REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Szirénafetisisztáknak ideális ébresztőóra 13 angol fontért.
535 1 0 Tech Izé
Ha a gyaloglás már fáraszt...

2147 0 8 Autó Izé
ördög11: ilyesmi már volt, nem?
p.biker: nem rossz ez csak ide magyarországra nem nagyon lenne jó 2 méter aztán befeküdnél a kátyuktol [...]
Schwed: A Bëlga megjósolta "a gyaloglás VÉGE"
Mind a 8 komment
Ha a gyaloglás már fáraszt...

2128 0 8 Izé
ördög11: ilyesmi már volt, nem?
p.biker: nem rossz ez csak ide magyarországra nem nagyon lenne jó 2 méter aztán befeküdnél a kátyuktol [...]
Schwed: A Bëlga megjósolta "a gyaloglás VÉGE"
Mind a 8 komment
A BioWare a játék hivatalos oldalán jelentette be, hogy tavasszal érkezik az első letölthető csomag, amit valószínűleg újabb kiegészítők követnek majd.
605 0 0 Tech Izé
A múlt hét a FutureMarktól volt hangos, hiszen a híres hardware tesztprogram, a 3DMark fejlesztői bejelentették, hogy játékstúdiót alapítottak és játékfejlesztésbe vágnak. Ezenkívül legújabb 3DMark-juk, a Vantage is készülőben van.
601 0 0 Tech Izé
Furcsagyerek nevelő készülék. Vagy furcsa gyereknevelő készülék. A kívánt rész alkoholos filccel aláhúzandó vastagon.
2017 0 4 Izé
Lako: De csak eddig eltakarta a Milka felirat :D
bungle: Miért, nem lila? :O
rezlavor: osztrak/nemet is volt, ott meg a gyerekek 40valahany%- azt mondta hogy a tehen az biza lila
Mind a 4 komment
Ez az alaplap már a MÉH-ben is sokat érne annyi réz van rajta.
531 0 2 Tech Izé
techadmin: kicsit vastag fallal, vagy nagyot vekonyal ettol fuggetlenul jobb az ha a hidakat huti :)
Errtu: Hmm... Vajon mekkora rézlavórt lehetne csinálni belőle? :D
Franck Melech fotói
5471 0 27 Art Izé
CRaPtRaSH: nekem tetszenek:$
nkmedve: Gumiboci:D Lehet csak megijedt szegeny a lesifotostol:)
Purple: lehet, hogy a boci csak egy brush :D
Mind a 27 komment
Franck Melech fotói
5541 7 27 Izé
CRaPtRaSH: nekem tetszenek:$
nkmedve: Gumiboci:D Lehet csak megijedt szegeny a lesifotostol:)
Purple: lehet, hogy a boci csak egy brush :D
Mind a 27 komment
Liftes alagút Hamburgban
3080 0 8 Art Izé
nemfontos: nekem is ez jutott eszembe, hogy tényleg marha ötletes meg miden de nem tom elhinni h az a 4 lift [...]
Vince Carter: Elismerésem a tervezőnek! Na meg a befektetőknek, mert amikor ezt csinálták nem lehetett 2 fill [...]
Vikoo: Pöpec. És nincs dugó?
Mind a 8 komment
Liftes alagút Hamburgban
3239 1 8 Izé
nemfontos: nekem is ez jutott eszembe, hogy tényleg marha ötletes meg miden de nem tom elhinni h az a 4 lift [...]
Vince Carter: Elismerésem a tervezőnek! Na meg a befektetőknek, mert amikor ezt csinálták nem lehetett 2 fill [...]
Vikoo: Pöpec. És nincs dugó?
Mind a 8 komment
Alienes sakktábla fanatikusoknak.
678 0 0 Tech Izé
Mozgásérzekelésen alapúló eszközvezérlés
724 0 0 Tech Izé
Beteszik az AEGIA PPU-ját az NVIDIA GPU-ba? Sexi! ;)
400 0 1 Tech Izé
Soul_Deprived: ezt a cikket enis megirtam :) (marmint mas oldalon) Es jo mokanak igerkezik. Hardwares Fizikai Rende [...]
Egy igazi aprócska házikedvenc...
7685 2 36 Izé
Tóth József: Bízzál benne, hogy nem Te vagy a malac. :)))
Kanyesz: háát Én kivagyok fix ;)
nkmedve: Tengerimalacot? Hat kapott helyette egy szoros balnat.:))
Mind a 36 komment
Ezentúl minden héten felrakunk egy postot, amire a kommentek között várjuk a post általatok megfogalmazott "címét".
Ti mit írnátok alá szövegnek?

A legviccesebb, legkreatívabb, frappánsabb vagy érdekes "post címekről" a zsűri dönt (abc sorrendben: Bakeyoo, bungle, Errtu, Luflee, Maccoyi, rezlavor, st.one), a nyertesek jutalma pedig Izés bögre és póló.

Várjuk tehát legelsőnek a fenti posthoz az értékes hozzászólásokat, címadásokat! A post kikerülése után 48 óráig lehet "nevezni". :)

Frissítés:
A zsűri vitaminban elmélyült hosszas tanácskozás után úgy döntött, négyen is megkapják a nyereményeket (zárójelben a nyertes kommentek száma): eNMi (4), Lako (66/67), Miri Z (11), republic666 (155). Természetesen a többieknek is gratulálunk a jobbnál jobb (el)nevezésekért, és ne feledjétek, ezen a héten is lesz címadó pályázat! :)
1723 4 232 Izé
Miri Z: Köszike! =)
eNMi: mivel most éppen Örömködöm a bögrémnek, a whiskey-s megjegyzéshez (inkább) nem is mondok se [...]
eNMi: 1k Köszönet!!! Hamárbögre, akkor forraltbornak 1xűen tökéletes!!! Koccccc, mindenki!!!!!!!!! [...]
Mind a 232 komment
Ma koncepcióterv napot tartunk.  Ez egy tömegközlekedési koncepció, ami a napelemes működésen kívül viccesen is néz ki.
1759 0 0 Tech Izé
20 kérdésből - általában - kitalálja, mire gondoltál. Eccer besz...pattam. :)
19048 26 172 Izé
Purple: :DDDDDDDDDDDDD alulról olvasd http://img535.imageshack.us/img535/7512/nvtelenjm.jpg
Nusihusi: Nekem is kiadta a PikachutXD Ez a kedvencem:) Arra gondoltál az emberi test. Azt mondtad, hogy a k [...]
mekszamnojz: amire én gondoltam, nemhogy nyertem vele de benne sincs a tudásbázisában pedig tökre mindenki i [...]
Mind a 172 komment
Csak koncepció, annak viszont érdekes. 
1054 0 2 Tech Izé
nkmedve: hihi, lehet benne mindenfele aprosagot tarolni:D
Srobi: Ez erdekes lesz..
Bár a statisztika szerint nem volt túl mozgalmas Rambo szexuális élete (thx Purple ;)), egy gyereket úgy látszik mégis sikerült összehoznia. ;)
Son of Rambow

3131 0 21 Film Izé
SZIA: -.- :@ vááá de k....g vagy, képzeld el már használtam linuxot, igaz nem sokáig, de amit csin [...]
dude: Nekem ugyan semmi, de elképzeltem, hogy te meg a linux... :D
Purple: az egy *** :D annyit kell tanulni, mint az atom! tény, hogy stabilabb meg minden, de bonyolult... [...]
Mind a 21 komment
Bár a statisztika szerint nem volt túl mozgalmas Rambo szexuális élete (thx Purple ;)), egy gyereket úgy látszik mégis sikerült összehoznia. ;)
Son of Rambow

3180 1 22 Izé
Erunder: Hát én most őszintén bevallom megnéztem a filmet... és jóóó. :) Agyon röhögtem magam. Az [...]
SZIA: -.- :@ vááá de k....g vagy, képzeld el már használtam linuxot, igaz nem sokáig, de amit csin [...]
dude: Nekem ugyan semmi, de elképzeltem, hogy te meg a linux... :D
Mind a 22 komment
Elkészült a Tech Izén múlt csütörtökön említett reklámfilm, amelyben egy zenekar a Ford Focus elemeiből készített hangszereken zenél.
3442 2 4 Izé
Schabee: ez nagyon nagy
M.agnus: Na, valami ilyesmi a MŰVÉSZET.
teecee: Ha elolvastad volna a szöveget alatt, olvashattad volna, hogy tényleg megcsinálták. Szerintem FA [...]
Mind a 4 komment
Vajon mit rejt a pajta? :)
17802 0 10 Art Izé
CRaPtRaSH: persze,biztos pucér néniket vártál... eeejj:P
Schabee: hát erre nem tippeltem volna :S
Máln@: ajh.......a cimkék lelőtték a pojént :)
Mind a 10 komment
Vajon mit rejt a pajta? :)
19038 0 10 Izé
CRaPtRaSH: persze,biztos pucér néniket vártál... eeejj:P
Schabee: hát erre nem tippeltem volna :S
Máln@: ajh.......a cimkék lelőtték a pojént :)
Mind a 10 komment
Domino Day a szupermarketben. :)
(Kár, hogy a bútorboltosok még nem ilyen kreatívak :D)
2968 0 9 Izé
bungle: Csolt, legalább te figyelhetnél, ha én nem... ;)
r3clbull: Kiváncsi vaok mennyi idejükbe telt ezt összerakni??..amugy az ajtós rész nekem is bejön
Zé: Mindig is irigyeltem a finn gondolkodásmódot. De azért a karácsonyi szünet alatt egy áruházba [...]
Mind a 9 komment
Eladó sorházak.
10258 0 41 Art Izé
bungle: Lőcs küldte: Dubai és döbbenetes építészeti csodái... http://index.hu/gazdasag/vilag/dubaj08 [...]
lucas101: a következő amit már lassan el is kezdenek az a "jurassic Park" lesz, szinte élethű dinókkal.. [...]
eNMi: az majd biztosan ugy fog készülni, h a sivatag közepén felépitik és ha kész, akkor elárasztj [...]
Mind a 41 komment
Eladó sorházak.
10583 8 42 Izé
Climber73: Úgy tünik, rájöttek ezek a piszkos terroristák, hogy az olaj elöbb-utobb elfogy, más bevétel [...]
bungle: Lőcs küldte: Dubai és döbbenetes építészeti csodái... http://index.hu/gazdasag/vilag/dubaj08 [...]
lucas101: a következő amit már lassan el is kezdenek az a "jurassic Park" lesz, szinte élethű dinókkal.. [...]
Mind a 42 komment
Asztali távirányítós kerámia hősugárzó.  Alacsony fogyasztása miatt alkalmas az energiatakarékosságra.
990 0 0 Tech Izé
6 csodálatos star fort (csillag alakú "erőd", manapság inkább lakópark vagy lakóközösség).
18493 0 12 Art Izé
Dawe: "Komárom egy paca a térképen, nem lesz belinkelve" ez neked nem leszólás?
Re-Peet: Palmanova tényleg cool város Udine közelében. Nekem tetszett..
wnw: ez inkább egy mini falu mint erőd :P
Mind a 12 komment
6 csodálatos star fort (csillag alakú "erőd", manapság inkább lakópark vagy lakóközösség).
19000 6 12 Izé
Dawe: "Komárom egy paca a térképen, nem lesz belinkelve" ez neked nem leszólás?
Re-Peet: Palmanova tényleg cool város Udine közelében. Nekem tetszett..
wnw: ez inkább egy mini falu mint erőd :P
Mind a 12 komment
Az "éneklő" fa. ;)
4592 4 10 Izé
Purple: ez jó volt :D
Errtu: Nagyobba. És legalább három!
Errtu: Amúgy is arra szorulnának, de ezzel legalább biztosra mennék. :)
Mind a 10 komment
AA-12 - a világ leghalálosabb shotgunja. Na ezzel aztán könnyű lenne az agyaggalamb lövészet!!! :D
10406 4 25 Izé
wnw: ez bizony szépen roncsolhat :P
Vince Carter: Ha beszereznék egy ilyet (lenne pénzem) akkor lőszerre is futná sztem... :D
Vince Carter: Kiket? A vizeshordóimat? :D
Mind a 25 komment
Juba, a bagdadi orvlövész

Amerikai katonákat képeznek ki arra, hogy észrevétlenül és "hangtalanul" gyilkoljanak... pont mint az arabok. Íme egy összeállítás, mikor az arabok kerekednek fölül.

+ még egy.
+ visszavágó Jubanak. Apacs helikopter fedélzeti kamera iraki légtérben.
10732 3 54 Izé
bungle: Lazarusz küldte (2007-es videó): URL: http://www.youtube.com/watch?v=kyPKSk3c2jE Szöveg: "A hábo [...]
zoleecool: Aki szörnyűnek találja Juba tevékenységét és sajnálja a "szegény" amerikai katonákat, ann [...]
Bendegúz: JUBA A KIRÁLY !!!
Mind a 54 komment
Hollandiában került bemutatásra  ez az ipari robot, ami felismeri a beérkező kocsit, lecsavarja a tanksapkat, majd megtankolja a kocsit.   
964 0 5 Tech Izé
Srobi: Volna egy humoros hacker, nezne a kamerakon, hogy kit locsol, es locsolna:))
bandee1219: Vagy akkor beledöfi és telenyomja a csomagtartót...
techadmin: vagy egy kosza virus, es osszevissza tankol vagy meglocsolja az embereket evo120+ csodabenzinnel.
Mind a 5 komment
Lego meg gsm  meg internet. 
592 0 0 Tech Izé
Az Apple a mai naptól tette elérhetővé a nagyobb tárkapacitással rendelkező telefonokat és zenelejátszókat.
541 0 0 Tech Izé
Az autóülések következő generációja? Nestt címszó alatt keressétek.
894 0 0 Tech Izé
The Happening
M. Night Shyamalan új filmje, reméljük nem lesz annyira béna lesz annyira remek, istenkirály, szórakoztató, félelmetesen izgalmas, hatalmas mondanivalóval rendelkező, fergeteges színészi munkával megáldott film, mint pl. a Jelek.
7373 1 89 Film Izé
Balázs: jó film nekem tetszett de a jelek jobb
nkmedve: vagy inkább rá kell jöjjek hogy én vagyok nagyon fáradt, a 02 sehogyse március, ha jobban megn [...]
nkmedve: Itt úgylátom valami megment az IZÉ órában, különben nem lenne március 9.-i komment, ha még [...]
Mind a 89 komment
The Happening
M. Night Shyamalan új filmje, reméljük nem lesz annyira béna lesz annyira remek, istenkirály, szórakoztató, félelmetesen izgalmas, hatalmas mondanivalóval rendelkező, fergeteges színészi munkával megáldott film, mint pl. a Jelek.
7285 4 88 Izé
nkmedve: vagy inkább rá kell jöjjek hogy én vagyok nagyon fáradt, a 02 sehogyse március, ha jobban megn [...]
nkmedve: Itt úgylátom valami megment az IZÉ órában, különben nem lenne március 9.-i komment, ha még [...]
Nem regisztrált: Az, bár szerintem egy kicsit lenéző azokkal szemben akik szeretik a Jelek című filmet.
Mind a 88 komment
APlus Monolize - fémházba zárt orkán. A cím találó, hiszen ebben a házban tuti nem áll meg a levegő.
666 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...