REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Hát ez elég hülye vicc...
13143 7 59 Izé
Schabee: érdekes fejet vág a gyerek az biztos me az is h nagy geciség volt attól aki ezzel játszatta a g [...]
trendkiller: Kinyirnam a szuleit az biztos. H lehet valaki ekkora allat?
Ketya: bocs .már tudom:) nagyon lol ez GAME:)
Mind a 59 komment
Starsky és Hutch flipperes gémizé
9256 5 6 Game Izé
Zorro: Ja a Pepsis. Azzal elsőre csináltam 9. 222.512-t de nem jött be. Ez inkább olyan mint egy igazi [...]
Zorro: 37.933.500 Persze mákom is volt, mert az urban informantnal kipörgetett +5x-ős bonus szorzót, í [...]
Beni0503: Új rekord 19,635,353
Mind a 6 komment
Starsky és Hutch flipperes gémizé
9744 13 7 Izé
kispeki: Nekem 18.932.600 lett :P :)
Zorro: Ja a Pepsis. Azzal elsőre csináltam 9. 222.512-t de nem jött be. Ez inkább olyan mint egy igazi [...]
Zorro: 37.933.500 Persze mákom is volt, mert az urban informantnal kipörgetett +5x-ős bonus szorzót, í [...]
Mind a 7 komment
Egy kis hűsítő videó. :)
5419 2 3 Izé
Tooni: thundermanx: utolsó bejelentkezés: 2008-09-11
rullet2002: az a baj hogy kurvára lusták hava takarítani! az államnak minek kell fizetni ha nem csinálják [...]
thundermanx: mozgó hűűűűűűűű(sítőnek azért nem mondanám!) :-)))) de mondja meg nekem vki, mi visz r [...]
Erre mondják, hogy olcsó játék hülye gyerekeknek...? (legalább fogy a kettyós fajtája :)).
4778 0 22 Izé
bungle: funhight küldte: http://funsafari.blogspot.com/2009/05/real-hares-on-trains.html
Schabee: egészségükre a hülyéknek
peet: Elég nagy a háló, mégis ezt olvassák sokan....erre is rá fog mászni a MATÁV, a CIA meg a NAS [...]
Mind a 22 komment
225 ezer dolláros (~41M Ft) parkolóhely New Yorkban. Még a hülyének is megéri! :D
A tulaj mondjuk jól járt vele, 90e $-ért vette 2 éve, 3 hónapra rá már 150e $-t ajánlottak érte...
8200 0 4 Izé
LittleDeejay: Ez sajnos igaz. Max a külvárosban kapsz egy garázst. Belváros az annyira fullon van, hogy jah :D [...]
ATTI: Stero! Szerinted ennyibe kerülne egy parkolóhely, ha lenne hely a szomszédban arra, hogy parkoló [...]
stero: tényleg nemtudják értemesebb dologra költeni a pénzt? ... mondjuk ha tényleg ennyire televan [...]
Mind a 4 komment
Vadász Jánosról biztos hallott már mindenki, aki nem kómában töltötte szabadidejét az elmúlt napokban. Most egy kis kreatív feladatra invitálunk Titeket: elő a grafikai programokkal és készítsetek minél humorosabb, elborultabb képeket a témában (képet pl. találtok >ittnekünk
6288 2 10 Izé
DD: pár napig nem voltam itthon, csináltam egy jót is :D
bungle: Kiraktam, hááát... lehetett volna kreatívabb is. ;) http://www.funpic.hu/funblog/vadasz/vadasz_1 [...]
DD: csináltam máris két képet, ez jó ötlet :D
Mind a 10 komment
Mennyei Béke
Képzeld el, hogy túlélsz egy mészárlást a helyi kínaiban, aztán elkezdenek hívogatni a hullák.
3872 1 13 Film Izé
LittleDeejay: Expazi: Nem kell ebből ennyit kihozni... Valakinek tetszik valakinek nem. Valakinek a szőke jön b [...]
Wicked: Miért fontos, hogy mindennek mondanivalója legyen? Nem lehet valami egyszerűen csak szórakoztat [...]
Expazi: Mi az, hogy ennyire futja ebből a csapatból, meg nem volt mondanivalója??? Jobb horrort?? Ez nem [...]
Mind a 13 komment
Mennyei Béke
Képzeld el, hogy túlélsz egy mészárlást a helyi kínaiban, aztán elkezdenek hívogatni a hullák.
3844 4 13 Izé
LittleDeejay: Expazi: Nem kell ebből ennyit kihozni... Valakinek tetszik valakinek nem. Valakinek a szőke jön b [...]
Wicked: Miért fontos, hogy mindennek mondanivalója legyen? Nem lehet valami egyszerűen csak szórakoztat [...]
Expazi: Mi az, hogy ennyire futja ebből a csapatból, meg nem volt mondanivalója??? Jobb horrort?? Ez nem [...]
Mind a 13 komment
Shinichi Maruyama hűsítő fotói
6580 1 4 Art Izé
kolbászosrájáspizza: fúj, brööö
Nyúzó: Tényleg jók, de nekem ez a nőalak épen nem tetszik. Az italos képek viszont csodálatosak.
Ency: naaaaaagyon jók:)
Mind a 4 komment
Shinichi Maruyama hűsítő fotói
6905 6 4 Izé
kolbászosrájáspizza: fúj, brööö
Nyúzó: Tényleg jók, de nekem ez a nőalak épen nem tetszik. Az italos képek viszont csodálatosak.
Ency: naaaaaagyon jók:)
Mind a 4 komment
Húúúú, több mint 20 kilós megagigaóriás mexikói varázsgomba. 8D
Asszem ettől egy kisebb hadsereg is rendesen betépne. ;)
3065 1 10 Izé
nyehőce: Szerinted ott örökké él? Meg kell enni jól... :D
ReAm1: Hát erröl van szóó.. találtak egy uj fajt és ki is pusztitják ?:) Mért ne mvolt jo helye a f [...]
LittleDeejay: Varázsgomba.... mmmmmm.. Legyek okos... Jé okos vagyok, beszarás... Jaj beszartam, de hülye [...]
Mind a 10 komment
Igazi Hulkok
17634 2 116 Izé
Timot: Helló! Mutatnék egy jó kis oldalt: http://bodyshop24.lapunk.hu/ Fórum,chat....stb Gyertek és [...]
Schabee: úúúúndorító és szerintemm ez fotóbót
Szmiri: majdnem ugyanezzel a szöveggel nyitottam én is xD
Mind a 116 komment
Ezek a japcsik egyre hülyébbek... :D
6985 0 18 Izé
Su: ne hidd, hogy oda nem csípteti
Mimis: Szerintem ezek genetikusan el vannak b.szva... ilyen kevés neuronnal emberek nem születhetnek. :)
Bakeyoo: Jaj, ezen nem fogunk összeveszni bungle... nem ér annyit az egész! :) Igazad van, utánanézhette [...]
Mind a 18 komment
Human Space Invaders
4917 5 6 Izé
Mimis: Live-ban lennék rá kíváncsi, ahogy fejvesztve rohannak fel-le a székeken át. :) Mondjuk lvl10 [...]
mekecske: ha igazi stop-motion akkor nagyon jó
peet: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Mind a 6 komment
Hűha! Ez aztán a nem semmi! 23 éve 1 motor a fában!!! xD
3957 0 7 Autó Izé
Ficánka: Mármint a motor nem marad meg.
Ficánka: Ez 100% hogy photoshop.Ennyi idő alatt nem marad így meg.Egyébként a fa eldöntené,nem benőné [...]
bandee1219: Az bizti, hogy akkor nem így nézne ki, a Ladák és minden más szétrohad ha az utcán áll addig [...]
Mind a 7 komment
Hűha! Ez aztán a nem semmi! 23 éve 1 motor a fában!!! xD
3977 2 7 Izé
Ficánka: Mármint a motor nem marad meg.
Ficánka: Ez 100% hogy photoshop.Ennyi idő alatt nem marad így meg.Egyébként a fa eldöntené,nem benőné [...]
bandee1219: Az bizti, hogy akkor nem így nézne ki, a Ladák és minden más szétrohad ha az utcán áll addig [...]
Mind a 7 komment
Humoros foci pillanatok :)
8474 4 8 Izé
bungle: ekrobi küldte: http://www.youtube.com/watch?v=vt4X7zFfv4k
Balázs: 1000 éves de jó!!!
Pocok: Nagyon jóóóók... :D :D :D Régen nevettem már ennyit...ezek aztán tudnak focizni.. :D :P
Mind a 8 komment
Top 10 legmagasabb hullámvasút
6485 2 10 Izé
bungle: mrschwalbe küldte: http://www.youtube.com/watch?v=Y-hSsNhwQ8w
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=vwwo45MsUAU
dhsrac: Huu, én is a 9.esen voltam! osztálytársaimmal csak arra a vonat szerűségre akartunk felszállni [...]
Mind a 10 komment
Mr. Woo mindenféle képzettség robotokat épít hulladékból...
2448 0 1 Izé
Su: nagyon ügyes a fickó:)
Húúúú.... a kissrác kivágja rendesen a magas C-t! :)
6008 2 14 Izé
Mimis: Gecc... ott írja az oldal tetején nagy piros betűkkel, hogy "This video has been removed by the u [...]
Damien: Gecc rákattintok csak a youtube-s honlapot dobja ki:S:S NE mmutatja a videot csa ka honlapot nyitja [...]
brando: csak mutál...:)
Mind a 14 komment
Már megint a magyarok... ;)
Hungarians reconquer world kissing record

Na jó, itt van magyarul is... ott voltatok? :)
8117 1 6 Izé
Luflee: nem voltam mert ez tomegesen mar nem izgi szamomra. :)
Szmiri: http://index.hu/video/2007/06/10/megint_mi_vagyunk_a_csokkiralyok/
Cromex: :D:D:D Pityu megmondta
Mind a 6 komment
Élő tetris :)))
6584 2 12 Izé
Máln@: ez nekem annyira teccik:D
Máln@: 6. rész http://youtube.com/watch?v=UG0guVq_0uo&feature=related :D
bungle: 3. rész: http://www.glumbert.com/media/japtetris3
Mind a 12 komment
Hűsítő képek a nagy melegben
4062 0 0 Art Izé
Hűsítő képek a nagy melegben
4211 3 0 Izé
Huhh, hát ez kicsit közel volt...
8108 1 32 Izé
tian: :DDDD
Mimis: Akkor Veres Zoli biztosan megdícsért a MOVIT-es tippedért. :)
tian: :))) Éljenek bizony!!! Ja és a Veres Zoli üdvözletét küldi mindenkinek:)))
Mind a 32 komment
Az Angry German Kid legújabb feldolgozása, ezúttal Counter Strike-ozik.
Én konkrétan lefordultam a székről a röhögéstől. :)
12005 7 30 Izé
Laci: Most hasra fogsz esni! Nekem saját időgépem van. Úgy hívják: Lacika. Valahányszor megkérdezi [...]
Luflee: Ja :) Az időutazásról szóló szeminárium meg a múlt héten lesz megtartva :)
kovyfive: Lacinak igaza van, pölö a Dragon Ball-t is ezért tilttták be magyarországon, mert a csöpp kis [...]
Mind a 30 komment
Aki hülye az szenvedjen! :)
10233 1 9 Izé
alavez: én egyet értek veled Bubi!szerintem is szánalmas,meg tré...
Su: igen, ez nagyon valószínű, de azért még nem kell elrontani más örömét. mert ugye akár meg [...]
bubi66: Ja ...... tényleg érdekes , hogy az emberek mit ki nem találnak , hogy " érdekesek " legyenek . [...]
Mind a 9 komment
Doll Face - Andrew Huang elgondolkodtató animációs rövidfilmje
6573 1 3 Film Izé
cimpi: Nagyon jó film,engem totál lenyügözött,kupaknak igaza van mindog próbáljunk meg az maradni am [...]
zuza: Tényleg jó kis film , nekem tökre bejön . És volt egy Ted Vegvari is aki persze biztos hogy ma [...]
kupak: mindig is utáltam a divat követését és mindig is annak fogom tartani szánalmas aki csak úgy k [...]
Doll Face - Andrew Huang elgondolkodtató animációs rövidfilmje
67342 5 3 Izé
cimpi: Nagyon jó film,engem totál lenyügözött,kupaknak igaza van mindog próbáljunk meg az maradni am [...]
zuza: Tényleg jó kis film , nekem tökre bejön . És volt egy Ted Vegvari is aki persze biztos hogy ma [...]
kupak: mindig is utáltam a divat követését és mindig is annak fogom tartani szánalmas aki csak úgy k [...]
Öveket becsatolni!!! Indulunk! Hulk a hullámvasút 3D-ben!! Ááááá

Itt pedig élesben...
6737 0 3 Izé
Nico: Én a felénél kiszálltam.:)
babapiskóta: fú, hnyingerem lett... :D
kupak: bazz
Rágógumi Hummer
2002 0 2 Autó Izé
mtzolee: hja... a cukrosbácsi verdája!:)
sorry: Akkor ez most Gummer? :)
Rágógumi Hummer
2079 0 2 Izé
mtzolee: hja... a cukrosbácsi verdája!:)
sorry: Akkor ez most Gummer? :)
Hummer Rally Championship
11136 0 3 Game Izé
xXxÁdámxXx: az :D
Mr. Baszter: ratyi
Bazsee: Nagyon sz*r az irányítás. :(
Hummer Rally Championship
11955 3 2 Izé
Mr. Baszter: ratyi
Bazsee: Nagyon sz*r az irányítás. :(
Országos GeneRally Bajnokság

Mela Kehes és a Hungarian GeneRally Team folytatja Bajnokságát!
A nagy sikerű GeneRally F1 Cup mellett csalakozzatok ide és a GeneRally Höylára is!

Aki szeretne csatlakozni, megteheti Mela Kehes GeneRallys oldalán vagy fórumán.

Ezen kívül a Tények fóruma is vár benneteket, hiszen jelenleg ez a hivatalos HGR Team fórum! Itt egyéb versenytípusokról is értesülhetsz! Pl. Ki mer kiállni Freemy ellen? De létezik egy Pályakészítő verseny is, stb...

Minden GeneRally barát figyelmébe ajánlom, a hamarosan induló Magyar GeneRally Közösség honlapot, ahol minden HGR Team által szervezett és lebonyolított versenyről értesülhetsz, illetve sikeres versenyzés esetén jutalomban részesülhetsz! (címet később!)

Jó versenyzést, kellemes koccanásokat!
Freemy
HGR Tea
6234 0 4 Game Izé
Freemy: Szia! Ha a linkekre kattintasz, mindent megtalálsz. Természetesen a játék letöltéséhez vezet [...]
Bero: Tökjó hogyha minél többen leszünk... Miért is? Mi ez a játék, hogy is és hol is lehet vele [...]
Freemy: Gyertek minél többen!
Mind a 4 komment
Országos GeneRally Bajnokság

Mela Kehes és a Hungarian GeneRally Team folytatja Bajnokságát!
A nagy sikerű GeneRally F1 Cup mellett csalakozzatok ide és a GeneRally Höylára is!

Aki szeretne csatlakozni, megteheti Mela Kehes GeneRallys oldalán  vagy fórumán.

Ezen kívül a Tények fóruma is vár benneteket, hiszen jelenleg ez a hivatalos HGR Team fórum! Itt egyéb versenytípusokról is értesülhetsz! Pl. Ki mer kiállni Freemy ellen? De létezik egy Pályakészítő verseny is, stb...

Minden GeneRally barát figyelmébe ajánlom, a hamarosan induló Magyar GeneRally Közösség honlapot, ahol minden HGR Team által szervezett és lebonyolított versenyről értesülhetsz, illetve sikeres versenyzés esetén jutalomban részesülhetsz! (címet később!)

Jó versenyzést, kellemes koccanásokat!
Freemy
HGR Tea
6375 2 4 Izé
Freemy: Szia! Ha a linkekre kattintasz, mindent megtalálsz. Természetesen a játék letöltéséhez vezet [...]
Bero: Tökjó hogyha minél többen leszünk... Miért is? Mi ez a játék, hogy is és hol is lehet vele [...]
Freemy: Gyertek minél többen!
Mind a 4 komment
Egy rakás oppá, ajjaj, huh - amúgy betojtok rajta :)
10063 7 1 Izé
metaljesus: amúgy tök jó lenne, de nálam nagyon darabos ahhoz hogy rendesen élvezni lehessen
Retro számítógép, hulladékból
3086 0 1 Izé
TOTOster: Mintha egy gőzmozdonyt néznék...Erőt sugárzó, igényes munka.
A nagy húsvéti bringa verseny :))))
1644 0 4 Izé
Slarioux: Van egy pár ember, aki egész korrekt sebességgel jön lefele!:DD Amúgy nagyon lol!:D
signol.tx: azta qu.va mekkora D::D:DSadsadAD::DD:Ad.dsdads jövöre indulok a csattogós gumilepkémmel xd
mtzolee: honnan a náthából volt ott ennyi ember???:DDDDDDDDDdd hatalmas!:DDD
Mind a 4 komment
Régebbi postok...