REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mindegy milyen autó, csak pedálos legyen!
2537 1 16 Izé
zuza: nekünk gokartunk volt , volt egy szeméjes kék , meg egy kétszemélyes piros :D
nkmedve: Nekem is, pont olyan:)
gamma21: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! mindigis ilyet akartam! és aztán nem lett. 8 [...]
Mind a 16 komment
Angel Falls - a legnagyobb legmagasabb (köszi, okostojások, nem kurva mindegy, ha ugyanazt jelenti?), vízesés (979 méter).
5384 5 31 Izé
bandee1219: Volt már. XD Mindegy.
bandee1219: Ördög: http://www.odditycentral.com/pics/taking-a-swim-in-the-devils-pool.html
bigyminyő: Ez valami fantasztikusan gyönyörű!!! Főleg a videón minden irányból szivárvány!!!....Csodá [...]
Mind a 31 komment
Huhg Lauire - Too long Johnny

Ajánlom az oldal többi videóit is, mert elég jók.
Pl.: Mystery, There Ain't But One Way, The Sophisticated Song, I'm in Love with Steffi Graf stb....
1617 3 6 Zene Izé
philpo: még egy ilyet találtam: http://www.youtube.com/watch?v=z4tDP-yMwXI
fül: mintha fiatalabb lenne
ibor90: hát még szép :) 1. ő nem akárki ;) HOUSE RULES!!! 2. én küldtem :D
Mind a 6 komment
Grandmaster Flash & The Furious Five - The Message

Idézet a Wikipédia Hiphop szócikkéből: Ám ahogy az utcán, a diszkókban egyre népszerűbbé vált az új stílus, előbb-utóbb a kiadóknak is lépniük kellett. 1979-ben jelent meg az első rap-lemez, a Sugarhill Gang Rapper's Delight című száma. Az első fecske persze még nem változtatta meg a popzenei világot, de mára a szám abszolút legenda. Csakúgy, mint az 1982-es The Message, a már emlegetett Grandmaster Flash és zenekara, a Furious Five klasszikusa. Ez volt az egyik első olyan kiadott rapszám, ami nem a bulizásról szólt, hanem komoly politikai üzenetet hordozott, a lecsúszottak, a kitaszított feketék nevében.
587 1 0 Zene Izé
Rihanna - Shut up and drive
496 2 5 Zene Izé
csicsilla: jaj de jo hogy szaràsig jàtszàk a ràdiokban meg mindenhol és még itt fent van! [...]
MStipee: hajaj! :D
csirek: nekem annyira nem tetszik ez nő... olyan fura a feje... kicsi az arca, de a homloka meg nagy...
Mind a 5 komment
Nanami Cowdroy Ausztráliában született, japán anyuka és francia/skót apuka gyermekeként. A japán hatás meg is látszik az illusztrációin.
5347 1 19 Art Izé
Errtu: Semmi gond. De így sajnos a festés elmarad :D
Chamy: Bocsi. Teecee gyorsabb volt.
Errtu: Aha.
Mind a 19 komment
Nanami Cowdroy Ausztráliában született, japán anyuka és francia/skót apuka gyermekeként. A japán hatás meg is látszik az illusztrációin.
5264 8 19 Izé
Errtu: Semmi gond. De így sajnos a festés elmarad :D
Chamy: Bocsi. Teecee gyorsabb volt.
Errtu: Aha.
Mind a 19 komment
A sápadttigris hereroppantó technika.... (>.
5559 1 12 Film Izé
Dralisz: "De buzis... hö hö hö hö.."
jozo: nekem az Idiocracy c. filmből az Ohhh, my balls jutott eszembe :-) (x száz évvel késöbb, 0 IQ [...]
alphadog: Nem tűnt fel senkinek az Onion logo az elején? ;) Csak szólok, a múltkori etetőzsákos videó i [...]
Mind a 12 komment
A sápadttigris hereroppantó technika.... (>.
5670 0 12 Izé
Dralisz: "De buzis... hö hö hö hö.."
jozo: nekem az Idiocracy c. filmből az Ohhh, my balls jutott eszembe :-) (x száz évvel késöbb, 0 IQ [...]
alphadog: Nem tűnt fel senkinek az Onion logo az elején? ;) Csak szólok, a múltkori etetőzsákos videó i [...]
Mind a 12 komment
Iraki chopper - ilyeneket építenek maguknak az ámerikái katonák Irakban! :)
2823 0 11 Autó Izé
sahinel: Itthon is történ ilyesmi. katonaságon találkoztam olyanokkal akik itthon talált bombákat hatá [...]
halacska: én inkább sajnálom azt a magyar katonát, aki nemrég halt meg bombahatástalanítás alatt Afgan [...]
Belkar: és még mondja valaki hogy értelmes dolgokat is csinálnak az amcsik irakban...
Mind a 11 komment
Iraki chopper - ilyeneket építenek maguknak az ámerikái katonák Irakban! :)
2946 0 11 Izé
sahinel: Itthon is történ ilyesmi. katonaságon találkoztam olyanokkal akik itthon talált bombákat hatá [...]
halacska: én inkább sajnálom azt a magyar katonát, aki nemrég halt meg bombahatástalanítás alatt Afgan [...]
Belkar: és még mondja valaki hogy értelmes dolgokat is csinálnak az amcsik irakban...
Mind a 11 komment
Drága az áram? Tekerj a turmixért. ;)
2236 0 4 Izé
AVIREX: lacpas :D
Lacpas: mer pont turmix? a radio sokkal jobb lenne :D Igy olyan opcioja lenne a biciglinek h no a zene hange [...]
csirek: dógozzá! :D
Mind a 4 komment
Na így néz ki, amikor a hülyeség fáj! :S
25478 13 88 Izé
Errtu: Most találtam: http://io-soup-assets.s3.amazonaws.com/asset/0223/1574_da20.gif
Lacpas: vagy azt h ejj, de hulye tudtam lenni. Dehat hulyesegeket mindenki csinal...
rubigo: legalább meg van örökítve az ép, egészséges, teljes értékű lábának utolsó percei. viss [...]
Mind a 88 komment
A Mitsoura zenekar alapítója és névadója Miczura Mónika jellegzetes hangja és roma énekstílusa adja az alapjait a zenének, amit tökéletesen egészít ki a világzene több jeles képviselője mind fúvós mind ütős hangszereken. Az albumon hibátlanul egyesítik a klasszikus jazz, a tradicionális roma, a modern elektronika  és a világzene jellegzetes elemeit, aminek a végeredménye egy tökéletes hangfolyam:



506 2 1 Zene Izé
kotta: Ha valaki még emlékszik az Érzékek iskolája c. (sztem közepes) filmre, na annak az Ando Drom z [...]
A földet érésen még csiszolni kell. ;)
6031 0 10 Autó Izé
anon: Marhajó :D második jobban tetszett, az 1. nem volt olyan jó
lucas101: hajjaj :D levezetésnek kiváló....viszont az is fel tud ugy igazán huzni :D
Purple: aaaz :D igenjó XD
Mind a 10 komment
A földet érésen még csiszolni kell. ;)
6132 1 10 Izé
anon: Marhajó :D második jobban tetszett, az 1. nem volt olyan jó
lucas101: hajjaj :D levezetésnek kiváló....viszont az is fel tud ugy igazán huzni :D
Purple: aaaz :D igenjó XD
Mind a 10 komment
Heaven Street Seven - Dél-Amerika
Már legalább 5 éves ez a szám szeritnem, de nem új az a lényeg.
Főleg a klipp a jó, mert igaz. ;) Enjoy!
389 4 6 Zene Izé
Szmiri: ezjó:)
MStipee: A nevük is el volt írva, nemgáz, majd Purple kisasszony javítja, csak felhívtam rá a figyelmet [...]
fül: ezisjó :)
Mind a 6 komment
Egész évben használható, 14.000 m2-es fedett golfpálya épül Hollandiában.

Csak hogy ne kelljen hason fekve átvészelni a vihart. ;)
2695 0 7 Art Izé
szpet: Pont ilyen tetőszerkezetet kerestem a mapomhoz. Köszi sok ötletet adott a poszt. =)
watchup: gondolom ez vasbeton szerkezet...
anon: Ááá ezt a posztszöveg nagyon ott van :D az én kommentem alapján van :D
Mind a 7 komment
Egész évben használható, 14.000 m2-es fedett golfpálya épül Hollandiában.

Csak hogy ne kelljen hason fekve átvészelni a vihart. ;)
2919 2 7 Izé
szpet: Pont ilyen tetőszerkezetet kerestem a mapomhoz. Köszi sok ötletet adott a poszt. =)
watchup: gondolom ez vasbeton szerkezet...
anon: Ááá ezt a posztszöveg nagyon ott van :D az én kommentem alapján van :D
Mind a 7 komment
Elég IZÉ cipők... :D
6307 1 8 Izé
anon: Kicsit magassarkúak :D
SZIA: fogadjunk? -.-'
gamma21: ez biz' alien, mert a földön nem él ilyen, aki ezeket hordaná... :D
Mind a 8 komment
Az ember, aki sosem téved el...
3930 2 16 Izé
Mimis: Perzse jó progit kell hozzá használni (remélem nem reklám, de én Igo-t használok). Az eddig b [...]
nkmedve: Csak egyszer próbáltam egy jól ismert útvonalon, olyan helyekre akart vinni, ahol autó nem jár [...]
csirek: hab a lenne csak a tortára hogy mind a 10 darag japánul hablatyolna :D
Mind a 16 komment
Accurából Ferrari?
5373 0 8 Autó Izé
AVIREX: jo oke,hogy acura jo verda,szo sincs róla,nem firtatom.. de lehet az illetőnek volt egy acurája,m [...]
three.d: Én pl. nem hiszem el. Amúgy az Acura tényleg durvább 1000x mint ez a műanyag fertelem!
Genki: való igaz, de azért a ferrari se kutya :D
Mind a 8 komment
Accurából Ferrari?
5535 1 8 Izé
AVIREX: jo oke,hogy acura jo verda,szo sincs róla,nem firtatom.. de lehet az illetőnek volt egy acurája,m [...]
three.d: Én pl. nem hiszem el. Amúgy az Acura tényleg durvább 1000x mint ez a műanyag fertelem!
Genki: való igaz, de azért a ferrari se kutya :D
Mind a 8 komment
System Of A Down - Roulette

Egy kissé lassabb szám a Systemtől, de nekem nagyon tetszik!
Bár akinek gyorsabb kell, itt van a Fuck the System
és aki olvasni is szeretne itt van egy kis olvasnivaló róluk. ;)  Így gyorsba elmondom, hogy az énekes örmény és ezt szerintem jellemzi az egyik számuk a Peephole!
543 3 4 Zene Izé
pepeti: Utolsó jó albumuk volt a Steal this!
quky535: Jóféle! Kedvenc, de nagyon ;)
fül: esélyes, hogy igazad van :)
Mind a 4 komment
Megértük azt is, hogy nálunk is lesz iPhone. Elvileg még idén. Ráadásul nem is akármilyen áron: 8 Gb - 199$, 16 Gb - 299$, ezek elvileg maximum árak így ettól fölfelé a magyar T-Mobile nem térhet majd el.
1563 0 15 Tech Izé
man_oo: Szerintem a nagy Alma nem engedi, hogy egy szolgáltató belepiszkáljon egy ilyen kaliberű telefon [...]
deyso: most olvastam beszmacen: gizmodo tesztelte és szerintük baromilyófajta műanyagból van és azér [...]
fonter86: Na végre!!! Mi tartott eddig??? Vagy csak úgy vannak vele h, jön az új 3G-s iphon és nehogy rá [...]
Mind a 15 komment
Andy Mckee - For My Father
464 2 4 Zene Izé
calipunkszabus: nha akkor nem csak én vagyok 1edül, akit meghat ez a szám!
CRaPtRaSH: akkor jó,nem csalódtam! én most nem,csak tegnap ;*
kotta: És még 2 dolog: 1.(csak Krepinek): természetesen ittam, mint mindig... :DDDD 2. Belőle meg pos [...]
Mind a 4 komment
Prosectura-De addig...
547 1 0 Zene Izé
Rise Against - Prayer Of The Refugee

Honlap
351 2 6 Zene Izé
Gaben: Ez akkora királyság! Imádom őket! :)
calipunkszabus: nekem is megvan minden..még koncert dévédém is van..
boci: én nagyon szeretem őket, minden megvan tőlük, csak kiabáljatok és teletömök mindenkit jó ki [...]
Mind a 6 komment
Orishas - Represent

Régi nagy zenéjük!!!

Orishas - Que pasa?

Internyetelérhetőség

329 1 1 Zene Izé
Bakeyoo: Nyehhe... erre (is) roptuk a szalagavató-táncunkat! :)
Egy cápatámadás által. Öten pókcsipés által (!). Mindez idén.
Nem semmi adatok...
7020 8 47 Izé
Lex: akkor inkább külön ki kéne írni: "Died because of his/her own stupidity"
sahinel: igen mert korrektül állnak a témához:D svájcot kell megnézni(és még pár fejlett országot [...]
Dralisz: Az a furcsa, hogy a drogok álltali halál számát nem írták ki. Szerintem az is szép nagy szám [...]
Mind a 47 komment
WTC (World Trade Center Emergency)
2222 0 5 Game Izé
yoman3d: Ritka mikor megtortent esemenyrol csinalnak jatekot, ez is egy ilyen :D nagyon jol sikerult, remelem [...]
Mimis: Szerintetek megcsinálják konzolra is? Annyira várom már, hogy kijöjjön pl. Wii-re.
cpu: Ez a játék nagyon ütős.... Iszonyatosan igényes. Látszik hogy nagyon sok munka van benne. A te [...]
Mind a 5 komment
Repülő csészealj dagi deguknak, csincsilláknak és egyéb kisállatoknak. :)

1234 1 22 Izé
bandee1219: Ez még hogyhogy nem került ide?: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=10 [...]
Purple: :DDD nekem ezt az egyik degum hagyja :D a csincsik nem :D
bungle: Csincsilla masszázs: http://www.youtube.com/watch?v=9cmh72Z9ISI
Mind a 22 komment
A kertitörpe már nem divat. Ami most trendi, az a kertiyeti (vagy kertinagylábú) meg a kertinessie.
2500 0 3 Izé
Re-Peet: vagy én vagyok ott :D
halacska: szerintem inkább Chewbacca XD
dns87: Az nem yeti hanem nagyláb :P
Állati hajak
4379 4 26 Izé
kolbászosrájáspizza: há én ekkora f@sságot még nem is láttam
csicsilla: aprópó haj, hamarosan lesz!XD
csirek: aprópó haj, hamarosan lesz rasztám :P
Mind a 26 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a világ legnagyobb virágú növénye, a raflézia (rafflesia). Élősködő, nem fotoszintetizál, döglegyek porozzák be, és óriás bűzvirág magyar névvel illetik.
3279 3 10 Izé
Purple: űberfrankó :D
bungle: Elmegy a post, tessék mondani? :) Ha nem vagy, nem lett volna... :D
olcsibacsi: Tudtam, én már többször szóltam! Az idegenek köztünk vannak! :)
Mind a 10 komment
Jézus Krisztus, a vámpír vadász - színes szinkronizált kung-fu horror vígjáték musical, melyben Jézus megvédi a leszbikusokat a vámpíroktól és megküzd az ateistákkal.
3088 0 18 Film Izé
bungle: Pedig direkt beraktam a post szövegbe is az imdb linket. ;)
Lacpas: Es most latom csak fenn van az imdb is 5.3 ponttal, honnan kapott az annyitt? Eloszor azt hittem csa [...]
Lacpas: Mar nem lepodom meg semmin se -.-'
Mind a 18 komment
Jézus Krisztus, a vámpír vadász - színes szinkronizált kung-fu horror vígjáték musical, melyben Jézus megvédi a leszbikusokat a vámpíroktól és megküzd az ateistákkal.
2475 3 18 Izé
bungle: Pedig direkt beraktam a post szövegbe is az imdb linket. ;)
Lacpas: Es most latom csak fenn van az imdb is 5.3 ponttal, honnan kapott az annyitt? Eloszor azt hittem csa [...]
Lacpas: Mar nem lepodom meg semmin se -.-'
Mind a 18 komment
193 km-ről hívtak meseautót (gy.k. rabszállító), hogy átszállítsák a rabot a 180 méterre levő bíróságra. Éljenek az emberi jogok! :)
6778 4 18 Izé
smallville01: Elmondom, hogy '' Zyiványt" 150 méternél távolabb helyre gépjárművel lehet és kell mozgatni [...]
mekszamnojz: jajj, felkerult a szabadulasom :DD
olcsibacsi: Mea culpa, megzavarodtam a yds mile- forgatagban :P elnézést kérek :)
Mind a 18 komment
A legjobb kínai autók ;)
9961 0 8 Autó Izé
olcsibacsi: nincs ezekkel semmi baj, mennek nem? :P
papaluige: a citroen c4-et kínában gyártják! sajnos!
shinob: Az a baj, hogy 1-2 ténylegesen kínai autó, amit más európairól koppincsolnak le, az már attó [...]
Mind a 8 komment
A legjobb kínai autók ;)
10168 3 8 Izé
olcsibacsi: nincs ezekkel semmi baj, mennek nem? :P
papaluige: a citroen c4-et kínában gyártják! sajnos!
shinob: Az a baj, hogy 1-2 ténylegesen kínai autó, amit más európairól koppincsolnak le, az már attó [...]
Mind a 8 komment
Régebbi postok...