REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mondtam (ma) már, hogy hülyék ezek a japánok? :)
3893 0 4 Izé
Turmion: Inkább Japánból lenne nálunk annyi, mint egy bizonyos fajta "halmozottan hátrányos helyzetű" [...]
szellike: ...äs mäg szaporodnak is..
bazsby: mi a szar ez? kik ezek a buznyákok? ilyen baromságot.
Mind a 4 komment
Horror a hűtőben :)
8096 2 4 Izé
szellike: Tarkon vägnäm,mint värosi gyereket a hegyilevegö,ha valaki a sörömet buzerälnä!
cumoo: :))Super!!
Ijász!!!: Nagyon jóóó.DDD
Mind a 4 komment
Souvenirs
3639 0 1 Art Izé
Pipi: Kár, hogy Budapest kimaradt a sorozatból! Az Astoriához pici tüntetőket, meg pici lovasrendőr [...]
Souvenirs
3583 5 3 Izé
AVIREX: meg aláírni: Médin Csájná..
szrobert: Vagy akár a közlekedési múzeum előtt lévő vonattal vagy a rajta lévő repcsivel...
Pipi: Kár, hogy Budapest kimaradt a sorozatból! Az Astoriához pici tüntetőket, meg pici lovasrendőr [...]
Hullaház? Frászt! Helytakarékos japán hotel.
5418 1 9 Izé
lkBrigi14: Tiszta 5. elem!!!! :):D:P;):O
griphon: Valamelyik Scifiben olvastam ilyet (Neurománc?) asszem koporsóhoteleknek hívták a könyvben...
Spion0025: Tudjátok, ha ezt bezárjátok, és csak babot ettetek, akkor garantált a gázmérgezés. :)
Mind a 9 komment
Ezek a szakácsok tudnak valamit... az egyik itt épp egy nő hátát használja vágódeszkának. :D
(de a lufin való hússzeletelés se piskóta!)
7361 1 1 Izé
Pipi: Ez a nő olyan türelmes, hogy csirkét lehet vágni a hátán!
Már megint a hülye japánok: Robotfoci :)
1767 1 2 Izé
Tony: 10 év és külön bajnokok ligája lesz nekik is tuti
Ijász!!!: A pályán a Magyar Nemzeti 11-játéka látható. Kiemelkedő teljesitménnyel.)))
Szerintem ő sokkal jobb lenne a McDonald's reklám arcának, mint az a hülye bohóc... főleg ha még vetkőzne is :D
10915 2 1 Izé
Mamut: Hát igen. Japánban megszívta a Donaldal a marketing cumit a cég, mert a fehér arc ott a halál [...]
A művészek, akik szigetek körbekerítésével, óriási esernyők felállításával, csomagok egymásra rakásával, a Reichstag becsomagolásával vagy éppen egy völgybe húzott függönnyel fejezik ki magukat.
2760 0 1 Art Izé
karmigran: más szavakkal: akiknek kua sok idejük van..
A művészek, akik szigetek körbekerítésével, óriási esernyők felállításával, csomagok egymásra rakásával, a Reichstag becsomagolásával vagy éppen egy völgybe húzott függönnyel fejezik ki magukat.
2830 1 1 Izé
karmigran: más szavakkal: akiknek kua sok idejük van..
Ezek hülyék - fosatás japán módra, be is tojtak rendesen...
11876 3 2 Izé
nnikikeee: Szegények.. én megértem őket... én is frászt kaptam volna..
baba: Úristen de gyalázatos! Szerencsétlen japcsik, nem elég, hogy mind egyformán néznek ki, már az [...]
Hát jah...
A húgom mondta, hogy néha én is így énekelek.
Azóta nem teszem. :S
11305 6 6 Izé
Yvette: x'DDDDDDDDDDDDDDDDDD
brando: ari
okos: Ezt a lóbigyót vagy 1 éve keresem a neten , kösz srácok ! :D
Mind a 6 komment
Daniel Chesterfield, a világhírű illuzionista 29,500 dollárt egy Hummerré változtat! :)
5026 0 13 Izé
bungle: Nem vészes, mert ilyenkor át szoktam rakni Sport Izére, mint ahogy most is érkezett ide dopping [...]
rubigo: upsz. gondoltam, hogy elszúrtam.. :)
bungle: http://sport.ize.hu/comments.php?post_id=1735 Erre gondolsz? A Sport Izén a helye.
Mind a 13 komment
Madonna - Hung Up on Crack
17843 0 8 Izé
D-vid: http://vixy.net/ beírod a linket és letölti neked
nikol: hät ez egy akkora szäm,hogy nem hiszem el!!!! 1000000szor jobb az eredetinel! Kbezerszer meghallga [...]
Ijász!!!: Beléd zugot.DDD
Mind a 8 komment
Hammer limuzint már a hülyék is bérelhetnek pártízezer forintért... na de egy ilyen Skoda limot..! :)
4775 0 2 Autó Izé
coacervatum: a saját esküvőmre csakis ezt rendelmém, csak szerintem ez nem érne le még a cseh-szlovák hat [...]
szellike: Na,ja! Az S-100 csodäi több räszletböl!
Hammer limuzint már a hülyék is bérelhetnek pártízezer forintért... na de egy ilyen Skoda limot..! :)
4733 1 2 Izé
coacervatum: a saját esküvőmre csakis ezt rendelmém, csak szerintem ez nem érne le még a cseh-szlovák hat [...]
szellike: Na,ja! Az S-100 csodäi több räszletböl!
Egy berlini fogászati klinika... ide még talán fogat húzni is szívesebben megy az ember.
3534 1 0 Art Izé
Egy berlini fogászati klinika... ide még talán fogat húzni is szívesebben megy az ember.
3888 0 3 Izé
Laretta: Na a foghúzást sosem bírtam... Itt meg rohadtdrága lehet!
Lali4: azért nem mennek szívesen, mert biztos kurva drága
enjoylivefm: asd
HumanCar
3037 0 0 Autó Izé
HumanCar
2933 0 0 Izé
Aki még nem ismerné...
Hurra Torpedo: Total eclipse of the heart
3776 4 7 Izé
bandee1219: Ez azért kicsit értékelhetőbb, mint a postolt, az nem túl jó, de kicsit igényesebbek lettek. [...]
bungle: alexandrew küldte: Hurra Torpedo - "All The Things (S)he Said" http://www.youtube.com/watch?v=MuZwn [...]
Jáózsi: Jóóóóó
Mind a 7 komment
Huh gyerekek!

Először azt se tudtam, hova kapjak... De aztán belejöttem. Zsír! Az agyad szétmegy...
9721 3 1 Game Izé
cumo: nagyon jo!!::))
Huh gyerekek!

Először azt se tudtam, hova kapjak... De aztán belejöttem. Zsír! Az agyad szétmegy...
10137 7 1 Izé
cumo: nagyon jo!!::))
Már megint ezek a hülye japánok... :) Most épp gyorsivás (nem gyorsívás!)...
5540 0 0 Izé
John & John, a két lüketóni rajzolt hülyegyerek from Holland.
5505 9 4 Izé
Schabee: jó :)
bandee1219: Jópofa!
Rea: Nagyon jóóóóóóó:)))
Mind a 4 komment
Hamarosan Szatri Jani művész úr belecsap a húrokba...
Ismeri itt valaki, netán jön (vagy volt, ha már holnap olvassa) a koncertre?
1819 0 2 Izé
bungle: G3 soundcheck MEGALOL! :))) http://youtube.com/watch?v=EFIipZNtbEs
bungle: Egy magyar követője: http://www.youtube.com/watch?v=3NiFGUYPFWE
Na ezt álld meg röhögés nélkül, különben valagbacsapnak konkrétan. Huh vazze!
15242 3 10 Izé
bandee1219: Ezt már láttam máshol, komoly! XD
Danett: Vonyítottam, vinnyogtam a röhögéstől! Ne hagyjátok ki!
Sticky: Ez súlyos!:D
Mind a 10 komment