REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Tünde meghozta életének egyik legroszabb, legkínosabb döntését...csakis a mi örömünkre...Broadway? LOL!
10652 0 18 Izé
brigi_cica: na hagyuk az amerikaiakat olyan butàk mint a föld
Kabóca: Nem azzal van a baj, hogy nem egy nagy tehetség a csaj, hanem inkább ez a buta amerikai sznob tár [...]
...graffreak...: yooo, itt nem a hang a legnagyobb para, hanem a kiejtés vazze...hangra talán még nemlenne gond, d [...]
Mind a 18 komment
Itt van az egészségesebb, csak nikotint tartalmazó elektromos cigaretta!
3172 0 12 Izé
Su: elsimerem nem olvastam frissiben utána, csak egy régebbi olvasmányomra alapoztam, amiben a mérge [...]
tian: Köszönjük a részletes tájékoztatást...:))
Gerzy87: A dohányzással bekerülő, függőséget is okozó első számú méreg, a nikotin. Halálos dózi [...]
Mind a 12 komment
Nem igazi gémizé, csak egy trailer, de érdemes megsasolni.
11998 2 13 Game Izé
koocos: Nagyon nagy játék, és nem csak a trainer-ben vannak ilyen dolgok. Egy pályát úgy végigjátszo [...]
sai: nem tom.. :P maga ugy a játék nem fogott meg.. csak ki élem a száguldozós hajlamaimat :P
Su: érdekelne azért, hogy mi abban a jó. magyarázd el kérlek.
Mind a 13 komment
Nem igazi gémizé, csak egy trailer, de érdemes megsasolni.
10982 1 13 Izé
koocos: Nagyon nagy játék, és nem csak a trainer-ben vannak ilyen dolgok. Egy pályát úgy végigjátszo [...]
sai: nem tom.. :P maga ugy a játék nem fogott meg.. csak ki élem a száguldozós hajlamaimat :P
Su: érdekelne azért, hogy mi abban a jó. magyarázd el kérlek.
Mind a 13 komment
Gondolom már csak ez hiányzott a macskáknak is...
2134 0 1 Izé
attti: megáll az eszem mik vannak már!
A japán Thriller. Gyenge idegzetűek csak óvatosan (fél szemmel), mert nagyon durva! :)) Én szóltam... ;)
7637 0 5 Izé
Geri: Jóvan na tuggya f.sz milyen számcímei vannak annak a gyökérnek.
Connektor: Geri bazzzz OLVASS! :D a címe a clipnek a japán Thriller....akkor mi lehet valyon az eredeti??? : [...]
Geri: Zsír de melyik dzsekó szám megy alatta?Először azt hittem vmi kő progressive,egész jó!
Mind a 5 komment
A Super Bowl alatt vetített összes reklám egy helyen (csak megjegyzem, félmilliárd Ft-ba került egy-egy félperces spot).
A Bud Light már megint iszonyat jó reklámokkal jött, évről évre a kedvenceim...

Reméljük, a miamiak betartották a hatóság kérését, és nem rohantak a WC-re a szünetben. :D
5880 2 3 Izé
Balázs: nekem a scratch(vagy hogy kell leírni) születése a kedvencem de linkem nincs............
Luflee: Ez a kedvencem http://www.youtube.com/watch?v=wV0B3maUK0E :D
Su: jó a cikk is. hiába, EZ amerika:)
Hogyan nyissunk ki egy kocsit egy teniszlabdával (ha valaki még nem ismerné ezt a trükköt... persze gondolom csak régebbi kocsikkal működik).
14623 2 9 Izé
Su: hát ha ezt is megmutatta volna, akkor tuti ugrásszerűen megnőtt volna a klientúrája:)
Su: így igaz, a legjobb, ha közben a fejedet be is dugod az autóban, miközben próbálkozol:)
Baci: Ezt az én Trabantommal nem lehet megcsinálni... Az meg már túl régi?
Mind a 9 komment
Fogjunk kígyót! De csak a bátrak, vagy őrültek.
10225 0 11 Izé
Luflee: Tegnap voltam bulizni, így ma már nem fér bele :)
Balázs: kint hideg van :))
bungle: Megtévesztő az a szám, ui. - mivel egyelőre nem kell regisztrálni a postoláshoz -, különböz [...]
Mind a 11 komment
Amikor a kígyó viagrát nyel.. ja nem, csak megfagyott! :D
4450 0 0 Izé
Csak úgy szórja a pénzt! :)
Egy német rádióállomás játéka így hangzott: "Mit tennél meg 100 ezer euróért?" Volt olyan nő, aki kihúzatta volna mindegyik fogát... A játékot Marco Hilgert nyerte, aki a nyereményből - ígéretéhez híven - 75 ezer eurót szészórt a tömegbe...

Te mit tennél meg 100 ezer euróért? :)
3054 0 11 Izé
Purple: :DDD Én is. De csak annyiért. (És nem én fizetném nyelviskolának :D)
cila: Százererért még németül is megtanulnék. Kézzel-lábbal. Mit hände und füse.
bungle: Romániába korábban érkezett a Mikulás: http://index.hu/kulfold/2013/04/26/800_ezer_forintnyi_le [...]
Mind a 11 komment
Átverte az országot Norbi - csak ígéret volt a fogyás!
7258 0 28 Izé
izébigyó: Több millióra büntették Norbit az update miatt http://www.mfor.hu/cikkek/Tobb_milliora_buntettek [...]
Gouranga: Hello! Lehet védeni és támadni is..tény, h fogynak tőle...csak könyörgöm nézd már meg h m [...]
Luflee: Kikérem magamnak a "jólvan fiúk " megszólítást. .. egyébként van egy kedves ismerősöm neke [...]
Mind a 28 komment
Csak egy gombnyomás és máris tiszta a cicuska... :)))
(már látom előre az "állatvédők" kommentjeit, megjegyzem nekem 3 macskám van és imádom őket, nem is fürdetem... de azért jót röhögtem ezen az idióta találmányon).
8708 3 24 Izé
Su: viszont a gazdi tetszeleghet a megmentő szerepében mikor kiveszi onnan. egyébként nem normális [...]
Su: mondott itt olyant valaki, hogy ez hosszúszőrű? hülyegyerek
Mr. Cellophane: Aki ezt kitalálta annak kéne a f*szát satubafogni és adni neki kalapáccsal!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mind a 24 komment
Na itt kezdődik a sörhas... ;)
(a lányok úgyis mindig panaszkodnak, hogy csak Bébz rovat van, na most itt egy szexi pasi is :))
7634 1 9 Izé
Su: nem fogyaszt. ugyanis utána rögtön pótolnod kell az energiát, ha folytatni akarod. a schnell pa [...]
Mage_ster: Mondd Szexeltél Te már valaha egy igazit? Amikor csorog a hátadon a veríték? Na ha az nem fogya [...]
mtzolee: legenda??? kung-fu szex-es videóra emléxel?:DDDDDD ami még nagyon fogyaszt az a PC-játékok+fana [...]
Mind a 9 komment
Park my Car

Parkolós okosság - nem csak nőknek.
33334 2 12 Game Izé
nevano: nekem be sem hozza a jatekot de nem tudom mért! valaki segítsen!
mtzolee: ez szarabb mint gondoltam!! megcsináltam 83%-ra! ugyanis nem nézi,h felmész-e a járdára! az uto [...]
Su: az a legjobb mikor úgy beszorul, hogy se előre, se hátra. nagyon gyenge.
Mind a 12 komment
Parkolós okosság - nem csak nőknek.
33293 11 12 Izé
nevano: nekem be sem hozza a jatekot de nem tudom mért! valaki segítsen!
mtzolee: ez szarabb mint gondoltam!! megcsináltam 83%-ra! ugyanis nem nézi,h felmész-e a járdára! az uto [...]
Su: az a legjobb mikor úgy beszorul, hogy se előre, se hátra. nagyon gyenge.
Mind a 12 komment
Kiszel Tüncike új dala, Jáksó és Anettka közreműködésével... Csak erős idegezetűeknek ajánlott! :)
23245 2 40 Izé
bungle: Valahol ez egy külön post, nekünk szerintem elég lesz ide a kommentekbe ez a Tüncikés riport: [...]
bandee1219: Gondolod te. Szerinted nem nézi senki a Fássy mulatót, meg az ilyeneket? Annyi az igénytelen emb [...]
Lilu__cica: Halálosan szar! Tényleg visszafejlődtem!
Mind a 40 komment
Nindzsázás is csak divatosan...
2077 0 0 Izé
Csillár tollakból? Ja, és csak 1000 dolcsi? :) (van rajta egy kis haszon, nem?)
2030 0 0 Izé
Nem is drága, lehet megveszem... csak miért lóg ki a hátuljából két gyárkémény? :D
4358 0 11 Autó Izé
zizi: Crazy Jet-Powered Vehicles: http://aardvark.co.nz/pjet/turbinenuts.shtml
nugiboy: Van egy amcsi showman, Jay Leno. Köztudottan nagy motor őrült a csóka, mondjuk van is miből.. N [...]
janóóóó: A hozzászólás törölve.
Mind a 11 komment
Nem is drága, lehet megveszem... csak miért lóg ki a hátuljából két gyárkémény? :D
4369 0 11 Izé
zizi: Crazy Jet-Powered Vehicles: http://aardvark.co.nz/pjet/turbinenuts.shtml
nugiboy: Van egy amcsi showman, Jay Leno. Köztudottan nagy motor őrült a csóka, mondjuk van is miből.. N [...]
janóóóó: A hozzászólás törölve.
Mind a 11 komment
A film, ami 2 millió dollárba került és csak 30 dollárt hozott eddig (csak 1 moziban játszották 1 hétig).
Igaz, már a címe is rettenet: Zyzzyx Road :)

Itt a trailer is.
4482 0 7 Film Izé
mtzolee: ez a trailer alapján olyan szar,h muszáj ráfogni,h művészfilm, mert életben nem nézi meg senk [...]
1 guy: sztem a csaj nemrossz benne :))
nyehőce: Ez így van. Negatív cult film. A dvd tarolni fog, még sztem a 2 milcsit is behozza.
Mind a 7 komment
A film, ami 2 millió dollárba került és csak 30 dollárt hozott eddig (csak 1 moziban játszották 1 hétig).
Igaz, már a címe is rettenet: Zyzzyx Road :)

Itt a trailer is.
4033 1 7 Izé
mtzolee: ez a trailer alapján olyan szar,h muszáj ráfogni,h művészfilm, mert életben nem nézi meg senk [...]
1 guy: sztem a csaj nemrossz benne :))
nyehőce: Ez így van. Negatív cult film. A dvd tarolni fog, még sztem a 2 milcsit is behozza.
Mind a 7 komment
Pálcikaember harcok...
Ölj mindenkit, akit csak bírsz 8)
29051 4 6 Game Izé
csirek: xiao xiao egyik legjobb
xXxÁdámxXx: Pálcika emberek mindenek felett :D
dilidoki12: jah bocs
Mind a 6 komment
Pálcikaember harcok...
Ölj mindenkit, akit csak bírsz 8)
10034 6 4 Izé
dilidoki12: jah bocs
bungle: dilidoki12 küldte (pálcikaemberes ez is, dilidoki ha spemmelsz ki leszel tiltva): http://www.armor [...]
bungle: zippo küldte: Sift Heads 2 http://www.stickpage.com/siftheads2snipergameplay.shtml
Mind a 4 komment
Virtuális kocsmárosnénék. Minden van csak kérni kell. :)
33855 7 16 Izé
Tünnyel: Tünnnnnnnyyyyy el !
cuncimókus: mindenki másnak bejön, csak neked nem. így jártál.
nemgyönbe: nemgyönbe az ódal
Mind a 16 komment
Itt van a gumimaci, a nevem Gámi Gámi,
Én vagyok gumi cumi cili cuci gumimaci,
Ó, engem nyalni lehet, mint a gumi cumit,
Én vagyok nyami nyami cili culi gumimaci,
Ójeehh!
Pá-pá-rá dumi dumi nyam nyam,
Pá-pá-rá dumi dumi nyam nyam,
Pá-pá-rá dumi dumi nyam nyam,
Háromszor csak harap,
Gumi gumi gumi gumi
Gumimaci!
12369 1 47 Izé
umbala79: Mekkora gyökérség! Még egy idiota marhaság, mint a Holly Dolly!!!
jjaannii: le akarom tolteni ki segit nekem???????????
wtf: Annyira már nem csipázom az Irigy Hónaljmirigyet (régebben szerettem), de az új albumukon nagyo [...]
Mind a 47 komment
A fickó - Neeranjan Bhaskar, főállásban fekete mágus - gyerekkora óta minden nap megeszik egy kígyót. Na nem jól átsütve, vagy ilyesmi... csakis élő kígyót. Már több, mint tízezernél tart. Egészségére!
3109 0 11 Izé
Élien: Na igen ! Orsós Pali nem riad vissza semmitől ,nagy csóróságában még a kergyót is bezabálja [...]
Sakál: primitivek. nemhiába robbantgatják egymás a buzik, az se vall normális elmére. Ennyi erővel sz [...]
ReAm1: Csodálatos példa a primitívségre xD
Mind a 11 komment
Üdv! Nyitásnak itt a készülő gémizém: a Puddle (v1.0) alfaverziója. Kezelés: egérrel célozz és lőjj, nyíl billentyűkkel mozogj! Ja, és ne hagyd, hogy megegyenek ... (Tipp: az egyes ellenfél-típusok különbözően viselkednek, érdemes megfigyelni.) Majd felteszem a fejlettebb verzió(ka)t is, ha ti is (meg a sors is) úgy akarja. ;) Némi infó az angol felületről: START gomb: indítja a játékot NEXT gomb: következő szintre lép RETRY gomb: újrajátssza a szintet YOU WIN! képernyő: végigvitted a pályát YOU FAILED. képernyő: megpurcantál Health: életerő Time: pályán eltelt idő Kills: pályán legyilkolt ellenfelek Puddles: pályán levő tócsák száma TOTAL SCORE: eddigi összpontszám (csak teljesített pályák) SUR:5:AL: ennyi időt éltél túl eddig (csak teljesített pályák) ANNIHILATION: ennyi pacát mészároltál le idáig (csak teljesített pályák) FAILS: ennyiszer haltál meg.
4100 0 1 Game Izé
PHS: Nem rossz. Bár kicsit lehetne rajta nehezíteni. Nemtom hány pályán vagyok túl, most aszongya 5 [...]
Üdv! Nyitásnak itt a készülő gémizém: a Puddle (v1.0) alfaverziója. Kezelés: egérrel célozz és lőjj, nyíl billentyűkkel mozogj! Ja, és ne hagyd, hogy megegyenek ... (Tipp: az egyes ellenfél-típusok különbözően viselkednek, érdemes megfigyelni.) Majd felteszem a fejlettebb verzió(ka)t is, ha ti is (meg a sors is) úgy akarja. ;) Némi infó az angol felületről: START gomb: indítja a játékot NEXT gomb: következő szintre lép RETRY gomb: újrajátssza a szintet YOU WIN! képernyő: végigvitted a pályát YOU FAILED. képernyő: megpurcantál Health: életerő Time: pályán eltelt idő Kills: pályán legyilkolt ellenfelek Puddles: pályán levő tócsák száma TOTAL SCORE: eddigi összpontszám (csak teljesített pályák) SUR:5:AL: ennyi időt éltél túl eddig (csak teljesített pályák) ANNIHILATION: ennyi pacát mészároltál le idáig (csak teljesített pályák) FAILS: ennyiszer haltál meg.
4419 1 1 Izé
PHS: Nem rossz. Bár kicsit lehetne rajta nehezíteni. Nemtom hány pályán vagyok túl, most aszongya 5 [...]
Zászlók - az ügyfelek kommentjeivel, változtatásaival...
(igazán csak a reklámszakmában dolgozók értik és értékelik majd ;))
6536 5 2 Izé
Drozsdik Péter: Haha! Ismerős?????
skillberg: nagyon kreatív:D de gáz,mert irakkal 1 "picit" elfogult.....
Egy igazán jó nedű... Sör... Csak férfiaknak!
2854 1 3 Izé
Élien: A fasziké a sör , a nőciké az üveg !
szellike: Aha,mär kezdem vägni a tämät.Ez a habnälküli nedves sör!
sp: Ez igazán jó nevű... ;)
Már csak 42 nap a globális orgazmusig! :)
9260 1 1 Izé
MR Boombastic: Wazze, én nem tudok addig várni!
Semmi gond, a bácsi csak túl sok Alien-t nézett...
3366 0 6 Izé
Ijász!!!: Ideje meg pénze van. Ámbár okosabb dolgokra is költhetné.
Kecskebéka: hmmm...és ezzel járni is tud vagy ahhoz másik ruci kell??
Élien: Aki írja másnak az mondja magának ! he-he-he
Mind a 6 komment
Ő itt Celine. Széééép naaaaagy nyelve van.

Na neki sem kicsi.
Julie  Rage
Legjobb, ahogy ezek az angol lányok nyalakodnak (sajnos csak youtube regisztráltaknak, de az 1 perc!)
14230 1 15 Izé
NoGoodNick: http://www.ize.hu/click.php?id=13885&url=http%3A%2F%2Fwww%2Eyoutube%2Ecom%2Fwatch%3Fv%3DxA8BisDIvcQ
NoGoodNick: YouTube Message: " This video has been removed due to terms of use violation." BTW, I'd LOVE to be [...]
izébigyó: http://video.google.com/videoplay?docid=1038681453125821216
Mind a 15 komment
Gondolom csak keresztény mp3-akat játszik le :)
3190 5 5 Izé
yuing: laza szentségtörés:)
DÖDE: Pár 100 éve ezért máglyán égett volna az eretnek , de a mai világban , már a legszűzebb ap [...]
safetyqueen: A Deicide "Once upon the Cross" című albumától meg egyenesen fejreállna
Mind a 5 komment
Csak hogy éreztessük, mekkorák is vagyunk... ;)
7925 7 4 Izé
babapiskóta: akkor mint szóljanak a marslakók...?
Sün13: totál magamba roskadtam mikor megnéztem.furcsa,hogy ennyire kicsik és jelentéktelenek vagyunk... [...]
Lundgren: komolyság
Mind a 4 komment
Ughhhhh... ez a csákó nagyon ott van!

Rick Miller - Bohemian Rhapsody
8104 1 5 Izé
Mr.T.: Hol látsz te ilyet? Ugyan.. :D 2006-os az összes komment itt. :D
ffaannyy: Azt a betyár mindenit neki...1970-ben írtak ide utóljára? fúúúú nemhittem volna, hogy akkor [...]
baba: Szellike! Az füves süti, nem kokós.. és akkor most vegyük át azt is hogy mit csináltál a kli [...]
Mind a 5 komment
Az Alaska Jewelry Inc. feltalálta a feledékeny férjek jegygyűrűjét. A Remember Ring a miniatűr hőelem révén a testmeleget elektromos energiává alakítja. Csak be kell programozni a beépített órán a házassági évfordulót, amely előtt a gyűrű többször is ötven Celsius-fokra hevül.
3517 3 1 Izé
Fireblade1000: Hát, nem semmi ötlet, de 50 fok helyett felmelegedhetne egyből 250 fokra és az ipsének rendesse [...]
Ilyeneket is csak az őrült japánok tudnak kitalálni...
4771 1 5 Izé
jajh: Igen, panorámafényképező óccsóér. ;)
Ág: A második vmi fényképezőgép akar lenni?
szellike: tävänäzö,täged is szeretlek!A billentyüzet nem magyar! Az umlaut ä = e",e ! na most jobb???
Mind a 5 komment
Régebbi postok...