REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Power Pong - egy igazán vagány kis ping-pong játék.
2763 2 1 Game Izé
Disy: Ez vmi rettenet.. sztem
Egy igazán ütős fegyver a Doomban. :)
9815 5 30 Izé
bandee1219: Erre nem tudom, mit lehetne válaszolni. A 2 nyilván újabb, esetleg hibákat javítottak benne ki, [...]
dénes: melyik a jobb, az 1 vagy a 2?
Sunyshine: :D köszi! Amúgy tényleg, nekem is a seggemig ér a kezem...
Mind a 30 komment
Ne okozz csalódást a gólyának!
Egy nagyon rendben levő reklám - legalábbis szerintem.
8035 11 37 Izé
bungle: Sőt már most. Köszi a linket! :)
Maccoyi: Egy kis türelmet, szerintem legkésőbb holnap már megnézheted itt is. ;)
DaVinci: ezt a videót sajnos levették a youtube-ról :-( tudja valaki, hogy megtalálható-e ez máshol i [...]
Mind a 37 komment
A Google minden hivatalosan regisztrált San Franciscoi hajléktalannak kioszt egy élete végéig érvényes telefonszámot egy hangpostafiókkal. A terv szerint ezzel állandó elérhetőséget biztosíthatnak maguknak így megkönnyíthetik a társadalomba való visszailleszkedésüket és az emberi kapcsolatai fenttartását.
541 0 0 Tech Izé
Ház a felhők felett.
981 0 1 Tech Izé
Sza Sza: Inkább a fák felett :)
Vörös (vagy inkább rózsaszín?) húsú alma.
3454 1 26 Izé
eNMi: Dr. Moreau szigete
bubi66: Némi céklagén azt kész is a piroshúsú alma . A mai technológiával ... mindent lehet . Nekem [...]
gyula400: ;))
Mind a 26 komment
Alsókategóriás VGA-k csatája - bemutatkozik a HD 3450 és 3650
385 0 0 Tech Izé
Júniustól várható, az Eee egyik potenciális riválisa az Elonex a következő adatokkal:  7inch 800 x 480,  300MHz LNX Code 8 processor; 128MB of DDR 2, 1GB solid-state drive; 802.11b/g Wi-FI; 10/100Mb/s Ethernet port;  kettő USB 2.0 port. Az ára értelemszerűen 100 dollár lesz. 
861 0 0 Tech Izé
Az angol Inflate nevü cég tervezi és hozza létre a képen látható felfújható  épülettípust.
1135 0 0 Tech Izé
A kis lopós... :D (csicsillának ajánlva! :))
5110 2 10 Izé
Speedy: Biztos pont arra volt szüksége!!
Whitee: Heh..nekem is van egy bézs görilányom. Melbácska..nah ő a zoknikat szereti elrakni. Pláne ha m [...]
bigyminyő: Hát ez nagyon aranyos..........főleg a végén amilyen pofát vág!Nagyon jóóóóóóóó!
Mind a 10 komment
A készlet tartalmaz minden szükséges eszközt, amivel megépíthetjük és felprogramozhatjuk saját robotunkat.
638 0 0 Tech Izé
Érkeznek az új szélesvásznú ASUS-ok!
451 0 0 Tech Izé
Rugger-bugger, avagy, fuss, pukizz jól, és egyre messzebb jutsz ;)
1651 0 2 Game Izé
Jonny Test: Végigvittem nema legjobb túl könnyű s rövid!
Benny04: ez tök hülyeség ^^
A Cooler Master megint alkotott...
763 0 0 Tech Izé
Miért tanítsuk meg a gyereket arra, hogy ne fogadjon az iskolában...
9190 1 30 Izé
nkmedve: Azt én is láttam valami "101 legnagyobb szexbaki" c videóban, s ugyanabban volt valami olyasmi is [...]
dergeist: Ej de jó az avatarod.
CRaPtRaSH: pedig "anya azt is modnta hogy ne dugd a pöcsödet a porszívóba..." :D
Mind a 30 komment
Oroszok művészkednek a Gmail felületével.
752 0 0 Tech Izé
A román rendőrök balettleckéket vesznek.

1618 0 8 Izé
nkmedve: Akkor ha már redőrökről beszélgettünk: Kohn bácsit rablók támadják meg éjszaka a belvár [...]
tian: hát az köztudott, hogy a rendőrökbe nem szorult túl sok ész:) De amúgy nem biztos, hogy olyan [...]
Máln@: jááájj...Ez most komoly???....*-* ....Eddig is volt pár "jó húzásuk" a rendőröknek világsz [...]
Mind a 8 komment
Hayseed Dixie - Ace of Spades
A jól ismert Motörhead nóta country stílusban!
2488 1 9 Izé
spy_boy: wáááá.. igazi texasi büdös parasztok xDD Nagyon jó :D
joetheghost: Nekem nem jött be maga a stilus, de ahozképest szerintem is jók. :)
CRaPtRaSH: rohadtjóóó :D
Mind a 9 komment
Az Ubisoft az exkluzív PlayStation 3-as akciójátékáról tett egy rövidke bejelentést, miszerint a boltokba május 22-én érkezik majd. A bejelentés mellett egy videót is kiadtak a kezeik közül. Brutális!
678 0 0 Tech Izé
Gyufából, valamint cserjéből készült F1 autók után itt van csokiból is...
1973 0 29 Autó Izé
dude: A tavalyi McLaren-t már vajon benyomták? :) http://www.autoblog.com/2007/03/25/mmm-race-car/
r3clbull: juhééé..van egy első postom :D
<-{st.one}->: nem csak az! tod lehet sz@rból is várat építeni! :D
Mind a 29 komment
Gyufából, valamint cserjéből készült F1 autók után itt van csokiból is...
2183 0 29 Izé
dude: A tavalyi McLaren-t már vajon benyomták? :) http://www.autoblog.com/2007/03/25/mmm-race-car/
r3clbull: juhééé..van egy első postom :D
<-{st.one}->: nem csak az! tod lehet sz@rból is várat építeni! :D
Mind a 29 komment
Sokszorozz molekulát jól!
(vagy is inkább ügyesen)
3299 3 1 Game Izé
Frankie: jó kis játék :D Bár az utolsó 2-3 pályához több szerencse kell, mint ügyesség..
Azt hittem a japcsikat nem lehet felülmúlni hülye, időigényes videók készítésében... tévedtem. :D
Gmail reklám orosz módra!
5194 3 12 Izé
Purple: igaz, itt Mo.-n mindenfajta értelem megvan, piacvezetők vagyunk, összetartunk mindenben és vilá [...]
tian: Lehet, hogy fölösleges, de érdekes, meg ötletes reklám.
Máln@: uh...NO COMMENT! :)
Mind a 12 komment
Japán legjobb énekhangja! Avagy bosszú a 2 atombombáért...
3487 0 25 Izé
wnw: hát igen :/ aham én is,először csak azért olvastam az egész után mert érdekelt maga a bomba [...]
wnw: meglehet,ha nem is a nyertesek de biztos akad :D
Chamy: Azért azt vitatnám, h ez büntetés (tök mindegy, h miért). Nem azt mondom, h tetszik (mert nem) [...]
Mind a 25 komment
A kép csak illusztráció

A lényeg ez a videó:

Update by bungle:
 
1365 1 5 Tech Izé
Savitra: Kb. 6mp alatt ér körbe normál sebesség mellett. 80m az átmérője, tehát 80*3,14=251,2m a ker [...]
Savitra: mielőtt szétesik, látszik, hogy valami becsapódik a földbe... Jó, hogy nem a kocsiba vágódot [...]
MatulaMan: Fúúúúú de kemény, nem szívesen álltam volna alatta mikor felmondja a szolgálatot. Az tuti h [...]
Mind a 5 komment
tri-SLI, Hybrid SLI meg amire szükségünk lehet...
792 0 0 Tech Izé
Sarki fény Yellowknife (Kanada) felett
4660 0 73 Art Izé
bungle: cancer1 küldte: http://freshpics.blogspot.com/2008/05/aurora-borealis-northern-lights-by.html
jegvirag: ááá én,meghalnék a csomagtartoban,a bezártság miatt.Tuti kikaparnám a busz alját vagy nem t [...]
mekszamnojz: Jeer meg befersz!! :D
Mind a 73 komment
Sarki fény Yellowknife (Kanada) felett
4734 11 73 Izé
bungle: cancer1 küldte: http://freshpics.blogspot.com/2008/05/aurora-borealis-northern-lights-by.html
jegvirag: ááá én,meghalnék a csomagtartoban,a bezártság miatt.Tuti kikaparnám a busz alját vagy nem t [...]
mekszamnojz: Jeer meg befersz!! :D
Mind a 73 komment
Pityke, Mekk Elek, Kisvakond, Pampalini, Gombóc Artúr, Lolka és Bolka, emlékeztek még rájuk? :)
Itt egy kis összeállítás régi kedvenc mesefilmeinkből. Persze a lista nem teljes, írjátok meg, melyik volt a Ti kedvencetek (lehetőleg videós linkkel), és bővítjük az oldalt...
8555 3 215 Film Izé
Laci: Például ezek: http://www.youtube.com/watch?v=xxeL9bdSu-A&feature=related http://www.youtube.com/wa [...]
livy: Nem a kutya legyek? Amikor volt valami tag, aki számolta a "kutya-gyerek" jó cselekedeteit, és ha [...]
Purple: húú nekem arra a rongybabásra szükségem lenne!! volt benne valami nagydarab fogyatékos rongyba [...]
Mind a 215 komment
Pityke, Mekk Elek, Kisvakond, Pampalini, Gombóc Artúr, Lolka és Bolka, emlékeztek még rájuk? :)
Itt egy kis összeállítás régi kedvenc mesefilmeinkből. Persze a lista nem teljes, írjátok meg, melyik volt a Ti kedvencetek (lehetőleg videós linkkel), és bővítjük az oldalt...
11198 33 225 Izé
Ravennë: Nekem az "Uborka" jutott róla eszembe. Kiskoromban sokszor néztem, tetszettek a "babák"... :D Gon [...]
Tooni: Mese, amit már el is felejtettem, de nem kár érte :D Szimat Szörény a szupereb http://www.youtu [...]
celduin: Sziasztok! Én is keresek épp egy műsort, igaz hogy nem rajzfilm, de hátha emlékszik itt rá va [...]
Mind a 225 komment
Hogyan NE vontassunk kocsit...
8997 2 14 Izé
bandee1219: Pedig a sivatagokban mennyire lehetne már száguldozni, sehol senki - bár én csak TVből tudom :( [...]
loloppo: Hát én is voltam, igaz ami igaz, tényleg húznak érdekes dolgokat, pl. általános hogy nyaralni [...]
r3clbull: a végén meg azt mondja shit...lool...de durva, ezen már csak röhögni lehet..
Mind a 14 komment
Kiváncsi lennék azért pár nap után hogy néz ki, mint egy zombi? :)
Videó itt.
Az elkészítése:
2540 0 29 Art Izé
Perenna: A sima vizes fürdetéssel nincs gondom azt lehet!Csak a samponos nem a legelőnyösebb!De te álla [...]
<-{st.one}->: had emeljem ki a cikk végéről: "Tiszta vízben annyiszor fürödhet görényünk, amennyiszer cs [...]
csicsilla: hàt GYula lehet ez igy van de attol mèg szereti èn meg nem fogom tiltani neki meg kü [...]
Mind a 29 komment
Kiváncsi lennék azért pár nap után hogy néz ki, mint egy zombi? :)
Videó itt.
Az elkészítése:
2641 4 29 Izé
Perenna: A sima vizes fürdetéssel nincs gondom azt lehet!Csak a samponos nem a legelőnyösebb!De te álla [...]
<-{st.one}->: had emeljem ki a cikk végéről: "Tiszta vízben annyiszor fürödhet görényünk, amennyiszer cs [...]
csicsilla: hàt GYula lehet ez igy van de attol mèg szereti èn meg nem fogom tiltani neki meg kü [...]
Mind a 29 komment
Drótnélküi malacpersely, ami külsejében tradicionális, viszont egy teljes e-banking rendszer van mögötte, így a malacon lehúzott pénz a számlánkra kerül.
1179 0 0 Tech Izé
Üveg vodka egy húzásra...
8983 8 135 Izé
zodiac: "Megfigyelhetjük, hogy a Szomszédok világában az alkohol más szabályok szerint, egészen kül [...]
Mr.T.: Szomszédok gyöngyszem, egy üveg pia egyszerre :D http://www.youtube.com/watch?v=AnOglpn6q40
bungle: Ati-UMF küldte: Egy üveg Reál körte pálinka megivása 13 másodperc alatt, na ezt már nevezem! [...]
Mind a 135 komment
Don't shoot the puppy
azt hiszem ez a game méltán pályázhatna a
Minden Idők Legizgalmasabb Játéka
címre
9319 10 30 Game Izé
tomi77: Te 15 percig csináltad???? :o nekem csak 8 percembe került... Jó kis game!
tomi77: IGENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN Világ legjobb gameje:)))))))))) [...]
Grábor: amikor a 7-es pályán elkezdett visszafelé menni azt hittem ott dobom el az agyam
Mind a 30 komment
flOw
3017 8 5 Game Izé
Betti12: Nekem így se megy... :S
Zé: Aha. Innen tovább már csak fizetősen megy, PS3-on. De azon aztán nagyon.
Lui-G: ok, és ha a körrel is kinyírtam mindenkit? szürke a kígyó és nem mozog...itt a vége?
Mind a 5 komment
Az ellenséges mosógép szakszerű megsemmisítése...
5699 2 62 Izé
CRaPtRaSH: nemveled te állat :DDD Purpről volt szóóóóóóóööhh:D
<-{st.one}->: mi sosem voltunk azok!! :PPP
CRaPtRaSH: hiddel attól nemkell félni h nemfogunk visszacsesztetni :DDD azok a szép idők,mikor osztálytá [...]
Mind a 62 komment
Jimmy Kimmel ezzel a videóval válaszol szerelme (Sarah Silverman) I'm Fucking Matt Damon poénjára. Az I'm Fucking Ben Affleck további szereplői: Brad Pitt, Harrison Ford, Cameron Diaz, Joan Jett, Macy Gray, Robin Williams, Don Cheadle, Pete Wentz, Perry Farrell, Benji and Joel Madden, Lance Bass, Huey Lewis, Josh Groban, McLovin és Meatloaf.
4494 9 25 Izé
rezso: tényleg,várom is a folytatást I'm fucking J.Garner már unalmas lenne de biztos kitalálnak vmit
nkmedve: Szerintem 2:1 Jimmynek, me ő kezdte b****gatni Matt-et s ő is fejezte be a visszavágó videóval. [...]
redbaron813: Sarah Silvermann tetszett és eredetinek, ötletesnek tartom - ez a válasz kicsit erőltetett, a sz [...]
Mind a 25 komment
A terv lényege, egy 15 hektáros hat "biozónára" osztott park, ahol minden zónában a Föld egy adott területét mutatják be.
1217 0 1 Tech Izé
Srobi: ez erdekes..
Régebbi postok...