REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
John Williams - Filmzene mix

Ennio Morricone mellett John Williams a legnagyobb filmzene-szerző. Műveit már mindenki hallotta. Ha nem, akkor nem látta a Csillagok háborúját, az Indiana Jones filmeket, a Cápa filmeket, az E.T.-t, a Schindler listáját, a Ryan közlegény megmentését, stb. Íme egy kis válogatás legismertebb szerzeményeiből.
699 1 0 Zene Izé
Arch Enemy-Revolution Begins

Death metal,női énekessel..
397 2 6 Zene Izé
Hbrex: ezt a csaj maga az ödög szállta meg :D
2020: én is elég sokat agyalok rajta,de rájöttem,hogy felesleges,inkább csak hallgatom:D
shikari: ezen en is gondolkoztam mar XD
Mind a 6 komment
Long Beach Dub Allstars feat. Black Eyes Peas - Sunny Hours
A Joey c. sorozat főcímdala
782 0 1 Zene Izé
Airwalk: cool
? - ?

Sensation White Trailer
(valaki igazán elárulhatná, hogy mi ez a zene)
919 2 6 Zene Izé
eNMi: minél jobban keresem, annál jobban nem lelem. feladom 1 időre, majdcsak belébotolódzom 1xcsak.
Dawe: hát eléggé nem idevaló ez a zene a gyürük urában inkább el tudnám képzelni
roland66: http://www.discogs.com/artist/DJ+Seduction esetleg itt nézd meg! Dj seduction!!!! csak 1 tipp! el [...]
Mind a 6 komment
Epica -Feint
Opera-metál 
313 1 0 Zene Izé
Minden idők legnagyobb rappere azthiszem Ice Cube.
Minden albumát végighallgattam, és egy rossz száma sincsen.
Ice Cube az igazi West Coast Gangsta definíciója...

Gangsta Rap Made Me Do It!!!
527 2 0 Zene Izé
Ill Nino - Me Gusta La Soledad
Egy szép, lájtosabb szám az ill ninotól jól...
317 0 0 Zene Izé
SKA-P - LA ESTAMPIDA
566 0 3 Zene Izé
geree: zsíííír
CRaPtRaSH: jóféle:]
kasmat: Jó! :)
Jewel - Standing Still
(érzékeny embereknek nem ajánlott.. nagyon szép szám..nekem szívig hatol)
508 1 0 Zene Izé
Az ős metalcore, és szerintem a  legjobb!
Az  "As Daylight Dies" albumról
Killswitch Engage - Still Beats Your Name
639 1 11 Zene Izé
rivaul: A nagy számok törvénye alapján elöbb bolondulsz meg a sok nem tetszetős ritmustol :D Vedd a ke [...]
eNMi: a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb lesz kedvencem is :) (pl a friss méz, s más finom [...]
rivaul: Én fogok! Sőt mivel ha csak a fanok küldenek oda zenéket az eléggé eltérhet attol az izlést [...]
Mind a 11 komment
Echo of Dalriada - Téli ének
A magyar folk metal gyöngyszemei.
922 0 3 Zene Izé
boci: fura mód? én imádom őket.. és semmi nemzeteskedős-fullmagyaros-szkínhedes-brutáljobboldalis [...]
Hazafi: Az egyik legjobb magyar zenekar. Az új album is nagyon jó. Tessék hallgatni!
Airwalk: fura mód tetszik
La Coka Nostra - That's Coke
Egy rapcsapat ami már Worldwide-dá nőtte ki magát.
Olyan nagy nevekkel mint: Sick Jacken, Ill Bill, Everlast...
481 1 0 Zene Izé
The Ataris - Boys Of Summer
Egy kis feldolgozás...Jóféle amerikai punk :)
344 0 2 Zene Izé
RokkantTroll: Nemrossznemrossz, habár nekem az eredeti Don Henley-féle verzió is tetszik.
Purple: imádom!!! és ezt is: http://youtube.com/watch?v=59keeWOQVRU&feature=related
Aranka Szeretlek - Open Stage Székelylend
Véletlenül találtam a következő videót, amin néhány szimpatikus előadó...ő...hát...előad.
358 2 5 Zene Izé
anath3ma: ezek ott laknak tőlünk pár kilóméterre:)))) csíkszeredában.. ide is kikerült... ezek beteg [...]
Valerius: Ez nagyon állaaaaat:D betegbetegbeteg :D egyébként ezt tök komolyan csinálták szerintetek?
Purple: asszem volt ott is. :D de nem bizta
Mind a 5 komment
Blue Bathroom - Egy viszonylag könnyű escape game
4997 0 7 Game Izé
nymisi: Nekem a széf kódja nem működik.A segítségben lévő sem.Help!
tatanka: Egy van a széfbe 1210 a kód
nicky80: Nekem csak 2 papírfecnim van.Hol van a 3.?Köszi!
Mind a 7 komment
SX-10 - Heart Of A Rebel
Egy kis hardcore a műfaj kedvelőinek :)
A csapat frontembere a Cypress Hill-ből jól ismert Sen Dog...
509 1 3 Zene Izé
Purple: privátban intézzétek el légyszi :) meg mindenkit kérek ne reklámozzatok itt torrenteket! kösz [...]
David187: Nekem is bejön nagyon :) Amúgy van egy albumuk, ha lehet akkor belinkelem ide a letöltést...
Valerius: hmm... jó, ötvözi a zenei ízlésem két peremvidékét .D
Max Romeo - I Chase The Devil
Örök klasszikus, a rasztazene egyik legnagyobb képviselőjétől...
675 3 0 Zene Izé
Funkdoobiest - Rock On
Ez is ékes bizonyítéka annak hogy a kevésbé ismert előadók is tudnak színvonalas zenét csinálni... Nekem nagy kedvenceim...
Amúgy újra összeállt a banda, az új lemez nyár elején jön ki :)))
Respect Son Doobie-nak, Tomahawk-nak és DJ Ralph M-nek!!!
441 1 0 Zene Izé
ELUVEITIE - Inis Mona
Nagyon jo cseh banda
718 1 8 Zene Izé
RokkantTroll: Akkor azért van a dudásnak galíciai dudája (már ha jól értelmeztem az olvasottakat) ;)
ZalanMester: utannaneztem es Csehorszaghoz annyi kozuk van hogy sokaig ott eltek
ZalanMester: na igen igazat adok neked Rokkant, lehetseges h en ertettem felre mert nemetul olvastam roluk, lehet [...]
Mind a 8 komment
Massive Attack - Teardrop
A Dr. House főcím zenéje
(A Szökésben is hallható volt, egy megható jelenetben, mikor elgondolkodik mindenki az életén a börtönben :) - Purple)
705 4 6 Zene Izé
Conscripter: És itt van élőben az együttes http://youtube.com/watch?v=-4wCtGjl2FI
Purple: öcsém... tud. :O
Errtu: Egy kissé másabb "feldolgozás": http://youtube.com/watch?v=F4fQi41-2eA&feature=related
Mind a 6 komment
Tudom, beírjátok a kommentek közé, hogy ez nem is zene, de... Fekete Pákó - Add ide a didit!

(egyszer ezen is túl kell esni :D - Purple)
293 0 2 Zene Izé
RokkantTroll: Amikor a nigériai ismerősömnek elmondtam, hogy odahaza ez a szerencsétlen magyar nótákat ének [...]
csicsilla: :s Uramisten mindig van valaki aki büntetni akar minket!Kösz Koocos!ceje :*
Egy salsa csemege. Aki ismeri azért, aki meg nem, azért :-) Remélem lesz majd külön tánczenei topic is. Addig ez az egyéb helyen lesz.
369 0 0 Zene Izé
The Exploited-Fuck the USA
319 1 2 Zene Izé
2020: És imádjuk:D
Errtu: KLASSZIKUS!!!
Állítólag elriasztja a legyeket...
10218 3 26 Izé
Laci: Valamikor, régen, volt olyan, hogy légypapír. Ragadós hosszú papírcsík, amit letekertél s fe [...]
Bizsu: nyáron a dög melegben mikor mozdulni sincs kedved valaki dobta, h a vízbe fullasztott legyet fel [...]
BlueD: Bazki, majdnem lefordultam a székről, hogy te mekkora állat vagy XD Belinkelsz egy ilyen esztéti [...]
Mind a 26 komment
Jedi Mind Tricks... Az egyik legjobb rap banda a Keleti Parton. Vinnie Paz kiváló MC,  DJ Stoupe meg kiváló DJ, és a szövegeik is tartalmaznak mondanivalót... Ebben a számban Ill Bill is van, ő az egyik legjobb fehér rapper, van egy bandája a Non Phixion, és tagja a La Coka Nostra-nak is...
Csekkoljátok!!!
Peace!
481 1 8 Zene Izé
ZeroO.: :]
Purple: háhhhhá :D ez aranyos volt. nyugi, csak divatnyelv.
ZeroO.: én eleve nemértem ezeket a kifejezéseket:D
Mind a 8 komment
Fejcsóva? ;)

Az egyik válasz is nagyon jó. :)
4091 4 12 Izé
papaluige: Mi neeeeeeemmmm! :D
BlueD: jól van, jól van, de előbb nézzük meg, hogy meddig tekeredik ennek a feje, ha kicsit rásegít [...]
rivaul: Szervezzünk föld alatti mozgalmat a macska uralom megdöntésére!!! :D
Mind a 12 komment
Big Mac egy harapásra :O
9213 1 53 Izé
Árnyangyal: Nnnna! Ez már majdnem elfogadható méretű: http://www.phun.org/newspics/funny_friday/2774.jpg XD
kis UFO: Krumpli feat McNuggets....legjobb!:P
gabesz: Hát én a haverokkal azért kipróbálnám a Piedone XXL - t. Hol is van pontosan Marika néni káv [...]
Mind a 53 komment
Evol Intent - Middle of the night
378 0 1 Zene Izé
Tazman: Na EZ egy k*rva jó zene!!!
Hungarica - Ide születtem
Szerintem az egyik legjobb magyar klip!
485 3 6 Zene Izé
andree: nekem különösebb bajom nincs a szöveggel sőt...egyébként ezeket a dalszövegeket nem ők írj [...]
radicalhun: Az a baj, hogy manapsag ez mar nem alap dolog... lehet neked az, de masnak nem az...
RokkantTroll: Engem nem igazán irritál, csak bambán bámulok és fejem feletti szóbuborékban megjelenik a wtf [...]
Mind a 6 komment
Vanilla Sky - Umbrella (..ha latná ezt Rihanna:))
410 2 5 Zene Izé
Speedy: A vége egy kicsit "metrós" lett!!
CRaPtRaSH: igenjo lett :] meg a klip is odabaszik!:D
Kremy: Ááá ezt akartam épp beküldeni..:D Hatalmas ez a szám..Így lehet szarból jót csinálni.
Mind a 5 komment
The Postal Service - The District Sleeps Alone Tonight 
372 0 1 Zene Izé
indiego: Hogy én ezt mennyire szeretem:)
AFI (A Fire Inside) - The boy, who destroyed the world
Jó régi kis punk zene, érdemes figyelni a szövegét!
346 0 1 Zene Izé
Fanti: Nekem a girls not grey tőlük a kedvencem, de ők már állítólag emósok :D
Vigyázat! A zenekar megjelenéséhez és többi nótájához képest ez egy elég komoly és szomorú dal.

Finnek énekelnek tisztelettel az orosz történelemről. Hát ez is megér egy misét...
597 3 2 Zene Izé
babapiskóta: ez az egész világ olyan különös...
kotta: Egyébként ha valahová, hát Szentpétervárra biztosan elmennék. Akik ismerősök voltak, mind a [...]
Joshua Tree - a Hangar Prefab által tervezett előregyártott kulipintyó
5182 0 6 Art Izé
Oszikaa: De igen
M.agnus: A Joshua Tree nem egy U2 lemez címe? Újra hódiít a minimal.
kotta: " a kultúra úgy hull le rólam, mint ruha másról, a boldog szerelemben" Akartam erre valami i [...]
Mind a 6 komment
Joshua Tree - a Hangar Prefab által tervezett előregyártott kulipintyó
5556 3 6 Izé
Oszikaa: De igen
M.agnus: A Joshua Tree nem egy U2 lemez címe? Újra hódiít a minimal.
kotta: " a kultúra úgy hull le rólam, mint ruha másról, a boldog szerelemben" Akartam erre valami i [...]
Mind a 6 komment
Eminem Ft. Nate Dog - Shake That Ass For Me
[csak a klip miatt ;-)]
397 0 3 Zene Izé
Dawe: ez a link már nem él de itt egy működő: http://www.youtube.com/watch?v=6C6ux51dH4Y
Purple: szeressük :) régi buli feeling :) bezárt az a hely, ahol nyomatták :'( ill gondolom nem csak ott [...]
Balázs: jóó:)
"Felnőtt filmes" plakátok a 70-es évekből...
8834 0 69 Film Izé
anon: Nem tudtam, hogy ennyire nem szereti a pókokat O_O
Belkar: énis erre gondoltam :)
CRaPtRaSH: énis mondtam pár dolgot hogy ne de te kurvára leszartad.... ha letiltasz hagyd is úgy ...
Mind a 69 komment
"Felnőtt filmes" plakátok a 70-es évekből...
9104 2 69 Izé
anon: Nem tudtam, hogy ennyire nem szereti a pókokat O_O
Belkar: énis erre gondoltam :)
CRaPtRaSH: énis mondtam pár dolgot hogy ne de te kurvára leszartad.... ha letiltasz hagyd is úgy ...
Mind a 69 komment
Tucci - Egy csésze kappuccsínó 
281 0 0 Zene Izé
Basil Poledouris - A Conan the Barbarian, Vadászat a Vörös Októberre, Starship Troopers, Farewell to the Kings, Lassie, A Kék Lagúna és még kb. 50 mozifilm nagy sikerű zeneszerzője. Egyéb munkái közé tartozik többek között az 1996-os Atlantai Olimpia nyitóceremóniájának aláfestőzenéje.
Honlap
395 1 3 Zene Izé
M.agnus: Én túl gyakran hagytam ki az "o" betűt, így lassan beleégett az ujjamba. (De hajnali kettőkor [...]
Purple: hát ezt lehetetlen lett volna észrevenni :$ ötödszörre betűztem ki, mire megtaláltam a hibát [...]
M.agnus: Gratulálok magamnak, a címkékben elírtam a mester nevét és még Purple sem vette észre.
Régebbi postok...