REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ligeti György - Ördöglépcső
788 0 1 Zene Izé
kotta: Ez nekem tetszik. Pont.
Az Ozric Tentacles alapítótagjai 1984 tájékán Angliában a Stonehenge ingyenes fesztiválon találkoztak és azóta nemcsak az angliai, de világszerte a fesztiválok legendás fellépői közé tartoznak. Zenéjük instrumentális, pszichedelikus űr-rock, utánozhatatlanul egyedi hangzással, gazdagon fűszerezve elektronikával, pumpálós basszusfutamokkal, húzós ritmusokkal, savas gitárszólókkal, keleti-távolkeleti ízekkel keverve, pozitív energiát árasztva utaztatja a hallgatót.
Közel 30 kiadott album után, 2008-ban egy új CD/DVD jelent meg Sunrise Celebration címmel a banda 25. évfordulója alkalmából, amin az éveik során több tagváltást megért együttes ismét visszatér az eredeti felálláshoz. (köszi Ivy a szövegért!)

Egy kis ízelítő a zenéjükből:


Egy élő felvételük (Chewier):
572 1 3 Zene Izé
bungle: Bár már volt itt róla szó: http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=906 , az a megtiszteltetés [...]
MStipee: Engem kicsit a Liquid Tension Experiment-re emlékeztet (amit ha nem ismersz, ajánlom figyelmedbe ; [...]
halacska: nekem tetszik nagyon! bár eddig nem ismertem őket, de úgy néz ki rákeresek torrenten. :) jó k [...]
Serj Tankian - Praise The Lord And Pass The Ammunition

hivatalos oldal

wikipedia
451 2 3 Zene Izé
enti: gondolom megvetted jól :D
OZZYka: szerintem az egész album jó :) itt van a gépemen :)
Kiscipő: A Sky Is Over szerintem jobb :) Ott van a related videók közt
Ja, hogy miért a rock zenét szeretem?
KISS, ez már maga fogalom! Csak nyugodtan olvassatok utánna!
354 1 1 Zene Izé
yushuf: ŐK A LEGJOBBAK
Azoknak tetszeni fog, akik szeretik a fura lámpákat! ;]
2255 0 3 Tech Izé
anon: Ez tényleg jó :D van olyan jó mint a lávalámpa :)
Sza Sza: {:-) aha,aha azért a purpleszínű befigyel ;)
Purple: ezz gyönyörűűűűű *.* kell!!
Kerekes Band - Csángó Boogie

A Kerekes Band eredeti gyimesi-moldvai népzenét kezdett játszani, majd hosszas csiszolódás után belevágtak a népzene népszerűsítésébe. Ezt pedig a lehető legkézenfekvőbb módon tették, keverték a jelenkori pop, jazz, funk stílusjegyeit az autentikus népzenével. Ebből keletkezett ez a pörgős és nagyon szerethető zene! És ne feledjük: Tízből kilenc betyár EZT fütyüli! :)
1287 5 4 Zene Izé
Árnyangyal: Nesze neked Fásy meg Bunyós hülyegyerek, ez az igazi "mulatós"! És a zene ez zene!
kotta: Az már tök jó, h ennek a posztnak van a legtöbb köze az eddigiekből a folkhoz (ergo: népzene) [...]
MStipee: Vááá ez veszettjó! Kössze szépen!
Mind a 4 komment
A tokiói Axle járműve, az EV-X7 hibrid elektro-, ill. permanens mágneses motorral robog és hétszer gazdaságosabb a hagyományos meghajtású motoroknál. Otthon hat órán keresztül tölthető, egy töltéssel 180 kilométert képes menni, akár 150 km/h csúcssebességgel.

1863 0 5 Autó Izé
Lee88: KIRÁLY!! ha nem lennék csóró vennék egyet :D tényleg
M.agnus: Elegánsabb, értelmesebb és szebb (és mindenekelőtt megvalósítható) megoldás más fiatal ter [...]
Anti tokio hotel hungary: Végre felvették a kesztyüt az Olajmágnások ellen és persze Amerika ellen!! ÉLJENEK EZEK A BÁ [...]
Mind a 5 komment
A tokiói Axle járműve, az EV-X7 hibrid elektro-, ill. permanens mágneses motorral robog és hétszer gazdaságosabb a hagyományos meghajtású motoroknál. Otthon hat órán keresztül tölthető, egy töltéssel 180 kilométert képes menni, akár 150 km/h csúcssebességgel.

1985 4 5 Izé
Lee88: KIRÁLY!! ha nem lennék csóró vennék egyet :D tényleg
M.agnus: Elegánsabb, értelmesebb és szebb (és mindenekelőtt megvalósítható) megoldás más fiatal ter [...]
Anti tokio hotel hungary: Végre felvették a kesztyüt az Olajmágnások ellen és persze Amerika ellen!! ÉLJENEK EZEK A BÁ [...]
Mind a 5 komment
Ha a pofon elhadart simogatás, akkor ezek itt csak nagyon lassú simogatások. :)
11301 14 14 Izé
Lacpas: Figyeljetek meg h mozognak az erok... Na jo csak vicceltem, sok volt ma meg az a fizikaora :D De aze [...]
terror: a szalagos csajnak hogy ottmarad a keze :d
bandee1219: Nagyon jó! :) http://www.ize.hu/comments.php?post_id=6846
Mind a 14 komment
Filmhírek a nagyvilágból! Batman: The Dark Knight kulisszatitkok videó, Prince of Persia: Sands of Time érdekességek, Pókember 4 információk, Madagaszkár 2 tízer videó, Wanted kedvcsináló és X-Akták 2 mozgókép.
3962 0 19 Film Izé
gvereb1: mármint a batman, dark knight
gvereb1: aztarohadt!! IMDB-n 9,6/10 pontot kapott!!! úgy néz ki az év filmje lessz.
csicsilla: uuutàlom a bohocokat és imàdom BATMANT!amint hazaérek elmegyek az elsö moziba (ahol adj [...]
Mind a 19 komment
Filmhírek a nagyvilágból! Batman: The Dark Knight kulisszatitkok videó, Prince of Persia: Sands of Time érdekességek, Pókember 4 információk, Madagaszkár 2 tízer videó, Wanted kedvcsináló és X-Akták 2 mozgókép.
4356 3 19 Izé
gvereb1: mármint a batman, dark knight
gvereb1: aztarohadt!! IMDB-n 9,6/10 pontot kapott!!! úgy néz ki az év filmje lessz.
csicsilla: uuutàlom a bohocokat és imàdom BATMANT!amint hazaérek elmegyek az elsö moziba (ahol adj [...]
Mind a 19 komment
Audio Bullys & Nancy Sinatra's - Shot You Down
429 1 2 Zene Izé
Bakeyoo: Nekem bejövős!
Scarf: Ez k*rva szar... :S
Peter Bjorn & John- Young Folks
(Tudom, hogy hallható volt valamilyen reklámban ez a dal, de eddig nem sikerült rájönnöm, hogy melyikben. Segítséget kérek! :D)
wikipédia,
és az oldaluk
539 2 8 Zene Izé
Thaddeus: this song is from fifa 08 :) ezt írták jutúbon
blablapff: téééényleg :D köszi a kutatómunkát, meg a segítséget :)
Buda: ez volt az: http://www.youtube.com/watch?v=Uemfi57OdVc&feature=related na ennyi:D:D
Mind a 8 komment
Több mint 1500 piercing 4 óra alatt.
6122 2 29 Izé
Lacpas: nemtudom, en asszem maradok a hagyomanyos tuparnanal. :(
wnw: kihúzás után egy laza mozdulattal és egy marok sóval meghintettem volna az inas testét :)
anon: És itt a jó megfejtés :D
Mind a 29 komment
Black Violin - Két floridai illetőségű fiatalember, hegedűvel, hip-hop alapra... mi kell még? :)
509 1 1 Zene Izé
Purple: Fatsoe, nem voltak jók a linkek, ha gondolod írd meg ide, aztán kiírom.
Archie
1206 4 4 Game Izé
MVS: de csak 50 pálya van....:(
Bakeyoo: Ennek sose lesz vége?!
MVS: nagyon ari! köszi!
Mind a 4 komment
Ez most nem a foci eb, hanem a foci kecske. ;) De nevezik ulak tartisnak, kuk parinak, kök berünek, kökbörünek és buzkashinak is Afganisztán nemzeti sportját. A lényeg hogy a csapatok napokon át hajigálnak egy döglött kecskét. Nem árt, ha a buzkashi játékos remek állképességgel rendelkezik, hiszen a játék akár több napon keresztül is elhúzódhat. Biztos jó móka. ;)
3279 1 12 Izé
Lacpas: A foci is valhonnan azsiabol ered allitolag, ha belegondolunk a labdajatekok is innen szarmaznak. Eg [...]
Thufir: Ha belegondolunk a foci sem egy kulturált sport, csak jó a reklámja.
Belkar: ez már benne volt a rambo-ban is :) lehet hogy nem túl értelmes de talán ez a legősibb még ma [...]
Mind a 12 komment
Palio - Sienaban. Kicsit karcosabb, mint a mi "Nemzeti" Vágtánk. Ott megengedett a sarkantyú, nincs nyereg, és tényleg egész Siena megmozdul. Kb ilyen, amikor valami nemzeti. Az már más kérdés, hogy a bikaviadallal együtt ezt már az állatkínzással határosnak tartom, de van vér a pucájukban, az biztos.
1866 1 6 Izé
Lacpas: Ez a tipikus mediterran mentalitas, vannak elonyei es hatranyai, ott ez termeszetes... A lelkesedes [...]
jackherer: Mit bizonyítani? Vagy nem értem. NEkünk magyaroknak ehhez semmi közünk...
Valerius: ...Ez elég nyakatekerten hangzik.. bocs, hogy belekötök, de tudod bizonyítani? vagy ez is olyan, [...]
Mind a 6 komment
Maximo Park - Our Velocity

hivatalos oldal és wiki
249 0 0 Zene Izé
The Venetian Macao - a világ legnagyobb kaszinója Makaón (Kína).
A szórakoztató központban több mint 20 olyan épület áll, amely a világ különböző nevezetességei alapján készült. Ilyen például a római Colosseum, egy new orleansi, egy amszterdami, vagy egy velencei utcarészlet, de már a magyar Operaházat is hamisítják Kínában!

Tavaly Makaónak már több bevétele volt a szerencsejáték-iparból, mint Las Vegasnak, és 27 millió turista járt a városban.
2753 0 5 Art Izé
Re-Peet: Vajon a Hősök terét is engedéllyel copyzták le? :D ... mert elég jól sikerült..
Belkar: szívesen elmennék :)
anon: Szépnek szép de túl "mű".
Mind a 5 komment
The Venetian Macao - a világ legnagyobb kaszinója Makaón (Kína).
A szórakoztató központban több mint 20 olyan épület áll, amely a világ különböző nevezetességei alapján készült. Ilyen például a római Colosseum, egy new orleansi, egy amszterdami, vagy egy velencei utcarészlet, de már a magyar Operaházat is hamisítják Kínában!

Tavaly Makaónak már több bevétele volt a szerencsejáték-iparból, mint Las Vegasnak, és 27 millió turista járt a városban.
3080 2 5 Izé
Re-Peet: Vajon a Hősök terét is engedéllyel copyzták le? :D ... mert elég jól sikerült..
Belkar: szívesen elmennék :)
anon: Szépnek szép de túl "mű".
Mind a 5 komment
SP - HOLNAPTÓL

Félreértések elkerülése érdekében SP nem reppel, inkább POP/Hiphop.
Nem is állt szándékában reppen maradni, inkább énekel.
Ezenkívül fotózással foglalkozik.
És tessék megrendelni, nekem már itt van.

Klippek
SP - KÉRLEK HOGY
SP - ÁLLJ MEG

Interjú
MTV-PIXEL-SP INTERJÚ

Album már rendelhető : www.spmusic.hu
www.myspace.com/spmuzik
www.ederkrisztian.com
www.shadowhand.hu
848 2 50 Zene Izé
Kiscsuri: Ugye vicc?
Máln@: rendben "anyuci"......:S ...khööhm...
konvejor: Ez a gyerek szöges ellentétben áll saját magával.
Mind a 50 komment
Magic Affair & A.K.-S.W.I.F.T. - Omen III

358 2 0 Zene Izé
Rammstein - Amerika
Itt a banda eredeti honlapja
És itt olvashattok róluk
333 4 0 Zene Izé
Eladó alig használt, megkímélt állapotban levő, keveset futott repült (csupán 300 millió intergalaktikus mérföld), meteorbecsapódásoktól mentes űrhajó első tulajdonostól, eredeti kézikönyvvel! A jármű alkalmi vétel, csupán 3500 dollár! A fluxuskondenzátor valószínűleg cserére szorul, de itt pl. könnyedén beszerezhető.
3762 1 17 Izé
papaluige: nyomjatok zenét a rádióba,mert annak is kipurcanik a fluxus-izéje! :)
jackherer: jaja nagyon - jó akkor bocs nem tudtam hogy ez ilyen oldtájmer
Purple: picsa :D
Mind a 17 komment
Tegnap írtam egy mesterséges szigetről, amit műanyag palackok tartanak fenn a vízen. Most itt egy csónak 15.000 műanyag palackból meg egy kiszuperált Cessnaból, amivel Californiából Hawaiira hajóznak.

1723 0 11 Izé
bungle: cancer1 küldte: http://freshpics.blogspot.com/2008/10/boat-made-from-recycled-plastic-bottles.html
bungle: Elképzelhető. Azt viszont el se tudom képzelni, mekkora rekeszizom szükséges annyi rekesz sörh [...]
papaluige: akció lejárta után pedig megduplázódik? :D
Mind a 11 komment
Bizarr karám

S hogy miből? Arról a bárányok hallgatnak! :)
3348 0 1 Art Izé
dénes: kicsit olyan mint egy hatalmas ps3
Bizarr karám

S hogy miből? Arról a bárányok hallgatnak! :)
3738 3 1 Izé
dénes: kicsit olyan mint egy hatalmas ps3
Linda Huber - jobban rajzol, mint ahogy én fotózok!
8719 2 26 Art Izé
nemvágoom: Nagyon szép rajzok.De ilyen tehetséget miért ilyen képekre pazarol???
Errtu: Luf visszatért... :D Üdv újra itt :)
Dralisz: Nem photoshop, de ahoz hogy olyan fényképet kapjál, amit le tudsz másolni kell az is. Többfél [...]
Mind a 26 komment
Linda Huber - jobban rajzol, mint ahogy én fotózok!
8945 18 26 Izé
nemvágoom: Nagyon szép rajzok.De ilyen tehetséget miért ilyen képekre pazarol???
Errtu: Luf visszatért... :D Üdv újra itt :)
Dralisz: Nem photoshop, de ahoz hogy olyan fényképet kapjál, amit le tudsz másolni kell az is. Többfél [...]
Mind a 26 komment
Ő itt Osborne, az emu, akiből majdnem omlett lett. :D

Másik videó.
3205 1 1 Izé
olcsibacsi: Milyen kedves történet :) még szerencse hogy nem kajolták meg :P bár jobban belegondolva ki a f [...]
Nem, ez nem a mai ismeretterjesztő rovatunk. Ez (állítólag) ember.

(Máln@, csak megjegyzem, a dagi fickó Gabriel Iglesias, híres humorista... bungle).
8120 1 5 Izé
olcsibacsi: akkor ezért emlékeztem félre :)
Máln@: "Köszönöm bungle".Már azt hittem tényleg csak egy showműsor felvétele,ahol direkt a megfelel [...]
papaluige: na ezt megütném!
Mind a 5 komment
Végre itt a repülő mecha-rája a vízi verzió után.

912 0 4 Tech Izé
yoman3d: ez akkor onalloan mukodik? nincs felfuggesztve vmi zsinorral?
Purple: húúú de állat :OO tátott szájjal nézem és tök jóó :) mint a medúza, izé.hu-n az is ilye [...]
anon: Ez olyan, mintha egy távirányítható lufi lenne :) Szerintem ezt is árulni fogják, mint a távi [...]
Mind a 4 komment
Extertec Spykster - megy mint állat! :) (230 km/h)

1830 0 1 Autó Izé
kiflee: Egy kavics megdob és mész mint állat!!xD
Extertec Spykster - megy mint állat! :) (230 km/h)

1764 1 1 Izé
kiflee: Egy kavics megdob és mész mint állat!!xD
fing.hu - Magyarország legnagyobb fing gyűjteménye!?

Minden ember átlagosan 200 - 2000 ml gázt / nap (az átlag 600 ml) enged ki magából. Ez naponta 13-14 fingást jelent.

Vannak tehetséggel megáldott emberek, akik a megfelelő izomzattal különböző dallamokat képesek eljátszani (elfingani). Ilyen volt a legendás fingművész Joseph Pujol aki 22 éven keresztül (1892 -től, meghalt 1945-ben) a Párizsi Varieté Moulin Rouge - ban (Vörös Malom) hatalmas sikereket ért el. Többek között utánozta a zivatart, ágyukat és több tucat nemzeti himnuszt.

Legyen a gáz veletek!
9988 9 30 Izé
Mec: "Kattincs a lejátszóra!".... oké, kattincsok :D
Máln@: no hajrá...már szombat van ;)
papaluige: b....szd meg! 2 napig nem vagy a barátom! grrrrrrrrrrrrrrrrrrr.... :D
Mind a 30 komment
Tracy Chapman - Baby Can I Hold You Tonight

Fast Car
Talkin' 'bout A Revolution

Wikipédia (angol)
430 0 0 Zene Izé
Ostrich Underground
Egyél tojásokat, ügyelve arra, hogy ne álld el a saját utad!
3895 5 5 Game Izé
Máln@: amióta megcsinálták ezt a játékot. :)
DJ Öcsike: A strucc mióta eszik tojásokat ?
Máln@: már 2.pályánál beszívtam :) De tényleg klassz.KÖSZI:)
Mind a 5 komment
Opeth - Coil
Watershed album kritika 
325 1 1 Zene Izé
RokkantTroll: Egy újabb mestermű Akerfeldt mestertől. Köszönet érte. Azért lenne egy csípős megjegyzésem [...]
Hell March - Red Alert
Érdemes meghallgatni, ha játszottál a Red Alert-tel, ha nem!
684 0 6 Zene Izé
Conscripter: Itt a Red 2 zenéje is http://www.youtube.com/watch?v=9WqwFhX6Cqg Ez is jó
zoleecool: Én sem játszom most egy ideje, de megnéztem most pár RA1-2 videót és RA3 előzetest és nagyon [...]
Ártatlan-méz Előd: Óóóó de jó is volt, azóta nem is kötött le igy stratégia...Yuri a király!
Mind a 6 komment
Régebbi postok...