REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Territory War

(hehe - r2)
3433 1 5 Game Izé
Rthlss22: maxon a hangfal ijen kurva szarfosgeciidiota zene fogad:@
Máln@: fölül pedig izé lenne,csak nem lehetett ékezetet mi?:)))
NFS-fan: balra pedig Bungle neve található :P
Mind a 5 komment
Na a szegény rohamosztagosok sem úszták meg, amikor a nyóckerben jártak.

[remek szöveg csudijó címkékkel,csak így tovább! - Crap ]
766 2 6 Tech Izé
CRaPtRaSH: nempara :D sztem mára megkaptad az egész heti adagod,úgyhogy a héten téged nem cseszegetlek ;P
csirek: jajjbocs :D
CRaPtRaSH: nem kérlek,én ilyen bunkó vagyok... aki kibírja azzal kedves is vagyok egy idő után,de azt ki [...]
Mind a 6 komment
Lamb Of God - Black Label

A zenekar 1990-ben alakult Mark Morton, Chris Adler és John Campbell által, még BURN THE PRIEST néven. Morton szerzett még egy arcot a megüresedett helyre Abe Spera személyében, így a kvartet már elkezdhetett próbálni. Majd bevették a másik Adler tesót is, így a buli családban marad...

Jelenlegi tagok:

Randy Blythe - ének
John Campbell - basszusgitár
Mark Morton - gitár
Chris Adler - dobok
Will Adler - gitár
349 0 11 Zene Izé
Ganja Master: ...??....jóvan akkor...
Balázs: csak sörözni amúgy meg ex-osztálytársam
Ganja Master: nem bazz, barátok vagyunk...(majdnem, de mégsem ugyanaz...XD)
Mind a 11 komment
Chimaira - Six


Az ohio-i Chimaira (ejtsd: kiméra) a bizonyíték a halál utáni életre.

Hiába volt egy hihetetlenül ütős anyag, hónapokkal a self-titled kiadása után úgy látszott, a Chimaira a végét járja. A tagok egymást anyázták, a kilépésükkel fenyegetőztek, problémák adódtak az akkori kiadójukkal.

2007-ben, a Resurrection más volt. "Újra egy banda vagyunk, nem egy egy-személyes-show. Rob vitte szinte az egész előző lemezt, ami jó volt. De most mindenki részt vesz a számok megírásában. A lemez olyan, mint egy hullámvasút. Összekevertük az előző két lemezünket és telepumpáltuk szteroidokkal."
348 0 0 Zene Izé
Pimp My Golf Cart ;)
3337 0 5 Autó Izé
consiglieri: hát én mindet imádom! nekem nagyon bejönnek ezek, köszi a post-ot! viszont ha már beleül vala [...]
mekszamnojz: a bal also meg egy lego darab szerintem :DD
papaluige: postkép jobb alsó! szerintem az egy hot rod! szerintem!
Mind a 5 komment
Pimp My Golf Cart ;)
3407 0 5 Izé
consiglieri: hát én mindet imádom! nekem nagyon bejönnek ezek, köszi a post-ot! viszont ha már beleül vala [...]
mekszamnojz: a bal also meg egy lego darab szerintem :DD
papaluige: postkép jobb alsó! szerintem az egy hot rod! szerintem!
Mind a 5 komment
HMCS: "Na adjátok ide azt a lángoló piát, majd én benyomom..." ;)

(Maccoyi szövege hozzá msn-en: Azt szokták mondani: Ne igyál előre a medve bőrére! De a sajátodra se... ;))
12805 2 24 Izé
calipunkszabus: a hülyékből sosem elég!!!! Pn'R!!!
ensium: Ittál már abszintot? Nem mondtam, hogy ez az, de az abszintivás ceremóniájának nézz utána :D [...]
ensium: Mert balfasz. Az égő dolgokat ugyebár úgy kel elloltani, hogy rábaszol egyet mint a légyre ;) [...]
Mind a 24 komment
Avenged Sevenfold - Beast And The Harlot

Amerikai metalcore banda. Pályatársaiktól eltérően a műfajt nem a death metal felől közelítik meg, hanem inkább a klasszikus Bay Area thrash és a power metal riffjeit hasznosítják újra. Mind lemezen, mind élőben remek teljesítményt nyújtanak.

Tagok:

M. Shadows - ének
Zacky Vengeance - gitár
Synyster Gates - gitár
The Reverend - dobok
Johny Christ - basszusgitár
388 1 12 Zene Izé
Ganja Master: nem, mer tudják hogy a spanom....szal itt respect van pöcskös...: D
Balázs: nem verik meg a cigányok csáton?XD::
Ganja Master: együtt sörözünk meg pókerezünk 7végén te PÖCS : D
Mind a 12 komment
Trivium - The Crusade

Klipp ugyan nincs hozzá, sőt instrumental szám, de aki szereti a gitártémákat annak kötelező! :)
292 1 0 Zene Izé
Apocalyptica feat. Corey Taylor (Slipknot, Stone Sour) - I'm Not Jesus
424 3 5 Zene Izé
Vándorholló: Én addig szerettem az Apocalypticát amíg csak hárman voltak. Az úgy bejött. Így már kevésbb [...]
Balázs: hát nem is
Ganja Master: annyi erővel a 2 banda wikijét vagy honlapját linkelhetted volna...nem mintha bárki is meg akarn [...]
Mind a 5 komment
Children Of Bodom - Silent Night, Bodom Night

Azt hiszem nem kell bemutatni őket:)
313 1 4 Zene Izé
Balázs: én is csak nehezen:)kedvenc COB számom:)
Ganja Master: el se hiszem h ez még csak most jutott eszedbe Balázsku...
ZeroO.: ahogy mondod!
Mind a 4 komment
 Grindhouse - Main Titles

A Robert Rodriguez és Quentin Tarantino által jegyzett Terrorbolygó és Halálbiztos című filmek főcímdala. Mellesleg a filmeket is ajánlom;)
716 0 1 Zene Izé
xcsokix: Qva jó a filmek meg jó muzsikák!!
Eels - I need some sleep

Ez ismerős lehet valamelyik shrek filmből és ajánlom tőlük még ezt és ezt a számukat.

-honlap-

-wikipedia-
398 0 2 Zene Izé
ZeroO.: tudjuk Crapi:DD
CRaPtRaSH: nekem is egyből a shrek jutott eszembe róla :] végülis csak kb 454346587× láttam :D
Freemasons - Uninvited (Original Alanis Morisette Mix)

Myspace
407 1 1 Zene Izé
Purple: fúúú de utálom ezt a számot :DDD (nemtom miért :( )
James Taylor - Fire And Rain

Emlékezz a titánokra!
461 2 0 Zene Izé
Apollo 440 - Ain't Talking 'Bout Dub
492 1 0 Zene Izé
Az Alma együttes remélem mindenkiben mély nyomokat hagyott. (Kedves gyerekek , ugye mindenki emlékszik a Háztáji nótára?)

Most következzen egy pompás, vidám dal tőlük, és egyben az első videóklip!

(nekem spec. tök jó kedvem lett ettől, hátha bejön másnak is)
561 1 8 Zene Izé
pepeti: Zseniális.
kotta: Jóvan, jóvan.. :DDDD Azóta én is aludtam egyet, ráadásul tegnap a párom se értette h miért [...]
Bakeyoo: "...ezért most látszik egy szarkaláb a szemem alatt!" Eddig bírtam! :S Sorry, kotta! :D
Mind a 8 komment
Paul Nicklen természetfotós kapcsolata egy leopárdfókával (a fotós oldalát is tessék megnézni, nagyon jó képek!)

5865 2 3 Izé
bungle: Mr. T. küldte: http://www.youtube.com/watch?v=Zxa6P73Awcg (olyan jó, hogy mindjárt be is rakom a [...]
Pirce: Ez a kép tisztára Splinter Cell.
mumus: Maci eszi a fokat az allat!!! veres meg az atyauristen is :P
Nalin and Kane - Beachball
366 0 2 Zene Izé
Bakeyoo: 10 pont. pont.
zuckerfrei: jaaaajjjj de nagy kedvenc volt régen de jó újra hallani:D
Audioslave - Shadow on the Sun
Ez nem az eredeti klippje a számnak, talán nincs is, de ezt mindenképpen meg kell hallgatni, mert nagyon jó szám!!!
A banda honlapja
Egy kis történet róluk
381 2 0 Zene Izé
Egy kocka "falfirkái" és egyéb alkotásai... ;)
6775 5 9 Izé
sevenofnine: Korrektek.
Belkar: hehe ezek jók :)
enti: k*rvajóóóóóók!
Mind a 9 komment
Rammstein - Mein Teil (Az vagy, amit megeszel!)

Újabb (2004-ben megjelent) remek dal és klip... nem csoda, hogy még Grammy-díjra is jelölték!

Infók a kislemezről
417 2 3 Zene Izé
kolompír: Hűha! Jelenleg sültkrumpli vagyok? :D
Ganja Master: ohh jaaa : D egyik kedvenc számunk egyik kedvenc együttesünktől : D (amúgy egy kis német lecke [...]
Errtu: :D
Gyakori kérdések és válaszok: amit máshol nem mertél... azt itt felteheted!

Hiánypótló oldal, egyszerre hasznos, humoros, tanulságos és elgondolkodtató...
16954 25 44 Izé
bungle: nortx küldte: URL: http://megkerdezem.hu Szöveg: "Egy oldal ahol gyakorlatilag bármit megkérdezh [...]
GordonPym: Próbáld először csak addig feldugni magadnak, hogy a flexibilis cső még kint maradjon. Nos ut [...]
Purple: calleho: ma irodalom órán pont Antigonét vettük calleho: és tanár elkezdte mesélni a sztorit [...]
Mind a 44 komment
Szexi csajok és gyors autók
29191 5 13 Izé
M.Andreas: A Camarot kérem szépen. :)
bigyminyő: Vagy csajok,vagy autók...... A kettő együtt zavaró nekem,vagyis egy tök jó kocsi mellé nem ke [...]
kamubekLaca: Szép kocsik!:D
Mind a 13 komment
Say fire truck! :)
4851 4 5 Izé
gvereb1: say fuck truck
calipunkszabus: oltári!...
Speedy: Egy idő után úgy is rájön hogy a kettő nem ugyanaz!!!:D:D
Mind a 5 komment
Top 10 hi-tech dohányzóasztal
1545 0 5 Tech Izé
CRaPtRaSH: nah,holvannak a dohányzóasztalaim? :D
Lako: ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉsssssss pontosan 20.. :DDDDDDDD
CRaPtRaSH: mit sütsz kis szűcs? sós húst sütsz kis szűcs? mit sütsz kis szűcs? sós húst sütsz kis sz [...]
Mind a 5 komment
A jó csatár akár háturól is támad, ha kell. :D
12596 6 11 Izé
X2x: Ennek az esetnek a sazabályossága megkérdőjelezhetetlen! Egyszer Puskás olyan gólt rúgott,hog [...]
dNS: Szerintem meg biztos hogy megadnák az ég világon semmi szabálytalan nincs benne (legalább is am [...]
dNS: Az első az tuti nem volt szabálytalan a második viszont igen!
Mind a 11 komment
Popsik mozgásban :)
49924 11 57 Izé
AVIREX: 5.,9.,utolsó rlz :]]
Balázs: némelyik nagyon rossz:D 2000:D
Belkar: szerintem ez csak a beetetés hogy ezt higgyük amit mondtál aztán majd pár nap múlva jön a tot [...]
Mind a 57 komment
Cops and Robbers
1547 0 11 Game Izé
MMIKI: 6714
mapy: fiuk elalt mindenem max 5590 :(
kiflee: 8344 minusz 1 billentyűzet XD
Mind a 11 komment
Egy két dimenziós játék ahol egy fanta üvegre ültetett vámpírt vagy nem tudom mit kell minnél meszebbre jutattni. Amikor a levegőben van és van drinksed nyomd hosszan az egér gombot és akkor gyorsítani fog. Ha akkor nyomod amikor zuhan akkor egy kis esernyőt tart amivel probál egyenesben maradni.Jó játékot :)
2554 2 38 Game Izé
Raistlin: izééé,ez a másik:D http://kepfeltoltes.hu/view/080722/rekord3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Raistlin: no:D http://kepfeltoltes.hu/view/080722/rekord2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
adi226: Elsőre 226305 De már nagoyn untam örültem h vége lett:D:D
Mind a 38 komment
A Csík zenekart először népzenei részről ismertem meg. Aztán kiadták a Senki nem ért semmit című lemezt, amelyen Kispál átdolgozásokat játszottak. Érdemes az összes lemezüket meghallgatni annak, aki kicsit is szereti a népzenét.

A zenekar hivatalos honlapja
1302 2 1 Zene Izé
kotta: Picit a hang lemászik a képről, de erről sem ők, sem egyikünk nem tehet. :-) Köszi hogy bekü [...]
Angerfist-The World Will Shiver
846 1 4 Zene Izé
koocos: kedvenc :D
geree: fura,de ők és a Belga,amit meghallgatok a metálon kívül:D
eerix: öröm nézni, ahogy elbánnak azzal a robogóval :D (6)
Mind a 4 komment
IDA - Industrial Digital Arts
7168 0 12 Art Izé
zsebair: imádom az ilyen fiatalos tehetségeket.koomoly .kösz a posztot
papaluige: aa 11! :D
Derill: itt a 10. :D
Mind a 12 komment
IDA - Industrial Digital Arts
7401 6 12 Izé
zsebair: imádom az ilyen fiatalos tehetségeket.koomoly .kösz a posztot
papaluige: aa 11! :D
Derill: itt a 10. :D
Mind a 12 komment
Black Stone Cherry- Hell & High Water

A szájt

Nehezen tudtam választani, melyik videót is küldjem be, úgyhogy legyen még 2 bónusz:

Lonley Train

Blind Man (nem hivatalos)
327 1 0 Zene Izé
Egy kis laza macskabunyó (burkolt napi cicás posztnakvaló :)).
Persze ők sokkal profibbak náluk! :D
4505 1 7 Izé
bungle: Hol, itt? Melyik postban?
sparkey6: Jo, de volt mar ez is!
mumus: szeretem a cicakat >
Mind a 7 komment
Azt hinné az ember, ha megöregszünk, bölcsebbek leszünk... aztán mégse.
11401 2 15 Izé
Revanor: JunKieEQ, ez Ámeriká ami a posztodban van és amúgy is: A kivétel erősíti a szabályt! xD
kuka: Szegény hülye öreg bácsi!
Purple: fály? miért?
Mind a 15 komment
Portal beütésű, airsoft tornádó gránát bemutató. Viharvadász barátunk kedvence lehetne.

5929 1 10 Izé
Lex: hát azért jól jönne egy ilyen :D amúgy én is airsoftozok
jackherer: köszi
kKNd: tessék: http://hu.wikipedia.org/wiki/Airsoft
Mind a 10 komment
Jajj, a kis cukorfalat, milyen aranyooos... rotfl!
5738 2 20 Izé
psypapi: Először fingott is! De megnyugtatok mindenkit, hogy minden gyerek ezt csinálja! Két féle szül [...]
armedarmy: háát ez kész... és utána alszik tovább XD
Drawen: Ettől a fősulis éveim kezdenek el derengeni a fejemben.. hja.. Régi szép idők:D
Mind a 20 komment
Alice In Chains - Man In The Box
470 1 2 Zene Izé
weedjay: http://www.youtube.com/watch?v=8yb4e4qc22k
Chino: Nagyon nagy zeneeeeeee. AIC forevá. Ha láthattam volna élőben az unplugged koncertet, jáj de j [...]
Régebbi postok...