REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Igazi retrogeek ajándék lehet ez a Space Invaders mintás sál. Az eredeti írásmódja amúgy ez: スペースインベーダー . ,
572 1 0 Tech Izé
Nem éppen aktuális, de hasznos. 
413 1 2 Tech Izé
Sza Sza: jah.......baromi hasznos....................................................................x)
Maccoyi: Aktuális ez............... Annak aki éppen a Kanári szigetekre készül :D
Blast-O-Matic
10 izé-bizét kell megfelelően eltalálnod ahhoz, hogy minél messzebre tudd lőni a golyód! ;)
6862 1 28 Game Izé
Geri: 143500 a teteje, annál több nem ment!!!Minden tökéletesen eltalálva!!!
Zsolt86: Szintén 135315 a best. Jó kis game (:
Beni0503: Az ÚJ REKORDOM 143500
Mind a 28 komment
Blast-O-Matic
10 izé-bizét kell megfelelően eltalálnod ahhoz, hogy minél messzebre tudd lőni a golyód! ;)
9656 4 28 Izé
Geri: 143500 a teteje, annál több nem ment!!!Minden tökéletesen eltalálva!!!
Zsolt86: Szintén 135315 a best. Jó kis game (:
Beni0503: Az ÚJ REKORDOM 143500
Mind a 28 komment
''Tom és Jerry: A Szombat esti cica'' élő zenei aláfestéssel

(Szeretem a European Mantra-t, de szerintem nem sokan fogják érteni a videót... egy kis magyarázat nekik. - bungle)
6691 3 9 Izé
bungle: malex123 küldte: Tom and Jerry - Szombat esti házibuli http://www.youtube.com/watch?v=eTHy1NjyEVs
bungle: szergely küldte: http://www.youtube.com/watch?v=Uf2q4fanG4o
bandee1219: De ez élő imró v. megírt? Mindkét esetben jó, de az impró jobban hangozna. Mondjuk akkor is i [...]
Mind a 9 komment
Sarkköri körülményekre optimalizált mobil, amit vastag kesztyűvel is egyszerűen használhatunk.
688 1 0 Tech Izé
Hogyan installáljuk fel a Vistát 2 perc alatt...
10646 5 53 Izé
bandee1219: http://www.funpic.hu/files/pics/00004/00004655.jpg :D
Zsolt86: Én azért sajnálnám tönkretenni akármilyen szar is :P
bandee1219: Nem rossz videó, ki kéne már próbálni, de én is lusta vagyok! A végén a baki, meg már legen [...]
Mind a 53 komment
2008 top verdái
7629 0 26 Autó Izé
fancsi: jó kocsik csak az a nő nem kéne bele
bandee1219: "Mercedes-Benz CLK63 AMG Black Series", erre ott egy fehér autó... Tudom, nem az a black, de nekem [...]
bandee1219: Úgy látom, ezzel nem vagy egyedül, de a mai amcsi autók, már nem olyanok, mint a régiek, engem [...]
Mind a 26 komment
2008 top verdái
7747 11 26 Izé
fancsi: jó kocsik csak az a nő nem kéne bele
bandee1219: "Mercedes-Benz CLK63 AMG Black Series", erre ott egy fehér autó... Tudom, nem az a black, de nekem [...]
bandee1219: Úgy látom, ezzel nem vagy egyedül, de a mai amcsi autók, már nem olyanok, mint a régiek, engem [...]
Mind a 26 komment
579 1 1 Tech Izé
Menyet: :D:D:D
1145 1 1 Tech Izé
buddha: mi ez? szép kék,vagy híd?
Újabb remek ajándékötlet...
3739 3 12 Izé
Zsolt86: Hát forrócsokiba mártsa bele a kisebbség, nem is, inkább forró ólomba :D
bandee1219: Forrócsokiba mártogatás + tejszínhab? Hát, az is öltöztet. :)
bandee1219: Jajj, nem is! Ez 8€, az alsó piros 5, akkor még "jobban jártatok".
Mind a 12 komment
A Peugeot virtuális tervezőműhelyébe tekinthetünk be.

525 1 0 Tech Izé
Idén a csigatojcsi a menő, jövőre talán a csigatakony lesz...
A cikk magyarul. A gyártó oldala.
2072 1 12 Izé
deni11: Mivel oldhatja le a héjját ?? (calcium)
Zsolt86: Én nem eszem semmi ilyesmit, valahogy annyira nem vonz a dolog, de ahogy írtam már egyszer megenn [...]
bandee1219: Hát, miután tengervízben ázik ez is, nem hiszem, hogy számít az, hogy eredetileg milyen ízű [...]
Mind a 12 komment
Drift alternatíva. :)
11543 3 38 Izé
bandee1219: úgy látszik el kell neki magyarázni, hogy ennek az ellenkezője volt a szövegben.... Oo
bandee1219: Szerintem meg sem kottyan neki, nézd mekkora a "fogathoz" képest! Simán elbírja, csak azon drukk [...]
three.d: Egy szóval sem mondtam, hogy kell, csak 10-ből 9x az van!
Mind a 38 komment
Páncélos egér ;)
2265 3 7 Izé
Lilu__cica: Pncélok: http://www.pitbullarmory.com
bandee1219: Jó ez, nem izzad a kezed, mint a ventis joypadon.
Zsolt86: Nem mindenki kint az udvarban ül a gépénél :P
Mind a 7 komment
5 arc 5 állaton
6493 3 7 Izé
Lilu__cica: Hogy a videóban az a japán nő milyen gyorsan beszél! Am jó!
bandee1219: Nagyon jók, de a hal azért már rémisztő, mint egy (japán) horrorfilm.
three.d: Csodálatos mind!
Mind a 7 komment
Egy gémizé, ami a hallásod is "tisztíccsa"! :)
8720 1 20 Game Izé
Oláh Dóra: Hülyeség, de jól el lehet vele szórakozni
Clipse: ez nekem nagyon teccik XD
Oláh Dóra: Én egy idő után meguntam
Mind a 20 komment
Egy gémizé, ami a hallásod is "tisztíccsa"! :)
12843 8 18 Izé
gabour: Zenészeknek elvileg nem nehéz..meghallgatom párszor a dallamot, utána 1.-re sikerül beírni..
eol: Szerintem is belejön az ember a végére, megszokod melyik hangjegy hol van. Pedig nem is vagyok ze [...]
iZeMiZe: Yaaay, végigvittem.:P Am. a végén szntem már könnyebb, mert addigra bele jön az ember. :)
Mind a 18 komment
Rövid ismertető arról, hogy mi történik ha a betont és az üvegszálat keresztezzük.
2075 1 1 Tech Izé
beton: szerencsére a feltaláló - losonczi áron - már levédette az ötletet, így ebből nem lesz gond [...]
10 mérges állat - amikről talán nem is sejtetted, hogy mérgesek, és nem azért, mert felbosszantották őket. ;)
6852 3 16 Izé
Errtu: Egy friss Top10: http://www.origo.hu/tudomany/20080214-a-fold-tiz-leghalalosabb-allata.html
bandee1219: Inkább rémisztő és veszélyes! X)
bandee1219: Na igen, és ha csak mondjuk csak tücsköt, meg ilyesmit eszik, akkor minek a méregfog? Annak sim [...]
Mind a 16 komment
Jól nyomják a cigók a trabiban. Kár, hogy csak ketten ültek benne... ;)
17476 8 520 Izé
bandee1219: Nem emlékszem, hány százalék a cigány a magyar börtönökben? 80-85?... Ott már nincsenek kis [...]
bandee1219: Így van. Körülnézett szerinted? Hány szegény ember van mindenfelé és mégsem csinálnak olya [...]
bandee1219: Vagy nem lopják ki a fénysorompó aksiját.... Reméljük! De ha csak ebben bízhatunk, az már [...]
Mind a 520 komment
658 0 0 Tech Izé
Miért ne haragítsuk magunkra a szomszédot, ha az plasztikai sebész...
10845 1 24 Izé
Valerius: Képzeld el, egy reggel úgy ébredsz, hogy belenézel a tükörbe és így nézel ki :S:S
bandee1219: Hát erre tényleg nem, de sztem ő sem ezt akarta, legalábbis azt hiszem, mert ha valakinek mutatn [...]
bandee1219: Hát arra, én először azt hittem egy férfi, de nem. Oo
Mind a 24 komment
Apuci csúnyán megszakítja a produkciót...
13216 5 14 Izé
bandee1219: A faser? Úgy érti a zsapja? XD
Maccoyi: Stílusos érkezés :P
Dawe: pedig már kezdtek belejöni....
Mind a 14 komment
A világ legnagyobb hószobra
2909 2 5 Izé
bandee1219: Elég komoly és mi más lehetne ez is: kínai! Szépen megcsinálták, bár nem is annyi hó esett, [...]
bungle: http://tech.ize.hu/click.php?id=308&url=http%3A%2F%2Famazingfiltered.blogspot.com%2F2007%2F12%2Finte [...]
Maccoyi: Nem kis meló lehetett. Respect :)
Mind a 5 komment
"A tájékozottabb felhasználók számára nem lehet túl meglepő a gyártó ezen lépése, ha az OCZ és a Corsair forgalmazhat tápokat, akkor miért pont a Super Talent maradna ki a mókából."
650 1 0 Tech Izé
A link mögött egy szabadalmi leírás található, ami egy három oldalú telefont ír le.
483 1 0 Tech Izé
644 1 0 Tech Izé
576 1 0 Tech Izé
784 1 3 Tech Izé
Goppo: kiraly! akko "kicsi" UAV ket kuldunk egymasnak, jha mire hat kemkedni v mi >>rosszab esetben egy kis [...]
rezlavor: UAV prototipus
Goppo: vlki arulja mar el h mi ez s mire jo?
537 1 0 Tech Izé
Lődd minél kisebb darabokra a négyzeteket/téglalapokat, amíg csillaggá nem változnak! Ha befejezed valamelyik szintet, kapsz jutalmat is! :)
12418 4 23 Game Izé
Oláh Dóra: A könnyűnél(easy)-nál 127 volt a max. és nekem sikerült!!
Oláh Dóra: 73-at tudtam eddig szétlőni.
Oláh Dóra: Nekem itt a legtöbbet 63-at sikerült szétlőnöm
Mind a 23 komment
Lődd minél kisebb darabokra a négyzeteket/téglalapokat, amíg csillaggá nem változnak! Ha befejezed valamelyik szintet, kapsz jutalmat is! :)
19067 18 21 Izé
Matyi: nekem csak 127 pont lett az easy-n :P Hardon többet lehet szerezni!
Zsolt86: Én még mindig tolom ha unatkozom (:
enti: nagyon jó kis gém!!! de sztem csak hardon érdemes tolni :D
Mind a 21 komment
Ingyenes autómosás
7721 1 8 Izé
bandee1219: Az ilyen autómosás nem jó, még ha ingyenes is (olaj, miegymás), főleg ha le van húzva az abla [...]
Zsolt86: Jajj már nem kell leugatni a kissrácot. Ti nyílván nem voltatok "abban a korban".
atyavilaag: Gratulálok drága jó atyádnak :P Most akkor ő a májer, ugye? Szánalmas...
Mind a 8 komment
Most már nem csak a jég, hanem az aszfalt is nyeli a járműveket Oroszországban! :)
6491 1 3 Izé
bandee1219: Azért ez szar lehet, volt már Pesten is, hogy az öreg cső eltörik és kimossa a talajt a víz, [...]
anon: Lassan az oroszoknak is lehetne külön posztot nyitni :D
Zsolt86: Azért sztem enyhe jelző a kátyú a címkékben :D
Amy Winehouse-t kissé begyűrte a gépszíj...
14767 0 53 Izé
bungle: http://www.telegraph.co.uk/news/newstopics/howaboutthat/7558901/Artist-creates-Amy-Winehouse-in-Lego [...]
bungle: http://www.habostorta.hu/hab/zsofi/anapkepe/200801/a_nap_kepe__darling_amy3
credy: a hangja kegyetlen jó, de sztem előző életében férfi volt.. vagy most is az...
Mind a 53 komment
Unatkozó egyetemisták és a nanoadventikalendárium esete (a Tóth Marival).
789 1 0 Tech Izé
A karácsonyi menü - avagy ki lesz megtöltve, a malac vagy a kacsa? :D
(Nálatok mi lesz a menü karácsnykor?)
3955 3 5 Izé
bandee1219: Pont arra gondoltam, hogy a malac is csak szilveszterig örülhet, erre tessék! :)
ebihalacska: Nekem ez nem tetszett :(
Errtu: Na, hogy néztem ki a hentesbárdal a kezemben. ]8)>
Mind a 5 komment
Így készül egy Porsche Carrera GT virtuálisan
6670 0 15 Autó Izé
Valerius: És mikor tették bele a benzint? =)
bandee1219: Én is errű' regélek. :)
bandee1219: Ne igen, amit írtam, megnéztem, az új Nissan "csak" 7:38- at ment és az egy utcai verda.... Azé [...]
Mind a 15 komment
Régebbi postok...