REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Slipknot - Vermillion Pt. 2 (Bloodstone Remix) 
 

Az "All Hope Is Gone" nevet viselő legújabb Slpknot album második bonustrack-je...
 
534 1 0 Zene Izé
Nemzetközi Testfestés Fesztivál Dél-Koreában

7011 3 0 Izé
Elkészült a Google nyílt forráskódú böngészője, mely a Chrome nevet viseli. A postképre kattintva telepítheted a programot, mely egyenlőre béta állapotban leledzik. (ettől függetlenül szerintem már most nagyon jó, és ígéretes - Errtu)
1024 0 24 Tech Izé
Mangalor: Egy tuti teljes programeltávolító: Revo Uninstaller
sztewe: Tanács: Ha valaki felrakta és aztán uninstall, nem szedi le a "pofázó" programot, elárulom a G [...]
Errtu: igen, elég sok blogger belekötött ebbe. ez egy baki volt a Google részéről. nem ez volt az els [...]
Mind a 24 komment
Hipnózis az állatvilágban. Vajon tényleg működik?
4211 2 12 Izé
madMate: ahh tyúkkal énis láttam már ilyet hogy megbénul de én sajnálom őket ilyenkor tehetetlenek é [...]
donfoto: esküszöm, ezt én is ki fogom próbálni, ha végre hazajutok anyukámékhoz :D
AVIREX: én is csinátam miko kicsi voltam,megfogtam a csirke nyakát,azt elaludt azis :D
Mind a 12 komment
Foo Fighters - Everlong

 

Foo Fighters - All My Life 
316 0 0 Zene Izé
Építsünk iPhone felhasználói felületet Photoshop-ban!

Magyar "cikk" itt.
Innen meg letöltheted a PSD állományt.


(természetesen rezlavor-nak ajánlva :) )
1153 0 0 Tech Izé
Sigma -All blue

Egyik legnagyobb kedvenc...nem lehet megunni;)!
537 0 1 Zene Izé
MStipee: Nemrossz, nemrossz :)
Magfúziós atomerőmű a sufniban.

Csináld magad!
5401 1 10 Izé
Laci: Most kezdtem el olvasni és máris fetrengek a röhögéstől. Ma ugyan már nem fogom végigolvasni [...]
SQS: Ezt már rég kibeszélték az index fórumain, ebben a topicban: http://forum.index.hu/Article/show [...]
sahinel: Tök mindegy szerintem. Sufnitunigban megépíteni ilyesmit?:D Minek vesződnek vele a kormányok me [...]
Mind a 10 komment
Több mint 82(!) galéria frissült a Games Convention alatt. Ez gyűjtöttük most egy csokorba!
1431 1 3 Game Izé
Errtu: ráadásul nem is egy helyen volt használva :)
Szamooca: :D:D
Purple: nem lett lezárva a félkövér :)
Mire képes manapság a pillanatragasztó! ;)

Bill Dan, egy újabb kő egyensúlyozó művész.



Még pár videó...
1978 6 15 Izé
bungle: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1060827/A-stone-ishing-The-artist-balances-heavy-rocks-other [...]
ibor90: tuti hogy nincs benne trükk, ezek nagyon durvák...nem tom hogy lehet, pl széket egylábon megáll [...]
ReAm1: Ja! Az egy kitömött madár, nem tudtad? :)
Mind a 15 komment
Helheim - Jernskogen

1992-ben alakult norvég zenekar. Az évek során öttagúra bővültek, bevéve egy gitárost és egy állandó szintist. Ebből már kikövetkeztethető, hogy black metal alapú viking-pogány zenéjük atmoszférikusabb fokra emelkedett.
414 0 0 Zene Izé
Ha az egyiptomiak képesek lettek volna autógyártásra az ókorban, biztos ilyen guruló piramisizét építenek. :)
Greg Zanis "Dream Car"-ját napenergia hajtja, 70 km/h sebességgel "száguld" és egy feltöltéssel 130 km-t tesz meg, de a következő prototípust úgy tervezi, hogy az 800 km-t legyen képes megtenni.

1270 0 7 Autó Izé
xergh: kesz az ufo! :)
bungle: Feltöltés a Solar Garage-ban történik. :) http://dreamcar123.com/solar_garage/3solar_garage.htm
Iguana: napenergia? hol a napelem? feltöltés? ha napenergia akkor menet közbe is tud töltni nem? akkor m [...]
Mind a 7 komment
Ha az egyiptomiak képesek lettek volna autógyártásra az ókorban, biztos ilyen guruló piramisizét építenek. :)
Greg Zanis "Dream Car"-ját napenergia hajtja, 70 km/h sebességgel "száguld" és egy feltöltéssel 130 km-t tesz meg, de a következő prototípust úgy tervezi, hogy az 800 km-t legyen képes megtenni.

1412 1 7 Izé
xergh: kesz az ufo! :)
bungle: Feltöltés a Solar Garage-ban történik. :) http://dreamcar123.com/solar_garage/3solar_garage.htm
Iguana: napenergia? hol a napelem? feltöltés? ha napenergia akkor menet közbe is tud töltni nem? akkor m [...]
Mind a 7 komment
Nikon D90 teszt a DPreviewnél és Chase Jarvisnál

Előzetesként pár részlet:

12.9 megapixel DX-format CMOS szenzor
3.0-inch 920,000 pixel (VGA x 3 colors) TFT-LCD
Live View ,arcfelismerés Automatikus szenzor tisztítás
videófelvétel:  1280 x 720 (720p) 24 fps  mono hanggal
IS0 200-3200 range (100-6400 kiterjesztett mód)
4.5 fps sorozatfelvétel (buffer: 7 RAW, 25 JPEG fine, 100 JPEG Normal)
3D tracking AF (11 pontban)
GPS és geotagging kompatibilitás

Meg egy Engadg et galéria

1456 0 2 Tech Izé
rezlavor: merengek eppen a D70s cserejen, es eddig a D200 volt az iranyado, de ez elegge elgondolkodtato....
Szamooca: húúú...na ez gép :))
Cat House on the Kings - így néz ki egy cicamenhely Kaliforniában.
Nincsenek ketrecek, nincs elaltatás. A 16 éve alapított menhely 16000 macskát és 4000 kutyát mentett meg (nem beszélve a 40000 állatról, amelyet ivartalanítottak) és jelenleg 700 cicáról gondoskodnak.

2121 1 7 Izé
Darklightangel: hehe akkor már értem:P köszi szépen:)) meglesz reméljük:) pussz
mekszamnojz: dede, ő súgta meg, mindig dicsekszik, ahogy rólad is ;) akkor neked is jó kikapcsolódást :P pu [...]
Darklightangel: hehe majd holnap megyek arrafele..de honnan tudod amúgy? csak nem a drágaságomtól?:P
Mind a 7 komment
A holland "Jos the finch" Stirling-motorjai gyertyákkal meghajtva

2671 3 15 Izé
Laci: Nem fogod megbánni ha elolvasod. Nagy könyv egy nagyon nagy emberről. Csinálj inkább egy SZIA [...]
SZIA: Igyekszem minél hamarabb elolvasni! Bár szívesebben csinálom meg inkább a stirling motort!:D
Laci: A teljesítmény a hatásfok függvénye, de a francba a szőrszálhasogatással. Olvastad már? SZA [...]
Mind a 15 komment
Az Afterworld egy különleges világ magával ragadó története. Az interaktív sci-fi sorozat első évadja 130 epizódból áll, amelynek egyedülálló élményét a videójátékok, képregények és az anime keverékéből összeálló, újszerű számítógépes animáció adja.
4611 0 21 Film Izé
Madarinfluenza: Nekem nem nyert el a tetszésem mivel rövidek a részek és, hát igen a "képösszeillisztős xar" [...]
Joma: A világon a kedvenc sorozatom, még a Piszkos munkákat is lehadja a Discovery-n... Hihetetlen jó [...]
AVIREX: nekem nem igazán jön be ez a R.C. ( vagy mi a monogrammja ) a világon az egyedüli túlélő,de n [...]
Mind a 21 komment
Az Afterworld egy különleges világ magával ragadó története. Az interaktív sci-fi sorozat első évadja 130 epizódból áll, amelynek egyedülálló élményét a videójátékok, képregények és az anime keverékéből összeálló, újszerű számítógépes animáció adja.
5033 2 20 Izé
Joma: A világon a kedvenc sorozatom, még a Piszkos munkákat is lehadja a Discovery-n... Hihetetlen jó [...]
AVIREX: nekem nem igazán jön be ez a R.C. ( vagy mi a monogrammja ) a világon az egyedüli túlélő,de n [...]
Kraftwerk: ez király, archiválom is minden részét B)
Mind a 20 komment
Mielőtt kattintasz, tippelj milyen állatka van a képeken! :)
5845 5 19 Izé
Taky: baby lajhár
nkmedve: Japcsi mini-porszivó:P
AVIREX: tapir
Mind a 19 komment
Hát ezek állatok... :D
5570 8 16 Izé
Anti tokio hotel hungary: Az a csimpánzos is jó volt. XD
Jokker: Honnan a fenéből tudnak emberek ennyi ökörséget összeszedni ??? xD
Lako: Nekem a légy tetszik a legjobban :D
Mind a 16 komment
MR2 Allstars - A dal a miénk
355 1 1 Zene Izé
spider86: ez valahogy nem lett eltalálva... többet vártam volna... :S csak Bori hangja felejthetetlen mint [...]
Michael Phelps fantasztikus teljesítményéhez állítólag az is kellett, hogy átlagosan napi 12000 kalóriányi ételt fogyasztott el. Túlsúlyos barátaink, most kipróbálják ezt a módszert, és utánna megpróbálnak az aranyéremre törni egy egyetemi csapat úszója ellen. :D
638 0 2 Sport Izé
babapiskóta: van benne valami... végülis a zsírnak kisebb a fajsúlya, mint az izomnak, tehát a kövéreknek [...]
Wicked: :DDD
itt az új Knigh Rider film. Mivel Amerikában sikeres volt, ezért az NBC televíziós csatorna megrendelte a sorozat folytatását, amelynek premierje szeptember 24-én lesz az Egyesült Államokban. A magyar rajongói oldal.
5086 0 20 Film Izé
Purple: szívemből szóltál :D
Lili: De azért azt meg kell hagyni, nem szeretem, nem teCCik, de a kocsi, hmm, abba beleülnék :D
Lili: Hát őszinte leszek. Sok dolgot nem erőltetnék az emberekre. Ezek közé tartozik David Hasselhof [...]
Mind a 20 komment
itt az új Knigh Rider film. Mivel Amerikában sikeres volt, ezért az NBC televíziós csatorna megrendelte a sorozat folytatását, amelynek premierje szeptember 24-én lesz az Egyesült Államokban. A magyar rajongói oldal.
5214 1 20 Izé
Purple: szívemből szóltál :D
Lili: De azért azt meg kell hagyni, nem szeretem, nem teCCik, de a kocsi, hmm, abba beleülnék :D
Lili: Hát őszinte leszek. Sok dolgot nem erőltetnék az emberekre. Ezek közé tartozik David Hasselhof [...]
Mind a 20 komment
Dj´S In A Row - Schwabs (it´s all gone... Pete Tong) 
700 2 1 Zene Izé
bandee1219: Ez még egy elborult film XD
Slipknot - Sulfur

Egy kis ízelítő a Slipknot 4. albumáról:)

Butcher's Hook

Gematria (The Killing Name)

Dead Memories

Vendetta

This Cold Black
414 2 9 Zene Izé
Mexi.: Ez tényleg már nem a régi... :S
Cromex: Bárki bármit mond, ez már nem az az igazi Slipknotos cucc.
Balázs: mennék én ha lenne zsé meg ilyen apróságok:D meg ugye türelmetlen is vok pöppet :P
Mind a 9 komment
Aranyos, stílusos letölthető háttérképek
8023 1 18 Art Izé
Purple: már magyar az oldal, és mobiltelefonra is le lehet szedni a képeket :)
Maccoyi: Áprilisi hátterek: http://www.smashingmagazine.com/2009/03/30/desktop-wallpaper-calendar-april-200 [...]
Maccoyi: Decemberi háttérképek: http://www.smashingmagazine.com/2008/11/30/desktop-wallpaper-calendar-dec [...]
Mind a 18 komment
Aranyos, stílusos letölthető háttérképek
8504 24 20 Izé
Purple: http://vladstudio.com/hu/wallpaper/?bug :)))
Maccoyi: Háttérképek augusztusra: http://www.smashingmagazine.com/2009/07/31/desktop-wallpaper-calendar-au [...]
Purple: már magyar az oldal, és mobiltelefonra is le lehet szedni a képeket :)
Mind a 20 komment
A Norvég Királyi Őrség lovagjává ütöttek egy skót pingvint.
Nils Olav, a híres királypingvin a norvég király, ötödik Harald engedélyével mostantól nemcsak kabalája, de vezérezredese is testőrségének. Nils Olav 1970-ben lett először a gárda tiszteletbeli tagja, amikor egy fiatal hadnagy Nils Egelien meglátta az állatkertben, megszerette és őrvezetővé nevezte ki. Az a pingvin a nyolcvanas években meghalt, így a norvégok egy fiatal állatot kiáltottak ki az új Nils Olavnak. A pingvin azóta számos kitüntetést kapott és négy szobrot is emeltek a tiszteletére.

1972 2 19 Izé
godzsy: Ez a Batman 126 forgatása... "Pingvin visszatér" alcímmel. xD deVito hol maradt? :D
Öcsi: az még semmi h lovaggá ütötték, de még hozzá is öltözött ;)
Dawe: ezmost komoly? :D
Mind a 19 komment
Zsebszkreccselő az Art Lebedev stúdiótól. :)

1030 0 6 Tech Izé
Jozef7: xD
Shifty: mivel ez egy 3d-s bigyó és recés a felülete... :)
dani0001414: Ezt egy sima 3d-s bigyóval is meglehet csinálni.
Mind a 6 komment
area|m multimédia asztal

630 1 1 Tech Izé
TeamCo.: Jó lesz ez ha tovább fejlesztik
Fedor Emelianenko  "érzelemmentes" összecsapásainak válogatása.
679 0 0 Sport Izé
Óriás virágszőnyeg Brüsszelben - múlt péntektől 3 napra ismét virágba borult a belga főváros főtere, a Grand Place. A tér feldíszítéséhez 800 ezer virágot - többségében begóniát - használnak fel, elkészítése négyzetméterenként több mint 300 virágot igényel. Brüsszelben először 1971-ben volt látható a virágszőnyeg, idén tizennegyedik alkalommal állítanak össze ilyet. Idén XVIII. századi francia textilipari motívumokat mintáz az élő szőnyeg.
1935 3 4 Izé
mekszamnojz: Miénk az egyik legnívósabb virágünnep Európában http://www.origo.hu/programajanlo/20080813-de [...]
Bakeyoo: Dászíííp szőnyeg!
Darklightangel: húú ez nagyon szép:)jó sok munka lehetett vele.
Mind a 4 komment
Egy eszes Georgia állambeli amerikai lakos... ;)
9671 2 16 Izé
Laci: Ha jól tévedek, illetve emlékszem, egy USA-beli hölgy kérdezett vlami olyasmit, hogy "merre van [...]
invad3r1987: Letörölték :( Mi volt a kérdés?
Stickhorse: Amerika.....és mi még a japánokon röhögünk.....
Mind a 16 komment
Sons & Daughters - Gilt Complex

A két fiúból és két lányból álló glasgow-i Sons And Daughters szépen kifejlődött 2001-es indulása óta. A debütáló hétszámos minialbum, a 2003-as Love The Cup egyenetlen félakusztikus dalai után a kvartett az első igazi nagylemeznek számító 2005-ös The Repulsion Box idejére már zajos, fésületlen szerzeményekkel hirdette, hogy érdemes odafigyelni rá (ezt a 2006-os Szigeten mi magyarok is megtehettük), és a következő nekifutásra gondos megmunkálással – és egy neves producer segítségével – egy egészen remekbeszabott Sons And Daughters-anyag készült.
572 1 0 Zene Izé
Ahhh... Mekkora fehér polip! ;)
6046 3 12 Izé
nkmedve: S akkor a bálnákról még nem is beszéltünk:D
Re-Peet: Ezé ne fürödj az óceánba.. mindenféle jegesmacik belerondítanak..
Luflee: Decuki Jegesmaciiii :D
Mind a 12 komment
Mostantól nem kell parázni, ha a kóla, tea, kakaó, sör, bor, pájinka (megfelelő aláhúzandó) ráömlik a laptopra, sőt a mobilod használhatod a víz alatt is.

A "Golden Shellback" névre hallgató új csodabevonat az eszközre juttatva tökéletesen vízállóvá teszi azt. Sőt, a gyártó szerint véd az olaj, a szintetikus folyadékok, a por és a szennyeződés ellen is. A bevonatot, mely nem vezeti az áramot, vákuumban viszik fel a kütyükre, így a belső alkatrészek is védelmet kapnak.

1447 1 5 Tech Izé
Dawe: a strandon a víz alatti fényképezést telefonnal mifelénk óvszerrel oldják meg :D
sztewe: Ez egy óriási, forradalmi találmány!Aki meg leszólja vagy azt mondja, vagy akarja írni rá hog [...]
Jozef7: igazad van ha nem vezeti az áramot akkor tölteni sem lehet a telót meg semmi SZERINTEM!!!
Mind a 5 komment
Pixelmágia vagy ez tényleg valami állat?
4071 2 19 Izé
AVIREX: :D jaja
Purple: ez kurva aranyos :D de nézzétek meg a linket megnyitva, az van odaírva, hogy fapina :DDD
tcickany: ezmiez :D ez most szökhetett a Spore gammából:D
Mind a 19 komment
Valkyrie (Valkür)
A második világháború vége felé magas rangú német tisztek létrehoztak egy csoportot, melynek célja Hitler meggyilkolása és a háború befejezése. A művelet fedőneve Valkyrie, egy vészterv alapján, melyet a német vezérkar elleni lázadás esetére tartogattak. Tom Cruise Stauffenb erg ezredest alakítja, aki az összeesküvés élén állt.

1280 0 21 Film Izé
Balázs: nekem tetszett nagyon:)
Angi: Na kb. igy...
Negative: ...A II. világháborúra áll fel, mi? A hozzád hasonló baromarcúak miatt tart ott az ország ah [...]
Mind a 21 komment
Valkyrie (Valkür)
A második világháború vége felé magas rangú német tisztek létrehoztak egy csoportot, melynek célja Hitler meggyilkolása és a háború befejezése. A művelet fedőneve Valkyrie, egy vészterv alapján, melyet a német vezérkar elleni lázadás esetére tartogattak. Tom Cruise Stauffenberg ezredest alakítja, aki az összeesküvés élén állt.

1410 5 20 Izé
Angi: Na kb. igy...
Negative: ...A II. világháborúra áll fel, mi? A hozzád hasonló baromarcúak miatt tart ott az ország ah [...]
psypapi: Nekem akkor is a honfoglalás után a II. világháború a szívem csücske! :)
Mind a 20 komment
Régebbi postok...