REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Opeth - The Lotus Eater
293 0 2 Zene Izé
Balázs: sorry:D
RokkantTroll: Hé!!! Ezt én akartam :D Zseniális ez a nóta.
Tatjana Simic .. amikor egy bébz énekel hmm, nem is rossz
623 0 0 Zene Izé
Michael Kaiser - Insanity (Dim Chris Remix) [ElectroHouse]
394 0 0 Zene Izé
Nightbreed - Pack of Wolves (Pendulum remix)
- Egy jó példa arra milyen az ha két stílus keveredik -
472 0 0 Zene Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a kanadai lúd, amely a lúdalakúak rendjébe, ezen belül is a récefélék családjába tartozik. Testhossza 90-100 centiméter hosszú, szárnyfesztávolsága 160-175 centiméter. A párok életük végéig együttmaradnak (körülbelül 20 év).

Nagyon agresszív tud lenni, ha a területe megvédéséről van szó, egy embert és egy kutyát is le tud győzni egymaga, amit ez a videó is bizonyít. ;)

1159 1 11 Izé
zuza: jah tegyük hozzá hogy a fickó nem akarta kicsinálni a libát , mert megtehette vón gond nélkü [...]
brigi_cica: én kitekertem volna a nyakát, haza vittem volna, és jó töltött libát sütöttem volna.... amu [...]
Sziszo: Hehe! Én biztos kinyirnám azt hazavinném! Nem hagynám hogy felhúzzon! Különben is finom a hus [...]
Mind a 11 komment
The Future Sound Of London - Lifeforms (Radio Edit)

(légyszi legalább a címet másoljátok ide a szövegbe a videókból, hogy tudjuk miről van szó! köszi! - Purple)
272 0 3 Zene Izé
NuttySomeone: :)) hja..tudom:P nekedis megvan valahol a gepeden..vagy nem ..nagy benne az ariazas:D
anath3ma: ez nagyon jóóó zene
NuttySomeone: oke bemasolom ..bocs..
Az egykori Rituális Rémtettek legismertebb dala tovvább él a C.A.F.B. repertoárjában.
271 1 8 Zene Izé
CRaPtRaSH: miabaj?:O
eNMi: ideis! cimkék? a posztjaidnál?
eNMi: asszem ferencjózsitól loptam :) de nem biztos, h jól használtam a ákcéntusát, ezéé' nem id [...]
Mind a 8 komment
Tat - Peace, Sex and Tea

Nézzétek meg oldalt a Champagne, Cocaine And Strawberries c. számukat is, ha tettszett az előző, azért, ha nem, akkor meg azért. ;)
416 1 6 Zene Izé
Fanti: Én is néztem torrenteket, dc-t, sehol se találom. Nem tudja valaki hol lehetne megszerezni?
roland66: megnéztem de nem találja :S több féleképpen is beirtam de semmi :( és neked ez a számuk nincs [...]
ibor90: én sem találom sehol...max youtubról lekapom majd, csak azt túl halkra konvertálja és akkor m [...]
Mind a 6 komment
Jason Mraz - I'm Yours
Nem tudom eldönteni a stílust, nem találtam a srácról normál méretű képet, de szerintem marhajó kis nyugis szám :)
350 0 2 Zene Izé
Fanti: De én voltam a gyorsabb úgy tűnik :D Jó kis szám :D
Re-Peet: Erre én is gondoltam.. :)
DJ Dean - Protect Your Ears
402 1 0 Zene Izé
Time after time - Eva Cassidy
288 0 2 Zene Izé
NuttySomeone: koszi:>:* megnezegetem;))
anath3ma: ez aannyi filmben benne volt:D eredeti: http://youtube.com/watch?v=3C6AXnnjgqI mecsboksztventi: htt [...]
East Clubbers - Equal in the love
392 1 0 Zene Izé
Escape japanese library
3376 0 31 Game Izé
Kerlés: Sikerült kijutnom! :) A fekete könyv a nagy könyves polcon van a harmadik sorban került elő, na [...]
Kerlés: Megvan a piros ruhás baba, az alján vannak szimbólumok. A fekete könyvet nem találom. A nagy k [...]
Kerlés: Bármit csináltam a jingjanggal, nekem nem jelent meg a baba. :(
Mind a 31 komment
CallowLily képei
Nem túl ismert, kicsit talán elvont, de nekem eléggé bejönnek a képei. Remélem nektek is tetszeni fognak!
6058 0 22 Art Izé
CRaPtRaSH: nemtom én ugyanilyet mint cl-é nem láttam még de mindegy:]
Mammut: Nézz körbe a neten, akár csak a deviantarton, rengeteg hasonló stílusú, tartalmú, módszerű [...]
Valerius: Nagyjából akármire rávághatod, hogy sablonképek, elég kevés olyan módszer van, ahogy még n [...]
Mind a 22 komment
CallowLily képei
Nem túl ismert, kicsit talán elvont, de nekem eléggé bejönnek a képei. Remélem nektek is tetszeni fognak!
6289 6 22 Izé
CRaPtRaSH: nemtom én ugyanilyet mint cl-é nem láttam még de mindegy:]
Mammut: Nézz körbe a neten, akár csak a deviantarton, rengeteg hasonló stílusú, tartalmú, módszerű [...]
Valerius: Nagyjából akármire rávághatod, hogy sablonképek, elég kevés olyan módszer van, ahogy még n [...]
Mind a 22 komment
Future Engineers - Eden
547 1 4 Zene Izé
NuttySomeone: aztat tudom:P de legalabb ez megfogott;))
anath3ma: :D ehh nekem is. pedig dnb-ben nagyon válogatós vagyok.
fül: ez jó...elrakom dolgozni
Mind a 4 komment
NBA-nél próbálkoztak a magyarra fordítással... Eddig jutottak! :D
4238 0 7 Izé
ANDor: Tetszik az adidas reklám ami most van nba.com-on xD pont olyan cipőm van:D
MonTom: Poszt van vicces sokat nevet rá. Egyébként meg: All your base are belong to us!
RokkantTroll: Az amerikai médiában úgy látszik nem dolgozik egy magyar sem, aki ezt le tudta volna fordítani [...]
Mind a 7 komment
Damian and Stephen Marley - It was written
(egyik legjobb szövegűű dallamú stb reggizene sztem:) libabőr... nem ez a damien jáccott a karibtenger kalózaiban?:P)
715 0 2 Zene Izé
Balázs: Damian-t szeressem
NuttySomeone: ize ezt enis felraktam de nemlattam h teis szal:P upszz...de akkoris imadom ezta szamot
Guano Apes - Open your eyes
(áá ezt nem kell bemutatni szerintem. régicske de ütős)
379 2 5 Zene Izé
ToMz: ez a zene még mindíg üt
Balázs: nagyon jó zene
anath3ma: lórdofdö bórdsz :>
Mind a 5 komment
Atmosphere - Guarantees
(underground usa-hiphop. fankadeli angolban. nagyon ottvan a szöveg. nagyon ottvan a zene.hátmég együtt:D)
836 0 0 Zene Izé
36 crazyfists - Midnight swim
(nem hivatalos klipp, rajongó készítette, és egész jó munkát végzett vele:D)
476 1 1 Zene Izé
Balázs: nagyon jó banda ez is
SR-71 - Let it Whip

Funky amolyan rock-osan, egy rajongói videóklip prezentációjában.
605 0 0 Zene Izé
Amber Smith-My final plea.
A szövegre is érdemes figyelni.
273 0 0 Zene Izé
Dillinger Escape Plan - Milk Lizard (Napjaink egyik vezető bandája szerintem.)
1157 0 1 Zene Izé
pé e té i: Egyik legjobb külföldi banda! (a sok közül:))
Cruel Intentions

Placebo - Every you Every me
584 1 2 Zene Izé
CRaPtRaSH: neeee hallod annyira imádom !!!! má meg kéne nézni csak nemtom hova tettem a DVD-t:S
csicsilla: vvààààà én akartam beküldeniiii!:P
Evanescence - My Inmortal
311 1 2 Zene Izé
Fanti: Kicsit depis, de szép :)
Balázs: jófajta:)
Deep Forest - Marta's Song
273 2 1 Zene Izé
Bakeyoo: Imádom!
Benga & Coki - 'Night'
a dub step egyik meghatározó alakja
256 0 0 Zene Izé
She wants revenge - Tear you apart
ill.
 She wants revenge - These things
315 0 0 Zene Izé
Méhek
Az idősebbek talán emlékeznek erre a remekbeszabott duóra. Emlékezzünk meg róluk is! XD
367 1 0 Zene Izé
Serj Tankian
(System Of A Down énekese)
Lie, lie, lie
360 3 2 Zene Izé
Fanti: Imádom :D Serj-et is meg a Systemet is :D Jó kis agresszív zenéket nyomatnak :D
Balázs: király muzsika:)
KK Krú
Youtube-on nincs értékelhető cucc,de itt van 1-2 szám,akinek kell,az szóljon:]
487 0 1 Zene Izé
Powaflips: riszpekt Crap!
Ashley Simpson feat. Missy Eliott - L.O.V.E. (remix)
Pörgős, lehet rá táncolni! :D
550 1 4 Zene Izé
Fanti: Nagyon csípjük :D
CRaPtRaSH: veheee igennagy ez enkem kell szedem is :]
Balázs: jóóó nőőő:D
Mind a 4 komment
Zorall - Táncolj!

Öt tagú banda, mely régi magyar slágereket dolgoz fel kicsit másképp hiszen több híres rock illletve metal szám ismert riffjeivel keverik, gyúrják össze a régi magyar nótákat. Ezt a számot például az AC/DC Thunderstuck című zenéjével kevert!

Enjoy it!^^
\m/(>_
426 0 3 Zene Izé
MOBIL: JÓ EZ A BANDA!
Hbrex: Pedig nagyon jók a számaik nekem bejöttek :)
M.agnus: Egyszer az ablakom alatt koncerteztek. Annyi bőven elég volt belőlük néhány évre.
Itt egy másik :)SlipKnoT-Boten Anna :D
689 1 0 Zene Izé
God Forbid - The End Of The World
295 0 0 Zene Izé
Korn - Evolution
337 1 3 Zene Izé
anath3ma: kedvenc klippem:D
Balázs: Alap banda mindenkinek:)
fül: tetszik!
Dj Antoine - Eskalation
Nagyon bejött, nem épp a tipikus trance. :)
490 0 1 Zene Izé
Purple: fúhh ez hasít :) táncitánci
Ignite - My judgement day
( Az énekes srác magyar származású ITT van a weboldaluk.)
266 1 4 Zene Izé
NuttySomeone: majdnem bekuldted placebot is de megse, megeloztelek lalala;)
anath3ma: jee.. téglászoli.. ezt majdnem beküldtem énis:D
CRaPtRaSH: imáááádom! http://www.youtube.com/watch?v=a5TOX8QuiWQ http://www.youtube.com/watch?v=LVEPIbK401s [...]
Mind a 4 komment
Helloween - Laudate Dominum

Egy latin szöveget dolgoztak föl a srácok, nagyon zúzós lett sztem :)
440 2 5 Zene Izé
gnyul: Jajj Helloween...a "Tökös bácsi" :D én de sokat hallgattam 2 éve :)
Hbrex: én most is imádom :) LAUDATE DOMINUM gyerekek :D
RokkantTroll: Na ez egy nagyon mókás nóta. Imádtam annak idején.
Mind a 5 komment
Régebbi postok...