REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Végre befutott az új Quentin Tarantino film, a második világháború ideje alatt játszódó Inglorious Bastards előzetes kedvcsinálója, melyben szó szerint nácikra vadászik Brad Pitt különleges, zsidókból álló csapata.
8820 3 132 Film Izé
kovacslacka: 2 marhajó videó a forgatásról: http://origo.hu/filmklub/20100317-pillanatok-quentin-tarantino-be [...]
kovacslacka: sok új poszter jótékony célra: http://filmfobia.hu/archives/2010/02/18/The_Lost_Art_of_Inglourio [...]
feriahegyrul: kosz h kijavitottatok es bocs az uccso kommentert.
Mind a 132 komment
Végre befutott az új Quentin Tarantino film, a második világháború ideje alatt játszódó Inglourious Basterds előzetes kedvcsinálója, melyben szó szerint nácikra vadászik Brad Pitt különleges, zsidókból álló csapata.
8951 5 136 Izé
kovacslacka: 2 nagyon jó forgatási videó: http://origo.hu/filmklub/20100317-pillanatok-quentin-tarantino-becst [...]
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=195DIZY-C3Y
kovacslacka: sok új poszter jótékony célra: http://filmfobia.hu/archives/2010/02/18/The_Lost_Art_of_Inglourio [...]
Mind a 136 komment
Félelem és reszketés Gazdagréten!!! XD

(bár én inkább a pedo pap bácsitól félteném a lányokat) ;)

+ egy ráadás ahol kiderül, hogy Janka néni leszbikus! :O
6531 4 33 Izé
baat: Mecha.... :D LOL
ismeretlen: heh, erre emlékszem azért mekkora para volt, hogy jujj sátánisták, és tényleg nem engedtek el [...]
pepeti: Jaja:D De a tanárnő milyen aranyos már: "ne tudjanak elmenni egy színházba vagy egy hangverseny [...]
Mind a 33 komment
Mázli - Kis falu nagy szarban.

Ógyarmat egy szegény zsákfalu az osztrák magyar határon. Egy napon azonban rájuk mosolyog a szerencse. Felfedezik, hogy a temetőjük alatt húzódik egy olajvezeték. Gyorsan jött ötlettől vezérelve megfúrják és közösen elkezdik árulni a gázolajat, temetésnek álcázva az árusítást. Dől a pénz! Mindenki boldog és elégedett. Egészen addig, amíg mindenki el nem kezdi a saját zsebére árulni az olajat, egymás árai alá ígérve. A baj pedig nem jár egyedül. Megjelenik a faluban az olajtársaság embere, hogy elsimítsa az ügyet, de a falu elkergeti az válságmanagert, egyenesen a rendőrség karjába. A falusiak elszántak és nem hajlandóak lemondani az olajról. Ellenállnak a karhatalomnak egy remeknek tűnő tervvel. Csakhogy a remeknek tűnő tervek nem szoktak jól elsülni.
5168 1 20 Film Izé
loloppo: Aham, ez lett volna a második tippem. Az év nem volt kiírva a honlapon. Megnézném, de hát kin [...]
djmcs: Cserhátszentiván nevű községben forgatták a filmet...ha valakit érdekel.
speegy: már tavaly ment a mozikban.És mivel moziban dolgozok suli mellett, így volt alkalmam megnézni.
Mind a 20 komment
Mázli - Kis falu nagy szarban.

Ógyarmat egy szegény zsákfalu az osztrák magyar határon. Egy napon azonban rájuk mosolyog a szerencse. Felfedezik, hogy a temetőjük alatt húzódik egy olajvezeték. Gyorsan jött ötlettől vezérelve megfúrják és közösen elkezdik árulni a gázolajat, temetésnek álcázva az árusítást. Dől a pénz! Mindenki boldog és elégedett. Egészen addig, amíg mindenki el nem kezdi a saját zsebére árulni az olajat, egymás árai alá ígérve. A baj pedig nem jár egyedül. Megjelenik a faluban az olajtársaság embere, hogy elsimítsa az ügyet, de a falu elkergeti az válságmanagert, egyenesen a rendőrség karjába. A falusiak elszántak és nem hajlandóak lemondani az olajról. Ellenállnak a karhatalomnak egy remeknek tűnő tervvel. Csakhogy a remeknek tűnő tervek nem szoktak jól elsülni.
5740 4 20 Izé
loloppo: Aham, ez lett volna a második tippem. Az év nem volt kiírva a honlapon. Megnézném, de hát kin [...]
djmcs: Cserhátszentiván nevű községben forgatták a filmet...ha valakit érdekel.
speegy: már tavaly ment a mozikban.És mivel moziban dolgozok suli mellett, így volt alkalmam megnézni.
Mind a 20 komment
Egy taiwani templom kagylókból.
2058 0 3 Art Izé
rezso: Szerintem volt idejük rá és kellően motiválva is voltak :]
Era: Ja,meg mennyit kellett válogatni a kagylókat!(ezt most úgy mondom mintha ott lettem volna:))
Era: Óóó,degyönyörűségesencsodálatos!!!
Egy taiwani templom kagylókból.
2220 1 3 Izé
rezso: Szerintem volt idejük rá és kellően motiválva is voltak :]
Era: Ja,meg mennyit kellett válogatni a kagylókat!(ezt most úgy mondom mintha ott lettem volna:))
Era: Óóó,degyönyörűségesencsodálatos!!!
Legendás szívtiprók szörnyű leépülései - Szomorú fotókkal
2356 0 1 Pink Izé
brigi_cica: ez a val kilmer nagyon elhízott :O :O :O :(
Pajszer + 500.000 $-os Maybach

avagy

Gigi Becali, a Steaua Bucharest focicsapat milliárdos tulajdonosa egy balesetet követően megpróbálja s.k. megoldani a szoruló ajtó problémáját. A pénz nem mindig pótolja az észt.
9607 3 17 Izé
yorgash: hát én sem vagyok egy ezermester, de ez a tag, komolyan mondom minden tiszteletem az övé, hogy e [...]
skareb: anyós oldalról nem próbálta? :D vagy az már túl sok lett volna? mármint az ajtón való besz [...]
skareb: szegénység bassza a nyomorúságot...
Mind a 17 komment
Ma hajnalban leszúrták Marian Cozmát az MKB Veszprém játékosát.

A szomorú tragédia írásos részletei itt.

Marian Cozma egyik gyönyörű gólja.

R.I.P.

 
600 0 35 Sport Izé
Maccoyi: Sjoe küldte: Szöveg: Marian Cozmára emlékeznek kedden Veszprémben. URL: http://www.xlsport.hu/s [...]
alphadog: Az enyingi klán zsebre vágja a rendőrséget http://zona.hu/article/2085/papa-az-enyingi-klan-zseb [...]
Maccoyi: Frissítés: Öcsi küldött be egy videót Marian Cozma emlékére, amelyet a postképre kattintva [...]
Mind a 35 komment
Mókás testszőrzetek :)

hmmm..valamelyiket én is kipróbálom :)
1592 0 2 Pink Izé
CrazyLime: Ezek elég undorítóak! :S
Purple: fúúúúúúújjj.
Tough Guy Challenge 2009

Minden évben több ezren próbálják bebizonyítani Közép-Angliában, hogy méltók a Kemény Csávó (Tough Guy) címre. Férfiak és nők százai dőltek ki csonttörés, ficam, fagyási, égési sérülések és kiszáradás miatt. A huszonegy akadály többsége életveszélyes, még a győztes, James Appleton is orvosi kezelésre szorult.

Videó.
10117 1 11 Izé
toxity-fa: helyesírás versenyre is mehetnél
spidy: nem tom sztem nem ojan nagy werseny lehet ez én sztem simán MEGTUDNÁM CSINÁLNI
papaluige: lehet,h a Borat- egyenruhás a kakukktojás,vagy Ő a tavalyi nyertes? :))
Mind a 11 komment
billentyűzet szőkéknek:)
1622 0 2 Pink Izé
süti: törlés=======upsz XD
Purple: http://tech.ize.hu/comments.php?post_id=1786
Anna Skladmann német fotóművész Little Adults című, felkavaró sorozata felnőttnek öltöztetett gyerekeket ábrázol, a jövő orosz mágnásait. Azt mutatja be, hogyan, milyen külsőségek között élik életüket az orosz újgazdagok gyermekei, és hogyan válnak minatűr felnőttekké a társadalmi elvárások szorításában.
9150 0 13 Art Izé
Mammut: Én inkább először a szülőknek segítenék :P
Erunder: Vmilyen szinten igen. Ugyanis ha elhanyagolják őket nagy valószínűséggel igen hamar kipróbál [...]
mumus: lenyelem amit irtal mert ilyen vagyok. te komolyan gondolod hogy segiteni kell e gyerekeknek ?
Mind a 13 komment
Anna Skladmann német fotóművész Little Adults című, felkavaró sorozata felnőttnek öltöztetett gyerekeket ábrázol, a jövő orosz mágnásait. Azt mutatja be, hogyan, milyen külsőségek között élik életüket az orosz újgazdagok gyermekei, és hogyan válnak minatűr felnőttekké a társadalmi elvárások szorításában.
9995 2 13 Izé
Mammut: Én inkább először a szülőknek segítenék :P
Erunder: Vmilyen szinten igen. Ugyanis ha elhanyagolják őket nagy valószínűséggel igen hamar kipróbál [...]
mumus: lenyelem amit irtal mert ilyen vagyok. te komolyan gondolod hogy segiteni kell e gyerekeknek ?
Mind a 13 komment
A Sony egy hihetetlen kütyüt alkotott: a Rolly az általa játszott zenére táncol és még különböző színekben is tündököl!

Mi is ez?
A zenelejátszónk már nem csak a talpalávalót szolgáltatja, de táncol is a slágerek dallamára. A Rolly a Sony-tól forog és kering zenélés közben.

A hang
A hangszórók a Rolly két végén helyezkednek el, műanyag borítással rendelkeznek, ez bekapcsoláskor mozdul el, ez után reagál a zenére.

Irányítás
Csak egyetlen gomb található a Rollyn, minden mást a testére szerelt két gyűrűvel irányítunk. Az egyikkel a dalok, illetve albumok között válogatunk, a másik a hangerőt szabályozza.
904 1 6 Tech Izé
gergeli.: eléggé animációgyanús kis videó no de sebaj... :D
kilam: 1 éves hír, de hír..."és egy újszülöttnek minden vicc új" és még nem volt "izélve" jah é [...]
Jozef7: érdekes egy valami honnan is van ez??? xD
Mind a 6 komment
Veszélyes a kutyával aludni
1065 0 2 Pink Izé
jacqueline: hát, és mivan ha előtte a tökeit nyalogatta utána meg miközben alszol az arcodat nyaldossa?
Mammut: -> Nem veszélyes a kutyával aludni. Én is aludtam a kutyámmal évekig, mégse lett semmi bajom s [...]
Így bowlingozik a szőke nő. :D
16788 7 20 Izé
bungle: Köszi, de ezt ne küldjétek be, amint látszik már volt 3 éve. :)
Kiscsuri: Meg sem lepődtem.
bubi66: Itt játszátok az agyatokat .... ki tudná közületek elsőre így eltalálni a célt ??? Am [...]
Mind a 20 komment
Így bowlingozik a szőke nő. :D
19249 0 2 Sport Izé
superxaba: azt a tűzcsapot egy világbajnok se találta volna el...
alphadog: Milyen kedves, lemossa a szomszéd pályát. :)
Csak nem már megint Csöcs Rangers?!? :D

Japcsi minőségi szórakoztatás...
9572 2 14 Izé
konserv: kegyetlen XD
Brien: na ne gyerekek én majdnem sirvafakadtam a monitorom elott a multkori se volt gyenge na de ez Besza [...]
noldika: ismet pusztulasba kedtek az agysejtjeim...:D:D
Mind a 14 komment
Most akkor volt holokauszt vagy nem? Richard Williamson katolikus püspök állítása szerint nem voltak gázkamrák:

"Fred Leuchter szakértője volt a gázkamráknak.. Három gázkamrát tervezett az Egyesült Államok 50 államából háromnak, kivégzések céljából. Tehát tudta, miről van szó, és ő megvizsgálta a feltételezett Birkaneu-Auschwitzi gázkamrák maradványait az 1980-as években. A határozott véleménye az volt, hogy kizárt, hogy ezek az építmények valaha is emberek tömeges elgázosítására szolgáltak volna. Mert tudja a ciángáz nagyon veszélyes. Tegyük föl, hogy háromszáz embert elgázosítunk, akik egy kamrába vannak zsúfolva, s ruhát viselnek, már ha föltesszük, hogy ruhát viselnek; nagyon veszélyes kihúzni a holttesteket; akár egyetlen leheletnyi, mondjuk ruha alatt megrekedt mérges gáz megölheti az illetőt. Ahhoz, hogy be tudjunk jutni a kamrába, el kell távolítani a gázt a kamrából. Ehhez egy magas kéményre van szükség, ugyanis ha a kémény alacsony, a gáz visszaereszkedik az épület körül állókra és megöli őket. Elfelejtettem, milyen magasnak kell lennie, de ha volt ilyen, a kéménynek a nap jelentős részében hosszú árnyékot kellett volna vetnie, ám a szövetséges légi-felvételeken sosem lehetett látni ilyen árnyékot, sem kéményt. Ami Fred Leuchter számára a bizonyosságot adta, az a gázkamrák fölépítése. Megnézte az ajtókat, melyeknek tökéletesen légzáró képességűnek kell lenniük, különben a gáz kiszabadult volna, és megölte volna a kint lévőket. Az ajtók, amiket Auschwitzban mutogatnak a turistáknak, azok a legkisebb mértékben sem légmentesen zárhatóak."
3674 3 216 Izé
Laci: Addig is míg elolvaslak titeket, ti is olvassátok el: http://www.szombat.org/botlatokovek+%E2%80%9 [...]
wtf: Mellékvágányon a holokaszttagadó püspök http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=23082" target=" [...]
Zorro: Na háta akkor ez amolyan status quo, hiszen egyikünknek sincsenek megdönthetetlen bizonyítékai. [...]
Mind a 216 komment
Két Rubik kocka bajnok tesztelte Rubik Ernő új játékát, a Rubik's 360-at. Egyikük azt mondta, hogy a megoldás nem a matematikáról szól, hanem inkább a fizikáról - súlyról és egyensúlyról. A lényeg, hogy a színes golyókat a megfelelő helyekre kell begurítani. Persze a nehézség ott van, hogy közben vigyázni kell, hogy a már helyére tett labda ne essen ki. A tesztelő tíz másodperc alatt rakja ki a Rubik kockát, a Rubik's 360-nal első alkalommal két napig tartott, míg megtalálta a megoldást.
6607 2 9 Izé
izébigyó: http://metropolita.hu/?p=12189
M.agnus: Az azért elég érdekes, hogy a cikk angol, ill. hogy itthon nem hallani róla gyakorlatilag semmi [...]
metaljesus: mondjuk abban, hogy ezt is Rubik Ernő találta fel?! jeeez...
Mind a 9 komment
Drága a metrójegy... de legalább ilyen szolgáltatás járna hozzá. :D
7168 2 2 Izé
Ritu: Ez mind szép és jó, de 1: mit csinálnának reggel ezek 7 és 10 között a tömegben? 2: miért [...]
dns87: Annyira nem is drága ha azt nézed h kint ha bemész 1 állomásra addig amíg ki nem jössz annyit [...]
Nevelj MOSHI SZÖRNY-et!

(update: a reflink kiszedve :) )
4481 0 22 Game Izé
noone: A várostérképen a "dress up room"-ot választod ki. A kerted és a main street között van egy [...]
lacika4560: hogy lehet ruhát fel venni???
julika: jelöljetek!!! youdit
Mind a 22 komment
"Két összebilincselt elítélt próbált idő előtt távozni egy börtönből. A művelet egy darabig úgy tűnt, hogy sikerrel zárul..." :)
5023 5 6 Izé
mumus: nagy az Isten allatkertje es alacsony a kerites...
godzsy: nem véletlenül kerültek ezek se a börtönbe. muhaha.
thebeast: Ezt eddig csak burlesk-ben tartottam elképzelhetőnek, de hogy egyesek tényleg ilyen hülyék legy [...]
Mind a 6 komment
Maria Geronazzot a Parlamentbe!!

Csak egy kis szösszenet az interjújából: "Ismerjük el a másikat bőrszíntől függően..." :D

Ja és itt a honlapja a hölgynek (itt meg egy régebbi megmozdulása).
10142 1 58 Izé
zeiksz: Megnéztem, zsír volt :) Kösz a linket! :)
:): Durva hogy nézett ki mielőtt disznó lett :) http://1.bp.blogspot.com/_XDLnpGlOHFU/SlwyEbDVRYI/AAA [...]
joovan: Olyan a szaja mint a diszno segge kiforditva
Mind a 58 komment
Úszó szigetek a Titicaca-tavon.

Az urók (így hívják a nádi szigetlakókat) az inkák szent tavában álló szigeteket építenek pusztán totoranádból és ott élnek a víz kellős közepén, a nádhalom tetején. Darabokra tépett, kiszáradt nádat szórnak hetente a sziget járószintjére, ugyanis a vízben alul található rész szépen lassan rohad, így fentről kell újra és újra pótolni a "talajszintet", hogy megmaradjon az 50 cm és 1 m közötti magasság. Ezeken a nádszigeteken állnak - szintén nádból - a kunyhócskáik, még mini templomuk is van.
6153 0 31 Art Izé
papaluige: JUnk az egyik nádkunyhóban, Te a másikban! nah jó, kijöhetnél néha t-mixerezni! :))
Grex: ...mi ez a ti lakjatok.........kivel lakjak...?a tálas mixer csak képzeletben hiányozna....sosem [...]
papaluige: ennyi nádat nem cipelünk sehova! ott kell azt beszerezni! de ha már egyszer elmegyünk dél-ameri [...]
Mind a 31 komment
Úszó szigetek a Titicaca-tavon.

Az urók (így hívják a nádi szigetlakókat) az inkák szent tavában álló szigeteket építenek pusztán totoranádból és ott élnek a víz kellős közepén, a nádhalom tetején. Darabokra tépett, kiszáradt nádat szórnak hetente a sziget járószintjére, ugyanis a vízben alul található rész szépen lassan rohad, így fentről kell újra és újra pótolni a "talajszintet", hogy megmaradjon az 50 cm és 1 m közötti magasság. Ezeken a nádszigeteken állnak - szintén nádból - a kunyhócskáik, még mini templomuk is van.
6683 4 31 Izé
papaluige: JUnk az egyik nádkunyhóban, Te a másikban! nah jó, kijöhetnél néha t-mixerezni! :))
Grex: ...mi ez a ti lakjatok.........kivel lakjak...?a tálas mixer csak képzeletben hiányozna....sosem [...]
papaluige: ennyi nádat nem cipelünk sehova! ott kell azt beszerezni! de ha már egyszer elmegyünk dél-ameri [...]
Mind a 31 komment
WATT - Öko-diszkó Hollandiában.

Rotterdamban nyilt meg a világ első környezetbarát diszkója. A tánclépések a padlóba rejtett berendezéseken keresztül áramot termelnek, amelynek hatékonyságát kijelzőn is követni lehet. Az italokat újrahasznosítható poharakban szolgálják fel, a toalettek öblítéséhez pedig összegyűjtött esővizet használnak. A diszkó 30%-kal kevesebb energiát használ, mint más hasonló klubok, ahogyan harmadával kevesebb széndioxidot termel, és a szokásos vízmennyiség mintegy felére van csak szüksége.

2049 0 12 Art Izé
spiritmonger: XD
fari.tro: ide kéne egy kicsi d'n'b party aztán a fél város el lenne látva árammal...
spiritmonger: na jó, az ökodiszkó nem volt benne, de belefér a felsorolásba :D
Mind a 12 komment
WATT - Öko-diszkó Hollandiában.

Rotterdamban nyilt meg a világ első környezetbarát diszkója. A tánclépések a padlóba rejtett berendezéseken keresztül áramot termelnek, amelynek hatékonyságát kijelzőn is követni lehet. Az italokat újrahasznosítható poharakban szolgálják fel, a toalettek öblítéséhez pedig összegyűjtött esővizet használnak. A diszkó 30%-kal kevesebb energiát használ, mint más hasonló klubok, ahogyan harmadával kevesebb széndioxidot termel, és a szokásos vízmennyiség mintegy felére van csak szüksége.

2360 3 12 Izé
spiritmonger: XD
fari.tro: ide kéne egy kicsi d'n'b party aztán a fél város el lenne látva árammal...
spiritmonger: na jó, az ökodiszkó nem volt benne, de belefér a felsorolásba :D
Mind a 12 komment
Az oroszok nem kispályáznak ezzel a repülő izével. :)

A Kalinin K-7 még a 30-as években.
14164 7 52 Izé
Mr.T.: Pásztó környékéről vki? :)
BigaCubensis: szóval ahogy már mások is írták, ez nem a K-7,hanem annak fotosoppal felturbózott változata. [...]
Paapi: Ja. Mind a 2 ruszki :P
Mind a 52 komment
Neked mi jut eszedbe a fehér szóról?
13059 2 43 Izé
weedjay: :DDDD
dergeist: : ). De szerintem helyesírás-ellenőrző.
noldika: a csajjal nincs gond,csak a szerkeztoseg vagy az igazgato nem akarta hogy veszitsen penzt es inkabb [...]
Mind a 43 komment
Mohaszőnyeg
3676 5 7 Izé
bungle: cancer1 küldte: Szőnyegek és lábtörlők http://freshpics.blogspot.com/2009/03/creative-rugs-and [...]
pipi8607: A moha tudtommal iszonyatosan csúszós... :S
Chamy: nézzétek tovább a képeket, vannak még jó ötletek pl. a hinta :)
Mind a 7 komment
Szőke Herceg hivatalos honlapja (angol!)

(Harryé itt: http://www. princeofwales.gov.uk/personalprofiles/princeharry/ )
630 0 0 Pink Izé
Donatella Versace híres divattervező, mégis ízléstelenül néz ki. St. Bart strandján flangált ebben a falatnyi bikiniben és kinézete finoman szólva is meglepő. Teste minden centijéről le van szívva a zsír, és emiatt gumimellei bizarr látványt nyújtanak. Szólni kellene a hölgynek, hogy ez a kinézet legfeljebb a Schindler listája című filmben tűnt normálisnak, de nem egy 53 éves asszonyon!

Még több sztár fotójával!
1928 0 11 Pink Izé
CrazyLime: Én meg az 5 Ft-ot keveslem. :D A legkisebb pénzünk.
ga_-bor: Sajna itt az EU... már euró van... Az a baj ha lenne ilyen persely nagyon nagyon hamar tele lenne. [...]
Balázs: sokallom:D
Mind a 11 komment
A Bruin Rangers női rögbicsapat évadnyító "kosztümös" meccse. :)
479 0 0 Sport Izé
Na szóval az úgy van, hogy "ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel." De mi van, ha puha dekorkavicsot vágnak hozzád? Visszahajítasz egy viaszgyümölcsöt?

Még jó, hogy lehet ilyet is kapni...
2740 5 55 Izé
mekszamnojz: azért mond ellent mert nem tudod kinek vagyok a kije és hogy ez miatt sajnos támadások is szokta [...]
Erunder: V inkább fogjunk össze ellenük és dobáljuk meg őket szivacs kavicskákkal. :D
bungle: Szerintem a parasztok megtarthatnák ezt a jó szokásukat. :D (mármint hogy ritkán írnak ide, va [...]
Mind a 55 komment
Gritz - My Life Be Like (Ooh Ahh)

Ha ismerős a szám, és nem tudod honnan, akkor segítek, a Fast and Furious: Tokyo Drift című filmben is ez szól, de a New World Disorder 5 című bringás filmben is.
689 6 1 Zene Izé
Bakeyoo: De szeretem!
Szőrösen vagy csupaszon? - Mire bukik a pasi? 
2680 0 2 Pink Izé
papaluige: tanuld meg fiam: először is nedves legyen,utána ráérsz szőrözni! XD
Derill: jó ha szőrös, csak nem mindegy hogy hol :D
Béltisztító, salaktalanító, zsírégető
453 0 0 Pink Izé
Régebbi postok...