REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Csak én látom sokkal szebbnek a régi idők Budapestjét?
1789 0 2 Izé
hawkeye: Bontsuk ketté. A múlt mindent megszépít. Fiatalok voltunk, Azt hittük, van jövőnk, nem gondo [...]
dns87: Bizony, régen még a jövő is más volt. :D
Nőnek lenni nehéz :)
2161 0 0 Izé
Gellérthegyen levideóztam fűt-fát, ez lett belőle.
1228 0 1 Izé
Ravennë: És milyen gombát találtál közben? ;)
Úgy látszik a jogsit másik sorban osztották
3269 0 2 Izé
gggeee: Ha pénzt adnának mellé, akkor se kéne olyan autó, ami úgy ki tud gyulladni magától, mint az [...]
Tron65: Asszem tán a NatGeo-n láttam egy műsort, ahol azt magyarázták, hogy normális helyen egy Hummer [...]
A tetováló mesterek a lépcsőn is nagyot alkotnak
929 0 0 Izé
Ezért nem lehet otthon edzeni :)
1157 0 0 Izé
Kanye Westet nagyon felgyúrta magát erre a klipre :)
1315 0 0 Izé
Nem sok szerettelibb ölelés létezik ennél
1968 0 0 Izé
Bűvész trükk a színfalak mögött
3055 0 1 Izé
dns87: Wow!!! Sosenem látott felvéteeeeel!!!! Ja nem... Ez már a TV-ben is unalmas volt 8éve...
Egy jó hamburgert valaki :)
1285 0 0 Izé
Ismét egy legenda távozott.
2415 0 0 Zene Izé
Csak óvatosan a sárkány lehelletével...
3952 0 0 Izé
Leleményes kis divattrükkök
3470 0 0 Izé
Ebben aztán van erotika ;)
1395 0 0 Izé
Hát azért ezt sejteni lehetett  :)

Odahaza gondolom nincs választási lehetősége
1844 0 0 Izé
Legalább ebéd közben "nyugalom" van
2250 0 0 Izé
Bárkiből lehet élsportoló :)
2121 0 0 Izé
Ilyen közelről még biztos nem láttad a téged körülvevő világot.
2932 0 0 Izé
Felháborító, hogy a Bázis Mentőállomáson ilyenek a körülmények

Képek
4935 0 3 Izé
Krea: Köszi, javítottam :)
Ravennë: Ui: a poszt linkjeivel valami nem stimmel. Ha a posztképre kattintok nekem nem nyit meg semmit, a s [...]
Ravennë: Szólni kell a Kétfarkú Kutya Pártnak... https://www.facebook.com/justanotherwordpresspage/video [...]
Ilyen volt, ilyen lett :)
3624 0 0 Izé
Azért beszélni kicsit magyar :)
3170 0 0 Izé
Ez minden gyerek álma
1888 0 0 Izé
Nagyon tetszett neki a mutatvány
2361 0 0 Izé
Amikor kutyát kérsz és emut kapsz helyette
2290 0 0 Izé
Te mit tennél, ha egy lány arra kérne, hogy tartsd meg Neki a tükrét, amíg megborotválkozik? Egy ilyen után beleférne egy randi vele? ;)
1345 0 0 Izé
Amikor az ellenségből barát lesz...
1922 0 0 Film Izé
Kár, hogy nem ilyenek sulis kísérletek.
1560 0 0 Izé
Ezt jól lemosta :)
2118 0 1 Izé
Jdredd: gerjed még v.ki a kamuvideókre? :(
Tudom, hogy már volt, de hátha sokan lemaradtak a világ legf*szább tüzijátékáról.
1139 0 1 Izé
Jdredd: kétségeim vannak mennyire valós .... :) ... de jópofa az tuti!
Isten éltessen, Magyarország!

Ezek lesznek az augusztus 20-ai programok.
877 0 1 Izé
Jdredd: Magyarország Kormánya .... kié? :o
Amerikanizáció felsőfokon, na de pont az oroszoknál?
3540 0 1 Izé
a janek: Mondjuk,segg nélkül nehéz.
Nem mondom, lesz változás...
1323 0 0 Izé
Azt hiszem Arnie-nak most nem Budapesten kellene lennie :)
2147 0 0 Izé
Megtaláltuk Barbie nagymamáját.
1124 0 0 Izé
Ha tetszett a japán digitális művészeten alapuló múzeum, ne utazd át a fél világot, látogass el Párizsba.
820 0 0 Izé
Ezekben a ruhákban, akár jelmezbálba is mehetnének a lányok.
830 0 0 Izé
Hmmm, hát ez biztos nagyon jó ízű lehet. Azt hittem a műanyag rizs után már nincs lejjebb.
2609 0 1 Izé
apadomil: Már többször felröppent a hír, miszerint Kínában műtojásokat készítenek. A valóság azon [...]
Ebbe a parkba sem gyerekekkel megy az ember!
3603 0 0 Izé
Ehhez még az ötös-lottó főnyereménye is kevés lenne...
3074 0 0 Izé
Transformerek márpedig léteznek :)
2110 0 4 Izé
kelan: Négyütemű fekvőtámasz. Csak így hosszú leírni, vagy nem beszélni magyar.
mun: Mi a csöcs az a burpee?
nemtudokregisztralnihelo: ...és kezdj el edzeni, mert aznap kb. 200 burpee-t kell majd megcsinálnod. :D
Mind a 4 komment
Régebbi postok...