REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Sugarhill Gang - Rappers Delight

Ahonnan a Hip-Hop elindult ;)
402 2 1 Zene Izé
Chino: a legelső rap szám. a kezdet...
Cadaveres- Elixir
272 0 0 Zene Izé
Bright Eyes - No One Would Riot For Less
314 0 3 Zene Izé
NuttySomeone: azjo..waaaa.. tokm1 kirakja fel akkoris a kedvenc szamod marad..no chance..
anath3ma: wáá.. megtaláltad jutubon.. egyik kedvenc számom
NuttySomeone: igen jovagasu ez a srac;) nem?:> es ahogy enekelis lalala:D sep:> oO,
Steppenwolf- Born To Be Wild
ííízirájder :)
459 4 1 Zene Izé
kasmat: Örök klasszikus! :)
Sean Kingston - Beautiful Girls
ezúttal Drum and Bass remix.....méghozzá jól
467 1 2 Zene Izé
Fanti: de csúnya a tenyere :D
Bakeyoo: Hát ez elég gyengécske...
Fear Factory - Bite The Hand That Bleeds
A fűrész első részének egyik zenéje
545 0 8 Zene Izé
ZeroO.: :DD
ZeroO.: jólvagy?:D
Purple: :DD áj szink... amit kuldtetek :DDD egy ketoo hááhhom... XD jah imátok meghalgattatott, van gru [...]
Mind a 8 komment
Jajj úgy élvezem én a strandot ...

Beatrice - Pancsoló Kislány
527 1 19 Zene Izé
eNMi: háá'mégszép! :)
RokkantTroll: Egyszer én is bajszos szottyadt rokker leszek, de egy kis vonaglás még talán összejön akkor is [...]
CRaPtRaSH: bejött mi te huncut:D
Mind a 19 komment
Road - 1000 lépés
392 1 2 Zene Izé
Balázs: persze, hogyne lenne, csak nem a youtube on:)
Skullman: Nagyon jó zenekar csak ennél azért van jobb számuk is de ez is szuper.
Twisted Sister - I Wanna Rock
A glam egyik képviselője. Igazi gyöngyszem a hőskorszakból! :D
330 2 1 Zene Izé
Balázs: mostmá muszály:D.....De ezt én is küldteeem xD
Tibbah - Magyargyerek
Egyik kedvenc zeném, nagyon tanulságos
688 2 1 Zene Izé
Powaflips: raj zene...én is szeretem:)asszem én is beküldtem:)
Kaukázus - Szalai Éva
310 1 1 Zene Izé
NuttySomeone: a szám az jo...
Westlife - Uptown girl

(ha már volt enszink akkor legyen vesztlájf is)
301 0 4 Zene Izé
NuttySomeone: azshjo.
anath3ma: ez weezer-féle áptángől jobb.. http://youtube.com/watch?v=Hv6Wx6a14IQ a rajzfilmet leszámítva. [...]
CRaPtRaSH: énakartam:(
Mind a 4 komment
A Rózsaszín Párduc egy SKA verziója
1033 1 0 Zene Izé
Commix - Be True
Kicsit nehezen indul, de érdemes kivárni!
314 0 1 Zene Izé
fül: 2 perc környékétől az igazi :)
Amanda Lear- Give a bit of Mmmmh To Me
Kinder bueno reklám
A durva szeritnem, hogy egy nő énekli :D
1058 2 8 Zene Izé
mrzolee86: áááá bármit meghallgatok csak ezt ne :) ha meghallom véletlen ezt a zenét, mindegy miből jö [...]
Fanti: Jóvanna, sikerült félregépelnem, kövezze meg akivel még sse fordult elő :D
BoshI: Én meg úgy tudtam,hogy ez egy Enigma szám és az a címe,hogy Amanda Lear...:D minden nap tanul v [...]
Mind a 8 komment
Audio Bullys - We Don't Care
(Elég nehezen bekategorizálható, de jó! :D )
372 0 2 Zene Izé
NuttySomeone: mozog há ..:))
Purple: mozog a kép :D
Pillangóhatás
Oasis-Stop Crying Your Heart Out
741 2 2 Zene Izé
dXter: egyetértek :) 10pont ;) ...és ha egyszer lesz film.ize.hu (:D), akkor a film ott is megkapja a 10p [...]
NuttySomeone: uhh ez najon jou szam oO, tetszik:D a filmis ..erossst faxxa
Rob Dougan - Furious Angels
281 1 0 Zene Izé
Egy kis dárenbéz ;)
Egyik kedvenc

The Panacea - Found a Lover
643 1 2 Zene Izé
Purple: kúlens :DDD ezt még nem hallottam :) a szám is igencsak jóó
fül: ez a csávó itt megijesztett, de az a zene az nem :) kúlens
mert az enszink az jó... "iccgonöbímí" :D
308 0 5 Zene Izé
shikari: hehe ez nekem meg van XD apa anno hozta Amerikabol XD
CRaPtRaSH: én birom XD
csicsilla: még Britnyit küggyön valaki!!!XD
Mind a 5 komment
Neophyte - Always hardcore :: Oldschool HC/Gabba.
Egy másik feldolgozás, amit később a Scooter is "magáévá tett".
552 1 1 Zene Izé
neophyte: Na ezt már szeressem! :)
The Kooks-Naive

Első kislemezük,azóta újabb album és siker.Nem hiába.
270 0 1 Zene Izé
shikari: ahh....a the kooks nagyon jo...foleg az uj szamuk ^^ always where I need to be :)
Gotye- The Only Way
230 0 0 Zene Izé
Tool - Right in two
(zseniális együttes, zseniális szám, zseniális animáció.. )
357 1 6 Zene Izé
anath3ma: amúgy az ehhez készült animáció a Bendito Machine teljesen különálló darab, nem Tool klipp, [...]
Chino: az már a te ízlésed miatt van hogy nem tartod zseniűlisnak. de leítrad hogy az egyik legegyedib [...]
RokkantTroll: Egyediségük a zenéjükben, a világlátásukban, a szövegeikben és (nem utolsó sorban) a klipj [...]
Mind a 6 komment
Basshunter-Now you're gone
551 3 7 Zene Izé
Fanti: Hát bizony elég eredeti ötlet volt :D Kár hogy gumihattyút nem vittek magukkal :D
BoshI: ahogy azon a vízibiciklin "táncol" azt soha nem tudom elfelejteni...:D
Fanti: Egyetértünk :D Azt nem lehet überelni :D
Mind a 7 komment
Bár a tavalyi elmaradt koncert botrányos volt, azért az eletút kiemelkedő.
Nas - One Mic
360 0 1 Zene Izé
Bakeyoo:
Rick James - Give It To Me Baby
A legnagyobb Funky előadó volt... Nyugodjék békében... RESPECT!!!
873 2 0 Zene Izé
A legnagyobb Cypress Hill szám :)
TEQUILA SUNRISE BLOODSHOT EYES!!!
728 3 44 Zene Izé
Disy: bizony már várás van nagyon
Disy: =)
mateee: alapzene...és jönek VOLT-ra...de örülök hogy soproni vagyok:)
Mind a 44 komment
Egy kis psycho-fíling, egy kis májkldzsekszon-utánérzés, mindez '95-ből egy szerintem nóném bandától. Ja, és az egész krepinek, köszönettel.

(The Bates - Billie Jean)
354 1 8 Zene Izé
M.agnus: Szigeten is voltak néhány éve. (A veszkócsizmás, fecskegatyás, hálótrikós énekest nehéz e [...]
ZeroO.: ja érteem:D
CRaPtRaSH: aki kisbetűvel írta... tudja h neki szól;]
Mind a 8 komment
Weezer - Photograph
leghíresebb számuk itt
287 0 0 Zene Izé
Ötödik elem - A díva tánca
1201 5 6 Zene Izé
noldika: jo szam...jo film...jo zene...no comment...
Balázs: Inva Mula Tchako az előadó http://www.youtube.com/watch?v=90x71zzcYH4
csicsilla: ettöl a zenétöl mindig libabörös leszek!köfi
Mind a 6 komment
Kellemes ébredést! :)
387 0 0 Zene Izé
Szécsi Pál - Csak Egy Tánc Volt
269 0 3 Zene Izé
kasmat: Nagyon jó szám! :D
RokkantTroll: Pécsi Szál
Fanti: ÓÓÓ, ezt is úgy imádom ^_^*
Muslim party
383 0 1 Zene Izé
ZeroO.: ilyet se hallgattam még.:D
Edenbridge - Cheyenne Spirit
Szerintem kellemes szám :)
372 0 1 Zene Izé
kotta: Igazságot Purple-nek: ennél a dalnál is 1:42-nél kezdtem fészkelődni. Igaz, h nemrég vót eb [...]
Eddie Vedder - Guaranteed
('Into the wild" című filmben szerepel, a filmet Christopher Johnson McCandless emlékére készítették)
465 1 3 Zene Izé
NuttySomeone: Nekem ez a szam volt a nyero..bar enis letoltottem majdnem az egeszz szamot ami a filmben ment:D
Kremy: Hát megérdemelte a Grammyt. A film pedig gyönyörű.Mindenkinek ajánlom. Amúgy megvan az egész [...]
Chino: nagyon nagy, Grammy, Eddie a legnagyobb énekes.
Martin Solveig - C'est la vie
Elég érdekes, vagy akár "elvont" de szerintem jó :D
444 0 0 Zene Izé
The Fugees - Ready Or Not
Azt hiszem ezt a számot nem kell bemutatni...
421 7 3 Zene Izé
NicKoy: alap muzsika...
David187: Az ám :P
papaluige: yoság! :D
Johhny Cash - One
Nála mindíg eszembe jut, hogy a többi zenész / zenekar minek erölködik, amikor Ő már mindent megírt.
Érdemes végignézni a related-et is youtubeon.
1162 0 8 Zene Izé
Hazafi: Cash nagy kedvencem. Személy szerint a kedvenc dalom a Highwayman, amit a The Highwaymen formáció [...]
Fanti: Neil diamond az eredeti, no, de nekem a HIM jobbn tetszik ennél :D
Fanti: A solitary man-t a HIM s csak feldolgozta, nem tudom, kié az eredeti :(
Mind a 8 komment
Spider Pig Theme Song
A Simpsons film egyik zenéje
És kicsit átmixelve
659 1 5 Zene Izé
Conscripter: Na akkor jót küdtem be :-)
Purple: jajj de jó ez a remix :DDDD ááá tánci van, le is szedem XD
BoshI: Pókmalac!!!A legjobbb!A simpsonnal együtt!:)
Mind a 5 komment
Régebbi postok...