REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Tibeti homokmandala festés

Avalókitésvara Homokmandala Budapesten 2008
A Namgyal Kolostor homokmandalái
Még fotók...

További videók: [1] [2] [3] [4] [5]
3313 0 16 Art Izé
bungle: Worlds Largest Sand Carpet and Intriguing Sand Art http://www.lifeinthefastlane.ca/worlds-largest-sa [...]
kukulkan: Erről a posztról nekem rögtön a Hét év Tibetben-nek az a jelenete ugrott be, mikor a kínai t [...]
EVOkaa: én akkor is sajnálnám:D
Mind a 16 komment
Tibeti homokmandala festés

Avalókitésvara Homokmandala Budapesten 2008
A Namgyal Kolostor homokmandalái
Még fotók...

További videók: [1] [2] [3] [4] [5]
3494 3 16 Izé
bungle: Worlds Largest Sand Carpet and Intriguing Sand Art http://www.lifeinthefastlane.ca/worlds-largest-sa [...]
kukulkan: Erről a posztról nekem rögtön a Hét év Tibetben-nek az a jelenete ugrott be, mikor a kínai t [...]
EVOkaa: én akkor is sajnálnám:D
Mind a 16 komment
Kockacsaj kockáknak...? :D

A Geisha Tokyo Entertainment új szoftvert jelentett be, amely a "Dennó Figure Ariszu" (kb. Alice kiberbaba) névre hallgat és idén ősszel kerül a boltokba. A csomagban a szoftver mellé két csodakocka is található. Telepíted a webkamerát, aztán az egyik kockát az asztalodra helyezed. Ő lesz a monitoron a cicás szobalány, aki - feltehetően - a hentaiokból ismert hanggal és vágyakkal rendelkezik majd.

Most jön a lényeg: a pálcikára tűzött másik kockával az asztalon fekvő kocka felett kell simogatni a levegőt, amitől a képernyőn álló lány mindenféléket tesz majd - például leveszi a ruháját. A képen csak a reklám kedvéért látható a lány, a valóságban a levegőt kell birizgálnod, és csupán a monitoron láthatod álmaid szobalányát.

Másik videó.
4079 2 9 Izé
bandee1219: ezt fejtse meg valaki: http://www.youtube.com/watch?v=6Jlv8F9cerA&feature=related
Sissi: Hát ez a vinnyogás nem hiszem, hogy vágyfokozó.
Gabi69: Az a hang... jesszus:S
Mind a 9 komment
Kockacsaj kockáknak...? :D

A Geisha Tokyo Entertainment új szoftvert jelentett be, amely a "Dennó Figure Ariszu" (kb. Alice kiberbaba) névre hallgat és idén ősszel kerül a boltokba. A csomagban a szoftver mellé két csodakocka is található. Telepíted a webkamerát, aztán az egyik kockát az asztalodra helyezed. Ő lesz a monitoron a cicás szobalány, aki - feltehetően - a hentaiokból ismert hanggal és vágyakkal rendelkezik majd.

Most jön a lényeg: a pálcikára tűzött másik kockával az asztalon fekvő kocka felett kell simogatni a levegőt, amitől a képernyőn álló lány mindenféléket tesz majd - például leveszi a ruháját. A képen csak a reklám kedvéért látható a lány, a valóságban a levegőt kell birizgálnod, és csupán a monitoron láthatod álmaid szobalányát.

Másik videó.
3416 1 5 Tech Izé
joetheghost: Maga amire felhasználták az igen csak a piaci igényéket "Elégíti ki", de a módszer ahogy mego [...]
koocos: ...
Jozef7: ja biztos el lehet vele szórakozni :D
Mind a 5 komment
Mai "ismeretterjesztő" rovatunkból meg lehet tudni, hogy Woody Allen egy svéd úszónő...
14293 8 35 Izé
Re-Peet: igaza van.. Woody minden csak nem férfi.. :D
Powaflips: az a lényeg h nem ment bele a csőbe xD
Rolee: buuutaaa :D
Mind a 35 komment
Az álcázás mesterei
4744 4 9 Izé
Erunder: Biológia tanár vagy? V mi ez a leülhetsz felling?
buddha: Erunder okos, leülhetsz.
buddha: hát persze hogy tudtuk. én a múltkor láttam hogy a HARKÁLY pici láncfűrésszel kereste a fér [...]
Mind a 9 komment
Kompresszoros hűtés AMD videokártyákhoz a Thermaltake-töl. A Thermaltake kínálatában már most is vannak olyan kompresszoros hűtéssel ellátott házak, amelyekben az overclocker felhasználók rendszerében elhelyezett processzor hűtését a fent említett megoldás segítségével próbálják hűvösen tartani. A Thermaltake most bejelentette, hogy hamarosan az AMD videokártyáihoz is elérhető lesz a kompresszoros hűtés, így a rendkívül nagy népszerűségnek örvendő Radeon HD 4000-es sorozat tagjait már nem csak levegővel és folyadékkal, hanem akár kompresszorral is lehet hűteni, amennyiben komolyabb tuning elérése a cél.
A Thermaltake szakemberei az Xpressar technológia módosításával kívánják majd megoldani a videokártyák hűtését. A kereskedelmi forgalomban is megjelenő újdonságok a gyártó állítása szerint nagyjából 20 Celsius fokkal hűvösebben tartják majd a grafikus processzort, mint a folyadékhűtés segítségével dolgozó megoldások. A videokártyákhoz készülő Thermaltake Xpressar rendszerben egy kisméretű kompresszor foglal helyet, ami hasonlít a hűtőszekrényekben és légkondicionáló berendezésekben alkalmazott társaihoz, de jóval kisebb azoknál. A mérnökök úgy alkotják meg a rendszert, hogy az egy kompakt megoldás legyen, ami mindössze a számítógépház meghajtó bővítőhelyeinek egy részét foglalja el.
A Thermaltake vezetője szerint a kisméretű, DC inverterrel ellátott kompresszor nem az átlagfelhasználókat, hanem a fanatikus overclockereket célozza majd meg. A rendszerben intelligens IC vezérlés lesz jelen, amely segít minimálisra csökkenteni a hőmérsékletkülönbségből adódó kondenzáció, azaz páralecsapódás mértékét. Az észrevételek alapján az Xpressar rendszerek már eddig is népszerűek voltak a fent említett felhasználói körökben, a vállalat az újdonságtól azt reméli, hogy optimális hűtést biztosít majd a Radeon HD 4000-es sorozatú kártyák számára, valamint világszerte felkelti majd a tuninggal foglalkozó felhasználók érdeklődését.
1144 0 0 Tech Izé
Stílusos karmobil a Phenomtól Érdekes új mobil-karórával, név szerint a SpecialOPS-szal állt elő a Phenom, amelynek a praktikussága helyenként megkérdőjelezhető ugyan, viszont megjelenésre valóban csinos darabot formáltak belőle (bár hozzá kell tegyük, hogy az LG bejelentett óratelefonja azért szebbnek hat).

Hálózathoz nem kötött, így gond nélkül használható gyakorlatilag bárhol a maga háromsávos GSM-jével; rendelkezik - természetesen - webkamerával is (1,3 megapixel), bár hogy ezt videokonferenciára is lehet-e használni, az kérdéses, lévén erről nem ejtenek szót, de "normál" fényképezés céljából mindenképp rendelkezésre áll, ezt kiemelik.
Nem hiányozhat belőle persze a mikrofon (ergo megy headset nélkül is), valamint az MP3/MP4-lejátszás sem. Mindezeket a funkciókat tárhely tekintetében tetszés szerinti Micro SD kártyákkal támogathatjuk meg (alapból 256MB-osat adnak hozzá). Bluetooth 2.0 is adott, üzemidő tekintetében pedig 120 óra készenléti, és két óra beszédidőt ígérnek.
A praktikusság tehát leginkább csak a számbillentyűk és az érintőképernyő mérete miatt válik kétségessé. Előbbihez valóban nem ártanak a viszonylag karcsú ujjak, utóbbihoz pedig egyenesen ceruza szükségeltetik (amit értelemszerűen szintén adnak hozzá).

 

 

Köszönöm a posztot pocikám, nédda milyen rendivagyok ki is teszem ;*
1316 1 6 Tech Izé
Gábor-79: Ja, és a 120 óra elég komoly csúsztatás, a legjobb körülmények között sem tudtam 72 órán [...]
Gábor-79: Én már rendelkezem egy ilyennel, meg kell mondjam kellemes meglepetésként ért hogy ennyi pénz [...]
Paapi: Nekem kéne... persze csak az a kivitele amiből kihagyják a mobil részt... irtó hülyén néz ki [...]
Mind a 6 komment
Van akit már megérintett a változás szele 2009-ben...
5505 1 10 Izé
superxaba: 1.: Vért hányik, vagy miért piros? 2.: Én inkább az oldal jobb oldalán lévő reklámban rende [...]
malex123: Jó...hát amerikai, seggagyú, liberál-hányinger...szó szerint. Sajnos ezen nőnek fel a mai pr [...]
gvereb1: "fuck, slow down! " erre kiküld magából 2x akkorákat mint addig :)
Mind a 10 komment
Minő gumi ő? :)
9142 2 32 Izé
Bonyek: Tényleg fura egy szerzet. A csaj + lehet azért sikít,mert csak ez az egy pali van "kéznél"
mekszamnojz: engem meg sokkal jobban taszít, ha egy olyan kritikus alkot véleményt ( főleg negatívat ) aki o [...]
kukulkan: Ez nem bélféreg, ha erre céloztál... :-)) A háttérzajokból ítélve az állatkát valószín [...]
Mind a 32 komment
Ambigramma

Még több itt, itt és itt. Meg itt és itt . :)
7819 1 36 Art Izé
AVIREX: csak 1 fekete oldal jön be sajna .. ja amúgy a Monica & Szilard nagyon tetszik:)
bond: http://kepfeltoltes.hu/090111/mekszamnojz_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
bond: csak, ha megígéred, hogy nem orrolsz meg :-)
Mind a 36 komment
Ambigramma

Még több itt, itt és itt. Meg itt és itt . :)
7941 12 36 Izé
AVIREX: csak 1 fekete oldal jön be sajna .. ja amúgy a Monica & Szilard nagyon tetszik:)
bond: http://kepfeltoltes.hu/090111/mekszamnojz_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
bond: csak, ha megígéred, hogy nem orrolsz meg :-)
Mind a 36 komment
All Shall Perish - When Life Meant More

a 2008-as Awaken The Dreamers album nyitószáma.
478 0 0 Zene Izé
Metallica - All Nightmare Long

Megérkezett az új Metallica videó, ami az All Nightmare Long című dalhoz készült!
623 2 0 Zene Izé
JCVD

(Jean Claude Van Damme)

Úgy látszik Van Damme is visszatér, mégpedig egy olyan filmben, amiben saját magát alakítja.

Előzetes:
1554 0 5 Film Izé
yushuf: a botox jót tett neki
rivaul: Hehe ezt most találtam: http://delivery1.youmake.tv/2007/12/07/v/3127/3127_1.jpg http://www.hollywo [...]
madMate: nekem Hugh Laurie, összeverve, szétdrogozva :)
Mind a 5 komment
JCVD

(Jean Claude Van Damme)

Úgy látszik Van Damme is visszatér, mégpedig egy olyan filmben, amiben saját magát alakítja.

Előzetes:
1659 2 5 Izé
yushuf: a botox jót tett neki
rivaul: Hehe ezt most találtam: http://delivery1.youmake.tv/2007/12/07/v/3127/3127_1.jpg http://www.hollywo [...]
madMate: nekem Hugh Laurie, összeverve, szétdrogozva :)
Mind a 5 komment
Amy cicit villantott. Ne vetkőzzön, akinek rosszul áll!
1071 0 0 Pink Izé
Küldj cuki karácsonyi képeslapot!
373 0 0 Pink Izé
Friss trailerek és teaser videók érkeztek Hollywoodból! Ezúttal újra betekintést kaphatunk a jövő év március végén debütáló Monsters vs. Aliens animációs filmbe, amit a Dreamworks kalapál, továbbá Tim Burton legújabb szuperprodukciójába, a 9!-be, mely olyan neves sztárok közreműködésével készül, mint Elijah Wood, John C. Reilly, Jennifer Connelly, Crispin Glover, Martin Landau és Christopher Plummer. Ezenkívül kaptunk két Terminator: Salvation állóképet is!
4971 0 4 Film Izé
Erunder: Balázs küldte: Remélem tényleg ilyen lesz az első kapcsolat felvétel :D http://www.youtube.com [...]
csicsilla: sajnos csak ost tudtam megnézni de iádom a D-t. tényleg jó poénok vannak benne utoljára a sz [...]
tikshow: te jó isten :D ebbe mi poénok vannak :D
Mind a 4 komment
Friss trailerek és teaser videók érkeztek Hollywoodból! Ezúttal újra betekintést kaphatunk a jövő év március végén debütáló Monsters vs. Aliens animációs filmbe, amit a Dreamworks kalapál, továbbá Tim Burton legújabb szuperprodukciójába, a 9!-be, mely olyan neves sztárok közreműködésével készül, mint Elijah Wood, John C. Reilly, Jennifer Connelly, Crispin Glover, Martin Landau és Christopher Plummer. Ezenkívül kaptunk két Terminator: Salvation állóképet is!
5357 3 2 Izé
tikshow: te jó isten :D ebbe mi poénok vannak :D
Belkar: a Monsters vs Aliens nekem nagyon tetszik :) a Terminátorról meg annyit hogy remélem jó film les [...]
A Freak Factory két szegedi dj-ből Dillmannból és Zellből áll össze. Ők a barátaim és szerintem nagyon jók, de várom a ti véleményeteket is. Majd velük is elolvastatom őket.
1411 0 7 Zene Izé
Matyi: Én azt nem vágom hogyha már mutatják magukat akkor a jó népet miért nem mutatják a videón?. [...]
Erunder: Még egy felvétel róluk. http://www.youtube.com/watch?v=XqvCVJR2e6w
Erunder: No Crew! Party @ Zene Haza Club 09.05.09 http://www.youtube.com/watch?v=N4emm3KyZJY Egy 5 perces fel [...]
Mind a 7 komment
PÁV (Pakisztáni Államvasutak)
7618 5 14 Izé
Kecskeee: Szóval se mondtam hogy photoshop, meg elég durva lenne, ilyen összerakni elég aprólékos a kép [...]
Belkar: de legalább nincs sztrájk :D
|-=O=-|: Te hány éves vagy Maki, 70+? Csak mert eddig szinte mindig a Bébz postokhoz írtál... :D
Mind a 14 komment
Egy újabb hasznos honlap. :D
10246 5 60 Izé
Ravennë: Először én is valami szaftos akciójelenetben reménykedtem...
bungle: Azt hittem a címből, hogy legalább menet közben... ;)
Ravennë: http://homar.blog.hu/2013/05/10/kidobtak_a_vonatrol_mert_nem_kert_potdijat
Mind a 60 komment
Nálam ez valahogy kiverte a biztosítékot. Vélemény?
9543 4 67 Izé
latisz: BÁr radikális állatvédős videót láttam már, de a postkép alapján szerintem a gazdi lusta v [...]
kszaten: azzal kellet volna eszt csinálni. rohadjon meg az annyába aki ilyet csinál az ilyen nagyon patká [...]
Hópihe: Bocsi,valószinü nem fogom olvasni a visszajelzéseket,és elnézést,senkit nem akartam személyes [...]
Mind a 67 komment
Fehéroroszlán ikrek születtek a belgrádi állatkertben
1708 2 1 Pink Izé
Balázs: címke elírva tök jó amúgy örülök nekik:$
Újszülött állatkerti állatkák :)
8303 7 31 Izé
Purple: jaaj sorra ilyeneket dob a funpic :)))) http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=28865
Purple: http://funpic.hu/hu.picview.php?id=35399 vegye meg nekem valakiiiiiiiiiiiiii!!!! *.*
Purple: fossza :)) van ilyen postom :D
Mind a 31 komment
Hallottál már a Joe-celláról?! Ha nem, akkor itt olvashatsz róla bőven!

Állítólag egyszerű összerakni és végleg megoldja az üzemanyag problémánkat!
11931 8 72 Izé
N-drew: Tudom, nekromanta vagyok, két éves cuccot élesztek fel, de: Egyrészt nem tudom, hogy működik-e [...]
Findzs: a youtube-n sok joe cell találat van
Richi333: Akkor ez nyilván átverés. :)
Mind a 72 komment
Allen Eckman papírfigurái
3084 0 1 Art Izé
mekszamnojz: hogy egész pontosak legyünk, öntött papírszobrok. nagyon profi munka. tecc!
Allen Eckman papírfigurái
3255 8 1 Izé
mekszamnojz: hogy egész pontosak legyünk, öntött papírszobrok. nagyon profi munka. tecc!
Repül a félcipő, ki tudja hol áll meg...
12315 3 7 Izé
|-=O=-|: http://www.funnyordie.com/videos/bf2211325e/iraq-shoe-throwing-store-from-fod-team?from=player :D
Schabee: ilyen rövid idő alatt ennyi marhaságot :D
spidy: ki tudja hol áll meg, s kit hogyan talál meg :) MÉG A RÉGI KACSÁS NINTENDOS JÁTÉKBA IS BEVART [...]
Mind a 7 komment
Európai háttérképek
6117 0 4 Art Izé
Schabee: hú de jók ezek a képek!
alphadog: Én is sajnálom. Jól jött volna még pár kép pl. a nyóckerről is.
gézengúz: Menj el Prágába , és megtudod miért szerepel többet a képeken , mint a magyar főváros.
Mind a 4 komment
Európai háttérképek
6547 22 4 Izé
Schabee: hú de jók ezek a képek!
alphadog: Én is sajnálom. Jól jött volna még pár kép pl. a nyóckerről is.
gézengúz: Menj el Prágába , és megtudod miért szerepel többet a képeken , mint a magyar főváros.
Mind a 4 komment
Karácsonyi vásár..Segíts az állatokon!!!!!!
427 0 0 Pink Izé
Hogy állsz a pénzügyekhez? - Csillagjegyed megmutatja!
545 0 0 Pink Izé
Állati jó karácsonyi ének :)
5569 7 5 Izé
Strawberryy: 0:40 a szöcske....:D:D:D
Schabee: hát ez nagyon nagy
Jaca: Váááááááááááááááá! 0:13-nál a varjú szája kicsit bontja az idillt :-)
Mind a 5 komment
Hány amerikai államot tudsz megnevezni 10 perc alatt? 22 sikerült (térkép nélkül!) és még azt hittem hogy nagyjából tudom mindet. :)
8350 9 46 Izé
Schabee: 12, aztán mikor olvastam a listát csaptam a fejemet :) Named so far: ALABAMA, ALASKA, CALIFORNIA, [...]
Fabian: Egyetse ;(
sahinel: volt c64-en egy game amiben kiírtak egy ország fővárosának a nevét, és a helikopterrel minél [...]
Mind a 46 komment
Állati kaleidoszkóp.
4147 1 4 Izé
Mammut: Gyáááh :D Flaaaash... Télleg! :D
Lazarus: o_O Ez józanul is flashel
isty: Nagyszerű ötlet:D (legjobb a kacsa :P)
Mind a 4 komment
UEFA - Az év csapata szavazás

Állítsd össze te is a saját csapatod.
880 0 4 Sport Izé
gvereb1: itt: http://kep.ivpicture.hu/29790.N.jpg
Balázs: casillas bosingwa terry chiellini lahm gerrard senna lampard iniesta david villa torres advoocat
Maccoyi: Az enyém a posztképen van. ;)
Mind a 4 komment
A tökéletes mutatvány: hogyan álljunk fejen motoron és hogyan találjuk meg a parkoló egyetlen oszlopát 2 in 1. :)
995 0 0 Sport Izé
A legcukibb állatos és más Mikulási képeslapok! Küldj egyet Te is!
472 0 0 Pink Izé
Régebbi postok...