REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
puzzle
2364 1 2 Game Izé
Disy: 26 éves te sem vagy, vagy pedig kasztráltasd magad..
Lui-G: Most komolyan: PÚZZALAK LE????? :)
NOKIA multimédiás telefon FM rádió ADÓVAL!
576 0 1 Tech Izé
bandee1219: Ez nem rossz funkció, vannak ilyen kiegészítők Mp3-hoz is (v. akármihez), de ez egyszerűbb meg [...]
Áramvonalasított külső merevlemez.
548 0 0 Tech Izé
Rage 2
1998 0 0 Game Izé
"Gyere Bélám, toljuk ki a kedves vevőnek az új kocsiját..." ;)
11316 2 22 Izé
r3clbull: hát ezek süket némák és vakok is lehetnek..a bal oldali férfi már annyira kint volt h meglás [...]
Dralisz: Azért eltelt 1 jó idő mikor már kint volt a kocsi segge. Ezt nemlátni elég hihetetlen. Lehet a [...]
Maccoyi: Nem talált..... :D Amúgy ha én lettem volna, akkor ezt a gépjárművet totálkárra vették voln [...]
Mind a 22 komment
Valamikor a multban volt már itt szó a borok dekantálásról. Ennek a megoldására itt egy új eszköz, ami közvetlenül az üvegből való kitöltés során végzi el a bor levegőztetését.
818 0 0 Tech Izé
Hightech konditerem, felöntve vízzel.
4149 1 6 Izé
Dralisz: Obama Girlnél berakhatod Akela-tól a Van egy tippem szövegét :)
republic666: Fürgerókalábak : GY.Ú.R.O.K. Megvettem a konditerem bérletem Gyúrni járok hétfőn, szerd [...]
Dralisz: Nem tudja valaki miből, hogyan csinálják ezeket a kádakat? Mármint hogyan formázzák ilyenre. [...]
Mind a 6 komment
E-papír alapú  GPS megoldás, sapkába és/vagy kesztyűbe integrálva.
733 1 0 Tech Izé
Gyanítom, hogy a 2010-es hazai választásokra mi is le fogunk csúszni erre a szintre!
7787 1 8 Izé
republic666: Rózsaszín pitbull : Halál az összes politikusra Halál az összes politikusra... Ez egy utóp [...]
skaterpunktomi: ez tök jó vers!! te találtad ki?:P
Dralisz: Egyenlőség, testvériség, kurva szép és nagy szavak. Az USA-ban majd ha nigger lesz az elnök, [...]
Mind a 8 komment
Biztosan nem így tervezte, de utána jobb a mozgása! :D
9501 1 37 Izé
<-{st.one}->: így jártál!! :P:P fél órát kerestem egy másik linket, de sehol nem találom ezt a videót.. [...]
koffein: "This video has been removed due to terms of use violation." köszi.virágokat az öltözőbe
Árnyangyal: Hogy Ti milyen pesszimisták vagytok, lehet mi nevelünk belőlük "embert"...XDXDXDXD!
Mind a 37 komment
Orosz autópályára való orosz guruló izék. ;)
8533 0 4 Autó Izé
r3clbull: Vajon gondoltak arra h az "autópályát" kéne leaszfaltozni?
majd most: na ez nagyon ott lenne Clio helyett a fotos hetvegekre
atyavilaag: jó ez a kátyús magyar utakra is, hö
Mind a 4 komment
Orosz autópályára való orosz guruló izék. ;)
9537 0 4 Izé
r3clbull: Vajon gondoltak arra h az "autópályát" kéne leaszfaltozni?
majd most: na ez nagyon ott lenne Clio helyett a fotos hetvegekre
atyavilaag: jó ez a kátyús magyar utakra is, hö
Mind a 4 komment
Azért vannak a jó barátok... ;)
Egy igazán ütős, csoportos karaoke! :D
2935 1 14 Izé
r3clbull: szegények sokat készülhettek erre...
konvejor: for bad times, and good times tűttütűtűttütűtű fülbemászó :)
jackherer: Ilyen amikor az amerikai bibsik buliznak.
Mind a 14 komment
Hyundai Elantra óccsóé van eladó alkatrésznek!
8207 0 13 Autó Izé
Schabee: húúú bameg ezek nagyon ott vannak
Muttafukka: egy ilyen krazba jóvóna behuppani. az ilyen balgák közűl meg a legjobb mikor a dagadt nő tet [...]
Re-Peet: ..biztos kekeckedett a Hyundai-os...
Mind a 13 komment
Hyundai Elantra óccsóé van eladó alkatrésznek!
8032 1 13 Izé
Schabee: húúú bameg ezek nagyon ott vannak
Muttafukka: egy ilyen krazba jóvóna behuppani. az ilyen balgák közűl meg a legjobb mikor a dagadt nő tet [...]
Re-Peet: ..biztos kekeckedett a Hyundai-os...
Mind a 13 komment
Ferrari FXX Race pedálos autó
Nekem valahogy jobban tetszett a régi pedálos Moszkvics barnába! :)
3406 0 17 Autó Izé
rivaul: Lóerő... Ezt elég ha egy MARHA hajtja :D
r3clbull: loooool..pedálos autó...hehh..
Purple: volt hozzá pszeudaindivalisztikus luxusmoszkvics slusszkulcs? :D
Mind a 17 komment
Ferrari FXX Race pedálos autó
Nekem valahogy jobban tetszett a régi pedálos Moszkvics barnába! :)
3217 1 17 Izé
rivaul: Lóerő... Ezt elég ha egy MARHA hajtja :D
r3clbull: loooool..pedálos autó...hehh..
Purple: volt hozzá pszeudaindivalisztikus luxusmoszkvics slusszkulcs? :D
Mind a 17 komment
Sok kütyü, amikkel halk gépet lehet építeni.
563 0 0 Tech Izé
Világadatok számokban, több témákörben.
(kicsit hasonló, mint ez a régebbi post).
8950 31 17 Izé
nkmedve: Ja, most latom hogy ez folyamatosan no.:) Masfel honap alatt 10 milla pluszba, na az mar realisabb, [...]
nkmedve: Szerintem nem igaz, tavolrol se. De nem ugy ertem ahogy ti gondoljatok.:) Szerintem ez most ha aktua [...]
bandee1219: Persze, mi ezt "eliszük", hiszen az interneten van, nem? Akkor meg csak igaz lehet!
Mind a 17 komment
Kicsi RC helikopter, ami egy töltéssel 20-25 percen keresztül képes zavart okozni a légtérben.
1294 0 1 Tech Izé
sai: ilyen van nekem is.. azaz nem ez a dupla rotoros.. hanem még csak 1rotoros mini rc heli!! :)
A barcelonai MWC kiállításon mutatta be a Samsung legújabb fejlesztésű Mobil WiMAX megoldásait, köztük az Access Service Network szabványt.
592 0 0 Tech Izé
Normálisak? (azért kipróbálnám :) )
Viktória vízesés - Afrika
9249 6 14 Izé
rivaul: Akarom énis... Bár engem tuti levinne valami geci "patakba" dobott jószág :D
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=26O5miWH0Cg
Dralisz: Ha gazdag lennék elsőnek olyan dologat csinálnék, amikbe nem lehet könnyen ottmaradni :) De ez [...]
Mind a 14 komment
SCARAB Aviation Labs - orosz repcsizék
3208 1 5 Izé
Dralisz: Én is ezt mondom :)
bungle: Nem lehet, hogy 22 óra? Nem vagyok egy matekzseni, de 22x250 mennyi is? ;)
Dralisz: A legalsót nem értem... 220 óra a max repülési idő kicsit durva és odaírják, hogy 250km/hva [...]
Mind a 5 komment
A Nextwork robotépítő versenyben a jelentkezők feladata, hogy egy, a mindennapi életben számukra hasznos segítő robotot építsenek a LEGO Mindstorms NXT készletből. A robot elkészítésére 2 hónap áll a résztvevők rendelkezésére.
A versenyt 3 kategóriában írják ki: Iskolák, Informatikai vállalkozások, Egyéb tevékenységet végző vállalkozások .


Érdeklődnék az itt megjelent kedves felhasználóktól, hogy esetleg nincs valaki aki szivesen elindulna a  versenyen, de mondjuk céges háttér hiányában nem teheti meg?  
654 0 0 Tech Izé
Tökéletesen alkalmasak a házasságra, hiszen már ismerik a fájdalmat. :D

És egy másik gyönyörű pár...
4843 1 34 Izé
CRaPtRaSH: szerintem azért amiért te sem :]
cserewarrior: Sok hülye... nem normálisak! Miért nem akasztják fel magukat?
CRaPtRaSH: hékás vigyázz a szádra ;]
Mind a 34 komment
Tegnap zajlott le az Activison pénzügyi konferenciája, ahol a jövőbeli tervekről is szó esett.
477 0 0 Tech Izé
Treasure Seas Inc. 

( Kincs ami nincs!  Vagy van? :) )
4391 3 3 Game Izé
Ramirez10: Életet hol lehet venni????? :(
Zé: A bal oldali útvonalon célszerű mászkálni, ott van egy Mermaid Bay nevű sziget, ott lehet ment [...]
Zé: Nagyon jó, és fílinges játék. Csak folyton megesznek a cápák :(
Hazánkban kevésbé elterjedt iskolai szokás a "kajacsata" néven ismert tevékenység, amihez most már célszerszám is kapható.
764 0 0 Tech Izé
A tegnapi vadiúj felvételek mellett a Vanity Fair legfrissebb bejegyzéséből azt is megtudtuk, hogy Darth Vader is játszható karakter lesz a nyáron érkező legújabb Csillagok Háborúja játékban.
559 0 0 Tech Izé
Multifunkciós jakuzzi.
2740 0 0 Tech Izé
Alacsony költségvetésű skót duda a rendőrségnél...
6356 2 24 Izé
Savitra: Örülök, hogy te ilyen mindenkinek megfelelni akaró típus vagy ;) Amúgy megnéztem, és én sem [...]
Purple: tőlem aztán nem kell :D nem vagyok sértődős :P
punyukli: mégvalami: ezúton kérek elnézést mindenkitől, aki szerint a belinkelt videó végén találhat [...]
Mind a 24 komment
Egy aranyos kis autó versenyzős, távirányítós játék
2616 2 3 Game Izé
mephistto: Ez jó volt :D
Errtu: Persze hogy függ! Onnan tudod melyik a tiéd. :D
Zé: Függ valami a karosszéria színétől? Mert a kerekek, a motor nyilván befolyásolják a tulajdon [...]
Web áruház - kicsit érdekesebb az árukészlet kínálása...
2802 4 4 Izé
redbaron813: Ez a lényeg: jó reklámmal minden sz@rt el lehet adni. A HEMA kb ugyanaz, mint a TESCO...
<-{st.one}->: érdekes..........
papaluige: ez teccik! XD
Mind a 4 komment
Tegnap jeleztük, hogy szombat délelőtt érkezik a Spike TV-n a FaceBreaker bemutatkozó videója. A mozgókép elég soványka lett, de azért érdemes vetni rá egy pillantást.
458 0 0 Tech Izé
Telefonfülkés akvárium.
440 0 0 Tech Izé
Repül a Suzuki, ki tudja hol áll meg...
(szerintem ezek vitaminos sört ittak, azéé ilyenek :) )
9341 1 14 Izé
ensium: Ez a hóli fakin shit kicsit blair witches volt.. Ott se tudta abbahagyni a csaj ugyanolyan hangnemb [...]
buldozer: A rendszam alapjan NEW JERSEY.Es budwaisert isznak a vegen,amit tenyleg csak a seggfejek isznak.(Hol [...]
nkmedve: Kicsi SJ eleg jol kibirta a landolast. Amugy nem nagy csel, ilyet eccer reg en is csinaltam bicikliv [...]
Mind a 14 komment
"...Megáll az idő, az égen néma álló csillagok
A Földön csak te vagy és én vagyok..."
10996 9 26 Izé
eol: Ezt tanulhatjuk a musicalből, ha az utcán táncra perdülsz mindenki csatlakozik hozzád, és tudj [...]
bungle: deeprecen küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=0UE3CNu_rtY Szöveg: Mindig erre a spontán k [...]
bungle: Minden megfagyott a Vörösmarty téren http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=913
Mind a 26 komment
MSI HydroGen. MSI alaplap gyári vízhűtéssel.
569 0 0 Tech Izé
ASUS alaplap az enyveskezűek ellen.
693 0 0 Tech Izé
A gyorstüzelő. :D
11392 1 19 Izé
buddha: na, ennek nem kell hátrasiklás!!!!!!!!!!!!!!
Luflee: De tehet ellene :)
Mary: Nem tudom miért kell leszólni mindig kövér embereket! Nem mindenki tehet arrol hogy ugy néz ki [...]
Mind a 19 komment
Régebbi postok...