REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
E-papír alapú megoldásra épülő papírvékony mérleg.
876 2 1 Tech Izé
Zé: Az a baj a designerekkel, hogy a technológiákon túlmutató ötletekkel dolgoznak. Ez pl elég val [...]
Fullos franciaágy.
1092 1 0 Tech Izé
sycoMaze - vezesd a kis piros ufóizét végig a labirintuson! Jó egér meg idegrendszer nem árt hozzá... ;)
8855 0 2 Game Izé
roland66: hát nem tom ebbe mi a nehéz én az első pályát elsőre végigvittem...!
Szamooca: Hogyha ezzel az alábiak a céljuk,akkor sikeresnek nyílvánítom a játékot: -elszédülés, -ide [...]
Itt vedel a barna maci,
S az összes sárga homár,
Téged is vár beöntésre
Japánban a végbélbár.
(elnézést, ma nem találtam a gyógyszereim... ;))

A japók mentségére legyen mondva, az alkotó a holland Atelier Van Lieshout, akinek munkáit nézve azt kell mondjam, lehet hogy van egy kis gond nála... ;) Egyébként meg tetszenek. :D
3031 0 43 Art Izé
bandee1219: A munkái között tényleg van jó is [ ez pl. szimpi: http://www.ateliervanlieshout.com/beelden/wo [...]
Lilu__cica: Most reggeliztem, de asszem viszont fogom látni a reggelmet...
Maccoyi: Hát igen, az fájdalmas lenne :S
Mind a 43 komment
Itt vedel a barna maci,
S az összes sárga homár,
Téged is vár beöntésre
Japánban a végbélbár.
(elnézést, ma nem találtam a gyógyszereim... ;))

A japók mentségére legyen mondva, az alkotó a holland Atelier Van Lieshout, akinek munkáit nézve azt kell mondjam, lehet hogy van egy kis gond nála... ;) Egyébként meg tetszenek. :D
3288 2 43 Izé
bandee1219: A munkái között tényleg van jó is [ ez pl. szimpi: http://www.ateliervanlieshout.com/beelden/wo [...]
Lilu__cica: Most reggeliztem, de asszem viszont fogom látni a reggelmet...
Maccoyi: Hát igen, az fájdalmas lenne :S
Mind a 43 komment
A magyar reklámok is ott vannak rendesen, de az igazán ütős tv reklámok azért még mindig Ámérikában vannak.

"I'VE GOT SOMETHING FOR YOOOOOU!"
6539 1 24 Izé
bandee1219: Na igen, a magyar sem rossz, az is tuti lement valami kábelTVn, de ezt, az amcsit sztem rendesen ny [...]
r3clbull: hát most láttam van ott egy magyar reklám is..hát nagyon kreatív a csávó, kitett magáért..: [...]
M.Andreas: Sz*r. :D
Mind a 24 komment
Táncoló flamingók :)
2697 2 30 Izé
bandee1219: Vajon a vega életmód kitér a teszkós "húsra"?... :)
bandee1219: Kivéve, ha épp téged rágcsálnak...
mekszamnojz: Fura egy kultura, bar az teny hogy szebb mint az angolok neptanca :) de tenyleg nem felnek hogy val [...]
Mind a 30 komment
Szerelem első bámulásra? Ámérikában új őrület jött divatba, a villámrandinál még primití egyszerűbb ismerkedési forma: a résztvevők egymás elé állnak és meredten bámulnak egymás szemébe, duma nincs, csak a kurva nagy díp impressön. :D Hát nem bámulatos? ;) Várom melyik agytröszt valósítja meg ezt is kis hazánkban...

2721 0 23 Izé
bandee1219: Igen és akinek nagy a kocsija, annak kicsi a szerszáma, aki napi egy pohár bort megiszik az tová [...]
bandee1219: De aki siket v./és néma az nem ennyire degenerált, mint ezek az idióták. Annyi ilyen dolog ker [...]
M.agnus: Vigyázat, itt úttörő műsortervek vannak kialakulóban, még egy lépés és a szellemi vajúdó [...]
Mind a 23 komment
Hannes Broecker - Drink Away The Art
3530 0 27 Art Izé
bandee1219: Ja, én sem úgy gondoltam, hogy úttőrő lenne, ilyen volt már és nagyon művészi elgondolás.. [...]
M.agnus: Már megtörtént. Sőt, már csak egy keret volt kitéve, mögötte az üres, fehér fal...
bandee1219: Ennél a példánál maradva: vannak olyan dolgok, amit azért már nem kéne mással megosztani, ne [...]
Mind a 27 komment
Hannes Broecker - Drink Away The Art
3490 3 27 Izé
bandee1219: Ja, én sem úgy gondoltam, hogy úttőrő lenne, ilyen volt már és nagyon művészi elgondolás.. [...]
M.agnus: Már megtörtént. Sőt, már csak egy keret volt kitéve, mögötte az üres, fehér fal...
bandee1219: Ennél a példánál maradva: vannak olyan dolgok, amit azért már nem kéne mással megosztani, ne [...]
Mind a 27 komment
Nyilazó robot. Japánból.
573 0 2 Tech Izé
Srobi: Ez nagyon erdekes..Mindenki vigyazzon, milyen polot hord :D
ismeretlen: Hát ez nagyon komolya, a mai elektronikus robotok világában egy felhúzhatós kütyü, ráadásul [...]
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az okapi, ami egy zebrafiú és egy zsiráflány átdorbézolt éjszakájának gyümölcse... ;)))
3254 1 22 Izé
Smithy: Vakond+zsiráf?:P fúrótorony...régi vicc de jó:):)
bandee1219: És ha már itt tartunk: ablak + zsiráf? Oo
bandee1219: Náluk nem volt ilyen. :( XD
Mind a 22 komment
Hogy Tihanyi Tamás fergeteges poénjával éljek: belecsapott a villám a kocsiba!
9103 2 17 Izé
bandee1219: telepk.com/img/fun/funny-pictures/fun-ad.jpg geckoandfly.com/wp-content/uploads/2006/10/dynayets2.jp [...]
Purple: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=18262
r3clbull: jah, tehát akkor nem kell magyarázni.. amugy meg biztos megfordulnék ha ilyet látnék az útmell [...]
Mind a 17 komment
Beltéri RC repülő.
617 1 0 Tech Izé
A jégvihar "alkotása" Észtországban.
5668 7 21 Izé
bandee1219: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=21604
mekszamnojz: Oan ize vagy, most miert kellett a gyonyoruszep teoriamat ilyen orvul lerombolni??? blee :P - azert [...]
bandee1219: http://www.funpic.hu/files/pics/00000/00000170.jpg
Mind a 21 komment
Pillangó ABC
Kjell B. Sandved fotói.
2913 2 5 Izé
bandee1219: Nem rossz, tényleg érdekes, de nem hiszem, hogy innen vették az emberek, csak hasonlít a betűin [...]
Shando: Ezért imádom ezt az oldalt!! Sok dolognem fog meg rajta, de vannak olyan posztok mint ez is, és a [...]
mekszamnojz: Nna es akkor most kiderul hogy az emberek a pillangoktol loptak az olyat hogy betu meg szam... vaoo [...]
Mind a 5 komment
Az etióp nők szája beépített cd-rom-ot is tartalmaz...
9274 3 123 Izé
spidy: mielöt komenteltem volna sok sok hozá szolást elolvastam és igazatok is van sok mindenben :D de [...]
konserv: ehee.... sose fogom megérteni mértjó egyeseknek akkora lukat csinálni hogy az öklöd belefér. [...]
geree: bazmeg,ezek azer aon vekonyak mer attol a bizbasztol nem fer be semmi a szajukba
Mind a 123 komment
Aster Blaster
1503 0 1 Game Izé
Lundgren: dögunalom
Tokió alatt meghúzódó titkos kertek.
1667 0 0 Tech Izé
Új romantikus vígjáték az Igazából szerelem és a Bridget Jones alkotóitól: Mindenképpen talán. És egyben új Izés nyereményjáték: 30 darab mozijegyet sorsolunk ki azok között, akik a következő három kérdésre a helyes megfejtést elküldik a mozi@ize.hu címre február 25-ig. A kérdések pedig: a főszereplő férfi (Ryan Reynolds)
1. 2002-ben milyen filmekben jatszott? (filmcímek)
2. Mikor született? (év/hónap/nap)
3. Hol született? (város neve)

A vetítés időpontja február 27. (szerda).

1937 0 36 Film Izé
Balpar: Sajnos nem tudok elmenni, ugyh van két jegyem a filmre este 7ig írjatok és megkapjátok: limpbizk [...]
Ujvy: Hi! Szóljon ha vki nem ér rá..:D ujvy87@gmail.com
Whitee: Nah most tudtam meg, hogy ők se tudnak menni, mert dolgoznak. :-/ Szóval van két plusz jegyetek. [...]
Mind a 36 komment
Új romantikus vígjáték az Igazából szerelem és a Bridget Jones alkotóitól: Mindenképpen talán. És egyben új Izés nyereményjáték: 30 darab mozijegyet sorsolunk ki azok között, akik a következő három kérdésre a helyes megfejtést elküldik a mozi@ize.hu címre február 25-ig. A kérdések pedig: a főszereplő férfi (Ryan Reynolds)
1. 2002-ben milyen filmekben jatszott? (filmcímek)
2. Mikor született? (év/hónap/nap)
3. Hol született? (város neve)

A vetítés időpontja február 27. (szerda).

2380 1 36 Izé
Balpar: Sajnos nem tudok elmenni, ugyh van két jegyem a filmre este 7ig írjatok és megkapjátok: limpbizk [...]
Ujvy: Hi! Szóljon ha vki nem ér rá..:D ujvy87@gmail.com
Whitee: Nah most tudtam meg, hogy ők se tudnak menni, mert dolgoznak. :-/ Szóval van két plusz jegyetek. [...]
Mind a 36 komment
Brutális méretű hűtés videokártyákra.
551 0 0 Tech Izé
kettő az egyben fej- és zseblámpa. Horgászoknak, autóval közlekedőknek hasznos lehet.
598 0 0 Tech Izé
I Love Rock n Roll, az American Idol "szupersztárjaitól". :)
6332 2 17 Izé
mekszamnojz: hat sajna itt kint a teveben minden estes musor, amit en spec mar nagyon unok.... de teny hogy soksz [...]
bandee1219: Meg a trió praktikus is, ugye: "A másik kettő volt a sz@r, én jól toltam!" :)
rivaul: Az alap zene segített hogy ne kapcsoljam ki de párnak bizony nem sok joga van az élethez... :)
Mind a 17 komment
Pimp your Macbook. ;)
24 karátos arany Macbook Pro, gyémánt almával.
1052 1 1 Tech Izé
leep: miért kell minden hülyeséget csinálni aranyból?
A japán sschemata építészeti iroda által tervezett apartmanház Tokióban.
6644 0 21 Art Izé
mekszamnojz: kurvajo designe, hasznalhatatlan targy. slussz plassz :P
Dzseri: az atomot nekik egy híres mondat a Függetlenség napjából. Nem vagyok kémikus, de töriből jó [...]
eNMi: egészenpontosan +t ríttetődtünk (az előbb elirtam :) ), mert ez 1 olyan jó hüje szó ;)
Mind a 21 komment
A japán sschemata építészeti iroda által tervezett apartmanház Tokióban.
6800 1 21 Izé
mekszamnojz: kurvajo designe, hasznalhatatlan targy. slussz plassz :P
Dzseri: az atomot nekik egy híres mondat a Függetlenség napjából. Nem vagyok kémikus, de töriből jó [...]
eNMi: egészenpontosan +t ríttetődtünk (az előbb elirtam :) ), mert ez 1 olyan jó hüje szó ;)
Mind a 21 komment
...és itt végződik.
14561 8 104 Izé
bungle: Szívesen, nincs mit. :)
huskym22: na az lesz az. köszi megintcsak
bandee1219: Ha saját hibájából történt (ha megengedettnél gyorsabban ment, akkor már akármi történt, [...]
Mind a 104 komment
Előtte - utána.
13197 10 16 Izé
Samure: Azért vannak elgondolkodtató képek...
mekszamnojz: Nekem a mondanivaloja tetszik nagyon. Uj - elmulas/atalakulas...
CRaPtRaSH: senkinek se tetszene sztem:P meg én alapba nemszeretem az ien nyúzott állatokat pl :S
Mind a 16 komment
Újrafelhasznált anyagokból készült Nokia koncepciótelefon.
644 0 0 Tech Izé
Ergonomikus egér antibakteriális bevonatt, négy féle választható színben.
861 0 0 Tech Izé
Friss felvételek érkeztek a FEAR folytatásából. Brutális lesz, az biztos!
717 0 1 Tech Izé
ismeretlen: ...és csodálkozunk, ha egy kölyök bemegy az iskolába és szétlövi az embereket...
Hiánypótló termékizé:)
651 0 1 Tech Izé
Srobi: Jujj..Jo, hogy nincs rajta Kormany, ami eled ugrik, pedalok, es mehetnel is vele.. Kitudja, az lehet [...]
Mouse Wheel Speed Test 2008 - Tekergesd az egéren a scroll-t, amilyen gyorsan csak tudod!
4563 3 22 Game Izé
tojász: nekem nincs görgös egerem
mounther: 1826 laptop os miniegérrel :D
Bakkecske: nekem 4010
Mind a 22 komment
Az van, hogy készülünk valamire, amit egyelőre nem árulok el, mi is lesz. Az viszont már most biztos, hogy a terv megvalósításához szükség van sok-sok segítő kézre az ország és a világ minden pontjáról. Ezért ha úgy gondolod, hogy szeretnél részt vállalni egy az izéhez méltó akcióban, jelentkezz a kommando@ize.hu címen a felhasználóneved és lakhelyed (város elég) megadásával.
3140 12 319 Izé
süti: egyet én is láttam a gyogyszertárnál:D
Maccoyi: Szerintem már nem is fogod. ;D
babapiskóta: (vettem)
Mind a 319 komment
Organikus építészet.
3631 0 11 Art Izé
buddha: kisfiam, ha tovább rosszalkodsz, sarokba foglak állitani!!!!!!!!!!!!!!
patriot: Mi ez?? A modern Hobbit-falva? Egyébként tök jó.
AdM: A második sor első képe pl. a Gaudi múzemumba van, ez tuti:)
Mind a 11 komment
Organikus építészet.
3596 6 11 Izé
buddha: kisfiam, ha tovább rosszalkodsz, sarokba foglak állitani!!!!!!!!!!!!!!
patriot: Mi ez?? A modern Hobbit-falva? Egyébként tök jó.
AdM: A második sor első képe pl. a Gaudi múzemumba van, ez tuti:)
Mind a 11 komment
Kutyasétáltatás távolról, lusta gazdiknak. ;)
3186 0 8 Izé
bandee1219: én is egyből erre gondoltam, hogy ennél nagyobb kutyát nem is nagyon kötnék rá. :) Míg nem [...]
r3clbull: hát ha nagyobb kutyát kötnél, akkor már a csík huzná a repülőt..
buddha: ja?????a kutyát nem a jármü elé kell kötni??????vagy ez a rusnya dög tolja az autót??? rafin [...]
Mind a 8 komment
A táncparkett arab ördögei
7010 4 29 Izé
csokioroszlán: Egyem a szíved,te kis angolzseni!
Árnyangyal: SZt.one, iszol, és engem meg meg se kínálsz? :)
r3clbull: nah helyesírásból kiosztottak nektek :P
Mind a 29 komment
Lego repülőgép-anyahajó
8489 6 10 Izé
mekszamnojz: Lego a legjobb!! Ez nagyon ott van :)
Schabee: huhúúúú ez nagyon király
bandee1219: Ha meg megfordult volna, nem lett volna elég. Ehhez mennyi kellhet? Oo
Mind a 10 komment
Régebbi postok...