REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ilyen az, ha a Sárkányok Anyja stockfotókat parodizál
2136 0 1 Izé
Csádi: Olyan április elseje hangulata van a videónak.
A hősök köztünk élnek, csak nem bújnak nevetséges gumirucikba

De ez a csávó, a ruhát leszámítva, tényleg olyan mint a Pókember.
2746 0 1 Izé
Neo: Ezt a hírt se fogjuk látni az M1-en, ahogy egy "migráns" gyereket ment. :P
Horrorfilmbe illő ez a sétáló kerekesszék
2733 0 1 Izé
vadonka: csak egy kérdésem van: miért? annyira alkalmatlan mindenre amire épp rendeltetett volna, hogy az [...]
Szóval, így készül a pattogatott kukorica!

Jó, nem, de akkor is, ez egy elég látványos mezőgazdasági beavatkozás.
2581 0 4 Izé
Szancso: "Felperzselt föld" ;)
Dmckayals: És ha egyből utána vetnek, akkor még a föld is jó meleg. :D
sapkabarna: Leégetik a gazt, de főleg a felszínközeli gyommagvakat. És UTÁNA vetik be a haszonnövénnyel. [...]
Mind a 4 komment
Van valami varázslatosan megnyugtató abban, ahogy a tészta készül
1848 0 1 Izé
nemtudokregisztralnihelo: Nem tudom eldönteni, melyik lennék szívesebben, a tészta vagy a gép.
Mennyire jó már az a gördeszkabolt, ahol ki is próbálhatod a deszkád?
773 0 0 Izé
70 ország köszönései 2 percben

Mondjuk a hellót és a csáót szerintem mindenhol megértik.
1403 0 0 Izé
Lehet hogy nem túl praktikus, de elég menő egy hinta a házban
1224 0 0 Izé
A pálinkától többen hánynak négykézláb, mint a fűtől, mégis legális főzni

Puzsér és Zacher a marihuána legalizálásáról vitáztak.
2395 0 1 Izé
trf: Mi ertelme megfozni a fuvet?
Milyen lehet már egy zombi vészhelyzeti riasztásra ébredni reggel?

De sokkal fontosabb kérdés, hogy miért van Floridának zombi vészhelyzeti protokolja?
1948 0 1 Izé
Jaca: Ha betör önhöz egy zombi, menjen át a szomszéd házba! BELÜGYMINISZTÉRIUM
KicsiZsu - Holnap (2017)
1388 0 0 Zene Izé
Ilyen lett volna az Amazon a '80-as években
970 0 0 Izé
Valószínűleg nem ez lesz ennek az űrhajósnak élete legbüszkébb pillanata

Űrsétára ment, az SD kártyát a GoPro-hoz meg otthon hagyta.
2853 0 0 Izé
A Trónok harca zenéje még a Nintendo karton-zongoráján is jól hangzik

Pláne, ha azt a zene szerzője adja elő.
1321 0 0 Izé
Enyhén kattant orosz barátunk bemutatta a svájcibicskák Chuck Norrisát
2155 0 4 Izé
Fortresscomm: Sok érdekes, tök jó hír van a világban, amiről érdemes beszámolni, tudatni azokkal, akikre [...]
kerdojel: Na most hazamegyek kidobom az összes szerszámomat, csak a bicskámat tartom meg.
vadonka: Egy igazi férfi egy sima egykéses bicskával is tud konzervet, sört, borosüveget bontani. Csavar [...]
Mind a 4 komment
Ha van elfekvőben 28 millió dolcsid, most megveheted az NBA legenda, Shaquille O'Neal kecóját

2880 négyzetméteres és még egy egyiptomi tematikás szoba is van benne, természetesen a profi beltéri kosárpálya mellett.
2643 0 0 Izé
Elvan a tudós, ha játszik

Egyébként tényleg úgy néz ki a bemutatott jelenség, mint Vasember nanobotos páncélja az új Marvel filmben.
3233 0 0 Izé
Így lehet menőn kreatívkodni a szavakkal
1963 0 0 Izé
Fellázadtak a Google dolgozói a Pentagonnak készülő fejlesztések miatt
1857 0 0 Izé
Csúzlis barátunk rákattant a Star Wars-re és elkészítette Rey pisztolyát
2268 0 0 Izé
Peeta 3d graffitijei életre keltik a falakat
2415 0 0 Izé
Mire gondolhatott a tervező?

Nem csak ennél a medvénél, hanem a posztban szereplő összes többi cuccnál is fenn áll a kérdés.
2999 0 0 Izé
Hogyan kell elefántot szállítani profi módon?

Hát csak fel kell rakni a platóra!
1703 0 0 Izé
Íme a tökéletes gyilkos fegyver, a jégkés
2070 0 0 Izé
Egy életre szóló emlék lehet a leánykérés

Főleg ha közben a gyereked éppen melletted pisil, és ezt még videóra is veszitek.
2315 0 0 Izé
Láttál már vízördögöt?

A jelenség egy légörvény, ami port és vízcseppeket képes felszippantani.
3166 0 0 Izé
Kicsit benézte a szárnyfesztávolságot a pilóta
3899 0 2 Izé
kenderice: A gurító irányítás hibája.
trf: Nem a pilota hibaja, nem taxiztak be rendesen a masik gepet a helyere es beengedtek ezt.
Izmos kocsit csak az vezessen, aki ért is hozzá!
4150 0 0 Izé
Fabrice Mathieu ezúttal John Wayne-t hozta össze a Starship Troopers világával
2206 0 1 Izé
VanZant: Sergio Leone négy legjobb filmje, ez igen! :)
Minek kétszer fordulni, ha egy fuvarral is megy?
1629 0 3 Izé
Erunder: Ez fura, pedig ugyanez a link van a posztban is.
Csádi: https://www.liveleak.com/view?t=uh2Pq_1526297547
Csádi: file not found or deleted
Ibrahimovic pályát tévesztett

Focistának is jó, de jósnak egyenesen fenomenális. :)
1401 0 0 Izé
Te mit tennél, ha találnál egy pénzzel teli tárcát?
2461 0 1 Izé
Ravennë: Ha látom ki hagyja el, visszaadom. Ha nem látom a gazdáját elszaladok vele, és veszek belőle e [...]
Több kérdést is felvet ez a videó

Mi baja volt a rendőrnek a kocsival, a pénz amit átvett helyszíni bírság volt, és mégis hogy a fenébe lehet parkolni egy ekkora spoilerrel?
3140 0 2 Izé
trf: Egy versenyre epitett auto egyaltalan nem biztos hogy alkalmas utcai kozlekedesre. De ha ez lett vol [...]
soencoe78: A német ideiglenes rendszám volt a probléma. Külföldre nem utazhatsz vele, arra a piros van, de [...]
A PornHub egyszemélyes jégkorongozáshoz illő zoknikat készített

És ezzel a videóval reklámozzák.
3247 0 4 Izé
akicker: Hívhatod majomcsapdának is
vadonka: Az oké, vágom mire utal, de egyszemélyes jégkorongozás? Van aki így hívja??? Most komolyan? : [...]
Erunder: Segítek, zsebhoki. :)
Mind a 4 komment
New York antikváriumosai között van néhány igazán bizalomgerjesztő arc
2761 0 7 Izé
VanZant: Kijavítottad? Ááá, elrontottad a játékunkat. ;)
Erunder: Amint megláttam tudtam, hogy nekem szól, csak nem voltam net és gép közelben.
VanZant: Tudom már, antik-vár-rumosai. :D De vajon mind a rumot szeretik? :D
Mind a 7 komment
American Animals

Igaz történet négy hülye kamaszról, akik egy 12 millió dolcsis könyvet akartak ellopni.
935 0 0 Izé
Dawid Planeta képzeletbeli állataival nagyon nem szeretnénk találkozni a valóságban
4577 0 0 Art Izé
A kötéltánc elnevezés talán túlzó a műfajnál, de a srácok tényleg jól csinálják
1322 0 0 Izé
Ez 1 hotel, csak picit szétszórva
965 0 0 Izé
Ha eddig kétségeid lettek volna arról, hogy a Microsoft HoloLens hasznos-e, akkor most a cég azt 2 percben eloszlatja
1839 0 6 Izé
cse': Nagyon nem mindegy, hogy hol van az a segidinformacio. Ha folyton le kell nezned a tabletre peldaul [...]
emiklos: Ha megfigyeled, mire felvette a szemüveget, meg beloginolt, addigra kb. 1 1xű tableten már rég m [...]
Hojó: Biztos lesz olyan cég, amelyik vesz ilyet persze. De szerintem elenyésző. Inkább olyan munkaerő [...]
Mind a 6 komment
Régebbi postok...