REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Matrica jellegű védőfólia jellemzően Apple termékekhez. Motorola Razr és szabvány notebookokhoz is jó.
2531 3 4 Izé
bandee1219: Jól néz ki, de a legjobb az lenne, ha saját képpel is lehetne rendelni, akkor lenne tényleg ká [...]
csirek: de fasza :D
rezlavor: vagy egy ipod, vagy egy razr, vagy egy barmilyen PCs notebook.
Mind a 4 komment
Ez is hülye japán trend - sérült bálvány kultusz, vagy mi a p... A japán csajkák kötszerrel kötözgetik be magukat és akkor minden fasza...
7985 1 35 Izé
Purple: én a linken Manu Chao-t látom, akit nagyon szeretek, és tuti nem vetemedne ilyenre, szal szerinte [...]
Shiho-chan: Szerintem nem kéne mindent elítélni első látásra :) Ez a lány (igen lány, nem tudom ki írta [...]
bandee1219: Pont ezt írtam én is, így elég nehéz egyedinek lenni v. kitünni, ha már olyan feltünési vis [...]
Mind a 35 komment
Személyi étel analizálás a Philipstől.
620 0 0 Tech Izé
Horror méretű érintőképernyő:
695 0 0 Tech Izé
Asus noteszgép SLI-erővel párosítva
588 0 0 Tech Izé
Kitartás, nemsokára vége a CES-nek.

Addig is egy kis összegzés:

- Sony Bluetooth headset
-  Art.Lebedev, Op timus Maximus
- Iphone teleoptika
- Roland CD-2e personal SD/CD recorder
- Láva lámpás Ipod dokk
Luxus Wc
- Nano vs. IRiver
- Motoros görkori
- Wii fegyverek
909 0 0 Tech Izé
Szurikáta kis identitás zavarral. Csórikám kutyának képzeli magát. :)
(igazából ez már megint egy cicás post... ;) Tudtátok, hogy a szurikáta a szuahéli nyelvből származik, jelentése "szirti macska"? Nem vicc!)

3523 1 16 Izé
bandee1219: Power ranger csizma: http://www.mooncostumes.com/image/1687 No meg egy fegyver sem árt: http://www. [...]
rubigo: Minden valószínűség szerint... :) Ha meg már "Hunter" csizma, hát hadd szóljon...
Balázs: jópofa dög:))
Mind a 16 komment
Arató Disco - ahol csak a zene kábít!
5038 3 12 Izé
bandee1219: Hát............őőőőőő..................... De legaláb felválalja. 8/
kamubekLaca: :( Pedig egész jó hangulatom volt... :(
Balintka22: DISZNÓTOR UTÁNNI PARTY!!! JUHÉÉÉ!
Mind a 12 komment
A kínaiak az autóiparban is nagyon eredetiek... ;)
10638 0 34 Autó Izé
bungle: spiritmonger küldte (bár lehet lejjebb már volt ez a törésteszt videó): http://www.youtube.com [...]
bungle: neophyte küldte: Itt az 5 ajtós kínai Mini Cooper! http://carscoop.blogspot.com/2008/01/lifan-3-s [...]
bandee1219: http://hvg.hu/cegauto/20061120_kia_ceed_garancia_autocar.aspx Bár ezt is arra gyártják, de ez nem [...]
Mind a 34 komment
A kínaiak az autóiparban is nagyon eredetiek... ;)
10762 5 35 Izé
bungle: www.automobil.hu/c2853/lemasoltak_a_legendas_mercedest_a_kinaiak
bungle: spiritmonger küldte (bár lehet lejjebb már volt ez a törésteszt videó): http://www.youtube.com [...]
bungle: neophyte küldte: Itt az 5 ajtós kínai Mini Cooper! http://carscoop.blogspot.com/2008/01/lifan-3-s [...]
Mind a 35 komment
The Darwin Awards

A Darwin-díjat Charles Darwin, az evolúciós elmélet atyja szellemében azoknak ítélik oda az interneten, akik saját életük feláldozásával megvédik emberi génkészletünket. A díjnyertes személyek rendkívül idióta módszerekkel igyekeznek kiküszöbölni saját magukat, hogy ezáltal hozzájáruljanak az emberi faj hosszútávú túlélési esélyeinek javításához.

(Az oldalon a Darwin Awards menüpont alatt évekre bontva megtaláljátok a díjazottakat.)
9201 13 20 Izé
bungle: Idei Darwin-díjas: http://hvg.hu/panorama/20120305_elve_eltemetes_rekordkiserlet Legalább már nem [...]
Schabee: ilyen egy segget
Purple: ilyenkor hol a vonat??
Mind a 20 komment
A Polaroid visszatért egy digitális hordozható mobil printerrel ( Digital Instant Mobile Photo Printer).
552 0 0 Tech Izé
Véd és díszít ez az alapvetően Apple termékekhez kifejlesztett "bőr" ami könnyen felrakható és nyom nélkül eltávilítható. Létezik Motorola Razr V3 és PC-s laptop verzió is.
2255 0 3 Tech Izé
Kekszlefant: Hmmm...V3-ra nekem is kéne :D
techadmin: megjott a posta, delutan aplikalas meg fotozas meg a tobbi 8 nap alatt er ide Torontobol.
techadmin: az iment adtam le a rendelest 3th gen nanora, referalok ha megerkezett.
Celine Dion is fucking amazing
8021 5 32 Izé
kamubekLaca: Mondjuk ahogy utólag elnézem ezt a munkájába is beleviszi! Legalább izgalmasabb az amúgy sem u [...]
kamubekLaca: Jelezzen, aki nem szokott ilyeneket csinálni? ;) Én speciel ha nagyon fáradt vagyok már, vagy el [...]
rivaul: Miért??? Neked szimpatikusabb az aki fapofával le se köpne mint az aki nem jácca meg magát csak [...]
Mind a 32 komment
Az első ASCII kód művész??
(Írógéppel "rajzol")
4471 0 17 Art Izé
bandee1219: http://www.olh.hu/Velok_Istvan/ http://www.emea.hu/index.php?o=7&r=56 ;)
bandee1219: Ezt a videót és sem hangszórón néztem. XD Amúgy tényleg komoly és le a kalappal az előtt, [...]
Csipike: Velok Istvánnak hívják az úriembert. Egy rendkívül jóindulatú emberke. Láttam a rajzait, (h [...]
Mind a 17 komment
Az első ASCII kód művész??
(Írógéppel "rajzol")
4558 2 17 Izé
bandee1219: http://www.olh.hu/Velok_Istvan/ http://www.emea.hu/index.php?o=7&r=56 ;)
bandee1219: Ezt a videót és sem hangszórón néztem. XD Amúgy tényleg komoly és le a kalappal az előtt, [...]
Csipike: Velok Istvánnak hívják az úriembert. Egy rendkívül jóindulatú emberke. Láttam a rajzait, (h [...]
Mind a 17 komment
Az Intel demozik a CES-en ezzel a Silverthorne  CPU-val és érintőképernyővel szerelt valamivel, ami leginkább két összeillesztett Iphonehoz hasonlít. Várható  megjelenés valamikor 2009 során.
520 0 0 Tech Izé
Dizájnmonitort mutatott be az amerikai Dell.
425 0 0 Tech Izé
Drótnélküli vízalatti hangszóró. Ajánlott beszerezni a diszkókád mellé.
905 1 0 Tech Izé
WiMax kompatibilis Linux alapú  mp3 player.
792 0 0 Tech Izé
Összefoglaló így  félidőben:

- A jelentősebb szórakoztató elektronikai cégek mind hoztak valamit amiben szerepel a HD a Plasma vagy az OLED kifejezés. 
-   Az audió rendszerekkel foglakozó cégeknek kötelező  volt megjelenni legalább egy Iphone kompatibilis bármivel, legyen az dockstation vagy vízálló tok.
- Az Intel elhozta az új Penryn  mobil processzorokat.
- Bill bácsi megkezdte a nyugdíjba vonulást
- Minden fontosabb a témában érintett cég hozott valamiféle UMPC-nek nevezető eszközt: Creative, LG, OQO, iRiver, Samsung
- E papír minden létező formában, ahol csak lehet.
724 0 0 Tech Izé
Dekoratív LED-es állólámpa az In-Fusionstól.
515 0 0 Tech Izé
Az Alienware új monitora kicsit görbére sikeredett. ;)

4089 3 21 Izé
bandee1219: Tény, hogy nem tökéletes, de szted mennyibe kerülne, ha az lenne? Így is egy vagyon lehet, aká [...]
bandee1219: én ezt 4 részből állónak látom és nem plazmának mondja az ember sem. Képcsöveset meg az ha [...]
bungle: Kiderült a turpisság az Alienware ''szupergörbe" kijelzőjéről? http://tech.ize.hu/comments.php [...]
Mind a 21 komment
Ez az üzenet akkor szokott megjelenni az Apple Store helyén ha jelentős mértékben frissül a termékek listája. Ez lehet az új Macbook, vagy az új Mini, vagy egy új subnotesz. Hamarosan kiderül.

Update: Új XServe biztos lesz a kosárban duál Quad-Core 3 gigás Xeonokkal.

Update 2: Mac Pro update is lesz a kosárban benne a 45nm quad-core Penryn Xeon 5400 (Stoakley) CPU 3.2GHz

Update 3: a Shop visszatért de a fent említett két eszközön kívül nincs semmi új. Jövőhéten viszont Apple Keynote...
670 0 0 Tech Izé
Röntgenképizék :)
8838 12 20 Izé
bandee1219: Ha nem csinál semmi "érdekeset" a kádban, talán nem kerül fel a netre (ide). :)
bandee1219: Fotóbótos izék (ott fenn, középen). Azt jelenti, hogy egy programmal, aminek a nevéből szül [...]
Éjfélilány: Jó képek :)
Mind a 20 komment
Vissza a hagyományokhoz a ''görbe'' képernyővel?
2545 0 0 Tech Izé
Pákó csokifasza. Havas kiakad. :D
18835 9 89 Izé
Climber73: Az a kisebbik gond, hogy van, és létezik "ez" a majom, nekem az okoz agysokkot, hogy igény van r [...]
wtf: Bombagyár TV-ben Fekete Pákó: http://video.google.com/videoplay?docid=-2057914813312779071" targe [...]
bandee1219: Végül is mégis csak a pénzről van szó, ha nem megy el, nem kap pénzt v. ő fizet, és apénz [...]
Mind a 89 komment
MP3 lejátszó, beépített sziámi harcoshallal
715 0 0 Tech Izé
Négyen párban
4110 3 21 Izé
|-=O=-|: "De már a negyedik asszony is fel-felbukkan - ez sem okoz közöttük problémát." http://nana.hu/ [...]
bandee1219: Ezzel egyetértek, nem hiszem, hogy csak azért, mert ezt látja a gyerek, ez lesz neki a normális. [...]
bandee1219: Na de ott mind a felesége lehet (tulajdona), de ez csak élettársi viszony, leléphet, ha nem kell [...]
Mind a 21 komment
A legnagyobb plazma kijelző.
647 0 0 Tech Izé
A Google es a Matsushita (Panasonic)  megállapodást kötött egy  olyan TV fejlesztéséről, ami natívan képes kezelni bizonyos Google szolgáltatásokat például a Youtubeot és a Picasa  Web Albumot. Megjelenése első körben tavasszal várható Amerikában.
554 0 0 Tech Izé
Nehéz játék. Mi is a fővárosa a jelölt országnak?
Mexico City, Tehran, Reykjavik, Port Moresby?
Aki nem tudná, a helyes válasz: Reykjavik!
13098 18 36 Izé
Climber73: Ha ez jenki teszt, akkor mindent megmagyaráz.......aki készitette, az talpon hordta ki az agyhalá [...]
Kissomi: Hát engem ez nagyon elszomorít :( Kérjen mindenki atlaszt kövi karira!!
Dawe: nálam is
Mind a 36 komment
A Mozilla is belép az mp3player piacra a  Songbird kódnéven futó, jelenleg erősen beta állapotú (0.4) médialejátszójával.
742 1 1 Tech Izé
beton: valóban béta, és valahogy nem tetszik az Itunesre hajazás sem. Funkcionális szinten. 10 percet [...]
Szintén Fujitsu  ez a valami izé, ami a vásárlás  megkönnyítését tűzte ki céljául.
656 0 0 Tech Izé
Saor Patrol - amikor a heavy metal a skót felföldet meghódítja.
2921 3 9 Izé
bandee1219: Így megfogalmazva én is egyet értek veled. ;)
Balázs: http://www.isohunt.com/torrents/?ihq=saor+patrol
Schabee: nekem is eléggé bejövős
Mind a 9 komment
Szerezd meg kis barátoddal a kulcsot jól! :)
1460 1 1 Game Izé
Clipse: Aranyos játék csak egy idő után elég nehéz de az is lehet h én vok béna.
Egy elefánt, aki elefántokat fest
2849 2 20 Izé
bandee1219: Hát, mit mondjak? Nálam is,nem is kicsit (igaz nálam nem nehéz jobban rajzolni, de ez nem von le [...]
three.d: ,,Amúgy miért kéne ugyanúgy érzékelnie?" Mondjuk, mert állítólag ugyanúgy adja vissza aho [...]
rivaul: Nemhiszem hogy kérte eztse :D Amúgy miért kéne ugyanúgy érzékelnie? Attol hogy ő 5 méter at [...]
Mind a 20 komment
Hét szilveszter telt el úgy, hogy Hofi nem humorizál. Gondoltam ezzel a kis szösszenettel kívánok boldog új évet mindenkinek!
8928 12 135 Izé
bungle: Slyom küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=B7jV_8CR_a8 Szöveg: "Hofi Géza Louis Armstrong [...]
bandee1219: Oké. Most úgyis vizsgahét van, maj akkor elolvasom. XD
alphadog: Öööö.... majd egy hét múlva válaszolok. ;)
Mind a 135 komment
Szemezgetés az eddigi bejelentésekből: 

- Philips HD ready TV
- Sony Transfe rJet nagysebességű drótnélküli átviteli megoldás
- Panasonic drótnélküli HD videó rendszer
- Logitech DiN ovo Palm billentyűzet
- 3M miniprojektor mobiltelefonokba

Folytatás következik...
816 0 0 Tech Izé
Na ezt csináljátok utána! :D
11627 0 16 Autó Izé
bandee1219: Hát, nekünk a családdal (4en), 110-nél, mikor kiesett a bal első, az nem volt rossz :). A köcs [...]
bandee1219: Hát igen, nem hiszem, hogy nem volt meghúzva rendesen, csak nem erre van gyártva az a csavar, de [...]
Gabi69: Elsőrekció: száj leesik, második sajnálat az RX-7-ért.
Mind a 16 komment
Régebbi postok...