Vele van az erő... na meg a társa :D
3240
0
Izé
Mondták, hogy kisebb létszámú lesz a parlament, most akkor mi a probléma? ;)
1587
0
Izé
Magas hegyek között, hol a Toyota hupikék... :)
2990
0
Izé
Hótziher... izé... sacher, hogy Pac-Man már nem éhes ;)
1480
1
Izé
Freakmo, avagy hogyan legyünk félig letépett arcu zombik
és más
nyalánkságok
2942
0
Izé
Testépítő humor... ;) A következő az lesz, hogy törpe csajokkal jönnek össze.
4353
0
Izé
Így még egészen biztosan nem látta a Holdraszállásokat
Az elmúlt két hétben a NASA már több, mint 11 ezer, az Apollo-küldetések űrhajósai által készített fotót töltött fel
a direkt erre létrehozott Flickr-oldalra. A képek közül sok életlen, elmosódott, de rengeteg sorozatfelvétel is van, szóval gondoltam egyet, és GIF-et készítettem a legjobb fotókból.
4661
2
Izé
Nincs hol barkácsolnod? Megnyílt az első közösségi műhely Budapesten, ahol mindent adnak hozzá! Sőt, meg is tanítják, hogy készíts bútort magadnak.
4888
1
Izé
Ennivaló Disney hercegnők
3581
0
Izé
Győzike - Nincs Szerencsém
Csak mert még nem volt bünti ezen a héten (sőt ebben a hónapban se).
1637
0
Izé
A hős megmentő ;)
3674
0
Izé
Mai cukizé: jó, hogy nem fulladt bele a cukiságba! ;)
2561
0
Izé
Ha nem tudnám hogy Alien, azt hinném hogy gyümipornó ;)
2539
0
Izé
A 31 éves Victoria Wilde minden álma az volt, hogy úgy nézzen ki, mint egy guminő, amiért 13 millió forintnak megfelelő összeget el is költött
6148
0
Izé
Senkinek sem kéne egy pizzaszelet nélkül mászkálnia!
9735
0
Izé
A világ „legbetegebb” autóversenye
A Figure 8 lényege, hogy az autók egy nyolcas alakú pályán száguldoznak. A verseny első köreiben még semmi különös nem történik, de ahogy nyúlik a mezőny hossza, beindul az őrület. A verseny idővel olyan formát ölt, mintha 28 autó egymás útját keresztezve folyamatosan átgázolna egy piros lámpán. A győztes az lesz, aki a legtöbb kört teszi meg.
3981
2
Izé
Egy igazi ÜberTroll. Ti hogy reagálnátok? ;)
2422
0
Izé
Nem fogod elhinni, mi történt ezekkel a fiatalokkal a hullámvasúton!!!
Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...
5132
0
Izé
Jön az önvezető kapszulaautó
Novembertől 25 kilométer per órával hasítanak a holland közutakon a rendelhető járgányok.
1383
0
Izé
Eckhart Tolle - Az idegességtől a nyugalomig
Ha téged is inkább felidegesített a videó, ahogy Tolle apó hosszú néma szünetekkel bámul ki a fejéből, akkor nem vagy egyedül! ;)
2109
0
Izé
Hüp-hüp-hüp, Barbie trükk! ;)
3377
0
Izé
- Kevin, hova ragadt be legutóbb az ujjad?
- A feleségembe, Steve.
Az igényes amerikai szórakoztató tévéműsorok újabb gyöngyszeme... ;)
3214
0
Izé
Egy német barkácsbolt reklámja - ők már felkészültek a migránsokra? ;)
2378
1
Izé
Nem is értem, hogy bírja a magas, vékony, kékszemű nők rohamát! :D
1899
0
Izé
Így énekli közös dalukat Howard, a 92 éves férj haldokló feleségének
1520
0
Izé
Egy kis Honda történelem... papíron :)
2115
1
Izé
Ezek a srácok még mindig csak bohóckodnak... ;)
2898
0
Izé
Selfear ;)
3960
0
Izé
Na ki mondja meg a vaknak, hogy nyertes-e a szelvénye?
2666
0
Izé
Az év bohózata a lefegyverezett horvát rendőrök ügye
Bakondi főtanácsadó szerint lefegyvereztük az ORFK szerint fegyvertelen horvát rendőröket, akiket a horvátok szerint senki nem fegyverzett le.
2540
1
Izé
Majd mutatom hova lőjél, ha jó napfénytetőt akarsz! ;)
3769
0
Izé
Az antimigráns energizáló gömbrúna
Először a világon elérhetővé válik az energizáló gombrúna mindenki számára, melyet eddig csak egy szűk kör használhatott. Rengeteg megkeresés érkezett, hogy miként tudnának az emberek segíteni a határon tevékenykedő spirituális szentjeinket. Nos a válasz megérkezett, a gömb használatával ugyanis képessé válik bárki, hogy energia interpolációval erősítse a Magyarország köré felhúzott hármas szintű energia pajzsot.
2432
1
Izé
Zandhotel - homokhotel Hollandiában
1183
0
Izé
A kocsma, ahol mellvillantással is lehet fizetni
Az új valuta neve
Titcoin :D
4328
1
Izé
Hörcsög szépség az elmúlt 100 évben egy percben
2660
0
Izé
Qrva golflabda hová tűnhetett? ;)
3215
0
Izé
Grease - You're The One That I Want (Death Metal)
Andy Rehfeldt korábban az Izén
2306
0
Izé
Szinte biztos, hogy eddig te is rosszul töltötted a telefonodat!
6816
1
Izé
A magyarokat az sem érdekli, ha meghalsz az utcán. Van aki oda sem nézett, elvégre fontosabb, hogy időben odaérjek a fodrászhoz, vagy le ne késsem a kiárusítást, mint embertársam élete. Vajon ha egy kiskutya szenved ott hányan állnak meg segíteni?
2922
0
Izé
Kemény gyerek
5930
0
Izé