REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Nos, ez is egy elég érdekes művészeti irányzat...
8148 1 9 Art Izé
Spoke: Nekem kurvára bejön! Mocskos technos beszélt! :P
Balázs: muszály volt:)) I LOVE METAL!!! I LOVE SLIPKNOT!!! I LOVE DEATH METAL!!!
sevenfingers: I LOVE TECHNO!!!
Mind a 9 komment
Nos, ez is egy elég érdekes művészeti irányzat...
8244 1 9 Izé
Spoke: Nekem kurvára bejön! Mocskos technos beszélt! :P
Balázs: muszály volt:)) I LOVE METAL!!! I LOVE SLIPKNOT!!! I LOVE DEATH METAL!!!
sevenfingers: I LOVE TECHNO!!!
Mind a 9 komment
Nem fogod elhinni, ezek itt mind koporsók...
(a nőgyógyászé se semmi!)
Napi izés téma: Te miben szeretnéd, ha eltemetnének? :)
7125 0 13 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/news/article-2078772/I-want-buried-giant-pineapple-Demand-bizarre-coffins-rocket [...]
bungle: cancer1 küldte, talán van benne olyan, ami a fenti oldalon nem volt: http://damncoolpics.blogspot. [...]
csicsilla: ki az az àllat aki azt akarja hogy egy hagymàban temessèk el?
Mind a 13 komment
Gyűrű növényszerető embereknek ;)
(a többi ujjravalót is érdemes meglesni, nem semmik...)
4720 0 8 Izé
cedric: thanks a lot for the post ! happy new year ! visit our 2nd website : http://www.yourmood.net
Norbi: Szerintem a wc manóé is hasonlót jelent ( a bal felső kép révén) : Fas..t a pics..dba! szer [...]
csx: Ennek nem sok értelme. kisköcsögnek legalább poénos volt a kommentje (értelmezd: lófasz a seg [...]
Mind a 8 komment
A nők meg fognak őrülni a világ legnagyobb rózsáiért... (a férfiak meg az árától ;))
3573 1 6 Izé
Ijász!!!: Szokott lenni mindenre. De most nem jut az eszembe.DDD (Rimmel is.D )
pampalini: Van még ilyen okosság a tarsolyodban?
Ijász!!!: Ha szeretsz valakit nem pénzbe méred. Gondolom.
Mind a 6 komment
Fő az egyenjogúság!

5638 1 6 Izé
Tooni: Na ezért nem szabad nők retiküljében turkálni.
Mr.T.: eerix küldte: URL: http://pisilnikell.hu/ Szöveg: SheWee (Tudom, hogy már volt egy poszt régebbe [...]
ökröcske: és ezzt csak most találták ki ! :D
Mind a 6 komment
Nők parkolnak. Bravó.
10477 0 7 Izé
Yorick: A hülye fostalicska... Fasztok. Hát ekkora gennyláda tán egész Olaszliszkán sincs ! Na ilyenko [...]
tian: Harcias nagyon a csaj:)))
szellike: Brutäl-methal Lady! Katz12! Nem minden szöke: SZÖKEEE!!!!
Mind a 7 komment
Nem röhög! Előbb-utóbb ekkora lesz a normál adag mekdonácéknál és börgerkirályoknál...
2173 2 7 Izé
voli: en tudom, hogy a fogyokura egeszseges dolog... de ennyire???
yuing: hát ettöl a falatkátol biztosan nemtudnék jol lakni makszimum a macskám de még az sem:)))))))) [...]
zigi: ettől biztos nem lehet elhízni
Mind a 7 komment
Nők... ;) (válasz erre a posztra)
19974 1 5 Izé
zig: CSÓRIKÁM!!!!!!!!Kicsit beragadt.... és mikor benne áll...
r: itt mit kéne látnom?
szőke nő: Szerintem kocsival. :D
Mind a 5 komment
Tényleg itt tartanának a nők, ha kevesebb időt töltöttek volna a konyhában? :)
4317 1 2 Izé
Magester: Én má azt várom, hogy mikor lesz meg az első spermadonor NŐ!!!
Élien: Igen,és nő játszhatta volna Kojak-ot és Derick-et is . Kopasz táskaszemű amerikás német nő. [...]
2054-ben már talán valamennyire normálisan fog kinézni a VW bogár... :)
5608 0 4 Autó Izé
bandee1219: Ez asztán a radikális koncepció! Király.
Ficánka: Semmi.Ha elkopik vagy deffektet kap,veszel másik kocsit.:D
Magester: És mi a helyzet a gumicserével???
Mind a 4 komment
2054-ben már talán valamennyire normálisan fog kinézni a VW bogár... :)
5585 0 4 Izé
bandee1219: Ez asztán a radikális koncepció! Király.
Ficánka: Semmi.Ha elkopik vagy deffektet kap,veszel másik kocsit.:D
Magester: És mi a helyzet a gumicserével???
Mind a 4 komment
Ímhol eljövé az nagy igazságnak megéneklése: Cameron Diaz, Christina Applegate megmégvalaki megmégnéhányan... Spontán kísérőmuzsika a kvantumfizikai Nobel-díj átvételéhez, de alkalmazható még az anyanyelvi szintű angol vizsga továbfejlesztése gyanánt is.
9693 0 8 Izé
baba: Nagyon aranyos volt!! Ezek a színészek, hajhh! :D
tian: Édes kis semmiség a címe- és nem vágták ki, ebben a részben a "farokról" énekelnek a csajok [...]
metaljesus: valami édes kis semmiség vagy valami hasonló címe volt
Mind a 8 komment
Szép nagyra nőtt modell
15952 1 18 Izé
NoGoodNick: Hey, I like a tall girl. Let's you look UP her skirt while dancing.
vicus: kicsit gáz???:d
B_K: ...keep it in the ZOO !!!
Mind a 18 komment
dasparkhotel - csőlakóknak egy kis nosztalgia?
4288 1 8 Art Izé
menzas: Hungary jövő háza :DD
Ijász!!!: Igaza van pipi-nek.Szálitható bárhova.karcsio lehet szigetelni is,és valami hősugárzót betenn [...]
QoQ: És? Legalább még jobban össze lehet bújni benne... ;)
Mind a 8 komment
dasparkhotel - csőlakóknak egy kis nosztalgia?
4689 0 8 Izé
menzas: Hungary jövő háza :DD
Ijász!!!: Igaza van pipi-nek.Szálitható bárhova.karcsio lehet szigetelni is,és valami hősugárzót betenn [...]
QoQ: És? Legalább még jobban össze lehet bújni benne... ;)
Mind a 8 komment
Fura növény izék.... :)
3346 2 10 Izé
bandyka: ja...ezekre tényleg illik a 'izé' kifejezés...
adrika: Szerintem filmes kimaradt ötletek lehetnek, amiket valaki mégiscsak megcsinált. Az ehhez szüksé [...]
Balázs: talán azért mert igaziak
Mind a 10 komment
Nők ;)
19642 0 26 Izé
pr0t3st: ez mi akibaszott fasz! ?
Lui-G: Pedig a vazelin jól jöhet... de a sok picsa azért hörög örömében, mert $100 egy olyan kis sz [...]
Nellcsy: Szörnyű! De hogy Tyra Banks smink nélkül egyenesen ijesztő, az is biztos!
Mind a 26 komment
Elgondolkodtató... Noah 6 éven keresztül minden nap lefotózza magát, majd videót csinál belőle. Vajon mit érezhet, amikor megnézi?
10670 4 19 Izé
Lundgren: Fodrászhoz viszont nem sokat ment
Máln@: Am nem Ő találta ki/de nem hiszem h ez a pasi akit Én is küldöK/http://www.youtube.com/watch?v= [...]
Máln@: Találtam jobbat is: http://www.youtube.com/watch?v=OB5yqBgSmO8&feature=related xD
Mind a 19 komment
Takarékos kis világunkba asszem még talán épp belefér ez a fogkefetartó és ez a madárkalitka is esetleg. Netán. (Persze Dominic Wilcox se normális egészen).
4115 0 4 Izé
bandee1219: Komoly cucc mind a 3.
Ficánka: Nem is kicsit:D
Petrus: Egy biztos: nem szexre tervezték -> kereslet biztos nem túl nagy. :D
Mind a 4 komment
Már megint a japánok!!!!! Nem normálisak!
6281 1 4 Izé
taboocic: Ez állatkínzás! a csajok meg tök hülyék, sztem egy gilisztától is halálra rémülnének
mike: Szerencsetlen älat! Szerintem az ebbe a poen, hogy ki szarja ellöb össze a bokäjät a japän pic [...]
Vera: és ebben mi a poén?...
Mind a 4 komment
A TESCO titkai

"Nos, hosszú évek hallgatása után, eljött a nap, amikor a TESCO-ban töltött három évem tapasztalatait megosztom a világgal. Minden olyat leírok, ami a színfalak mögött van, és amit az átlagos vásárlók nem is sejtenének..."

"Hogy lopjunk a TESCO-ból", "Koldusmaffia Light", "TESCO karrier..." és egyéb nyalánkságok.
9016 5 6 Izé
izébigyó: Kis reklám az indexnek, most írtak a könyvről: http://index.hu/kultur/klassz/tesokonyv/
chainsaw: Szóval a Tescoban nem szabad menni,mert Sz*r?
Lőcs: Úgy látom átköltözött ide: http://tescostory.blogspot.com/
Mind a 6 komment
"Nem tudtuk, hogy ilyen veszélyes dolgot játszunk" - mondta a kórházi ágyán a kállói O. M., akinek kis híján az életébe került a munkahelyi móka. Kollégája és egyben élettársa tréfából sűrített levegőt fújt a végbelébe, amitől a 17 éves lány súlyos bélsérüléseket szenvedett.

Kérdem én: Nooooooormááááális????
18393 1 6 Izé
qukac: Én még nem mondtam,hogy nagy az Isten állatkertje,de most írom.
xx: Jó pár évvel ezelőtt is volt már ilyen, de az bele is halt :-/
naz: LDJ, hova jártál te? :) Nekem nem mesélt ilyeneket az oktatóm... ;(
Mind a 6 komment
Norvég modellek (ehh!) - smink + fodrász előtt és után
44041 4 20 Izé
bungle: damncoolpictures küldte: http://www.damncoolpictures.com/2009/07/russian-brides-before-and-after-ma [...]
AVIREX: nema f**t nem jobbak.. elotte is jok :P
Junior: A vörös valóban szép, de szerintem az első is az.
Mind a 20 komment
Variációk 1 témára....
7793 5 1 Izé
biohazard: Pöttyös az igazi Mi?
I.C.C. - Komplex szakorvosi szűrés.

"Az I.C.C. célja: az évenkénti komplex szűrésekkel a betegségek minél korábbi stádiumban történő diagnosztizálása, hogy ezzel növeljük a gyógyulási esélyt!"
1794 2 0 Izé
A nők. De mi azért szeretjük őket.
13367 6 0 Izé
Superman új rucikban...
4144 1 2 Izé
PëT: Jah. Ez az igazi amcsi GAY MAN.
Stomper: GAYMAN ? :D
Tom Noddy "a buborékos embör"
Videó itt.
3225 3 0 Izé
Alfréd, a belga pingvinember - konkrétan ez se nagyon normális...
3418 0 3 Izé
baba: néha énis azt gondolom, bárcsak én is pingvin lehetnék! :DD
mike: le mernem fogadni h neha napjän mikor rätör a magäny felprobäl egy ket pingvin nenit!!!
bungle: "Oh yes, I think I'm a typical Belgian" Szerencsétlen belgák... :)
Blokkolnám ezt a nőűet!
5974 1 2 Izé
bungle: malex123 küldte (nem volt ez már külön postban? Mindegy, már ezeréves...) http://youtube.com/w [...]
bluehock: ez olyan holvan budapest? nem tom de dumáljunk.
Retro vagy nosztalgia, kinek, hogy tetszik.
3531 7 9 Izé
bandee1219: Amúgy ez nagyon komoly! Jó újra látni ilyen cuccokat.
bandee1219: Nem 2 Ft 10 Fillérre gondolsz?
Tündérke: Húú ezek még tök jó izűek voltak,most meg már azt se tudom mit eszek sokszor...De hát csoki [...]
Mind a 9 komment
Végre megnyugodhatunk mi, zseni férfiak

"Annak a nőnek, aki zsenihez megy feleségül, valószínűleg bele kell törődnie abba, hogy meg fogják csalni. Desmond Morris antropológus, etnológus szerint azonban nem a férfi, hanem DNS-e a felelős ezért."
15020 0 11 Izé
Schabee: pffff
bandee1219: :)
Mr. Cellophane: Kíváncsi lettem volna az arcára annak aki a csládból először nézte meg a fotót az előhív [...]
Mind a 11 komment
Egy kis nosztalgiázás... 1500 videó a 80-as évekből!

Na, ki találja ki, melyik klipben szerepel a képen látható csinos hölgyike? (hamarosan itthon koncerteznek!)
31843 3 9 Izé
rivaul: Ez sajnos eltávozott a net-röl :S 1 órám rá ment s nem találtam. Ha valami még meg van azt me [...]
Mimis: Őszintén? Csodálkozol, hogy egy több mint 1 éve feltett postnál valami nem működik???? :\
bandee1219: Pont ami érdekelne, az nem megy :(
Mind a 9 komment
Nathan Sawaya sokat legozott gyerekkorában... még most se nőtt ki belőle
4176 1 2 Izé
bungle: Lego Death Star: http://shop.lego.com/product/?p=10188
bandee1219: Legkerább!
Ha a nők uralnák a világot...
5766 8 10 Izé
bandee1219: Még: http://www.nasa.gov/missions/highlights/quiz_questions.html , http://www.historywiz.com/raceto [...]
bandee1219: Az első holdraszállást [ http://hu.wikipedia.org/wiki/Apollo-program ]ábrázolja, egy női vilá [...]
pressy: a harmadik kép mit akar ábrázolni vagy mire utal.. nekem fogalmam sincsxd
Mind a 10 komment
Ha nosztalgiázni szeretnétek, okvetlenül nézzétek meg az oldalt
5127 8 4 Izé
Purple: ez már egy retro post :D
bungle: cila küldte (lényegében ugyanez az oldal, csak egy aloldala): URL: http://retronom.hu/kategoriak [...]
bandee1219: Barimi jó újralátni ezeket a cuccokat! :)
Mind a 4 komment
Notepad Invaders
5356 0 3 Game Izé
superxaba: uramisten de pszichó zene van alatta!
suvomi: magyar óra...
csokibácsi: ez idegesitő
Notepad Invaders
4763 2 2 Izé
suvomi: magyar óra...
csokibácsi: ez idegesitő
Chuck Norris már megint brutál
15471 3 4 Game Izé
lapostanyer: as
Szamooca: kellemes kis játék :D....:S
xXxÁdámxXx: ez nem brutál.. ez ÜBERBRUTÁL BAZZ! :D
Mind a 4 komment
Régebbi postok...