D http://www.youtu [...]
Zserigta: Amúgy vannak faxa számológépek, amikre számítógépen keresztül különböző szoftverek és [...]
Mind a 39 komment
Régebbi postok...