REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Azt se engedném, hogy a kutyámat vezesse ez a nő, nem hogy autót!

Bocs a nőktől! Tudom hogy sok jó női sofőr van és sok béna férfi, de ez a hölgy tényleg halál béna.
3159 0 8 Izé
VanZant: Apám szerint 1939-ig Magyarországon is balos közlekedés volt. De az igazság az, hogy 1941-ig. : [...]
CsakEgySrác: Rómaiknál is baloldalt volt a közlekedés, ezért van Ausztráliába, Angoloknál, még jópár o [...]
Parafadugó: De gyalog is rossz irányba indult el. Miért pont autót tudna jól irányítani? :D
Mind a 8 komment
Ezért késnek a tengerentúlrol rendelt cuccaid
4549 0 3 Izé
Ssch: gyönörű egy felvétel...
balogh predator: Mert hajtanak mint a hülye...
nemtudokregisztralnihelo: Ezért nem adnám föl soha a gyerekemet postán a tengerentúlra...
Baromi hangulatos volt Los Angeles a '40-es években

A zene is közrejátszik, de a sötét, a zötykölődő vonat, és a régi kocsik miatt igazi kis relaxációs 10 perces videó ez.
2296 0 0 Izé
Az ősrobbanástól a napjainking

Nem az Agymenők nyitóképeiről van szó, hanem egy 10 perces animációról, amit igazi tudósok készítettek az univerzum kialakulásáról.
2024 0 7 Izé
JoWill: A fény az ősrobbanással keletkezett és az univerzum jelenlegi (tehát a fénysebességre vonatko [...]
balogh predator: Az "ősrobbanásos sztori" az egy elképzelés, elmélet nem több.
emiklos: Jók a felvetett kérdések! Mondjuk az elmélet, amivel valami létezése bizonyítható, az picit [...]
Mind a 7 komment
Jóízűen ennél meg egy 2,3 millió forintos bonbont?

Daniel Gomes, portugál ételművész, 23 karátos ehető arannyal vonta be a sáfrányos, madagaszkári vaníliás és trüffeles édességet.
1084 0 4 Izé
Ravennë: Úgy átom nem ment át az üzeneted... :D
abotos87: Akármennyibe is kerül elég szarul néz ki...
akicker: Ravennë úgy átszik, hogy nem ér rá, de nem is baj mert amúgy, sem szabad vicceődni a kimaradt [...]
Mind a 4 komment
A tokaji hegy, kissé más szemszögből :D
1060 0 0 Zene Izé
Parsecproject-Experiment Indigo

A videó rohamokat válthat ki a fényérzékeny epilepsziás embereknél!
644 0 0 Zene Izé
A sok béna sofőr után itt egy profi, aki nem kicsit kicentizi
3799 0 0 Izé
Remélem ez a divatirány nem lesz túl népszerű
2076 0 0 Pink Izé
Nem is kell más egy látványos videóhoz, mint pár jégszobor, meg némi robbanószer
1503 0 0 Izé
Egy újabb fejlesztés a Huro kft-től, aki már Huro-Corp, beszállt a VR kontrollerek világába, Indiegogos finanszírozásból akarják elindítani a Huro6D Projektjüket
1017 0 0 Tech Izé
Ennek a hülye betörőnek lenne még mit tanulnia

Például a kamerák a működéséről.
4514 0 2 Izé
Demente: És a végén a hülye elfelejti!! :DD
Demente: Ő nem a kamera miatt csúszott mászott! Mozgásérzékelőket általában úgy szokták beállíta [...]
Szóval így csinálják a rajzfilmek pisztolyhangjait

Ja, nem, csak egy jégdarabot dobtak le egy 90 méteres lyukba az Antarktiszon.
4387 0 4 Izé
VanZant: Szívesen! :)
Demente: Jé! Pedig de. Keringetett vízzel fúrták! Köszi a képeket! Ügyesek!
VanZant: Hát fúrták: http://tech.ifeng.com/photo/photo/detail_2012_12/21/20385494_10.shtml#p=1
Mind a 4 komment
Tanulj meg egy paralimpikontól egy kézzel cipőt kötni
2428 0 0 Izé
Állítólag ez egy titkosítás alól feloldott videó, amin egy vadászgép és egy UFO találkozik
3187 0 1 Izé
Jaca: Meg lett titkózva?
Autómentő a pokolból

Nagyobb kárt csinál, mint maga a baleset.
2929 0 0 Izé
Káprázatos  fotókat lőttek a szegediek, a tegnapelőtti viharról

A posztképet Fodor Szabolcs készítette.
1849 0 0 Izé
Commando Ninja

Egy film, ami pont annyira zs kategóriás, mint a címe.
1852 0 1 Izé
Goatman: Véletlen nem magyar?:-)
Felénk az ilyet úgy hívják, hogy disznó perzselő
928 0 0 Izé
Ki megy már pisztollyal meccsre, pláne ha még balhézik is?

Hát a PAOK klubelnöke.
1744 0 2 Izé
VanZant: Ha meg jól elvernék - mint a kétfenekű dobot - akkor meg nézne, mint a kiszántott egér. :D
vadonka: Hülye vén fasz...
Mark Seliger idén is gyönyörű backstage fotókat készített az Oscar-gáláról

Persze beállítottak, de ez a művészi értékéből nem igazán vesz el.
2881 0 1 Izé
Nebel: Nekem ezek unalmasak. Annyira, hogy végig se néztem az összeset.
És akkor a Guinness rekordok is beszállt az értelmetlen hülyeségek pártolásába
2424 0 1 Izé
Dmckayals: Ezt simán megdöntöm, csak várni kell a hitelesítéssel, mert az enyém még mindig nem állt me [...]
Mennyire kell ahhoz részegnek lenni, hogy jó ötletnek tűnjön lovat vinni a diszkóba?
2559 0 0 Izé
Egy Hummerrel ezt nem hiszem, hogy megtudták volna tenni
3634 0 5 Izé
vadonka: Más oldalon találtam némi infót róla. A kis konzervkocsi sofőrje nem volt kéznél (nem tudtak [...]
Goatman: Négyen bénázni egy ilyen "gyufásdobozzal"..
sakos: Minek erőlködtek az emeléssel, ha utána a kerekein gurul az autó?
Mind a 5 komment
Ha elég hülye vagy, még egy parkolóból kiállni is életveszélyes
3744 0 0 Izé
Ross Franquemont nem véletlenül tud elképesztően gyönyörű fotókat készíteni

Ugyanis ő az amerikai légierő pilótája és egy U-2 kémrepülőgépet vezet.
1770 0 0 Izé
Gyerekek, ne utánozzátok a videón látható bácsit, mert ti az első fának neki csattannátok!
2664 0 1 Izé
VanZant: Akkor is ő a király(nő)! https://www.vezess.hu/vezetunk/2017/12/26/autoverseny-amilyet-nem-lattal [...]
Összeakasztották a bajszukat, vagyis izé, a rotorjaikat
3350 0 4 Izé
Demente: A repülési szabályzat kimondja, hogy a Jó ku. anyukáját az ilyennek! Igen, amit kitoltak gépe [...]
leha: nem biztos. szerintem a gépet, amit kihoztak, tették jó másfél, két méterrel arébb, mint kel [...]
hawkeye: A leszálló pilótának biztos OKJ-s repülőjogsija volt...
Mind a 4 komment
A NASA új ötlete, hogy elküldheted a neved a Napba
953 0 0 Izé
Calpurnia - City boy

Ismerős a fehér pólós srác elől? Na ő Mike a Stranger Thingsből, azaz Finn Wolfhard, ez pedig a bandája első klipje.
2171 0 0 Zene Izé
A Porsche egyszerűen, de elegánsan kívánt minden nőnek tegnap boldog nőnapot
2023 0 0 Izé
Példaképekről mintázott babák a Barbietól nőnap alkalmából

Tudom, hogy tegnap volt nőnap, de utólag is boldog nőnapot kívánunk minden kedves női Izélőnek!
1828 0 0 Pink Izé
A McLarennek köszönhetjük Benny Hill és a Forma 1 találkozását
2667 0 0 Autó Izé
15 másodperc a Call of Duty - Black Ops 4-ből

Ennél azért picivel többet is kaphattunk volna.
1279 0 0 Tech Izé
Egy jó kis csobbanás a medúzák, halak, planktonok és a rengeteg műanyag között
1325 0 0 Izé
Biel Capllonch a mestere annak, hogy történeteket meséljen el a fotóin keresztül

Mondjuk nem mindig érteni, hogy pontosan mi is a történet.
1393 0 0 Izé
Nem is tudom hirtelen, hogy ebben a 3 percben mi a legcikibb

A feszengő médiamunkások, a kismaszos kuncogás, vagy úgy maga az egész.
4141 0 7 Izé
Ravennë: És ebben a videóban éppen mi történik? Ez most mi akart lenni?
VanZant: Hááát, ennek a nőnek sem csípi az ész a szemét, az biztos. :D
Dmckayals: Ha azt mondtad volna, hülyére dugnád, mondtam volna, hogy már megelőztek. De mivel nem mondtad, [...]
Mind a 7 komment
A Google készített egy mindent felismerő alkalmazást
1876 0 3 Izé
Ravennë: Elég király kis cucc.
mun: Már a reklámot is verticalban kell nézzem. Hurrá Google.
mue: A "minden" azért még túlzás. Én nagyon szeretem a PictureThis növényfelismerő appot, azt pl [...]
Polgár Peti és a Hungarycool - Hun a nyár

Csak úgy mondom, hogy az album, amin ez a dal is szerepel, idén Fonogram díjas lett.
967 0 0 Zene Izé
A legjobb talán a piros pólós dagi fószer reakciója :)
3576 0 4 Izé
akicker: Na most megnéztem teljes képernyőn is és azt kell mondjam, hogy nem. Utánafordul, hogy miféle [...]
Jaca: Nem láttad az irigységet a szemében?
mun: És talán ez volt a legjobb reakció.
Mind a 4 komment
Régebbi postok...