REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Dj Fresh - All That Jazz
420 2 0 Zene Izé
Bright Eyes - No One Would Riot For Less
316 0 3 Zene Izé
NuttySomeone: azjo..waaaa.. tokm1 kirakja fel akkoris a kedvenc szamod marad..no chance..
anath3ma: wáá.. megtaláltad jutubon.. egyik kedvenc számom
NuttySomeone: igen jovagasu ez a srac;) nem?:> es ahogy enekelis lalala:D sep:> oO,
Sean Kingston - Beautiful Girls
ezúttal Drum and Bass remix.....méghozzá jól
469 1 2 Zene Izé
Fanti: de csúnya a tenyere :D
Bakeyoo: Hát ez elég gyengécske...
The Qemists - Stombox (Spor Remix)
(aki nem szereti az is  szeretni fogja.....)
552 1 1 Zene Izé
konvejor: Vááá SPOR a legdurvább, a régebbi számai főleg (cyberphunk)
Arash - Arash
744 1 3 Zene Izé
OZZYka: Kiskoromban még itt laktak budapesten és a testvérével vigyáztak rám , khm :D Van róla fényk [...]
CRaPtRaSH: sztem is rohadtjó,csak má tulsokat nyomatták:P
Bakeyoo: Én szeretem, szerintem szép :$
Aram Hacsaturjan - Kardtánc

A Berlini Filharmonikusok
Vezényel: Seiji Ozawa
584 1 0 Zene Izé
Blank & Jones - The Nightfly
De rég is volt, de jó volt!
450 0 0 Zene Izé
Haste The Day - Chorus Of Angel
369 0 0 Zene Izé
Sasha Dith - RUSSIAN GIRLS

"Lena, Irina, Sveta, Marina, Natasha, Anya, Olya, Tanya, Inna, Olesya, Raya, Yulya, Oksana, Rita, Masha, Luda"
1132 2 0 Zene Izé
Soul Asylum - Runaway Train
317 2 1 Zene Izé
konvejor: Utálom ezt a számot. (igen, azért mert a csellengőknek volt a főcímdala)
Scooter-Jumping All Over The World
                   (Jumpstyle)
516 0 5 Zene Izé
eerix: jolvanna :( de ha egyszer olyan fogyi, hogy nem érti meg... (jó, én meg hülye vok, hogy vitatkoz [...]
Balázs: mi legalább új témán vitatkoztunk xD
Purple: ennyi. abba lehetne már hagyni ezt a kategóriák miatti sírásrívást. ennyiből lehet gazdálko [...]
Mind a 5 komment
Fear Factory - Archetype
298 0 1 Zene Izé
RokkantTroll: Bizton állíthatom, hogy a Fear Factory minden idők egyik legbrutálisabb bandája. Jöhetnek a tr [...]
Westlife - Uptown girl

(ha már volt enszink akkor legyen vesztlájf is)
303 0 4 Zene Izé
NuttySomeone: azshjo.
anath3ma: ez weezer-féle áptángől jobb.. http://youtube.com/watch?v=Hv6Wx6a14IQ a rajzfilmet leszámítva. [...]
CRaPtRaSH: énakartam:(
Mind a 4 komment
Hair: I Got Life ... azt hiszem ide nem kell komment :)
690 1 4 Zene Izé
RokkantTroll: Mindenkinek kötelező darab.
eNMi: azéé' te sem állod meg, h beszóó'jjááá ;)
Purple: akko' minek irsz he?? :DD amúgy ja, "riszpekt mjuzik" meg film
Mind a 4 komment
Atmosphere - Little man
402 0 1 Zene Izé
anath3ma: mégegy atmo:) ezis ütős: http://www.youtube.com/watch?v=38hL1bEbSfA
Amanda Lear- Give a bit of Mmmmh To Me
Kinder bueno reklám
A durva szeritnem, hogy egy nő énekli :D
1060 2 8 Zene Izé
mrzolee86: áááá bármit meghallgatok csak ezt ne :) ha meghallom véletlen ezt a zenét, mindegy miből jö [...]
Fanti: Jóvanna, sikerült félregépelnem, kövezze meg akivel még sse fordult elő :D
BoshI: Én meg úgy tudtam,hogy ez egy Enigma szám és az a címe,hogy Amanda Lear...:D minden nap tanul v [...]
Mind a 8 komment
Conjure One - Tears From The Moon
Mindenkinek, aki bánatos...
350 0 3 Zene Izé
anath3ma: vagyis bánatos.. ááá.. :))
anath3ma: aki szomorú? hmm.. akkor egy másik conjure1, ez lassúbb, de katarktikus:D (már akinek) http://ww [...]
Errtu: ááá :) rhys fulber a másik zenei zseni
Bryan Adams - Summer of 69 (live - London Wembley stadion 1992)
310 0 0 Zene Izé
Audio Bullys - We Don't Care
(Elég nehezen bekategorizálható, de jó! :D )
374 0 2 Zene Izé
NuttySomeone: mozog há ..:))
Purple: mozog a kép :D
Offspring - Pretty Fly
Give it to me baby, Aha-aha
Jó kis szám :D
395 1 5 Zene Izé
Xavo: ez nem ska?
Fanti: Igen, én is rájöttem, h ez a címe, csak addigra már feltettem :D
Purple: így legalább mindenki felismeri :)
Mind a 5 komment
Rob Dougan - Furious Angels
283 1 0 Zene Izé
Paul Van Dyk - We Are Alive
476 1 0 Zene Izé
Louis Armstrong - What a wonderful world (live)
605 2 1 Zene Izé
giotto: az orok klasszikus, bar a feher zokni odab@sz :D
A Change Of Pace - War In Your Bedroom
304 0 2 Zene Izé
NuttySomeone: linkelj ide vdit vagy posztold:P ha szereted;)
shikari: ahhhh imadom oket :D de a legjobb akkor is az asleep at the wheel :D
Jakatta - One Fine Day
291 0 0 Zene Izé
Neophyte - Always hardcore :: Oldschool HC/Gabba.
Egy másik feldolgozás, amit később a Scooter is "magáévá tett".
554 1 1 Zene Izé
neophyte: Na ezt már szeressem! :)
The Kooks-Naive

Első kislemezük,azóta újabb album és siker.Nem hiába.
272 0 1 Zene Izé
shikari: ahh....a the kooks nagyon jo...foleg az uj szamuk ^^ always where I need to be :)
Rockstar - Du hast
Nagyon régi nagyon jó szám, nincs jobb minőségben. Csak itt található meg. Régen láttam MTV-n, külföldin, szerencsém volt hogy annó felvettem vhs-re. Soha többet nem adták, fogalmam sincs miért :(
707 1 3 Zene Izé
xD: LOL :D. Azért Rammsteinék ott vannak a szeren. Különben a Du Hast sem lett volna feldolgozva. Mo [...]
orange: Én úgy tudom igen.
ismeretlen: De ennek nem ugyanaz a szövege mint a Rammstein Du hastjának?
2007-ben a BET Hip-Hop Awards-on az év legjobb hip-hop videóklipjének jelölték, sajna nem nyert de majd legközelebb :)

Chamillionaire - Hip Hop Police
401 1 0 Zene Izé
Britney Spears feat Madonna - Me Against The Music
488 1 0 Zene Izé
Tool - Right in two
(zseniális együttes, zseniális szám, zseniális animáció.. )
359 1 6 Zene Izé
anath3ma: amúgy az ehhez készült animáció a Bendito Machine teljesen különálló darab, nem Tool klipp, [...]
Chino: az már a te ízlésed miatt van hogy nem tartod zseniűlisnak. de leítrad hogy az egyik legegyedib [...]
RokkantTroll: Egyediségük a zenéjükben, a világlátásukban, a szövegeikben és (nem utolsó sorban) a klipj [...]
Mind a 6 komment
A popkirálynő még nem volt?

"I'm just living out the american dream and I just realised that it's nothing..."
334 2 5 Zene Izé
CRaPtRaSH: igen,tudom,hogy Madonna "nagyobb" de őt is lehet nemszeretni.. szerintem az uttóbbi 4évben nem ho [...]
babapiskóta: nemazért, de van némi különbség a között, hogy melyikük mit tett már le az asztalra...
CRaPtRaSH: nemazért, de Justin se kis probálkozó már...
Mind a 5 komment
Bár a tavalyi elmaradt koncert botrányos volt, azért az eletút kiemelkedő.
Nas - One Mic
362 0 1 Zene Izé
Bakeyoo:
Aerosmith feat Run DMC - Walk This Way
292 1 1 Zene Izé
ZeroO.: régi kedvenc :')
Genesis - I can't dance
403 1 0 Zene Izé
Peter Tosh - Coming In Hot

Bob Marley után ő a legnagyobb reggaeben. A Legalize It című albuma kötelező darab mindenki számára. R.I.P.
798 2 0 Zene Izé
Meat Loaf - I would do anything for love
339 0 1 Zene Izé
ZeroO.: népzenegitáros. :]
Weezer - Photograph
leghíresebb számuk itt
289 0 0 Zene Izé
Garbage - I'm only happy when it rains
365 0 2 Zene Izé
fül: nem ismertem, azt hittem ilyen lötyi lesz, de szerencsére belehúztak.jó!
NuttySomeone: ez tetszik
Ozone (aka. Airbase) - Rock
389 1 0 Zene Izé
Régebbi postok...