REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
The Crystal Method - Keep Hope Alive
Tutira hallotta már mindenki, csak esetleg nem tudta, hogy kik Ők.
405 0 4 Zene Izé
fül: atom ez a szám
techadmin: masik remek darab toluk http://www.youtube.com/watch?v=V_SpZVsj1Ww
Bagoly: kÖSzi... régen keresem csak nem tudtam a címét...
Mind a 4 komment
Autószimulátorokhoz! Akinél nincsen hely! ;)
6103 3 9 Izé
CsabiBp: http://youtube.com/watch?v=BbVX83sqGSM inkább egy ilyen:)
bandee1219: Kicsit igénytelen megoldás, de nem rossz amúgy :) , nálunk, a 3on biztos örülne az alattunk la [...]
sanchez: Sztem. kicsit alacsony lett a szimulátor...
Mind a 9 komment
In Flames - Free fall
Nem találtam normális klippet, ezért egy amv-t raktam fel. Aki meg nem szereti a véres animéket, annak itt egy konzervatívabb.
342 2 6 Zene Izé
RokkantTroll: Én is bírtam őket a Whoracle albumig, aztán elkezdtek kísérletezgetni. Na az már nem nagyon j [...]
bone_lord12: In Flames we trust! :)
fül: jóféle svéd zene
Mind a 6 komment
Ez egy olyasmi dallam, amit biztosan mindenki hallott már, csak általában nem tudjuk, hogy kinek is a műve. Rengeteg netes videó, tévés összeállítás háttérzenéje, nekem most pl. ez tetszett meg.
És most üljünk ki a verandára pipával és vörösborral, és merengjünk egyet, mert az jó.

Eric Satie: Gymnopedie No.1
1146 3 10 Zene Izé
kotta: Nagyon szép, és nagyon köszönöm. (remélem köszönJÜK: kedves többiek, javasolt az ilyen muz [...]
Laci: Szép a videó. Is, tegyem hozzá. És még: nagyon emlékeztet Ravel 1-ső, G-dur zongoraversenyén [...]
kotta: De az nekem négyévi keresetem... :OOO Meg repülnék vele a fenébe. Inkább a haverokkal nyomjuk [...]
Mind a 10 komment
Múltbéli önmagaid (nem elírás, többesszám) segítségével szerezd meg az időgéphez szükséges alkatrészt, hogy visszajuthass a saját idődbe.
2244 3 10 Game Izé
Dawe: gyűlölöm ezt a játékot
eol: Kár, hogy ilyen rövid, összesen 40 pálya a bónuszokkal együtt.
Szamooca: 6.pálya csak -.- áhhh.....ez sok nekem a mai komp.felmérés után -.-' =]
Mind a 10 komment
Asesino - Regresando Odio
253 0 0 Zene Izé
Seether - Truth
285 0 0 Zene Izé
Senser - Don't lose your soul
State of mind
Age of panic
Eject
Switch
293 0 0 Zene Izé
Imogen Heap - Hide and seek
395 0 1 Zene Izé
NuttySomeone: ezs non szep szam .
Pixies - Debaser
251 0 0 Zene Izé
Covenant - Call the ships to port
(Igazából EBM, de mivelolyan stílus nincs itt, ez állmég hozzá a legközelebb.)
278 0 0 Zene Izé
GigaByte Atom-os mobil internet-eszköz
1011 0 2 Tech Izé
Purple: én inkább haszonélvező vagyok :D tegyék elém, én meg gyönyörködök :)
rivaul: Gyerekek küldjetek hipi szupi tech cuccokat mert egyedül nem tudom telepostolni az oldalt :))))
Yellow Spots - Oké Májkül
Egy kis agymenés. :D 
901 2 4 Zene Izé
Dj Wolan: Hát ez kurvanagy xd Ki lehet ekkora fasz??
higany: ez faja!:)))))))
csicsilla: uuuuuuuuuuuuu ez az ami HORZSOL!!!!jok a meglàtàsaid màjköl!ez nagyon nagy!XD
Mind a 4 komment
Eleven Hold - Ha így állunk arra
328 2 1 Zene Izé
kotta: "most még annyit öregszem,amennyit iszom" Hát így.
Antonio Vivaldi - Négy Évszak
Cakó Ferenc homokanimációi

Tavasz

Nyár
Ősz
Tél
761 1 5 Zene Izé
Bakeyoo: Jó ötlet volt, néha kell ilyen is :)
eNMi: megbocsájtunk! :) ez a 20perces vezeklés elég volt :)
kotta: Nem Czakó! Én kérek elnézést! Komolyan, ezt nagyon csúnyán "benéztem". Megyek Janikát hallg [...]
Mind a 5 komment
Jól elbújt a kis rohadék. ;)
Itt jól látható (enélkül észre se vettem, hiába bámultam perceken át a fenti képet :)). És itt egy kép oldalról is.
16018 6 379 Izé
Ujvy: Vannak jó képeid, tehát nyilván tehetséged is hozzá. Inkább "tanulj" még, ne "hencegj", és [...]
rivaul: Tegnap csak 1 ment rá :) S ma is még ezt gyűrik nagyábol :)
Purple: még ha 1 post ment volna rá... :DD
Mind a 379 komment
Alvin és a mókusok - Én még tükörbe tudok nézni
357 4 1 Zene Izé
ZeroO.: nemrossz:) nemvagyok nagy AlvinFAN de ez jószám:)
ATMA - Eternal boundlessness
271 0 2 Zene Izé
fül: bocsi te is ATMA-s vagy? :)
anath3ma: hogymikvannak..
Songza - zenék minden mennyiségben. Youtube videók hangsávjaiból dolgozik.

Ha regisztráltok (tök egyszerű, kb. 10 mp), akkor saját playlist-et is összeállíthattok, amit aztán megoszthattok (írjátok a kommentekbe), pl. így: http://www.songza.com/bungle
2417 12 36 Izé
bungle: icccuss küldte: URL: http://www.technet.hu/techtud/20090311/15_evesen_borsot_tor_a_youtube_orra_ala [...]
Máln@: köszi :) Úgy szeretem a fia07 zenéjét,a Trash.Inc -től a Punk rock chick -et (L) thanks
bungle: De lehet. Ahogy az összes youtube videót.
Mind a 36 komment
Snow Patrol - You're All I Have
A klipp háát nem tudom, de a zene aaaaaaz  igen!
240 0 0 Zene Izé
Szolgáld ki az alkoholistákat... izé... vagyis a vendégeket  jól... :)

(de csak most az egyszer! a nevét viszont a jövőben mindig kéretik feltüntetni. a címkékben is! ez azért fontos, hogy ha valaki küldeni akar, akkor rá tudjon keresni, hogy beküldtél-e már előtte, vagy sem. - errtu)
7042 4 4 Game Izé
Szamooca: Köszi errtu... :))) ....és ok,odaírom majd ;] ÖRülök hogy tetszik nektek!!!...Végre az én [...]
JeLo: Az a baj, hogy ezzel egyedül játszni nem lehet. A tutorial, amit nem értek, a játék egészét e [...]
eol: Ez nagyon jó játék, tisztára el lehet szórakozni vele függetlenül attól, hogy azt csinálod- [...]
Mind a 4 komment
Aki a Panterát szereti, rossz ember nem lehet. Aki a Downt is, az egy állat! :D Na, stonerkedjünk kicsit...
817 3 8 Zene Izé
tonto: zseniális...
weedjay: Hát igen, Layne pótolhatatlan, minden szempontból. Anselmo meg egy beteg állat :D Koncert közep [...]
Chino: jajaja. nagy volt, bár mondjuk az a szám Staley-vel az igazi... de ha nem veszem figyelembe akkor [...]
Mind a 8 komment
A progresszív metal istenei: Liquid Tension Experiment - Acid Rain (live)
341 0 13 Zene Izé
fadam: az nem rossz, akkor tudhatsz te valamit :) hát portnoy dolgát ki végezte? nehéz volt?
weedjay: az se rossz ;)
Balázs: ha progresszív metal akkor Mastodon
Mind a 13 komment
Roncsderbi egy kicsit másképp! Nagyon állatok! :)
7408 0 8 Autó Izé
Dopamine: Igazi redneck móka :D
ibor90: hát hogy is mondjam...rohadt unalmas...még ha talicskával mennének az is izgalmasabb lenne :)
Laci: Már megbocsáss, hogy lenne selejt egy gép amelyik így neki tud menni egy másiknak. Megnézi egy [...]
Mind a 8 komment
Roncsderbi egy kicsit másképp! Nagyon állatok! :)
7724 3 8 Izé
Dopamine: Igazi redneck móka :D
ibor90: hát hogy is mondjam...rohadt unalmas...még ha talicskával mennének az is izgalmasabb lenne :)
Laci: Már megbocsáss, hogy lenne selejt egy gép amelyik így neki tud menni egy másiknak. Megnézi egy [...]
Mind a 8 komment
Távvezérelt paintball ágyú - a'la Sakál! Na ez a nem gyenge...

1269 0 7 Tech Izé
Soul_Deprived: hehe. Nok:)
Purple: jahh tom, akartam venni airsoft fegyvert, de áhh... ha már annyi pénzem van úgy is elshoppingolo [...]
bandee1219: Mire vársz még? Menjél, ott Veszprémben van jó paintball és airsoft lehetőség is, tök izgal [...]
Mind a 7 komment
Manikűrparti elkényeztetett ötéveseknek...

Jah és ha ez nem elég: a luxusgyerek luxuságyban alszik
3354 1 38 Izé
anon: Ez meg az ötéves kisfiúknak :D http://funpic.hu/hu.picview.php?id=34179
csirek: nah ez most úgy hiányzott mint egy falat szar ------> köszönjük emese
CRaPtRaSH: énmeg röhögök rajtatok :D
Mind a 38 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a norvégiai lemming.

Úgy tűnhet, hogy fagyálló folyadékkal keveredik a vérük. :)

Egy bébi lemming:


És végül a lemming-dal.
3535 1 87 Izé
M.agnus: Néhány történész a lemmingeket tartja a bizonyítéknak arra, hogy létezett Atlantisz. ez a fa [...]
CRaPtRaSH: asdasdasdasdasdasd :D
rivaul: Inkább az a kérdés melyikőjükre hasonlítanak jobban a kis jövevények :)
Mind a 87 komment
Mely nemzetiség jellemzőit tudhatod magadénak az ágyban? :) (kis angol tudás nem árt!)
8272 4 36 Izé
Nevolim: én is 3x csináltam meg,55%francia,95%-ban olasz és 88%kongói
szilus: király én 87 % francia asszem ez jo :)
ToMz: 60% kongó:)
Mind a 36 komment
Ahol egynek jut, jut kettőnek is...
4492 1 45 Izé
CRaPtRaSH: mirőőőbeszéééész :O szercsibercsi van te kis nyomi :D
rivaul: crapt+purp hogy szakadjatok meg ti roszindulatú kis koboldok!!! :@ :D
Laci: Sokan egyáltalán nem szoptatják gyereküket. Ez méginkább elgondolkodtató.
Mind a 45 komment
Amit - Motherland
381 1 2 Zene Izé
konvejor: gondoltam rád mikor postoltam. igszdé
focuskoma: Ez jó választás volt kecsege:))). Örök kedvenc volt is, marad is, meg lesz is :PPP nyihaha röf [...]
Adam Freeland - Burn the clock
641 1 0 Zene Izé
A zsaruk is szeretik pókembert! :D

2437 1 5 Izé
csicsilla: nekem is néha joljönne mikor suli utàn alig tudom egy helyre terelni a sràcaim csak egy [...]
puleee: végülis a pokemberluzercsávonak is összejött a jo csaj a végén hehe :D
mekszamnojz: csajozos mi? ;) :D
Mind a 5 komment
Eurocom négymagos szerver-laptop (erre talán lecserélném az asztalim:))
1362 1 6 Tech Izé
Zé: Nekem is tetszik, attól függetlenül, hogy meddig bírja. A laptop kialakítás azért cool, mert [...]
weedjay: A mobilitása nem abban merül ki hogy bevan e dugva, vagy nincs. Én speciel rádugom 230-ra a note [...]
rivaul: Gondolom lehet ehez is kapni +akumlátort amit csak a hátuljához kell csatolni azt nyersz még 2-3 [...]
Mind a 6 komment
Jerrari SUV - egy érdekes ötvözete a Ferrari 365 GT-nek és a Jeep Wagoneernek.
2847 0 3 Autó Izé
Re-Peet: Pedig van olyan cég (talán angol) amelyik olyan Ferrari kombikat csinál, amely egész jól beleil [...]
r3clbull: nekem nem bejövös
konvejor: látszik, hogy van benne anyag.
Jerrari SUV - egy érdekes ötvözete a Ferrari 365 GT-nek és a Jeep Wagoneernek.
2918 0 3 Izé
Re-Peet: Pedig van olyan cég (talán angol) amelyik olyan Ferrari kombikat csinál, amely egész jól beleil [...]
r3clbull: nekem nem bejövös
konvejor: látszik, hogy van benne anyag.
Tool - Vicarious
Napjaink egyik leglátványosabb és legeredetibb (art, progresszív) rockzenekara.
Élőben
Még egyszer élőben 
Honlap
281 2 5 Zene Izé
MStipee: A Jambi is igen zsneiális :) l,,l
fadam: egyik kedvenc az utóbbi időben
blablapff: én először a the pot című számmal ismerkedtem meg, de azóta is az maradt a kedvencem. jah, me [...]
Mind a 5 komment
Egyik kedvencem, már lassan 5 éve: Armin Van Buuren feat. Justine Suissa - Burned with Desire
579 0 0 Zene Izé
Robert Plant & The Stange Sensation - Shine It all Aroud (Mighty Rearranger album)
Kiváló dal egy időtlen muzsikustól.
287 1 0 Zene Izé
Offspring - The Kids Aren't Alright
380 3 2 Zene Izé
andree: marha jók...Volton kint leszek a koncertjükön az száz
chocolat: Ahh favorit Offspringes szám...
Régebbi postok...